Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#32049) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most lett volna időm játszani intenzíven 5-6 napig, de egyszerűen 10 meccs után még ha 7-3 is volt az arányom, meguntam. És nem csak 1 nap volt így, hanem az összesen. Múlt héten ezzel is meglett a rank 6, de azóta már (megint) csak a napikat tolom le.
Arra egyébként tökéletes a HS számomra, hogy 4-5 meccset játsszak a nap végén, esetleg egyet-egyet napközben ha van 20 percem, de nincs bennem annyi belső motiváció, hogy akár csak 200 meccset letoljak 1 hónap alatt, és az még lehet, hogy kevés is lenne a legendhez.

Dive ever, work never.

(#32052) F-ECT$ válasza Dyde (#32050) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyre bővülő kategória, eleinte az agyatlan, olcsó, de hatékony face hunter deckre használták csak ezt a kifejezést (halálos, gyorsan terjed), de azóta kb minden deckre ráhúzzák már ezt, ami elárasztja a metát.

Dive ever, work never.

(#32053) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#32051) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engem a rák készít ki. A mostani meta ebolája a demon zoo. Kész vagyok tőle.
Jó lenne kontrolt játszani. De az nem idő hatékony. Drága is. Meg ugye nagyon rng függő.
A ráknál meg nincs rossz rng (vagy csak nagyon ritkán).
Ha megy végig a streak hamar ott vagy.

Dyde: jellemzően olcsó, kevés manás lényeket játszó, only face paklik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32054) Mister_X válasza Gyuri27 (#32053) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amit megszereztem mechadinnal, el is vesztettem demon zooval, csak a counter jött. Bitch please.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32055) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#32053) üzenetére


DaveNo1
veterán

Van az az Alanity nevű lány, iszonyat buta (szerintem), és amikor belenéztem a streamjébe borzasztóan játszott, nem volt olyan meccse amiben ne lett volna valami nagy missplay, és pár napja elérte démon zoo-val mégis a legendet ;]

You are not prepared.

(#32056) #75376384


#75376384
törölt tag

ma olyanba futottam bele, hogy dragon hunter(?). szerintem a meccsünk után a srác le is cserélte lapjait a jó öreg wolfrider-re és társaira. :D

(#32057) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#32055) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az jó csaj. Elnézzük neki. :DDD

Mister_X: az árendzsi kérem. Nagy varázslat. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32058) saelin válasza Gyuri27 (#32057) üzenetére


saelin
veterán

Csak a melléért nézed a streamet? Tumpnak nincs olyanja... :(

:DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32059) bundli válasza bundli (#32020) üzenetére


bundli
tag

(#32060) Gyuri27 válasza saelin (#32058) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hova gondolsz? Milyan vagy már?
Persze jók a cickók. De fontos a popsi is. :DDD
Amúgy bejön a feje is és az is mikor spanyolul beszél. :K

bundli: sok volt neki a dmg az alpha miatt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32061) h3lios


h3lios
addikt

Nerfeljék már a rugót az isten szerelmére, húz négy lapot 7-ért (OP lapelőny). És akkor még 3 manából kézből rámkombózik 12 sebet. Rohadjon le a keze annak, aki kitalálta azt a kasztot.

+ a Hunter kézből lőtt rám 13-at , hát anyád.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32062) EmptyParadox válasza h3lios (#32061) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Szegény rugót ne bántsuk már, így is miracle-t rég megölték. :(

[ Szerkesztve ]

(#32063) bundli


bundli
tag

Szerintetetek ha valaki hobbi játékos és azért szertne decket építeni, mennyire tűnik logikus lépésnek, hogy beolvasszam az összes arany színű lapot és helyette hagyományosat craftoljam ki belőle? Elég sok kártya nincs meg, nem csak epic, de még sok alap rare kártya sem, nyitni meg soha nem nyitok jót. Azt, hogy mindenből meglegyen az arany úgyse fogom elérni, annak meg sok értelme nincs, hogy van 5% aranykártyám egy pakliban...

(#32064) DopeBob válasza bundli (#32063) üzenetére


DopeBob
addikt

Ugyan azt normalba? Semmi ertelme... Annyi dust-ot ad az arany, amibol kijon a nirmal parja... Pont ugyan ott leszel

MZ/X

(#32065) pachito válasza bundli (#32063) üzenetére


pachito
őstag

Én csak a kedvenc gold kártyákat tartom meg (pl Felguard), a többi megy a levesbe...

(#32066) h3lios válasza bundli (#32063) üzenetére


h3lios
addikt

Csak akkor, ha a sima nincs meg belőle 2x, mert különben tök fölösleges.
Teszem azt, hogy van egy golden Mistress of Pain-em. Tök fölösleges lenne 100 goldért betörni, ha másik 100 -ért craftolhatnám a simát. Amiből viszont megvan a 2 sima és nyitok egy 3. aranyozott verziót csapom is szét azonnal, mert fölösleges csili-vili. Ameddig nincsenek meg a kulcs lapjaim pont nem érdekel, hogy hogy néznek ki. Ha majd minden megvan ami kell lehet gyűjteni az arany variánsokat.

B-tag: H3lios#2825

(#32067) saelin válasza h3lios (#32066) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem is ez a legjobb megoldás. Talán, ha nyitnék egy golden, számomra tetsző és hasznos legendaryt (pl ysera), akkor azt mindenképp megtartanám, még ha nem is tudnám olyan sok deckbe betenni. A hulladékot pedig instant törném... de nincs ilyen szerencsém. Első golden nyitásom egy angry chicken volt... ami nemhogy nem néz ki jól, de még useless is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32068) h3lios


h3lios
addikt

Ha már a streamerekről van szó.
Én YT-on nézegettem Legendary Lea-t, mondom ránézek random este a twitch-re hátha megy a stream. Arra mentem fel, hogy az első fogain leesik a fogpótlás, elsőre olyan volt, mintha kiesett volna a front foga. :D

Ő róla van szó, most is streamel épp.

(#32067) saelin

Most már relatíve kevés Legendary kell az alap és a GVG kiadásból ami valóban fontos lenne. Ezek a következők: Ysera, Ragnaros, Alex, Vojin, Velen és talán még ide lehetne még sorolni 1-2 opcionálisat is.
Ezeken kívül A giantok kellenének nagyon. De nemhiszem, hogy bármelyiket betörném, ha goldenben kinyitnám.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32069) bundli


bundli
tag

Én úgy gondolom, hogy minden Golden cuccot betörnék, amim van, mert amiből megvan már a kettő, abból úgy is felesleges, amiből meg nincs, azt kicraftolnám. Ez így nem tűnik logikusnak?

Egyébként betörni Goldent bármikor "szabad"? Tehát várható olyan update, amikor megnőhez mondjuk az áruk? Azt hiszem Kripp emiatt sem töri be a kártyáit, mert ebben reménykedik.

(#32070) h3lios válasza bundli (#32069) üzenetére


h3lios
addikt

Ez hülyeség, nem fognak nőni a lapok árai egészen addig ameddig vehető a pack belőlük.
Alap pack mindig kapható lesz, mert ez a játék gerince. A GVG meg most jött ki, úgyhogy ha csak nem bannolnak lapot a metáról (mert annyira OP), akkor nem lesz nagyobb értéke. A bannolt lap is max. azért lenne drága mert kuriózum.

B-tag: H3lios#2825

(#32071) bundli válasza h3lios (#32070) üzenetére


bundli
tag

Akkor kripp miért nem olvasztja be a 150k-t érő plusz kártyáit? :F

(#32072) h3lios válasza bundli (#32071) üzenetére


h3lios
addikt

Mert valszeg megvan neki miden, akkor meg tök fölösleges, mert nem tudná mire költeni. :D

B-tag: H3lios#2825

(#32073) Redcaster


Redcaster
őstag

Mana Addict versenyén veszek részt, éppen a legjobb 16 közé jutásért játszottunk. Első meccset lehoztam druiddal demonlock ellen, majd a másodikat is paladinnal szintén demonlock ellen. Majd váltottam priestre, amiről már gondolkoztam, hogy le kéne cserélni grim patron warriorral, ám végül nem tettem meg. Priestem ellen jött a demonlockkal, 5. körre megvert. Következő meccsen tempo mage-el topdeck fireballal megvert. Utolsó, mindent eldöntő meccs: priest vc patron warrior. Végig övé a board és a tempó. Leütöttem őt 8 hp-ra úgy, hogy kint volt a Ragnarosom. Azt megoldotta, onnan jött a jól ismert commander - patron - armorsmith - deaths bite deathrattle - whirlwind kombó, a boardot letakarítja, élete 8 + 38 armor. Már éppen feladni készültem, mert leütött 3 hp-ra, és mivel Grommasht nem játszotta ki, így biztos voltam abban, hogy vesztek. Öcsém rámszólt hogy nehezítsem meg a dolgát, nos hát sikerült...

Az utolsó lapja hála Istennek nem Grommash volt, egész meccs alatt szorongatta. Az utolsó 3-4 kört ropeolta, majd törölt a barátai közül :O

Megkockáztatom, hogy HS pályafutásom legintenzívebb és legizgalmasabb meccsén sikerült nyernem :C , már csak azt sajnálom, hogy paklicserére nincs lehetőség :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32074) bundli válasza h3lios (#32072) üzenetére


bundli
tag

Nem. Tudná. Ki akarja craftolni az összes kártyát aranyba és arra gyűjt. Azt megértem, hogy nem craftolja be addig, amíg nincs meg rá elég por, mert addig kinyithatja deckben vagy arénába. Egyedül csak azt nem értem, hogy miért nem olvasztja be az 2+ kártyáit?

(#32075) NyxNyxNyx válasza bundli (#32074) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mert nerfelhetnek egy kártyát, ami azt jelentené, hogy teljes áron törheti.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32076) #75376384 válasza bundli (#32074) üzenetére


#75376384
törölt tag

miért tenné? ha netalántán jönne valamire nerf (amire elég kicsi az esély), akkor azt egy ideig teljes áron törheti be az ember, ha úgy dönt már nem kell neki. egyébként meg mindegy miben tárolja, amíg nincs meg neki a szükséges dust. :)

(#32077) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként a Knife Juggler hogy működik ?
Ellenfélnél mindig a lényeimet lövi 20-ból 19x fixen. Nálam meg mindig az ellenfelet.

B-tag: H3lios#2825

(#32078) netpeti98 válasza h3lios (#32077) üzenetére


netpeti98
addikt

RNG :DDD
Nekem volt egy időszak amikor Sylvanias a bal szélső lényt lopta el minden meccsen, mostanában meg amikor az ellenfelem kijátszik egy nagy tauntot hirtelen mindig felhúzom a TBK-t.

[ Szerkesztve ]

(#32079) saelin válasza h3lios (#32068) üzenetére


saelin
veterán

Nézem néha. Az mondjuk elég gáz, hogy részegen jobb arénákat megy, mint én józanon! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32080) tretyak válasza h3lios (#32077) üzenetére


tretyak
aktív tag

Welcome to the Hearthstone - egyébként meg, így működik: https://youtube.com/watch?v=4pkZDu8C1Uc

Bocs, mobil, nem tudok rendesen linkelni...

(#32081) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#32055) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azon én is meglepődtem. Gondoltam nézem még egy darabig mitől lett legend, de ki kellett nyomnom 10 perc alatt annyi missplay-t nyomott, meg nekem a személye is idegesítő.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32082) Man0gatya válasza bundli (#32059) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Azért, mert bár a Warsong commander feliratán summon szerepel a valóság az hogy amikor a boardra kikerül akkor vizsgálja meg, hogy teljesiti-e a feltételt. Utána kap chargeot, ha igen. Valószinüleg ezt hosszú lenne leirni a kártyára ezért egyszerűsítete le summonra a blizzard. Ez esetben nem felelt meg a feltételnek.

(#32083) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#32081) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mégis csak lehet "bárki" legend kellő kitartással? ;]

Amúgy irritálóak az ilyen streamer csajok, kirakják az ikreket meg rázzák a seggüket, hogy minél több donate jöjjön. Mennének el inkább dolgozni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#32084) #75376384 válasza DaveNo1 (#32083) üzenetére


#75376384
törölt tag

miért tenné, ha tökéletesen megél a sok "white knight" pénzéből?

(#32085) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#32083) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lehet kijöttek neki a dolgok. Vagy prerecorded és igazából magicamy játszott.

Kibannoltak Lea chat-jéből, mert azt mertem mondani az egyik BlackJack dealer csajra hogy ronda. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32086) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#32085) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bunkó vagy, megérdemelted ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32087) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Félre akartam dobni a Warrior questet, nem akartam szenvedni. De azért gondoltam megpróbálom ezt a Kolento-s Grom nélküli Patron Warrior-t. 5/5 win, turn 10 fatigue OpieOP
Persze casual, de akkor is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32088) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

You came to the wrong neighborhood motherfucker.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32089) saelin válasza DaveNo1 (#32083) üzenetére


saelin
veterán

Az új éra prostijai! ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32090) Gyuri27 válasza saelin (#32089) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan csaj lennék én is ezt csinálnám. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#32091) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#32090) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ne legyél már ennyire elájulva, kimész Pesten az utcára 10 perc alatt látsz 100 különbet ;)

You are not prepared.

(#32092) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#32090) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha úgy néznék ki mint Trump én is ezt csinálnám. :(

De amúgy látod a legnépszerűbb streamerek mégiscsak férfik úgy általában. Nem elég annyi, hogy kirakja, valamennyire értenie is kell a sjowbiznisz-hez. Nem ilyen egyszerű ez.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32093) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#32091) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze van ettől jobb is. De azok nem streamelnek. Meg ez nagyon bejön (ez a fajta a gyengém).

MikE008: mint xixo. Nincs olyan sezlony, hogy nem ő az első legend. Kappa. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32094) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#32093) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

sezlony

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32095) saelin


saelin
veterán

Mostmár értem miért utáljátok a huntereket, 5-ből 4 egy e trappot nem tud kijátszani...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32096) salaam


salaam
senior tag

Ha összejön a Stancifka-Lifecoach meccs, akkor az évszázad gondolkodós meccse lesz. Legalábbis ami a gyorsan játszásban dog az az analitikus aprólékos tervezésben LC és Stancifka. :)

(#32097) h3lios válasza salaam (#32096) üzenetére


h3lios
addikt

Hol lehet nézni a bajnokságot ? :D Csak a CS:GO-s dolgokkal vagyok képben, hearthstone-t még soha nem néztem.

B-tag: H3lios#2825

(#32098) salaam válasza h3lios (#32097) üzenetére


salaam
senior tag

(#32099) pachito válasza h3lios (#32097) üzenetére


pachito
őstag

ViagameHS

Sexcoach intro video nemsemmi volt :DDD

(#32100) 1m1s


1m1s
tag

Hosszú idő után előkapartam a játékot, bár ne tettem volna.
Akinek nincs legendás lapja az mehet a levesbe ebbe a játékba.Egy kezdő konkrétan sz@rt sem ér.
Kedvencem amikor a hülye nyomorultja kitesz 3 legendásat, azt még nyomja hogy thanks. :D
Ez legyen a legnagyobb öröme az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.