Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) saelin válasza Mister_X (#32550) üzenetére


saelin
veterán

Touché. :B

De ma kivételesen nem huntarddal, hanem warriorral mentem, egyedi paklival. Eddig működik. Majd írom, hogy meddig jutottam vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32552) Mister_X válasza saelin (#32551) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg nyitottam egy golden Southsea Captaint, mindjárt lecraftolok még egyet és akkor feltalálom a pirate paladint, muhahaw.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32553) oba


oba
addikt

én meg krafoltam egy dr. boom -ot
tudom, hogy univerzális lap és kb. minden deckbe illik, de azért biztos van valamilyen hero és/vagy deck amibe a leginkább :) mi lenne az? :D

(#32554) saelin válasza Mister_X (#32552) üzenetére


saelin
veterán

Értem mire célzol ezzel, de mindig netdeckkelni unalmas.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32555) fogtunder válasza oba (#32553) üzenetére


fogtunder
nagyúr

bármilyen pakli, amiben mech szinergia van, boostolja a boardon lévő sebzést, vagy csak szimplán kell bele egy nagy dög. mechmage, mechshaman, kombó druid, handlock, control warrior. van aki demonzoo-ban is játssza, nekem ott már túl sokszor történt meg, hogy doomguard-boom-malganis-loatheb kezeket kaptam, úgyhogy szanáltam belőle.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32556) h3lios válasza oba (#32553) üzenetére


h3lios
addikt

Mindenbe jó, amolyan kiegészítő lap. :D
Én mage-ben kombóztam vele sokat az unstable-ös és Spare partos mókával. Ha visszaveszed és kirakod megint + 2 boom botot kapsz. Ezzel lehetne szórakozni + ha kint van a Knife Juggler az + damage.

B-tag: H3lios#2825

(#32557) Mister_X válasza saelin (#32554) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, szerintem nem tudod, mert nem céloztam semmire sem. Csak simán leírtam, hogy nyitottam egy golden Southsea Captaint és nincs kedvem pirate rogue-ra vagy pirate warriorra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32558) saelin válasza Mister_X (#32557) üzenetére


saelin
veterán

Akkor félreértettem. Bocsi. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32559) fogtunder válasza h3lios (#32556) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a knife juggler sokkal jobb kombó a snake trappel és az implosionnel, ha egy körig nem tudják leszedni, akkor valszeg amúgy is nyersz, 9. körben meg általában nem a juggler-boom kombót akarod játszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32560) h3lios válasza fogtunder (#32559) üzenetére


h3lios
addikt

Nyilván nem úgy értendő a combo, hogy na most akkor erre játszok rá. :D
9-10. kör környékén szoktam nyerni malygossal, úgyhogy tudom hogy akkor már ez nem sok vizet zavar.
De teszem azt, ha lent van a Juggler az a 3 seb már nem rossz, mint lehetőség. A Boom, amúgy sem egy kombó lap, itt a kollega felvetésére mondtam, hogy talán ezzel lehet szórakozni. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32561) F-ECT$ válasza oba (#32553) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most ilyen deckjeim vannak:
-Hibrid hunter - nincs benne (de akár benne is lehetne az egyik Savannah helyett)
-Mustar pala - benne van
-Ramp druid - benne van
-Demon lock - benne van
-Control shaman - benne van
-Control wari - benne van
-Mech mage - benne van
-Waker (tempo) mage - benne van

Ahová nem feltétlenül tenném be:
-Patron wari
-Zoo lock
-Face hunter
-Mid hunter
-Oil rogue
-Maly lock
-Frezze mage
-Ramp druid sok taunttal (ha 2 War-t szeretnél bele)
-Agro pala
-Control priest
-Mill rogue

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32562) zolka95


zolka95
őstag

Az új Blackrock pályák mikor kerülnek bele a játékba?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32563) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#32561) üzenetére


F-ECT$
titán

Most belegondoltam, hogy miért is használom mindenhol Boomot, és azt kell mondjam, hogy nagyobb swing lap, mint Sylvanas, akit egy silence kb elintéz, de Boomot még silence-elni sem érdemes.

Szerintem akkor lenne nagyon erős, de kb balanced, ha 7/6 vagy 7/5 lenne ÉS a bombák 1-3 között robbannának csak.

zolka95: már többen is várják, szerintem a következő szezonnal beteszik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32564) Fr0z3n válasza zolka95 (#32562) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Új pályák? Lemaradtam valamiről?

Fects: Pedig mill rugóba vicces gang up-olni :D

[ Szerkesztve ]

(#32565) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#32564) üzenetére


F-ECT$
titán

Az adventure pálya, ahol a bossok ellen játszol.

Dive ever, work never.

(#32566) zolka95 válasza F-ECT$ (#32565) üzenetére


zolka95
őstag

Csak ott jelennek meg?

Azt hittem multiplayerben is. Naxxramasnál nem így volt?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32567) oba


oba
addikt

köszi mindenkinek :) majd alkotok valamit dr Boom -al :)

(#32568) Mister_X válasza zolka95 (#32566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naxxramas is csak idővel került be.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32569) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Gépen is 1750ft ba kerül egy solos rész?

(#32570) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#32569) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit több: €5.99.

Dive ever, work never.

(#32571) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Ma este jön a peccs, az új game moddal?

(#32572) F-ECT$ válasza Szeszkazán (#32571) üzenetére


F-ECT$
titán

Twitter alapján igen.

Dive ever, work never.

(#32573) saelin válasza F-ECT$ (#32572) üzenetére


saelin
veterán

Lol. Azt hittem ez még odébb van!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32574) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ma találkoztam egy ilyen gyöngyszemmel.Mi az egyetlen lap amit elégetett? A lightbomb.

Még volt nála egy Mountain Giant a többit nem tudom. A deck trackert a felénél kapcsoltam be (pont ezért), és így is tudta hogy miket játszott ki.

Na mindegy végül nyertem mert thoughtstealeltem egy Alexet és egy Consecet. És mert kurva jól játszottam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32575) EmptyParadox válasza F-ECT$ (#32572) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ebből következtettetek arra, hogy ma jön a patch? Ez csak egy teljesen általános teaser. :)

(#32576) whitezo88 válasza EmptyParadox (#32575) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En se hiszem hogy ma elesedik, mindjart itt az e3 majd ott jelentik be szerintem.

(#32577) saelin válasza whitezo88 (#32576) üzenetére


saelin
veterán

A bejelentés után vajon mennyi idő múlva lesz elérhető?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32578) Redcaster válasza saelin (#32577) üzenetére


Redcaster
őstag

Blizzardról lévén szó... SOON :U :DDD

(#32579) saelin válasza Redcaster (#32578) üzenetére


saelin
veterán

Akkor még szerencse, hogy türelmes ember vagyok... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32580) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Valtozas: bnet friend limit megemelkedett 200-ra.

(#32581) saelin válasza whitezo88 (#32580) üzenetére


saelin
veterán

Csak nem tudott valamit kripp? Pont erről - is - volt szó a tegnapi yt videójában, de lehet, hogy nézték a blizesek is. :U

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32582) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Új Tempo Storm tag (kínai grill) [link] előbb épp mesélte, hogy alig tud valamit a TS-ről, WCA-n találkozott velük tavaly először, meg hogy Reynadról azt mesélték, ő találta fel a HS-t, meg hasonlókat, egész vicces, főleg mikor pisszeg magára, hogy nem kéne ennyit mesélnie :DDD

"Frodan is the best guy in the world" :D

[ Szerkesztve ]

(#32583) DaveNo1 válasza saelin (#32581) üzenetére


DaveNo1
veterán

Megnéztem azt a videóját és sok igazság van benne.

Miért nem lehet pl arena végén választani, hogy milyen boostert szeretnél?
Vagy miért nem buffolnak fel néhány lapot, túl sok a használhatatlan constructedbe.

Most megszámoltam BRM-ből összesen 8-9 lap használható a metában.

GvG-ből pedig 30, abban az esetben ha a mech szinergiát nem veszem figyelembe, ami egyedül a mage-nél működött. Tehát jobbára a kiadott kollekciók egyharmada/egynegyede használható ladderen ha olyan deckkel akarsz menni amivel érvényesülni is lehet, többi rossz vagy csak arénába jó. Azért ez eléggé siralmas arány.

Classonként lebontva meg még rosszabb az arány:

Druid például a 3 kiegészítőben egyetlen egy jó class lapot sem kapott, ezért van az, hogy gyakorlatilag még mindig az 1 évvel ezelőtti deckkel kell menni 1-2 neutral lap módosításával.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#32584) Mister_X válasza DaveNo1 (#32583) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Druid of the Flame nem rossz pedig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32585) F-ECT$ válasza Mister_X (#32584) üzenetére


F-ECT$
titán

Max közepes, csomó deckben még mindig inkább a Shade a jó 3 drop.

Dive ever, work never.

(#32586) Mister_X válasza F-ECT$ (#32585) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ebben a mocskos aggro/zoo fertőben több értelmét látom, mert több dolgot is tud trade-elni, shade meg általában max kettőt fog, de lehet még annyit sem, mert az első trade után kap egy spellt/fegyvert a nyakába. Patron warrior az, ahol a shade-nek több értelme lehet, máshol nem nagyon lehet hízlalni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32587) h3lios


h3lios
addikt

A mai napom már jól indult. :)
Napi Quest 60 aranyat adott, ahol nyerem kellett 5 meccset palával vagy Priesttel és mivel utóbbival csak napok kérdése lett volna ezért inkább egy rák palával ledaráltam gyorsan.

A napi 1 pack-ból amit nyitni szoktam a jutalom goldokból ez a gyöngyszem esett:

[link]

Nagyon örülök neki, ugyanis még nem volt meg és a következő lecraftolandó lapok között előkelő helyet foglalt el. :P

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32588) saelin válasza h3lios (#32587) üzenetére


saelin
veterán

Ellened sem játszom többet warriorral! :D

DaveNo1
Meg az, hogy legendért csak egy hátlap jár... Engem ez egyáltalán nem izgat, ezért lehet soha nem is fogok vele kínlódni... Még ha valami bazinagy gold jutalom járna értre minden alkalommal...

Aréna meg xar kezdőnek, mivel csak gvgt ad, kb semmi értelme így a játéknak, csak gyűjtsd a kártyákat és kész.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32589) skitzoo


skitzoo
senior tag

Csak meglett végre. :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#32590) fogtunder válasza skitzoo (#32589) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gz.

én kb. 3-4 szezon óta ladderezek normálisan, előtte nagyrészt kazsuálban toltam, még mindig több 100 win kellene mindegyik hőssel :( bár a warlock mostanában egész jól gyűlik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32591) Gyuri27 válasza skitzoo (#32589) üzenetére


Gyuri27
félisten

Grat. Sámival férfi munka.

Na szerón low rankon még mindig mech mage a divat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32592) F-ECT$ válasza fogtunder (#32590) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is több hőst viszek rankeden, nem feküdtem rá egyikre sem, így minddel 100+ win hiányzik még. Mondjuk nem zavar, majd idővel úgyis meglesz 1-2-vel, hacsak rá nem unok a játékra, de akkor meg már nem fog zavarni :)

skitzoo: gz!

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32593) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#32592) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem soha az életben nem lesz golden portrém. Még a rankeden legtöbbet játszott lockkal is kell 322 win.

(#32594) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, megjött a luckom. Most, hogy megvetten (ingame goldból) az összes Naxx-ot, inkább vettem pár packot vettem (most egyszerre kettőt), ebből az elsőben volt két rare, és Tirion, a másodikban pedig egy Savannah Highmane, ami, mivel már van pár hunter secretem, egy midhunterhez vezet.

(#32595) sztanozs


sztanozs
veterán

Összeraktam egy olcsó rákot "szegény ember vízzel főz" és "amit otthon találtam" alapon - az első kört megnyertem a 7. körben.
#fckyeah :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#32596) saelin válasza HuMarc (#32594) üzenetére


saelin
veterán

A mid nagyon hatásos a mostani metában, én is azzal játszom nagyrészt. Talán a priest és a muster paladin, no meg a többi hunter, ami meg tudja komolyan fogni. Habár elég uncsi mindig ugyan azzal játszani... de hát, már csak ilyen a kezdők élete. :(

Aréna téma:
Esküszöm nekem több win sikerül hunterrel és druiddal, mint paladinnal! :D Egyszerűen nem áll kézre a kaszt. Ráadásul sosem sikerül a consecet és a fegyvereit kidraftolni. Szerintem máskor nem is erőltetem, mert csak felidegesít hogy mindig a palával futom a legrosszabbat. Tudom tanuljak meg játszani... :P

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32597) fogtunder válasza saelin (#32596) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az elején én is unalmasnak éreztem, most meg hiába játszhatnék bármit, hónapok óta szinte csak mage és warlock megy. néha egy kis warrior, próbálkoztam a paladinnal, de az resident sleeper volt, a rugóhoz sose értettem eléggé, a druid fos mostanában, a sámán már régóta, a huntert meg inkább hagyjuk.

a warlockban is azt szeretem a legjobban, hogy lehet zoot, demonlockot, handlockot, malygodot is játszani ugyanazzal a class-szal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32598) saelin válasza fogtunder (#32597) üzenetére


saelin
veterán

Legtöbb deckkem nekem warlockból van, igaz hogy a zoon kívül mind hiányos, de már így használhatóak (csak nem annyira erősek mint a legendary-s párjuk). A midrange egy átmeneti deck, amíg nem lesz elég kártyám mást is összerakni, vagy a blizz nem hoz le valami új játékmódot, amiben jobban jön a gold mint a ranked farmolásból. Az utóbbinak nagyon örülnék, mert nem akarok több tízezret költeni a játékbeli kártyákra - az adventureöket kivéve, azok idővel mind meg lesznek véve -, a folyamatos farming meg unalmas/időigényes. Annyi biztos, hogy nyáron nem fogom tudni csinálni a folyamatos 3 műszak mellett... De hogy cashért nem veszek packkokat az is biztos! Érdekes lesz. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32599) skitzoo válasza Gyuri27 (#32591) üzenetére


skitzoo
senior tag

Sámi golden a legjobb szerintem. Megszenvedtem én is vele. De megérte. És már megvan hozzá a golden deck is. :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#32600) mody123


mody123
tag

Hivatalos [link]

Tavern Brawl

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.