Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Scale válasza ZS3NI (#10000) üzenetére


Scale
őstag

Igen, minden teljesen külön van, még a friend list is.

(#10002) Joci93


Joci93
senior tag

Zárt béta (November, December) óta játszom kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Legalább 30 paklit vettem csak goldért és ma végre kinyitottam az első legendary kártyámat. :C

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#10003) Kvelstadt válasza Joci93 (#10002) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hogy szoktad? Először azt fordítod meg ami nem fénylik semmilyen színnel?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10004) F-ECT$ válasza Joci93 (#10002) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat. Kár, hogy ez a lap önmagában kevéssé állja meg a helyét, egy jó warrior controlba kell még egy csomó nagy értékű lap.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10005) whitezo88 válasza Joci93 (#10002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Azt a gromot elfogadnam :D csere Harrison Jonesra? ;]

(#10006) Joci93 válasza Kvelstadt (#10003) üzenetére


Joci93
senior tag

Balról jobbra haladva... :DD

F-ECT$: Az első meccsen aratott a lap :C

whitezo88: Mindenképp :D

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#10007) Sirandrish válasza F-ECT$ (#10004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..ahhoz hogy érdemben ki lehessen használni, kell a pakliba még ez az.
Pl az enyémbe semmi chargeoltatós, vagy önsebzős szirszar nincs, szóval elég keményen át kéne dolgoznom a paklit hogy használni tudjam.....persze szívesen megpróbálnám :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10008) whitezo88 válasza Sirandrish (#10007) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Massan warriorjában amivel ladderezik van
-Cairne
-Grommash
-Ragnaros
-Onyxia
-Ysera
-Alexstrasza
-talán még Sylvanas is de nem biztos.

szóval igen, kell bele legend mivel lassú és kontrollos :D
enyémbe még se grom se alex szóval elég rozsdásan működik.

más: azon gondolkozom kéne 1 ancestral a shamanba... Leeroyyal és Alakirral is elég jó lenne...

[ Szerkesztve ]

(#10009) whitezo88 válasza whitezo88 (#10008) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja nem, "csak" hat.
[link]

(#10010) Kvelstadt válasza whitezo88 (#10008) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ancestral az marhajó lap! cairne-t csinál bárkiből. :) Mikor carine-re rányomtam aztán másoltam facless-el.. :) vagy mikor ragnát jelöltem meg vele és visszatért a pokolból.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10011) Sirandrish válasza whitezo88 (#10008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Grommashon kívül csak Ysera hiányzik.
Mondjuk mindkettőt le tudnám craftolni, de ha legendet craftolnék akkor már inkább Shamanhoz.
Ami egyébként már megfordult a fejemben, de mivel nincs egy Rockbiterem sem a pakliba, így talán nem lenne olyan jó.
Amúgy azt is akarok beszorítani de nem tudom mi helyett kellene :B

toturi Tegnap volt egy meccsem mikor ragnara raraktam..warlock ellen.
Szerintem az ellen nem látta, mert beleölt 1 miniont egy soulfiret-t meg egy mortal coilt..aztán mikor látta hogy visszajött, még rávitte az egeret majd feladta :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10012) whitezo88 válasza Sirandrish (#10011) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már linkeltem, de ez egy legend #1-es shaman deck:
[link]
Tides állítása szerint 80% a winrate vele.

a 2x rockbiter pl az egyik legalapabb lap.

közben olyan jó pala decket csináltam, hogy eddig 0-2. 1 fegyó, 1 cons, van stealthes 3, meg kings 2, guardian 2, de eddig mindig lekezelték mindenem...

[ Szerkesztve ]

(#10013) Kvelstadt válasza Sirandrish (#10011) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen warlock. Volt egy olyan hogy Rátolta ezt a kijelölő spellt ami a kör végén megöli a lényem én meg az ancestral-t hogy azért az nem olyan egyszerű.. nyomott egy wellplay-t és kilépett.

Más:
Tegnap egy priest sétsz.patott. A paklijában minden lap benne volt 2x amivel lopni lehet. Végén ellopta cairne-t mind controllal, kihoztam ragnat lemásolta facless-el. mindkét ragna hero-ra lőtt cairne meg nem volt elég hogy leszedje. Köv körbe a ragnámat is ellopta még egy mind controllal. kilépni már késő volt mert idegállapotba voltam és azt hittem átnyúlok a monitoron, ere nyomott egy wellplay-t és feladta. Érezte hogy meg fogom találni.. :D

(#10012) whitezo88
Biztos rosszul gondolom, de én egyenlőre jobban szeretem az ironbreak owl-t slinecre használni mint az earthshock-ot.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10014) whitezo88 válasza Kvelstadt (#10013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig az ES jobb. intant megöli bloodmaget, loot hoardert, squiret, hasonlókat és nincs deathrattle.. akár egy shieldes COmmandert is. shamanba ez kell, mégpedig 2.

[ Szerkesztve ]

(#10015) csoki válasza whitezo88 (#10014) üzenetére


csoki
senior tag

ráadásul spell poweres totemmel, bloodmage-el, azure drake-l meg már 2 is sebez miután silincel, szóval tényleg alap lap shaman deckbe.

ja és kihagytad a legjobb célpontját: a twilight drake-t ;)

(#10016) Sirandrish válasza whitezo88 (#10012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy rohadt hasznos de még nem jutottam el odáig..1et mindenképp beteszek mondjuk a forked helyére..azt amúgy sem szeretem annyira :B

csoki Én Scarlet Crusederre is imádom rátolni..vagy spelldmg-s totemmel Commanderre :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10017) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Most futottam bele egy olyan bugba, amin egyébként pont elment a meccs, hogy lefagyasztottam a huntert frostbolt-al és mégis tudta használni a hero power-jét.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10018) Chronos85 válasza whitezo88 (#10012) üzenetére


Chronos85
tag

Azért ez legalább 2 sesonnal ezelötti deck lehet. Nekem hiányzik belöle a BL mivel elég sok a low dmges minoin. Az auctioneert se igazán értem (nat, tide, 2 drake, bloodmage mellé minek még laphúzás), bár igaz hogy nemvok nagy rankedes...
Azért ne add fel nekem ma 11et sikerült mennem szintén 1 consec, 1 fegyver (soj), 2-2 hammer és bok. Úgyindultam neki, hogy majd azt az 1-2 wint letolom mellé ami hiányozni fog az 5 wines napihoz.
Reward persze semmi 1 shield slam (már 2 volt) 195g 90dust +pack (szokásos minimum 1 rares).

Szerk.: Ok elhiszem, tényleg nem értek hozzá csak kevésnek tünt a dmg, bár igaz h sok taunt van benne.

[ Szerkesztve ]

(#10019) dejaris válasza Chronos85 (#10018) üzenetére


dejaris
addikt

Par napja lett legendek kozul is az elso vele.

(#10020) csoki válasza Tigerclaw (#10017) üzenetére


csoki
senior tag

az nem bug... :) fagyasztás alatt csak támadni nem lehet olyankor hőssel, hero spellt lehet minddel haszálni

[ Szerkesztve ]

(#10021) ollie válasza ZS3NI (#10000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden külön van, mintha új accountot indítanál.

(#10015) csoki: + Scarlet Crusader

[ Szerkesztve ]

***

(#10022) whitezo88 válasza csoki (#10015) üzenetére


whitezo88
nagyúr

így van, ezért jó counter a Handlocknak: óriás ellen Hex, ES Tw drake ellen, stb.

Chronos85: jelenleg is ezzel tolja, mostani, és tényleg erős. majd szólok ha streamel vele.

Tigerclaw: a fagyasztás CSAK a direkt támadást akadályozza meg (pl íjjal), a hero power más. ahogyan ha Ragnarost fagyizod, fog tudni lőni.

[ Szerkesztve ]

(#10023) Sirandrish válasza Tigerclaw (#10017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak fegyvert nem tud használni ha le van fagyasztva..hero power működik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10024) Tyler Durden válasza Tigerclaw (#10017) üzenetére

Ez nem bug ez feature. Attól, hogy fagyasztod a hero powert még tudja hasznalni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10025) Sirandrish válasza whitezo88 (#10022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó lehet ez a deck, és össze is tudnám rakni, de ragna meg cairne? Szegénykéimet nem akarom kukázni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10026) Kvelstadt válasza whitezo88 (#10014) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most megyek és átgondolom az életem.. :) De amúgy igazatok van! Csak hülyén gondoltam hogy legalább lényt is kapok a silence mellé mert akkoriban úgy nézett ki a pakli hogy túl kevés lényem volt.

(#10017) Tigerclaw
Én régebben azt hittem hogy a fegyver durab-ja mindenképp csökken körönként. Nem tudom honnan vettem ilyen ökörséget mikor több játékkal is játszottam amiben volt durability szóval megtanultam mi az. Szóval mikor volt fegyverem minden körbe ütöttem vele hogy kihasználjam mielőtt elkopna. :DDD
Ja és úgy jöttem rá hogy fasság amit gondoltam hogy lefagysasztottak és a körömben nem ment lejjebb a durab mivel nem tudtam támadni vele. Na és akkor fejenk.rt a megvilágosodás, de előtte marha sötét volt. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10027) whitezo88 válasza Kvelstadt (#10026) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó pap is holtig tanul ;]

épp ezért kérdeztem meg tőle streamen, hogy miért nem használ pl földelementált, ciarnet, ancestrallal. mert túl drága és pár manából hexelik, BGH, poly, akármi. és aztán meg szívás van. Al'Akir meg azonnal tud ütni, leszedni, rockbiterrel, totemmel kombózni. A felgyorsult metában pedig erre van szükség, és az olcsó lényekre, amikért annyira nem kár ha megdeglik, és a köröd se megy el ha leszedik.

én használok Leeroyt meg most egy spiritet is még (Nat és 1 squire helyett)

[ Szerkesztve ]

(#10028) F-ECT$ válasza whitezo88 (#10027) üzenetére


F-ECT$
titán

Az az érdekes a deckben, hogy működik, pedig ránézésre a spellek mellett csak a Fire Elemental, illetve Al'Akir tűnik erős minionnak benne. Azaz nincsenek meg a szokásos minionok: Harvest, Yeti, Cairne, Ragnaros. Emellett burst se sok van, hiszen nincs BL, nincs WF, nincs Leeroy, nincs Argent.
Mondjuk a Hunter ellen kb tehetetlen, mert a totemek miatt egy jó Unleash és vége.

Dive ever, work never.

(#10029) whitezo88 válasza F-ECT$ (#10028) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ma pl nyertem vele egy facehunter ellen, igaz kellett a két spirit doge. elfogyott a keze aztán csak topdeckelt.

(#10030) Scale


Scale
őstag

Ti is dc-ztetek a játékból?:S Engem aréna közepette dobott ki..

Szerk.: Harmadjára visszaengedett.. shop closed.. arénára meg nem számolt fel semmit.. érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#10031) Ereshkigal válasza Scale (#10030) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Engem nem dobott ki, de vagy 5 perce tart az ellenfél köre. :U

(#10032) Scale válasza Ereshkigal (#10031) üzenetére


Scale
őstag

Nálam is így kezdődött, aztán felgyorsult egyszer csak a játék és kidobott.

(#10033) whitezo88 válasza Scale (#10030) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én Battle net laucherbe nem tudok belépni, csak tölt...

(#10034) Ereshkigal válasza Scale (#10032) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Legalább lenyugszom kicsit. Gondoltam murloc deckkel lazán megcsinálom a warlock napi questet, ahogy lenni szokott. Erre zsinórban kikaptam négyszer: 2 mage, 2 druida szétaoezott. :)

(#10035) Kvelstadt válasza Ereshkigal (#10034) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mi a neved a játékban? Mert egy warlock-murloc-ot ma én is megfogtam Druidával. syrupent vagyok a játékba.

Akkor ezért tűntél el mi? Csak néztem hogy Arénázol utána meg szó nélkül eltűnsz..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10036) Ereshkigal válasza Kvelstadt (#10035) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ninnkigal.

(#10037) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jelenleg ha elindítom a Hearthstone-t OS X alatt totál kiüti az OS-t. Játszani lehet vele, de az OS megszűnik multitaszkosnak lenni. Nem reagál semmire, se command-tab, se a hardveres gombok, se a multitouch gesztusok nem működnek. Amíg ki nem lépek teljesen a játékból, semmire se reagál, csak a játékra. Az előbb volt valami szerver down, vagy vmi hálózati probléma és akkor meg escape-re fel se jött az ablak ahol kiléphetnék. Játszani nem lehetett vele, ki is írta a vicces üzenet a sprite-okról, így a gép újraindításig semmire se volt jó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10038) dilipok válasza Tigerclaw (#10037) üzenetére


dilipok
veterán

valamit elneztek ebben a verzioban, mert nekem meg a patch ota nem lehet alt+tabolni (win7). Marmint lehet, de akkor is felul marad a HS. Az egyetlen megoldas, hogy alt+enterrel ablakra valtok es onnan jo az alt+tab, de addig amig nem rakom vissz fullscreenre a HS-t, csak valami vad lsd-s tripet latok :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10039) Kvelstadt válasza Ereshkigal (#10036) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hülye kérdés volt mert nem figyeltem most a neveket mint szoktam. Pedig ki is akartam lépni mikor megláttam hogy murlock, de jöttek a taunt-ok utána meg a swipe-ok és starfall-ok. :)

(#10037) Tigerclaw
HS közbe te mást is akarsz csinálni? Szégyeld magad! :D

Egyébként engem nem vágott ki azóta sem mióta ti elkezdtétek írni hogy baj van..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10040) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#10039) üzenetére


F-ECT$
titán

HS közbe te mást is akarsz csinálni?
Bár nem hozzám szólt a kérdés, de én pl streamet nézek :)

Dive ever, work never.

(#10041) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#10040) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azzal sosem foglalkozom hogy hozzám szól e a kérdés. Ha van valami írandóm írom. Ha szabájellenes most szóljatok!
Nem kevered össze néha a kettőt hogy hol mi történik?
Én most laptop-on játszom ami nem egy mai darab és már telepítésnél kiírta hogy kevés a proci szóval low-on 1024x768 és window beálitásokkal tolom. Ja és ha már fut a HS akkor esélyem nincs közben egy böngészőt is nyitni.
Tehát én HS közben minden figyelmem oda irányul. :)
Meg néha rá kell néznem pár percig a tesóm 10hónapos gyerekére aki csinál nekem olyan programot hogy elégjen a kanóc a játékban míg én őt intézem.. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10042) dilipok válasza Kvelstadt (#10041) üzenetére


dilipok
veterán

ha valami, akkor ez "szabájellenes" :U ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10043) Sirandrish válasza dilipok (#10038) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez nekem is feltűnt..azóta ablak módban tolom

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10044) dejaris válasza dilipok (#10038) üzenetére


dejaris
addikt

Ugyan ez win8.1-nel is. Bar nalam nincs trip, csak nagy feketeseg es kuss window modban.

(#10045) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nah kezdtem egy amcsi accot, első ajándék booster:

:W :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10046) Scale válasza ZS3NI (#10045) üzenetére


Scale
őstag

Hahahahahahahah :C

(#10047) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#10041) üzenetére


F-ECT$
titán

De, néha keresem a kártyát, amit csak a streamen látok, de ennyi bénázás belefér.

Dive ever, work never.

(#10048) whitezo88 válasza ZS3NI (#10045) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lehet én is megnézem magamnak, csak a vicc kedvéért :D

közben TidesofTime (legend shaman) online: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10049) Kvelstadt válasza dilipok (#10042) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor majd odafigyelek mikor mitbeszélek. :) De most komolyan van ilyen szabáj hogy topikon belü ha nem neked válaszolnak akkor ne szólj bele? Az enyémre reagálhat bárki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10050) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hogy ez az aréna milyen baromság. Nem saját kipróbált paklival játszok, hanem egy random hőssel és random 3-3 lapból összerakott hányadék paklival? A fele alkalommal mindhárom kártya hulladék volt. Ennek semmi értelmét nem látom.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.