Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) #75376384 válasza saelin (#32598) üzenetére


#75376384
törölt tag

az aréna nagyon jól fial. Vagy tulajdonképpen mit is szeretnél? Még kevesebb energia befektetéssel még több aranyat? Már bocs, de ez enyhén szólva is vicces. :)
Szerencsétlen rank20 körüliek farmolása helyett ott a YouTube. Nézegess oktató videókat.
No offense, de tőled nem látok itt mást csak azt, hogy neked kártya/arany kell, mert minden mód unalmas/céltalan holott nem rég kezdted a játékot.

(#32602) DaveNo1 válasza mody123 (#32600) üzenetére


DaveNo1
veterán

Képek alapján új huntard hős Alleria Windrunner lehet, Mage meg Medivh

You are not prepared.

(#32603) pachito válasza DaveNo1 (#32602) üzenetére


pachito
őstag

Jaj ne...nem akartam költeni, de Medivh... :Y

szerk. mondjuk sziluett alapján éppenséggel lehet Khadgar is, ami még jobb lenne

[ Szerkesztve ]

(#32604) tretyak válasza mody123 (#32600) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ez egyelőre qrva jól hangzik, meglátjuk milyen lesz a gyakorlatban

(#32605) Mister_X válasza DaveNo1 (#32602) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szegény Alleria, így lealacsonyítanák? :(

Apropó új hősök, vajon belenyúlnak a meglévő karakterek soundtrackjeikbe, ha rokon/ismerős ellen rakják ki? Gondolok a lehetséges Alleria esetén Sylvanasra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32606) whitezo88 válasza pachito (#32603) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Medivh lesz az. Viszont juni kozepetol jon a brawl ami hetfo vagy kedd max. Alig varom!!!

Warlock vajon ki lesz? Nem sok neves wl van a lore-ban. Lehetne pl Kanrethad Ebonlocke, a Black Harvest feje, és a wow-os warlockok rémálma :D

[ Szerkesztve ]

(#32607) DaveNo1 válasza whitezo88 (#32606) üzenetére


DaveNo1
veterán

+ az új hősök is akkor jönnek

You are not prepared.

(#32608) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Én arra leszek kíváncsi hogy vajon aréna szerű belépési költsége lesz-e. Remélem nem.

redditről egy comment a témában:
"Yep. Not including the pricing structure is a huge red flag that we're not going to like the pricing structure." Ne legyen igaza...

[ Szerkesztve ]

(#32609) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Twitterről Zeriyah:

"I don't want to imply anything that may be misconstrued. Tavern Brawl is free."

másik hivatalos:

"Tavern Brawl will award classic packs. Completing Tavern Brawls will also count towards daily quests."

ingyenes és pack jár érte? nem igazán értem. Hetente jár 1 új módonként?

[ Szerkesztve ]

(#32610) Phoenixy válasza DjDanee87 (#32608) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ingyenes lesz, de nem fog egyszerre jönni az összes hős.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#32611) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kiváncsi leszek erre a brawl-ra.

Ezek az új hősők mennyibe fájnak és hogy lehet fizetni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#32612) Phoenixy válasza Gyuri27 (#32611) üzenetére


Phoenixy
senior tag

9 EUR/hős.
Ugyanúgy, ahogy a kártyákat/Naxx/BRM szárnyakat lehet megvenni (bankkártya/B.Net Balance/Paypal(?)).

Motorola Edge 20 Pro

(#32613) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kis Forsen RNG: paladin agro topdeckel már ő freeze mage 1 élettel, Blockkal kint.

1. topdeck: Kings: csinál 5/5 dude-t, ok, lekezeli thalnos frostbolttal.
2. topdeck: Muster, pop iceblock, lekezeli flamestrike, icelance arc, Doomsayer
3. topdeck: Leper gnome, ggwp

és minden 2. játéka ilyen, tegnap is ilyenek voltak :DDD forever rank2, már 3-4 napja. 2 napja 3-ra is visszabukott.

(#32614) saelin válasza mody123 (#32600) üzenetére


saelin
veterán

Tetszik. :K

#32601
Erre meg majd válaszolok, ha bill közelében leszek. De röviden; egy újoncnak nem ad a játék semmi célt és real money nélkül nagyon szenvedős. Egy hátlap nem jutalom, nekem ne magyarázza senki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32615) ígyvanferi válasza whitezo88 (#32609) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez mondjuk ott van a battle.neten is a beharangozóban: Tavern Brawls will have free admission when the new mode becomes available. As part of the launch celebration, you'll earn a free card pack when you win your first game of the week in the first several brawls! Ez alapján csak az első néhány alkalommal jár majd pack érte.

(#32616) Mister_X válasza saelin (#32614) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És a régi playereknek ad vagy adott célt? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32617) saelin válasza Mister_X (#32616) üzenetére


saelin
veterán

Itt most elsősorban a rankedre gondoltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32618) #75376384 válasza saelin (#32614) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nagyon szereted ezt a hátlap témát. :D Most vonatkoztassunk el attól, hogy mennyi szenny jönne szembe ranked-en míg az ember elverekedi magát a legaljára/legtetejére, ahol ismertebb játékosok is szembe jöhetnek, ami szerintem lehet egy motiváció (ellenük való játékra gondolok).
Egyébként, ott az aréna és rengeteg videó a neten. Ha megnézed pl Belező yt csatornáját, az utolsó lapig mindegyiket elmagyarázza, és tanácsokat ad kezdőknek is minden téren. Innentől pedig rajtad és valamilyen szinten a rng-n múlik, hogy milyen lesz a draft és azzal milyet mész.
A ranked normális esetben amúgy sem az arany farmolásáról kellene hogy szóljon (én személy szerint ezért büntetném a direkt kilépőket), hanem egy rangsort állít úgymond, hogy képességeidhez (és paklihoz) mérten, hogy állsz. Olyan téren tényleg egy retek, hogy egy csillagot ér minden győzelem..

(#32619) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Vettem 2 csomag kártyát. Az egyikben egy legend(sárga kavicsos) lap volt és valaki a baráti listámból egyből rám írt h mekkora király az a lap. Ezt ő honnan tudta h én mit nyitottam?

(#32620) whitezo88


whitezo88
nagyúr

el is felejtettem Naxx milyen nehéz volt pár bossnál. Warlock challengenek most megyek neki harmadszorra, mekkora egy trágya deckkel kell megölni 4HM-t hihetetlen. Ráadásul a köcsög boss BM-ezett is, boltozta meg coilozta a sima lényem mielőtt megölt :D

[ Szerkesztve ]

(#32621) DjDanee87 válasza Cseri0058 (#32619) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha valak nyit egy legendaryt, akkor felvillan a friend listáján lévőknek (ha éppen ők is játékban vannak) a bal alsó sarokban egy értesítés, hogy x haverod épp most nyitott egy x legendary lapot!

[ Szerkesztve ]

(#32622) szilva01 válasza ígyvanferi (#32593) üzenetére


szilva01
őstag

322 :DDD

(#32623) ígyvanferi válasza szilva01 (#32622) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:D Igen, el is kezdtem írni valami poént ehhez, de aztán kitöröltem. Elfelejtettem, hogy te is HS-ezel, a többiek meg úgysem értik.

(#32624) HuMarc válasza ígyvanferi (#32593) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez amúgy furcsa. Én összeraktam egy Paladin paklit, és csak azzal nyomultam ladderen két season-ig, most konkrétan 101 winem van. Meg néha Priesttel nyomultam, azzal ma 28 winem volt. Ma nyitottam Tiriont, azóta még csak egyet rankedeztem Paladinnal, inkább összeraktam egy Mid-huntert (Deathrattle-lapokkal és Baron Rivendellel meg azzal az 1/2-essel, ami +1 attackot kap minden deathrattle-ért), és azzal kísérleteztem.

Másik hsz-re: Igazából tényleg egyedül az e-pénisz összeméregetés az egyetlen hajtóerő a ladderen, szerintem ezen változtatni kéne. Ráadásul az egy hónapos season első felében rank 20-15 tele van azokkal, akiket ide dobott vissza a gép a season elején, de már golden az egész paklijuk, és control warival vannak, hogy tízesével számolják a deckben lévő legendary-kat. A season végére pedig rank 10-ig bárki lejuthat kb.

(#32625) Cseri0058 válasza DjDanee87 (#32621) üzenetére


Cseri0058
őstag

Értem köszi.
Solonál a heoric ná mi a jutalom?

(#32626) saelin válasza Cseri0058 (#32625) üzenetére


saelin
veterán

Hátlap! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32627) tretyak válasza Cseri0058 (#32625) üzenetére


tretyak
aktív tag

Hátlap...megjelenés óta nem tudtam magam rávenni, hogy végigvigyem, pár hete nekiálltam, 5 boss után, agyvérzés közeli állapotban felfüggesztettem :D

(#32628) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Akkor hanyagolom. A hátlap engem nem nagyon érdekel. Az első solos részt megcsináltam. Naxxosat. Csak az utolsó részt vettem meg :D (nem egy olcsó dolog azért)

[ Szerkesztve ]

(#32629) oba válasza #75376384 (#32618) üzenetére


oba
addikt

Aki most kezdte igenis hátrányban van a régiekkel szemben. Persze ez nem is lenne gond, aki régóta játszik az legyen is előnyben, hiszen már csomó időt beleölt a játékba. De amíg a ladder alján is vannak régi játékosok sok legendarys deckekkel addig nincs miről beszélni... A reward system jelenlegi formájában pedig egy szánalom, semmi másra nem hajt csak, hogy pénzt ölj a játékba, vagy játssz vele naponta több órát minden nap éveken keresztül, de addigra úgy is jön ki új kiegészítő, lapkészlet...stb., Szóval ugyanott vagy, le leszel maradva. A rankeden pedig az tud érvényesülni akinek több és jobb lapja van. Kezdőknek egyedül az aréna jelenthet megoldást, mert ott ugye nem számítanak a fentiek. Csak hát 150 gold, és egy kezdő nem fogja még kitermelni az aréna árát mert nem lesz annyi winje. Ráadásul gvg pakkot ad nem classicot ami szintén elég szemétség, legalább lehetne választani, hogy mit szeretnél. A 3 win 10 arany reward is egy pofátlan fricska, ennél már az is jobb lenne ha egyáltalán nem járna gold a winek után... A rankeden elért sikerek után sem jár semmi. (hagyjuk a hátlap témát). Szóval ennyi. Aki most kezdi a játékot annak szenvedés, ranked és casual egyaránt. Addig lehet élvezetes a játék amíg meg nem szerzi az összes basic lapot és mondjuk összekuporgatja nagy nehezen az aranyat a naxxra és blackrockra. Utána csinálhatja a napi questeket, próbálkozhat 3 win = 10 gold rátával halálra keresnie magát napi 4-5 óra vagy több játékkal...

(#32630) DopeBob


DopeBob
addikt

Ez wtf? Hogy lett negy? Void terrorral olte meg oket, de miert nem csak ketto lett?

MZ/X

(#32631) dejaris válasza DopeBob (#32630) üzenetére


dejaris
addikt

Mind a ketto egyszerre halt meg nem? Mert akkor mindketto csinalt mar alapbol egyet es akkor meg jott a duplazas.

Megse. Void hp-ja nem illik be a kepbe.

[ Szerkesztve ]

(#32632) Gyuri27 válasza oba (#32629) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg azt mondom, hogy aki most kezdte sok hátrányban nincs.
Annó a meta egyenlő volt a skillel és a drága paklikkal. Most rng jesus és egy olcsó zoo deck és lehetsz legend. Nyilván picit sarkos de fedi a valóságot. Az aréna ott van az újoncoknak is.
A hőn áhitott lapok a játszással meglesznek.
Akkor lehet drága kontroll paklikba ölni a a javakat. Csak hát kb felesleges. Controll warri halott, druid szintén. Palát controllozni meták óta nem látsz. Sámi halott.
Ami a fentiekből megy a rák vagy az ebola. Patron, mustár, felreaver max.
Meg az örök veljú huntard minden verzióban, zoo és face.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32633) DopeBob válasza dejaris (#32631) üzenetére


DopeBob
addikt

Egy korben haltak meg, de olyan nincs szerintem, higy eszrerre... Normal korulmenyek kozott ugye egy jon, baron miatt szerintem kettonek kene...

MZ/X

(#32634) dilipok válasza DopeBob (#32633) üzenetére


dilipok
veterán

szerinted, de hat a vegeredmeny mast mutat ;) amugy en is kettot vartam volna

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32635) F-ECT$ válasza DopeBob (#32633) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha egyszerre hal meg mindkettő, akkor mindkettő idéz 1-et, és Baron miatt ez duplázódik, így lesz 4.

Dive ever, work never.

(#32636) dejaris válasza DopeBob (#32633) üzenetére


dejaris
addikt

De a void egyszerre ol.

(#32637) salaam válasza Gyuri27 (#32632) üzenetére


salaam
senior tag

Miért lenne halott a control warrior? Mulligan függő az egész, pontosan úgy, mint 5 másik class. Amennyit toltam vele az alatt normálisan tudtam haladni.

(#32638) Redcaster válasza salaam (#32637) üzenetére


Redcaster
őstag

Control warrior sajnos halott, ezt meg tudom erősíteni. Ma rank12 3 csillagról visszaestem rank13 2 csillagra losestreakkel. Szinte csak tempo mageket kaptam, 7-8 kör alatt lecsapnak :(

(#32639) salaam válasza Redcaster (#32638) üzenetére


salaam
senior tag

Én meg tegnap streakkel mentem 18-11 között. Mégegyszer, húzásfüggő a dolog, ahogy a priest, a handlock, a freeze mage is. De az uralkodó paklikból egyedül a tempo mage egyértelműen rossz matchup.

[ Szerkesztve ]

(#32640) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Játékban van most épp valaki? Az eu.battle.net is down jelenleg. Terveztek mostanra valami karbantartást?

Szerk.: Vagy úgy. Elvileg már up, viszont most mindenki rászabadult és 87 115 perces login time-ot ír.

[ Szerkesztve ]

(#32641) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#32640) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak szimplán összeomlott az EU szerver (Hots-ból is kivágott mindenkit). :))

You are not prepared.

(#32642) Gyuri27 válasza salaam (#32639) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez az. A kéz nem mindegy. Prisetnél se.

De sajna halott. Jó kéz kell a warriorhoz. A face hunternek, demonzoonak, rák magénak elég átlagos kéz is és meggyalázza a hulládat is. Még egy handynak is elég egy átlagos kéz (kivéve face hunter) és jól el van.
Ráadásul az üti mindkét warrit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32643) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Tempo Storm-os animációs sorozat :DDD [link]

(#32644) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

Sziasztok!mid budget mecha mage paklival körülbelül mekkora rankig lehet eljutni?

hmm..

(#32645) salaam válasza Scooby Dou (#32644) üzenetére


salaam
senior tag

7-8. Attól függ mennyire budget. Eléggé metán kívüli, a jó matchupjaival senki nem játszik, szóval nem fűznék hozzá nagy reményeket.

[ Szerkesztve ]

(#32646) Scooby Dou válasza salaam (#32645) üzenetére


Scooby Dou
tag

Tudnal adni nekem valami tippet milyen mage most a jo?esetleg valami linket a deckrol.

hmm..

(#32647) opzozi


opzozi
tag

Aki gondolja nyugodtan vegyen föl a majdani kocsmai verekedéshez illetve a napi watch and learn küldikhez.
Opzozi#2182 :D

Xiaomi Poco X3 Pro

(#32648) F-ECT$ válasza Scooby Dou (#32646) üzenetére


F-ECT$
titán

Meta snapshot. Jelenleg a tempo és freeze mage megy jobban, de a mech mage is elég lehet rank 10 környékére.

Dive ever, work never.

(#32649) F-ECT$ válasza whitezo88 (#32643) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább gagyi, mint vicces, de még kialakulhat.

Dive ever, work never.

(#32650) pachito válasza F-ECT$ (#32648) üzenetére


pachito
őstag

Oil Rogue #3? Szerintem itt van valami bibi... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.