Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) fogtunder válasza whitezo88 (#32941) üzenetére


fogtunder
nagyúr

alapvetően nem azzal van a bajom, hogy casual, hanem hogy nincs semmilyen hivatalos dokumentáció, a kártyák szövegezése pedig több helyen nem egyértelmű. és akkor mellette még ott vannak az egyértelmű bugok, mint a warsong, vagy a kel'thuzad-ragnaros, amiket hónapokig tart javítani. a rag-KT buggal egyszerűen nem is értem, hogy merték kiadni a Naxxot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32952) saelin


saelin
veterán

BRM kivégezve. Az utolsó bosshoz néznem kellett egy deckket, mert az nagyon durva volt... de meglett! :)

A dragon paklik mennyire életképesek a mostani metában? És ha az, akkor melyik kaszttal érdemes foglalkozni? Néztem olcsó dragon priestet, warlockot, palát, amikhez akár lapjaim is lehetnek, talán kell 1-2 craft az utóbbiba, de az még belefér.

Jah, és legendek közzül melyekkel érdemes foglalkozni? Szerintem ma csak a tesztelésre fogok koncentrálni, mert ezek a lapok nagyon újak nekem... nem is sok jött velem szembe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32953) SLYM


SLYM
veterán

ez a brawl ez mi lesz pontosan?

(#32954) netpeti98 válasza saelin (#32952) üzenetére


netpeti98
addikt

Tharussian, Chromaggus, és NerfNefarian

(#32955) salaam


salaam
senior tag

Ilyen a világon nincs. Egymás után 3 ellenfél: Mill druid, Mill Rogue és Fatigue Mage. Valaki mondja meg kérném, hogy mi a franc folyik itt? Kolento váltogatja ezt a három paklit, vagy mi a szösz?

(#32956) Gyuri27 válasza salaam (#32955) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor szar az mikor nem jössz rá mivan veled szemben.
Amúgy a patron rák, a face rák, zoo rák jobb lett volna?

Amd - Radeon - Ryzen

(#32957) salaam válasza Gyuri27 (#32956) üzenetére


salaam
senior tag

Miracle druiddal? Persze. Az az egyetlen druid, amivel be tudom fejezni az 5 wines questet kevesebb, mint egy óra alatt. Aminek meg nyilván a legkirályabb matchup az, ami a nyolcadik körben fatigueoltatja :(((

(#32958) fogtunder válasza SLYM (#32953) üzenetére


fogtunder
nagyúr

speckó szabályok alapján épített paklival, vagy pre-made paklival kell játszani egymás ellen, de nem lesz mindig elérhető.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32959) F-ECT$ válasza saelin (#32952) üzenetére


F-ECT$
titán

Igazi dragon pakli nem nagyon van, inkább paklik néhány dragonnal. Talán a dragon wari a legéletképesebb, de a sima control ott is jobb.

Dive ever, work never.

(#32960) whitezo88 válasza fogtunder (#32958) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Pontosabban: minden heten szerda 17 oratol hetfo kora reggelig lesz egy szakasz aztan valt.

(#32961) dejaris válasza whitezo88 (#32960) üzenetére


dejaris
addikt

Es hanyszor lehet pofozkodni egy ilyen szep szekely hagyomanyheten?

(#32962) SLYM válasza fogtunder (#32958) üzenetére


SLYM
veterán

aha. belépő arany, vagy ojró lesz? érdemes gyűjteni addig?

(#32963) thesound válasza SLYM (#32962) üzenetére


thesound
őstag

free entry

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32964) saelin válasza thesound (#32963) üzenetére


saelin
veterán

Akkor jó hogy gyűjtöttem a goldot. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32965) ígyvanferi válasza saelin (#32964) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miért, hol olvastad, hogy goldba fog kerülni?

(#32966) saelin válasza ígyvanferi (#32965) üzenetére


saelin
veterán

Sehol, de azt sem hogy ingyenes lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32967) SLYM válasza ígyvanferi (#32965) üzenetére


SLYM
veterán

miért, mi ingyenes a játékban?

(#32968) F-ECT$ válasza saelin (#32964) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó lesz az a következő kiegre ;) Nekem is már 6k+ van.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32969) ígyvanferi válasza saelin (#32966) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk a hivatalos bejelentésben is szerepel, aztán linkeltek itt már több twitter posztot, ami ezt megerősíti, plusz meg is beszéltük már.

(#32970) NyxNyxNyx válasza saelin (#32966) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Biztos elsiklottál felette. Mikor hozták a hírt, hogy lesz valami, már egyből mondták.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32971) saelin válasza F-ECT$ (#32968) üzenetére


saelin
veterán

Annyi azért nincs! Max 3 aréna jön ki belőle... :D

#32969 & #32970
Lehet. Nem követem a topic minden rezdülését. Most rákeresve mondjuk valami nem tiszta: Mi a jutalom a tavern brawl telejesítéséért? Erről nem találok infót.
Az mondjuk külön pozitívum, hogy lehet funolni vele az unalmas órákban. Remélem valami hasonló élmény lesz játszani, mint bizonyos class challengeket.

A deck slottokat nem akarja bővíteni a bliz? Nekem úgy is jó, ha elrejtenek egy advenced settings-t valahol, csak ne screenshotokban kelljen tárolnom a paklikat... Vagy lehessen kimenteni fájlba, import & export, mint ahogy a yugioh-ban van megoldva. Esetleg cloud mentéssel. Nekem külön gáz mindig újraépíteni a paklikat, mert 99%-ban tableten játszom, és ott nincs dupla kattra deckbe helyezés vagy kivtel, így mindig huzogatni kell, ami nagyon időigényes.
Persze most jöhetne a kérdés, hogy 9+ deckkel szoktam-e játszani egyszerre... nem, természetesen, csak adventure-höz is csináltam most paklit, próbálgatom az új lehetőségeket és még ott vannak a régiek is. Szerintem ez fontosabb újítás kellene legyen, mint a deckkenként eltérő hátlapok - habár én ennek is örülük, mert így nem kell mindig ugyan azt a hátlapot bámulnom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32972) saelin válasza saelin (#32971) üzenetére


saelin
veterán

Áh, megvan már, 1 db Classic pack a jutalom. Akkor ha ügyes vagyok egy hét alatt 8 packot tudok nyitni, ami elég jól jön a szegény lapkészletemnek. Paladinhoz semmim sincs, paphoz se sok és a druid van a legjobban lemaradva, mert hozzá csak adventure lapok vannak.

Hmm, nyitottam egy cabal shadow priestet. Megnézem mit tudok bontani és összerakok egy priest deckket is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32973) oba


oba
addikt

wtf? eltűntek az emberek a friend listemről... pedig most jól jönne ha valaki 7x concedelne :D
aki innen fent volt nekem friend listben pls vegyen fel újra, de mások is nyugodtan: oba#2119

(#32974) F-ECT$ válasza saelin (#32972) üzenetére


F-ECT$
titán

Mintha a pack csak eleinte járna, nem állandó jutalom.

Dive ever, work never.

(#32975) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

hány órától lesz elérhető?

(#32976) whitezo88 válasza Sturdiridge (#32975) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#32977) Sturdiridge válasza whitezo88 (#32976) üzenetére


Sturdiridge
tag

bocsi, még reggel van :D

(#32978) h3lios


h3lios
addikt

Úgy döntöttem megveszem Magnit is, ugyanis eddig nem játszottam sokat warriorral és ez motivál is rá 1 kicsit. :D Azt kell, hogy mondjam nagyon tetszik !
Mind az új artok, mind a kaszt maga. Control Warihoz sajnos a lapjok közel sincsenek meg, de majd idővel gyűlik. Viszont a jó öreg patron warriror elég rendesen működik. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32979) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valaki feljön NA szerverre learn miatt? SMokeX és Nyx van fent nekem eddig ott.

(#32980) F-ECT$ válasza fogtunder (#32951) üzenetére


F-ECT$
titán

És ebből ilyen furcsaságok születnek.

Dive ever, work never.

(#32981) whitezo88


whitezo88
nagyúr

above average hand :D [link]

annyira nem zoo-s, de sok demon van benne. 2-0 eddig.

(#32982) h3lios válasza whitezo88 (#32981) üzenetére


h3lios
addikt

Az nem rossz.
Más: nagyon jó ez a BRM-es pálya, én imádom. :)
Kedvencem a lila gumipóni amit Ragnaros kalapácsa helyére lehet tolni. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#32983) saelin válasza h3lios (#32982) üzenetére


saelin
veterán

A zenéje nagyon tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32984) fogtunder válasza saelin (#32971) üzenetére


fogtunder
nagyúr

HS deck trackernek van import/eport funkciója, én abban tárolom a paklikat, már van verzió követés is, elég kényelmes. de egyébként a tapasztalat azt mutatja, hogy úgyse használsz egy paklit 3-4 hónapnál tovább (kivéve facehunter, amiben évente 4 lap változik :D)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32985) whitezo88


whitezo88
nagyúr

legjobb lethal a t8 dupla fireball lethal arénán. [link]

pedig jól indult, de egy másik loss pl egymás utáni 2 flamestrike miatt volt...

legjobb az arc neve: ez tényleg ESL play volt, nagyon ügyes!

[ Szerkesztve ]

(#32986) ígyvanferi válasza oba (#32973) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem lehet, hogy véletlen átment a kliens NA szerverre? Előfordult már itt a topicban többekkel is.

(#32987) oba válasza ígyvanferi (#32986) üzenetére


oba
addikt

nem... EU -n maradt... nem értem, de mindegy is már

(#32988) Yodamest


Yodamest
addikt

Aki vett már közületek 60-as pakkot mi a véleménye, érdemes beruházni, megbánta esetleg? :U

(#32989) whitezo88 válasza Yodamest (#32988) üzenetére


whitezo88
nagyúr

gvg elején vettem, elég nagy pool volt hogy elég legyen, a fontos legendekre meg kijött a dustból.

(#32990) Yodamest válasza whitezo88 (#32989) üzenetére


Yodamest
addikt

elég nagy pool volt hogy elég legyen
Ezt, hogy kell értelmezni? :)

(#32991) whitezo88 válasza Yodamest (#32990) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szinte minden meglett pár epixen kívül, 2-3 legend is van benne, a maradék dustból meg lehetett mást csinálni.

(#32992) F-ECT$ válasza Yodamest (#32988) üzenetére


F-ECT$
titán

Lesz belőle jó sok lapod, de nem az összes. Jobban megéri 1 60-asat venni, mint 4 15-öset.

Dive ever, work never.

(#32993) Yodamest válasza F-ECT$ (#32992) üzenetére


Yodamest
addikt

Jaja, mindenképp a legnagyobbat fogom venni, az éri meg. Elég sok common meg rare lapom nincs meg a GvG előttről (meg utánról se, de azt ugye kapok arénából) szóval kelleni fog ez. :)

(#32994) thesound válasza Yodamest (#32993) üzenetére


thesound
őstag

Vajon lesz ma szerver leállás? ;]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32995) Yodamest válasza thesound (#32994) üzenetére


Yodamest
addikt

Hmmm? :)

(#32996) h3lios válasza Yodamest (#32993) üzenetére


h3lios
addikt

Én androidos telóról veszek 40-eset, mert úgy olcsóbb, mint ingame. :) Ebből 2 elég lehet, az pedig 25000 jó magyar forintba kerül kereken. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32997) saelin válasza thesound (#32994) üzenetére


saelin
veterán

Remélem nem, nagyon kíváncsi nagyok erre a tavern brawlra!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32998) Yodamest válasza h3lios (#32996) üzenetére


Yodamest
addikt

Mi az, hogy telóról olcsóbb? miért?

(#32999) SLYM válasza Yodamest (#32998) üzenetére


SLYM
veterán

ipadon meg drágább pl

(#33000) Yodamest válasza h3lios (#32996) üzenetére


Yodamest
addikt

Habár belegondolva, hogy 2X40 pakk 25K, 1X60 18-19K igazából nem is olcsóbb, legalábbis így ebben a felosztásban. Önmagában a 60-as pakk telón mennyi euróban kifejezve? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.