Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) Mister_X válasza F-ECT$ (#32300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg pandareneket akarok a játékba. Kell panda Tirion, panda Sylvanas, panda Velen meg panda Belcher, esetleg Annoy-o-Panda meg PandaBot is jöhet. Pandák meg mechpandák vakulásig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32302) saelin válasza Mister_X (#32301) üzenetére


saelin
veterán

Ajaj! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32303) F-ECT$ válasza Mister_X (#32301) üzenetére


F-ECT$
titán

Van panda a játékban, nem is egy ;)

Mondjuk ha elkezdik azt, mint a Magicben, hogy behoznak "új" kártyákat, amik ugyanazt tudják, mint a régiek, és közben a régieket kitiltják, no én akkor fogom abbahagyni.

Dive ever, work never.

(#32304) tomazin válasza Mister_X (#32301) üzenetére


tomazin
veterán

valaki kiégett már mára úgy látom ;]

lorewalker is ott van még.

[ Szerkesztve ]

(#32305) h3lios válasza F-ECT$ (#32303) üzenetére


h3lios
addikt

Magic-ben azért ez elég ritka volt. A régi lapok nagyon OP kategóriába tartoztak 1 manáért counter spell stb..
Amit viszont ugyan olyan néven kiadtak azt a későbbiekben használhatod is.
Voltak hasonló lapok pl. Wrath of God után kiadtak ugyan olyat azzal a kivétellel, hogy regenerálni lehetett utána.
Egyszóval amit említettél az nem fordult még elő. Egy az egyben ugyan azt soha nem adták ki még más néven. És nem is teheti meg a Wizard.

Tegyük hozzá, hogy ott egy 15+ éves játékról beszélünk. A meta ott folyamatosan rotál, és type2-vel mindig is számolni kellett. Ott úgy vette meg az ember a boostereket, hogy tudta, hogy fix időre szól majd a jelenlegi környezetre.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32306) Mister_X válasza F-ECT$ (#32303) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom, hogy vannak. Mechek is voltak GvG előtt. De pandákból sosem elég.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32307) fogtunder válasza Mister_X (#32306) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meg jöhetne egy legend panda, ami akármilyen lényt visszapattint kézbe, vicces lenne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32308) NyxNyxNyx válasza saelin (#32297) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

I know that feel bro. Én mindig szart megyek vele, cserébe mindig elvernek. Teljesen kiszámíthatatlan, egyik meccset simán megynyeri a cleric coin velen-nel, másikhoz meg hozzá se tud szólni.

Nektek arénában nincs az az érzésetek mage-dzsel kapcsolatban, hogy olyan könnyű körbejátszani, hogy már annyira nem is jó? Például egy Paladin ellen a consecen és a Truesilveren kívül nagyon nem tudsz semmit körbejátszani (talán még az utóbbit sem). Kirak egy War Golemet, te is kiraksz egyet aztán lezúzza divine shield-del ingyen meg ilyenek. Sokkal szívesebben pickelek már Warlockot meg Paladint, mint Mage-et.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32309) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#32308) üzenetére


fogtunder
nagyúr

annyi olcsó leszedése van a mage-nek, hogy az már a gusztustalan kategória, és ezek csomószor burst-öt is jelentenek. 3 flamestrike-ot pl. már nem lehet körbejátszani, van, amikor egyet se tudsz rendesen. aztán van, amikor ez nem jön össze, de szerintem akkor is jobb, mint a paladin, mert a hero power sebzését nem tudják leütni, igaz buffolni se tudod, de szerintem így is jobb. a warlockot én is jobban szeretem, és ha adja a demonokat, akkor rohadt jókat lehet vele menni, de sokkal inkább lutri, mint a másik kettő. a paladinnal meg az a bajom, hogy egy értelmes AoE spell van és az is csak 2-t sebez.

priesttel meg volt már, hogy igazából egy miniont kellett kijátszani, T2 coin deathlord, T3 velen, aztán üzletelj vele, ahogy akarsz.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32310) Redcaster


Redcaster
őstag

Lehet hogy hülye kérdés, de ugye nincs határideje a hots-os hátlap megszerzésének? Tehát ha én 2 hónap múlva akarom megszerezni, akkor 2 hónap múlva is elérhető lesz?

(#32311) salaam


salaam
senior tag

Végre ez is meglett, az utolsó 25 wint ma grindoltam 20-nál ki patronnal, mert elegem lett abból, hogy azon megy el a meccs, hogy van-e axe a kezdőkezemben a zoo ellen, vagy nincs. A maradék egyébként csak és kizárólag controlként volt játszva :)

(#32312) thesound válasza salaam (#32311) üzenetére


thesound
őstag

Warriorral ez szép, gz.
Én most kezdtem nemrég a warriorral foglalkozni, de eddig a leghosszabb meccseim most vannak, viszont élvezetes, öröm nézni mikor látszólag vert helyzetből visszajön. (egyelőre patron, sajnos sok legend hiányzik a klasszik control warihoz.)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32313) 1m1s


1m1s
tag

Helló!
Minap találkoztam egy rogue játékossal, és megtetszett a paklija.Az alapja az volt hogy minél több kártyát húzasson az ellenféllel és elégesse a lapjait.
Szeretnék egy hasonlót készíteni a későbbiekben, tudnátok adni egy decklistát hozzá, hogy mit érdemes belepakolni?
Köszi!

(#32314) h3lios válasza 1m1s (#32313) üzenetére


h3lios
addikt

Parancsolj
Másik lehetőség

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32315) tretyak


tretyak
aktív tag

A tegnapi post magyarázata:
https://youtu.be/GXxmHgaJfco

[ Szerkesztve ]

(#32316) Redcaster


Redcaster
őstag

HIVATALOS!!!

Viszont csak valódi pénzért vehető majd meg...

[ Szerkesztve ]

(#32317) F-ECT$ válasza Redcaster (#32316) üzenetére


F-ECT$
titán

Shut up and take my money kappa.

Dive ever, work never.

(#32318) Redcaster válasza F-ECT$ (#32317) üzenetére


Redcaster
őstag

Mondjuk valószínűleg ez lesz az első dolog, amit pénzért megveszek, mert tetszik :B :K

(#32319) h3lios válasza Redcaster (#32316) üzenetére


h3lios
addikt

Ez így korrekt azt kell hogy mondjam, gyakorlatilag elkezdődött a skinezés. Ez még mindig sokkal jobb, mintha új lapokkal fosnák tele a játékot, mert arra sokkal nagyobb összegeket verne el az ember. Egy tuti, nekem kell ez a kártya hátlap. :P

Szerk: Mondjuk, ha minden hősre jön ilyen azért durva lesz 9x 9 eurót kifizetni. :D Remélem nem ez a helyzet, mert a gyatyám is rá fog menni...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32320) ígyvanferi válasza Redcaster (#32316) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát akkor ilyenem se lesz. Persze nem is én vagyok a célközönség.

(#32321) oba válasza Redcaster (#32316) üzenetére


oba
addikt

:U
és ezért pénzt kérnek :) még ha legalább új hero powerje lenne... de így? ez csak egy "skin", új funkcionalitás nulla, bevétel maximalizálva :) kihagyom...

(#32322) DaveNo1 válasza oba (#32321) üzenetére


DaveNo1
veterán

HOTS-ban már bevált (meg sok másik játékban), gondolom akkor szakítanak itt is ;]

You are not prepared.

(#32323) Klemice


Klemice
senior tag

Azt hittem hogy 9 euró pakkban az összes hős :D hát így felejtős

(#32324) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amúgy most ezek alapból animált portrék lesznek?

"These new Hearthstone Heroes will feature beautifully detailed animated Hero portraits"

Közben megvan:

"All the new heroes are golden when you buy them"

Szóval megspórolsz 500 farm meccset is. Mondjuk így már megéri ha azt vesszük alapul, hogy az idő pénz ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#32325) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#32324) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, csak dobják mellé az 500 winért járó goldot is.

(#32326) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Szerintem ez teljesen jó. Semmi előnyt nem adnak a f2p játékosokkal szemben. Csak át ne menjenek az unikornist fingó póni skinekbe, mint hots-ban (vagy más egyéb mobákban), mert az ilyen dolgoktól megőrülök.

(#32327) DaveNo1 válasza EmptyParadox (#32326) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja aki fizet érte fizet, aki nem nem, nem jár rosszabbul. Szvsz. inkább ma egy skin ennyiért, mint bármikor 2 doboz cigi hasonló áron ;)

You are not prepared.

(#32328) h3lios válasza DaveNo1 (#32322) üzenetére


h3lios
addikt

Ne tudd meg mennyi pénzem van cs:go skinekben. ;] :C
Sajnos rajtam tökéletesen működik a dolog, mondjuk nekem az az elvem, hogy amibe ennyi időt beleölök az nézzen már ki úgy ahogy én akarom. Cs-be is már 1100 órám van, HS-be is bele fog menni párszáz.. Szóval nem sajnálom rá. Mellette nem iszok, nem dohányzom, úgyhogy ennyiket nem sajnálok rá. Ha belegondol az ember ez kb. 2 doboz cigi ára, amit egy ilyen hősre elkérnek. Amit van aki egy nap alatt betol, ráadásul még a szervezetét is szétkúrja vele.

Szerk.: Ugyan azt a példát hoztuk fel, úgy látszik nem csak én gondolom így. :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32329) Klemice válasza h3lios (#32328) üzenetére


Klemice
senior tag

Én a két doboz cigi vagy a hős árából veszek másfél-két kiló csirkemellet, de ti tudjátok :D

(#32330) sztanozs válasza Klemice (#32329) üzenetére


sztanozs
veterán

vagy egy fél karton sört :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#32331) h3lios válasza Klemice (#32329) üzenetére


h3lios
addikt

Azt szépkártyából oldom meg amit a melóhelyen kapok és másra nem tudom költeni. :D

B-tag: H3lios#2825

(#32332) pachito válasza Redcaster (#32316) üzenetére


pachito
őstag

Egy Khadgart bevállalnék de nem izgat annyira a dolog :o

(#32333) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez megint nem magyar bukszához van szabva.
De az ötlet jó. Aki akar költsön rá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32334) #75376384 válasza Klemice (#32329) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem nem jó hasonlat. A játék és a cigi nem létszükség, kajáról viszont nem mondanék le egy aranykeretes törpe miatt.
Akik már öltek pénzt a játékba, nektek miket szoktak mondani emiatt?
Valamelyik nap volt egy érdekes "vitám" ismerőssel. Szerinte a játékra költött pénz hülyeség, míg a ciginek valamennyire kapcsolatépítő szerepe is van. Igazából nem tudtam eldönteni, hogy trollkodott e vagy tényleg komolyan gondolta, de a fejem azért erősen fogtam. :D
Az egész abból indult ki, hogy ő cigire költ én pedig játékra.

(#32335) whitezo88 válasza DaveNo1 (#32322) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát ott is durva, érdemes nézni, ugyanennyi kb 1 db skin 1 hőshöz, persze Sylvanasnál a piros ranger skinnél majdnem elcsábultam de megálltam :)

szóval ott pörög. Pl pack, 1 db hős, 2 winter-es skin, meg 1 reindeer mount, LEÁRAZVA valami 27 ojró most.

de sokan vesznek hős skint itt is úgyis majd. Kíváncsi leszek a többire. És szerintem nem is csak egyféle lesz. Mage pl Khadgar? Rhonin? Warlock Medivh? szerintem már nagyrészük készen is van, bár itt is csak "soon" van, ami lehet 1 hét de 15 is.

és talán lesz itt is bundle: weapon class bundle (warrior, rogue, shaman, paladin): 4 hős olcsóbban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32336) salaam válasza DaveNo1 (#32324) üzenetére


salaam
senior tag

A legjobbkor lett meg az arany Garrosh akkor :D

(#32337) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link]

nem egyszerre fognak megjelenni.

(#32338) M3oH


M3oH
addikt

Engem nem vettek meg ezzel a skin dologgal, nálam az kimarad. Bár, más játékban sem mozgatott sosem különösebben. A lehetőség legalább adott, akit viszont igen. És azt gondolom, Blizzardnek nem lesz ez bukta, visszajön a belefektetett munka költsége :)

(#32339) saelin válasza M3oH (#32338) üzenetére


saelin
veterán

Én max akkor vennék skineket, ha már mindenem megvan amit akartam a játékban. Szerintem nincs annál szánalmasabb, amikor csillog-villog az ember, de még játszani sem tud...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32340) F-ECT$ válasza Redcaster (#32318) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem lett volna egyértelmű: skinre nem költök én sem, ennél többet ér a munkámmal szerzett pénzem :)

Dive ever, work never.

(#32341) Redcaster válasza F-ECT$ (#32340) üzenetére


Redcaster
őstag

Skinekre én sem szoktam költeni... HS-nek is úgy áltam hozzá, hogy 0 Ft-ból fogom összeszedni a lapokat. 1 Ft-ot nem költöttem sem packra, sem arénára, sem Adventure-re, és szinte megvan minden fontosabb lapom. Úgy voltam vele, ha valósi pénzért vennék packot/arénát/adventure-t, akkor elveszne a játék valódi értelme: a gyűjtögetés. Valószínűleg ez az oka annak, hogy már 15 hónapja minden nap előveszem a játékot, és játszok vele akár 2-3 órákat is. Más játékot ftp játékot, pl HotS, TF2, War Thunder 1 hét alatt meguntam. Viszont ennél a játéknál, amit előreláthatólag még hónapokig, (talán évekig) játszani fogok, hajlandó vagyok kivételt tenni, és költeni rá. Viszont ha golddal, vagy winnel be lehetne szerezni az új skint, továbbra is pénz nélkül szerezném be, mert számomra ezért élvezetes a HS még mindig annyira, mint mikor elkezdtem :K

(#32342) saelin válasza Redcaster (#32341) üzenetére


saelin
veterán

Iszonyatos türelmed lehet! Nekem adventure-re semmi kedvem nincs goldot farmolni, úgyhogy azokat kénytelen vagyok megvenni pénzért. Azért az ilyenért kijár egy respect! :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32343) Ereshkigal válasza saelin (#32342) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Türelme és ideje. :)

(#32344) h3lios


h3lios
addikt

Na ezt nevezem én jó aréna draftnak... :D

B-tag: H3lios#2825

(#32345) Gyuri27 válasza h3lios (#32344) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amaz kiégett. Mondjuk nem is csodálom. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#32346) saelin válasza h3lios (#32344) üzenetére


saelin
veterán

Láttam én is korábban... :D
Hasonló reakcióm volt a mai papnál, akinek a minionjait egyszerűen nem bírtam leszedni, ennek következtében úgy felhíztak, hogy inkább feladtam 20 élettel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32347) fogtunder


fogtunder
nagyúr

hát ezen jót vidultam, már várom a roleplayereket. 89€ hős skinekre, lol, rekt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32348) Mister_X válasza fogtunder (#32347) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Huh?

@h3lios: én Troldenen láttam, ott ki is nyílt a szemem, hogy mi a fax.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32349) DaveNo1 válasza fogtunder (#32347) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem lesz több is mint 9, szépen felskineznek majd minden fontos hőst aki beleillik az adott classba ;]

You are not prepared.

(#32350) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#32349) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért ha az alternatív Priest valami jó bula lesz akkor már utalom is a pénzt a Blizzardnak. Kappa

Azt mondjuk sajnálom, hogy egyből golden.

Most kezdtem a cs go-t ott legalább lehet tradelni a skinekkel, ha megunod stb. (meg ugye később eladod és veszel belőle akár egy játékot) Már csak egy menő AWP kéne, mert a többiből az olcsó skinek is viszonylag jól néznek ki, ebből meg min. 4 euró ami még csak-csak.

Salaam: Grat a golden ResidentSleeper-hez :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.