Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) HsLadolf válasza JNashville (#46998) üzenetére


HsLadolf
csendes újonc

Meg ha belegondolok.... Harvest golemhez képest +1 mana +1 hp-ert es tauntert? Namindegy....nekem nem tetszik....jo lap ha az Enemy rakja ki es van egy cabal a kezedben 😉

(#47002) ollie válasza whitezo88 (#46987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem semmi, hogy a Blizzard semmi egyedit nem tud kitalálni, mindent másol.

***

(#47003) itldj válasza JNashville (#46998) üzenetére


itldj
aktív tag

Azért azt vegyük észre, hogy a lehető legszarabbul van kettéosztva a 4/5. A murloc tidehunter is 2 mana 3/2, de ha választani kell akkor már inkább egy bloodfen raptor. :)) :))
A taunt részét kb minden 2 drop megoldja, ami minden csak nem jó, a 2/2-őn meg nincs taunt.
Nem tudok elképzelni olyan esetet hogy ennek jobban örülnék mint egy yetinek, vagy egy shieldmastának. Ja de ha az ellenfél rakja ki. :DDD :DD

(#47004) ThySoul


ThySoul
senior tag

Én meg ráparáztam, hogy nem lesz goldom az új kiegre. Kisebb szerencsével az ajándék 3 pack is elég lesz :"D
off: mai szuper pillanatom. Mage küldi, mondom gyorsan tudjuk le. Zoo ellen játszok, 10 kör tele a boardja. Topdeck flamestrike. Elkezdek úgy tradelni, hogy a flamestrike mindent letakarítson. Sajnálatos módon a két boom bot is lent volt, nekem meg 7 hp-m volt, mondom kirakom a violentet és így plussz két célpontja lesz a kis patkányoknak....a kijátszása után vettem észre, hogy csak 6 manám maradt :"D szeretem a miss playeket

(#47005) DaveNo1 válasza JNashville (#46998) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ezek az értékek sosem adódnak össze mert külön-külön nem ugyanúgy tradelnek.

You are not prepared.

(#47006) JNashville


JNashville
senior tag

Wildban ez nyilván egy halott lap. Viszont hatalmas szakadék van aközött, hogy egy lénynek 1 vagy 2 HP-ja van, emiatt sem játsszák a Tidehuntert vagy a Harvest Golemet, viszont főleg Arénában vagy Standardban muszáj lesz ilyen lapokkal játszani, ha nem lesz több jó taunt a Senjinnél, illetve a Class lapoknál.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#47007) KaraDani válasza JNashville (#47006) üzenetére


KaraDani
addikt

Standardben ezt senki sem fogja játszani, ha csak azért gondolod mert taunt, az nem elég, egy 2-3 taunt semmit nem ér, egy 2 drop tradeli. Arénában lesz használva maximum.

(#47008) itldj válasza JNashville (#47006) üzenetére


itldj
aktív tag

Ez akkor is max egy közepes aréna lap. Ha nem lesz elfogadható taunt, akkor egyrészt megesz mindenkit a rák, másrészt a többi pakli tempo / combo deck lesz, mint pl. a mostani tempo mage, amiben szintén nulla taunt van.
Csak azért mert rá van írva a taunt az egyik felére, még nem ér többet mint egy tauren warrior vagy egy goldshire footman. :( :(

(#47009) HsLadolf


HsLadolf
csendes újonc

Amúgy juteszembe... Én inkább elkezdek a pvz heroes cimu játékkal...valakinek nincs kedve csatlakozni? Olyasmi mint a hs...csak nem pay to win meg jó a single része is. Én sztem veszek hozzá starter packot😄

(#47010) ollie válasza HsLadolf (#47009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már, hogy ezzel? Már megjelent?

***

(#47011) HsLadolf válasza ollie (#47010) üzenetére


HsLadolf
csendes újonc

Zackscottgames csatornán láttam. Sztem androidra meg Apple termékekre jelent meg. Én is be fogok ruházni egy androidos telefonra.... Jobban megéri mint a pre order 😄

(#47012) itldj válasza HsLadolf (#47011) üzenetére


itldj
aktív tag

Se Ipadon se droidos telón nem találom a storeban, meg a honlap alapján is idén valamikor jön. :( :(

Megvan miért :O :O :O
I can’t find Plants vs. Zombies Heroes on my device!
Plants vs. Zombies Heroes is available on mobile in select territories – Brazil, Romania, and New Zealand – and coming soon worldwide.

[ Szerkesztve ]

(#47013) HsLadolf válasza itldj (#47012) üzenetére


HsLadolf
csendes újonc

Szomorú...inkább arra várok mint a kiegre 😄 biztos csak reklám volt akkor a csatornán. Nekem amúgy tetszik az alapkoncepció...nemtudom ki hogy van vele de ami kártyagyűjtögetős abba egyből belehülyülök 😄 legyen az matricagyűjtés focis kártya vagy ez a pvz-s. Nekem tetszik a gyűjtögetés. Ezértis kezdtem el a hs-t.

Amúgy románoknál? Miafasz? 😄

[ Szerkesztve ]

(#47014) HsLadolf


HsLadolf
csendes újonc

Amúgy most visszaveszek az offtopic-ból. Haverom spórolt brm 2. szárnyára. Ragelt egyet, vett 2 basic pakkot 😄. 1pack:40 dust.
2.pack:sword of Justice, 1 rare meg 3 common. 2 deckben 2southsea deckhand meg 1 wisp. Az a fő kérdés hogy a wispet betörje e vagy várjon, hátha nerfelik 😆😆😅😝

(#47015) NyxNyxNyx válasza JNashville (#47006) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor nincs miről beszélni. Arénának csak másodlagosnak kéne lennie, ez a lap lehetne 2/4 dr 2/2 és akkor talán valahova bekerülne, de még ebben sem vagyok biztos. Próbálnak óvatoskodni az látszik, kíváncsi leszek melyik lap lesz a broken shit. Még az is lehet hogy Cthun.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#47016) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#47015) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem hiszem, hogy egy 10 manás lap valaha is OP lesz. Ahhoz az kéne, hogy 30-at sebezzen arcra SMOrc ;] ;]

You are not prepared.

(#47017) whitezo88 válasza DaveNo1 (#47016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elvileg kéne több old godnak lennie, majd, azokra leszek kíváncsi.

(#47018) KaraDani


KaraDani
addikt

Livin' the faceshaman dream in arena:

T1 trogg, T2 axe, T3 micro machine, T4 coin earth elemental, , T6 lava burst lethal :D
Előtte T1 coin micro machine, T2 micro machine, az csak T7 lethal lett classikus lava burst, lightning bolt, crackle finisshel :DDD

(#47019) fogtunder válasza KaraDani (#47018) üzenetére


fogtunder
nagyúr

T4 coin earth elemental? végtelen méretű labdák :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#47020) KaraDani válasza fogtunder (#47019) üzenetére


KaraDani
addikt

Mire gondolsz, Big balls? Szar deck volt nagyon, egy esély volt vele T6-7 ig beverni az enemyt, úgyhogy minden game úgy ment hogy do or die :DDD De legalább gyors aréna run volt, 4-3 ha kikaptam azt általában T5-6 körül adtam is fel, esélytelen volt vele visszajönni.

(#47021) micafighter válasza ollie (#47002) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mind 2 játék a Warcraft lorebol merít, ez miért gond? :) nekem kifejezetten tetszik hogy wow, w3 stb karaktereket viszont láthatok HSben.

[ Szerkesztve ]

(#47022) ollie válasza micafighter (#47021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra gondoltam, hogy a Warcraft a Warhammer, Cthulhu meg egy rakás más lore-t másolja.

De még a Starcraft is egy az egyben Warhammer 40k koppintás.

[ Szerkesztve ]

***

(#47023) fogtunder válasza KaraDani (#47020) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát ha van nála bármilyen removal, akkor az overload miatt simán elveszted a meccset. de egyébként tényleg nem láttam a paklit, simán lehet, hogy nem volt jobb játék.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#47024) salaam válasza HsLadolf (#47013) üzenetére


salaam
senior tag

Ha most a GDP növekedést, a jobb sajtót és sokminden mást nem is számolok, ami miatt már egyáltalán nem állj meg a helyét, hogy koszos románok, most másztak le a fáról, stb.stb.. Akkor vegyük csak azt, hogy mit tudnak ők felmutatni?
Van két Dreamhack Bukarestben és Kolozsváron, van egy danielctin14, egy moody, meg egy rdu. - Csak HSezek, szóval másról nem tudok nyilatkozni.
Mi van itt? Mondocon, meg jászfényszarúi lumina legends. :DDD :N És van egy Belezőgépünk.

(#47025) #75376384 válasza salaam (#47024) üzenetére


#75376384
törölt tag

Tavaly volt egy baromi hangulatos verseny is náluk. Valami random kastélyban rendezték. Ha jól emlékszem lifecoach, strifecro döntő volt.
Nehéz elfelejteni mi ment akkor is twitch chaten a magyarok részéről...

(#47026) HsLadolf válasza salaam (#47024) üzenetére


HsLadolf
csendes újonc

Szerintem belező mindent visz. Meg amúgyis...a területük nagy része a miénk...szóval a kiskifliben nem hiszem hogy sokminden lenne 😉

(#47027) salaam válasza HsLadolf (#47026) üzenetére


salaam
senior tag

Írni akartam valamit arról, hogy olvass Antohit, meg néhány jó eszmetörténészt, akiknek a munkáit jószívvel tudnám ajánlani, de aztán rájöttem, hogy ez a hs topic, én meg nem vagyok néptanító, szóval inkább ideteszek egy mosolygós fejet, hogy tudd, hogy nevettem.

:)

[ Szerkesztve ]

(#47028) ollie válasza #75376384 (#47025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Baszki, nem elég ez a sok random a játékban, már a versenyek helyszínei is azok? :DDD

***

(#47029) DaveNo1 válasza ollie (#47022) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ezzel az erővel meg a Warhammer meg egyéb más Gyűrűk Ura koppintás

You are not prepared.

(#47030) fogtunder válasza DaveNo1 (#47029) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez már túl mélyre megy, de azért a Warcraft lore-ban tényleg nagyon sok hommage van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#47031) ThySoul


ThySoul
senior tag

Tegnap annyira kiömlött a só, hogy elgondolkoztam azon, hogy lecraftolom a FON-t meg az AOL-t a combo druidhoz. A kérdés: mennyi az esély hogy ezeket nerfelik és visszajön a dustom majd a standart-nèl?

(#47032) dejaris válasza ThySoul (#47031) üzenetére


dejaris
addikt

Ha nem nerfelik, akkor is jol jarsz, mert jo lapok.

(#47033) itldj válasza ThySoul (#47031) üzenetére


itldj
aktív tag

Amilyen sóher a banda ül a blizzardnál, szinte biztos hogy azokat a lapokat nerfelik majd (sz@rrá :DD :DD ) ami basic / common ha van rá lehetőség, vagyis a kombót szerintem a savage roar oldalon fogják.
De ahogy már írták is, ha nem nerfelik akkor se jársz rosszul, mert prémium kategóriás lap a Lore. A FON már más kérdés, kombó nélkül a 6 mana 6 seb amit a taunt is megfog annyira nem value.

(#47034) ThySoul válasza itldj (#47033) üzenetére


ThySoul
senior tag

Épp ez a gondom. Ha a savage roart nerfelik, akkor a FON önmagában azért annyira nem jó lap. (mondhatni kidobott 800 dust)

[ Szerkesztve ]

(#47035) micafighter


micafighter
nagyúr

Akinek van egy jól konfigurált track-o-bot decklistje a jelenlegi metához az tudna adni egy kis segitséget? :) Szeretném a lehető legjobban beálitani.

(#47036) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Négykor a Gosugamers új lapot mutat majd be.

(#47037) KaraDani válasza micafighter (#47035) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem tökéletes, de általában jó:

(#47038) micafighter válasza KaraDani (#47037) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#47039) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gondoltam NA-n arénázok palával. 1-0nál rugó, remek Madder Bomberrel és Skulker clearrel, aztán 1-1nél legend rugó, t1 chow t2 dagger t3 harvest golem t4 gorillabot, aztán jött si7, 2. chow, shredder a gorillából meg mountain giant is. Mit kell csinálni ilyen undorító drafthoz? legend backet kell beállítani?

(#47040) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#47041) KaraDani


KaraDani
addikt

Effigyből újabb Nozdormu, csóri argent commandernek nem is sikerült már ütnie :D


[ Szerkesztve ]

(#47042) Klemice válasza whitezo88 (#47040) üzenetére


Klemice
senior tag

csodás :D

(#47043) DaveNo1 válasza whitezo88 (#47040) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na igen, a TN-t is sokan használják. Kappa

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#47044) JNashville válasza whitezo88 (#47040) üzenetére


JNashville
senior tag

Hát ez nem kicsit jobb, mint a Twisting Nether, Renolock imádni fogja.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#47045) NyxNyxNyx válasza JNashville (#47044) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hiszem, hogy a Renolock-nak annyira szüksége lenne még laphúzásra. Szerintem ez egy rosszabb Twisting nether drágábban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#47046) DaveNo1 válasza JNashville (#47044) üzenetére


DaveNo1
veterán

Minek még több laphúzás? Esetleg kombó lockba, csakhogy 10. körben általában nem szokott tele lenni a board, hogy olyan brutál sokat húzzál belőle.

A másik véglet meg az, hogy relatíve sok lap van a kezedbe és túlhúzhatnád magad, és ezért nem tudod kijátszani.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#47047) KaraDani válasza NyxNyxNyx (#47045) üzenetére


KaraDani
addikt

Yepp, locknak nem kell a laphúzás, nem véletlenül játszanak ooze-t harrison helyett is. Overdraw lenne általában ez is harrison is. Kezdek én is szkeptikus lenni, hogy lesz-e valami használható lap ebben a kiegben :(((

[ Szerkesztve ]

(#47048) whitezo88


whitezo88
nagyúr

5 kör alatt csak nincs nála 3. leszedés

nyertem mondjuk mert a deathlordjából kaptam egy Runtsot, aztán flamestrike és clearje után ment ki a kodorider is... de ez "vicces" volt.

[ Szerkesztve ]

(#47049) JNashville


JNashville
senior tag

Akkor ezt rosszul ítéltem meg.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#47050) fogtunder válasza whitezo88 (#47040) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezt így minek? bármelyik másik classban talán súrolhatná a használhatóság határát, de a warlocknál, ami tud tapleni, mikor lesz ez jó? inkább a darkbomb helyett csinálnának valamit, mert most majd mehetünk vissza a soulfire-hez, az meg tudjuk, hogy milyen volt.

értem én, hogy nem akarnak megint ugyanabba a szarba lépni a power creeppel, mint a naxx-gvg időkben, de eddig nem nagyon volt semmi, amire azt mondtam volna, hogy igazán jó lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.