Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) aerosmith válasza grizlisandor (#83998) üzenetére


aerosmith
őstag

brawl

(#84002) aerosmith válasza aerosmith (#84001) üzenetére


aerosmith
őstag

helyesbítés Choices and swarm 67 még betegebb

(#84003) F-ECT$ válasza grizlisandor (#84000) üzenetére


F-ECT$
titán

Forrás.

This is the reason that was given to me when I said I want to play at this event. My wife was part of the 800 layoffs and she spoke up about the injust practices of company. I was told I am a liability because of who I am married to.

Dive ever, work never.

(#84004) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#84003) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amazt miért bannolták?

You are not prepared.

(#84005) grizlisandor válasza F-ECT$ (#84003) üzenetére


grizlisandor
addikt

Egyik magyar/külföldi oldalon nem találtam erre hivatkozást, twitterem meg nincs.

Nem tudok angolul, de fordító alapján, 800 főt rúgtak ki a felesége cégénél és felszólalt a felesége, hogy ez igazságtalan, Svajz meg támogatta? :U

(#84006) fogtunder válasza grizlisandor (#84005) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem, régen Blizzard alkalmazott volt, de egy nagyobb leépítés során kirúgták. Viszont nem ezért szólalt fel tudtommal, de a lényeg, hogy azt írta egy Community Managernek valamire, hogy "Ezt most komolyan gondolod, bazzeg?"
És erre kitiltották az összes Blizzard rendezvényről, plusz Savjz-t bannolták a versenyekről.

Persze miután balhé lett belőle a neten bocsánatot kértek, de Trump szereplése egy vicc volt, 4 hete tényleg semmit nem tudott a játékról és most se sokat.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84007) DaveNo1 válasza fogtunder (#84006) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ezeket a kamu bocsánatkéréseket bírom a legjobban, remélem senki sem veszi komolyan.

You are not prepared.

(#84008) Chronos85 válasza grizlisandor (#84005) üzenetére


Chronos85
tag

Nem egészen. Ugye tavaly leépítettek 800 főt a Activison Blizznél + átszervezés is történtek. De a háttérben annyi van, hogy a részvényeseknek elmaradt a beígért lóvé persze gondolhatod nem a top managmentet rakták lapátra. Sajnos bevett szokás a multiknál. a gond ott kezdődött hogy a fő fejes Kotick ennek ellenére 32 milliós prémiumot vett fel év végén.
Ez miatt különböző szakszervezeti és érdekvédelmi szervezetek alakultak, talán néhány részvényes is szót emelt. Nah és ennek a szervezetnek a tagja a felesége. Gondolhatod ez itt a vad keleten hány embert érdekelne. Savjc meg felelősséget vállalta mivel az ő párja, ez szvsz nagyon szép tőle.
A legutóbbi ilyen balhé a Last of Us 2-vel volt, ahol állítólag a fejlesztők szivárogtattak ki elég sok mindent szándékosan. A különböző nemi stereotípiás hülyeségről nem is beszélve.

Bár a Cyberpunk újabb csúszásának fő oka talán az audio hangok újrafelvétele. De Sztem sokkal inkább kivárják még lecsillapodnak a kedélyek kicsit az Amerikában tüntetők rasszizmus és a női sztereotípiák ellen. Ehhez a vírus pont kapóra jött nekik. Bár valszeg nem kevés elsősorban konzolos előrendelést buktak ez miatt, annak ellenére, hogy az új genre megkapja mindenki aki megvette a mostanira sőt később még fel is tupírozzák.

Szerk.: IGN Hungary Last of Us Theory, angolul több riportot is láttam a témában, de lehet találsz magyarul is, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#84009) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#84004) üzenetére


F-ECT$
titán

Na azt én se tudom.

Dive ever, work never.

(#84010) grizlisandor válasza fogtunder (#84006) üzenetére


grizlisandor
addikt

&(#84008) Chronos85:
Így már tisztább a story.

Savjz-t megértem, álljon ki a családjáért.
Feleségét már annyira nem, ugye tavaly történt a leépítés. Persze ezt borzalmas átélni, de tudjuk jól a főnökségnek jár a prémium, ha nincs is rávaló. Én igazságérzetemet is sérti az ilyen helyzetek, de nem tudok ellene mit tenni, erre épül a társadalmunk. Azzal, hogy beszólt az asszony a volt munkaadójának, Blizz-ről lepereg, de róluk nem tudom mennyire pereg le, a versenyen megkereshető pénz. Egy ideig téma, de utána megy a süllyesztőbe. :U

(#84007) DaveNo1:
"Kötelező kör", szerintem mindeki tudja.

(#84011) fogtunder válasza grizlisandor (#84010) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem azért nem kell nagyon sajnálni, párszázezer dollárja simán összeszalad éves szinten abból, hogy otthon ül és játszik

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84012) grizlisandor válasza fogtunder (#84011) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze...

Én sajnálom tőle, egyhusztonban játszani, meg kommunikálni a közösséggel nem lehet egyszerű. Még a játék része annó ment volna, de ma már nem. :DDD

(#84013) Tbs82


Tbs82
tag

Eu trade 80g

endimion #2236

(#84014) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Egész nagyot megy a Highlander hunter. (decklist)
32-14 70% winrate, most kezdtem a laddert, Diamond1-ig jutottam, mert meglett a hunter 500 win.

Priest és DH maradt, maradék 2 napon azokkal folytatom a Diamond5 rush-t. ;]

(#84015) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

BG-ben már napok óta szenvedek, nem tudok rájönni az új metára, nem nagyon érzem a pirate-ket se, valamint megvettem végre a BattlePasst (talán 1250-et megér) és semmi értelmes herot nem dobott kb...

De ma megvilágosodtam, rátértem a Kripp-módszerre- Murlocs. Rögtön egy top 4 (kikaptam egy fullos murloc játékostól), utána pedig top1, mert én voltam afullos Murloc player :D :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#84016) grizlisandor válasza ClydeBeka2 (#84015) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sajnos a BattlePass se megoldás mindig, mikor HSDT szerint kaptál 4 db Tier 4 hero-t. ;]

Ennyi, csak akkor mi van, ha murloc ban van? :DDD

(#84017) F-ECT$ válasza ClydeBeka2 (#84015) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért a murloc mid gameben elég gyenge tud lenni, azt a részt túl kell valahogy élni vele.

Dive ever, work never.

(#84018) Tbs82 válasza Tbs82 (#84013) üzenetére


Tbs82
tag

3 nap alatt elkelt ! :)

(#84019) fogtunder válasza grizlisandor (#84016) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sok a hero, mostanában gyakran előfordul, hogy egyiket se játszanám szívesen, Hooktsukkal pl még csak egyszer voltam, mert sose dobja fel.

ha top 4 akarsz lenni, akkor továbbra is keresni kell egy jugglert/deflectot és tolni a midrange buildeket. de egyébként most nagyon sok eltérő stratégia van, sokkal komplexebb lett a játék, aminek egyrészt örülök, másrészt én se találom sokszor, hogy most mégis mi a fenét kellene csinálni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84020) grizlisandor válasza fogtunder (#84019) üzenetére


grizlisandor
addikt

Második részre +1.
Nem kell félni egy másik build-re való átállástól, párszor már sikerült e miatt a jobb helyezés. :B

(#84021) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Holnap 19:00-kor kapjuk meg az eventes utolsó qt-et, tessék csinálni még ma 2 qt helyet, vagy holnap 1 qt helyet. :)

(#84022) #45619968


#45619968
törölt tag

Vagy 80g-m, írjon itt, akinek szintén :))

(#84023) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nektek minden rendben volt a ranked rewarddal? Nekem sikerült 7(!) Sludge Slurper-t kapni, másféle rare nem is jött. (Közben reddit alapján: ha megvan az összes rare, akkor egyfélét ad, mert úgyis törés lesz a vége.)

Az 5 packból pedig még epic se jött, nemhogy legend :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#84024) grizlisandor válasza F-ECT$ (#84023) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem rendben volt. :)

(#84025) darkrock válasza #45619968 (#84022) üzenetére


darkrock
aktív tag

Szia, nekem is van. btag: darkrock#2177

(#84026) #45619968 válasza darkrock (#84025) üzenetére


#45619968
törölt tag

Sry, már nincs meg. :U

(#84027) grizlisandor válasza grizlisandor (#84021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Remélem ti legalább figyeltetek rá, mert én sikeresen elfelejtettem és mára nem hagytam + qt helyet a napi qt miatt. ;]
Nagyba csapattam a Bg-t, valószínűleg újraindítás után jelent volna meg. :U

[ Szerkesztve ]

(#84028) tretyak


tretyak
aktív tag

Sziasztok!

Járt már valaki úgy, hogy nem kapta meg az üzeneteket az SMS protecttől? Volt authenticatorom, de sajnos a telefon elázott, a visszaállító kódokat persze ezer éve elhagytam.
Egyszer kaptam egyet, szóval a laptopomon böngészőben be tudtam jelentkezni, de azóta semmit. Ahhoz hogy leszedjem az authenticatort vagy szerezzek egy új kódot SMS kellene, de az meg elakad.

(#84029) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Ha megveszem a Galakronds Awakening csomagot, és végigjátszom, megkapom azt a 35 lapot, vagy csak unlockolja és még meg kell csinálni dustból? Nem egyértelmű mert van ahol "earn", máshol "unlock" szerepel, ami nem mindegy.

(#84030) F-ECT$


F-ECT$
titán

Rip Reckful. Mostanában már nem néztem, de korábban sokszor kapcsoltam a csatornájára :(

Dive ever, work never.

(#84031) Genji válasza F-ECT$ (#84030) üzenetére


Genji
őstag

Teljesen lesújtott. Én is sokat néztem régebben. RIP Byron. :(

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#84032) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Balansz várható
BG-ben egy Hooktusk-ra ráférne, kerüljön 1 mana-ba a HeroPower-je.

Más:
Tök jól elszórakozott BG-n 6k-6,3k között, fel és le. ;]

(#84033) Doom


Doom
aktív tag

80g csere Maramon #21563

(#84034) tomi20100


tomi20100
tag

80q csere eu-n

(#84035) F-ECT$ válasza grizlisandor (#84032) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre a constructed patch notes jött ki, és micsoda meglepetés: DH nerf. Persze lesz rogue, highlander meg egy minimális wari nerf is, de közel sem ekkorák.

Dive ever, work never.

(#84036) grizlisandor válasza F-ECT$ (#84035) üzenetére


grizlisandor
addikt

Forrás.
Hát úgy néz ki, hogy Priest-el kell kihúznom a hónapban a Diamond5-ig, mert a DH lehet csak a felszínt kapargatni lesz jó. :U

(#84037) F-ECT$ válasza grizlisandor (#84036) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem az már megvan, gyors legendet kellene behúzni, de craftolás nélkül, mert megint borul minden. A gond az, hogy már a mostani tempo DH se túl erős.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#84038) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#84035) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valamit BG-vel is csinálhatnának, mert ez a Murloc meta már nagyon unalmas. Semmi jó counter nincs, max Ghoul, de az se ér semmit ha túl sok statja van a murlocoknak

You are not prepared.

(#84039) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#84038) üzenetére


F-ECT$
titán

Túl jó a murloc, a 3 "szuper" képessége van: sok stat, divine, poison, egyik másik class se tud ennyit. Mondjuk a mid game nagyon gyenge vele, ott könnyű meghalni.
Én mondjuk nem találkozok vele annyiszor, hogy zavarjon, illetve minden 6-ik game-ben mincs is murloc :)

Dive ever, work never.

(#84040) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#84039) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előbb 8400on 4en is már azzal tolták midgame-ben, ezért lettem csak 4-edik, mert egymástól happolták el, és páran kiestek hamar.

Profik meg tolják a khadgar + bran + token kombót, hogy átváltsanak late gameben.

You are not prepared.

(#84041) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84040) üzenetére


grizlisandor
addikt

Dog-nál jópárszor láttam. :)
Ma én is előadtam, katibéla nélkül, de bejött a top1. :B

(#84042) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#84040) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ezt a Kahdgar + Bran pivotot ki kellene kiszedni valahogy.

Egyébként a token generálást is, rohadt idegesítő, hogyha nem jön, mert szinte minden hőssel óriási előny, ha turn 1-ben megkapod valamelyiket.

Dive ever, work never.

(#84043) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#84042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, tokeneket tier 2re kellene rakni

You are not prepared.

(#84044) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#84042) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ráadásul a murloc 1(?) kivételével minden ellen favored, vagy egál az első körben. :D Nem mintha az a 2 dmg sokat számítana, de valami hátulütője legyen már...
Az nem rossz ötlet, hogy legyenek tier2-k. Csak a kiscicának adjunk még 1-2 statot akkor, úgyis olyan aranyos.

A lategame murloc problémára megoldásnak arra gondoltam, hogy a gyengéd megaszaurusz ne adhasson poison-t, hanem egyessével kelljen bemérgesíteni őket. Szerintem az elég lenne bőven. Lehet még sok is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84045) oxox


oxox
addikt

Battlemód.. 3000-4000 között dobott be... 4000-5000 között voltam 70%-ban,5-6000-észre se vettem szinte.. 6500ig jutottam, majd 500 bukta. Azóta kb 3megtorpanás. Carrier high 7077 :)

Nem ment gyorsan :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84046) DaveNo1


DaveNo1
veterán

8500-nál sincs sok esze az embereknek, legalább 3-an mentek már midgame-ben úgy murlockot, hogy Beast nem volt a poolban, tehát Megasaur sem volt. A vicc az, hogy top4-ben még így is 2 murloc játékos befért, szóval a lobbi is elég gyenge volt.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#84047) ClydeBeka2 válasza DaveNo1 (#84046) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha nincs Beast akkor is van Megasaur én úgy tudom :) De javítsatok ki ha tévedek :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#84048) F-ECT$ válasza ClydeBeka2 (#84047) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem is van.

Dive ever, work never.

(#84049) DaveNo1 válasza ClydeBeka2 (#84047) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hm ez újdonság nekem. Jobb lenne ha kiesne akkor is

You are not prepared.

(#84050) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ma jelentik be az új kiegészítőt

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.