Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Shamy válasza Shamy (#31650) üzenetére


Shamy
tag

Egy második full teló restart megoldotta.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#31652) h3lios válasza fogtunder (#31649) üzenetére


h3lios
addikt

Gusztustalan. :D Így belegondolva is, hát ha még ellenem adják elő szerintem ki is vágnám az egeret a francba.

B-tag: H3lios#2825

(#31653) norbert1998 válasza h3lios (#31648) üzenetére


norbert1998
veterán

nekiugrottam

bakker, a maget vagy 6.-ikra győztem le, addig meg 20 alá nem is bírtam vinni. a hunter gyyerekjáték volt, megyek tovább

(#31654) fogtunder válasza h3lios (#31652) üzenetére


fogtunder
nagyúr

velem megtörtént már mindkét oldalról ez. párszor be is szoptam, mert olyan sok időt vesz el a frothing animációja, hogy egy csomószor nincs is idő rendesen kiszámolni a legálist, hanem meg kell yolózni, aztán vagy kiadja, vagy nem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31655) norbert1998 válasza norbert1998 (#31653) üzenetére


norbert1998
veterán

még a paladin megfingatott, de azért 3 élettel kibírtam, a többi tényleg gyerekjáték volt.
igaz, régi druid deckel mentem, mert elegem lett, hogy a prő sámi kikap a mage-től folyton. druiddal meg sikerült

Köszi a helpet :R

(#31656) h3lios válasza norbert1998 (#31655) üzenetére


h3lios
addikt

Ami még lehetőség, hogy iPhone-ról iPadról, Androidos telefonos telefonról és tabletről kell bejelentkezni. Ez + 4 pack ingyen. :D Nekem az androidos teló megvolt, a többit meg majd a mediamarkt-ban megoldom. :))
Csak el ne felejtsek kilogolni.

B-tag: H3lios#2825

(#31657) norbert1998 válasza h3lios (#31656) üzenetére


norbert1998
veterán

LOL! :D Mi alapján nézi? Build propban meg lehet oldani, hogy tabként kezelje a telót :K
az iCucchoz meg... a, marad a media vagy a telekom :D

meg az összes karakterrel feloldod azok baszik kártyáit és az is plusz mani :K

[ Szerkesztve ]

(#31658) h3lios válasza norbert1998 (#31657) üzenetére


h3lios
addikt

Azok már megvoltak. :D Már csak az eszközökön való játék maradt hátra. :)

B-tag: H3lios#2825

(#31659) Fr0z3n válasza norbert1998 (#31657) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor már tudom, hogy a trében miért volt fent ipadon és szifonon is a játék :D

(#31660) skyli válasza norbert1998 (#31657) üzenetére


skyli
senior tag

Azt honnan tudhatom, hogy a 6 colos flexet minek nézi? Amúgy engem is érdekelne, mi alapján nézi :D

(#31661) saelin válasza skyli (#31660) üzenetére


saelin
veterán

Hogy milyen ui van rajta!
- Mobile és tablet elrendezés.

De szerintem nem azt nézni, hogy tablet vagy telefon-e az, amin éppen fut, hanem hogy mekkora kijelzőn. 7 col alatt telefon ui-t kap, míg a felett tablet/destkop ui-t.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31662) salaam


salaam
senior tag

Ami mostanában ladderen megy az tényleg kritikán aluli (ez nem sírás lesz, mert nyilván megvan a countere a sok idiótának, aki most kezdett játszani, mióta lehet mobilról is tolni ezt a vackot, szóval streakben vagyok, de nem ez lenne a lényege a játéknak.), leper gnomeos ráksámán, rákpaladin, zoo minden mennyiségben. Lehet, hogy a pénz jön, de ez már kicsit sok lesz így:/

(#31663) Sturdiridge válasza salaam (#31662) üzenetére


Sturdiridge
tag

nem tduom, én most rekordot döntöttem rank8- al, idáig még nem jutottam. Itt egész jó a helyzet, van minden féle-sámán, druid, warlock, hunterrel nem is találkoztam.

(#31664) skyli válasza saelin (#31661) üzenetére


skyli
senior tag

háháá sikerült :D eddig mobilnak nézte, xposed app settingsben bekapcsoltam az extra high resnél a pipát, játszottam egyet éés:

amúgy a mobil ui jobb sokkal nálam, ebben még fura dolgok is vannak, pl az asztalon levő kártyák számai nem fehérek, hanem szürkések :D

[ Szerkesztve ]

(#31665) norbert1998


norbert1998
veterán

no akkor azt én is megoldom :K
aztán még lehet ipadnak is emulálom :DDD

(#31666) thesound


thesound
őstag

Mrglglglgl!

Elég sokáig tartott kinyitni őket, jöhet a murloc shaman ;]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31667) F-ECT$ válasza norbert1998 (#31665) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem iphone hiányzik. Arra van valamilyen okosság?

Dive ever, work never.

(#31668) saelin válasza norbert1998 (#31665) üzenetére


saelin
veterán

"aztán még lehet ipadnak is emulálom :DDD"

Lul! :DDD

F-ECT$
Maximum ha létezik ios emulátor - PC-re - abba betöltöd a HS-t, de én nem tudok ilyenről. :F

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31669) h3lios válasza F-ECT$ (#31667) üzenetére


h3lios
addikt

Legegyszerűbb, hogy bemész valamelyik szolgáltatóhoz és letöltöd. :D

B-tag: H3lios#2825

(#31670) norbert1998 válasza h3lios (#31669) üzenetére


norbert1998
veterán

Feltéve, hogy a app storeban be van lépve valaki.

(#31671) F-ECT$ válasza salaam (#31621) üzenetére


F-ECT$
titán

Kolento felé Patronban az Emperor a legnagyobb lap és egyben az egyetlen legend. Most épp Legend 15. vele.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#31672) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ki az aki US-en szokott játszani? van 1 spectelős questem de oda senki sincs felvéve.

(#31673) DopeBob válasza thesound (#31666) üzenetére


DopeBob
addikt

tegnap összefutottam egy murlock mage-val. Nem is láttam még murlock paklit élőben soha. Igazából össze vissza szivatott, a kis köcsögök durván buffolják egymást, másolta is őket, gyak semmi esélyem nem volt :(

MZ/X

(#31674) whitezo88 válasza DopeBob (#31673) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerencséd van, a beta idején tele volt a ladder murlock warlockkal. NA, amit láttál, ahhoz képest egy vicc.

(#31675) saelin válasza DopeBob (#31673) üzenetére


saelin
veterán

Én sámánnal találkoztam csak, de inkább nem is mondom hogy mennyire elpicsázott. Meglepő egy ilyen pakli annyi szent.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31676) saelin


saelin
veterán

Mint egy kis ribi, úgy visítottam fel! :C :D
400 dustot spóroltam!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31677) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31672) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én jó leszek?

saelin: annó én is így örültem a bgh-nak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31678) #75376384 válasza saelin (#31676) üzenetére


#75376384
törölt tag

Örülj is neki. Én nem is tudom mennyivel a craft után nyitottam az első bgh-m. Ennyi csomag bontása után rengeteg olyan rare lap van, amit még egyszer se kaptam, nem beszélve az epic kártyák egy jelentős részéről. Kicsit úgy tűnik, hogy vannak lilább kék kártyák is, mert van olyan, amiből már rengeteget bezúztam, mivel előszeretettel dobálja őket.

(#31679) saelin válasza Gyuri27 (#31677) üzenetére


saelin
veterán

Még 2 hegyi óriás kellene a handlockomba, és akkor igazán boldog lennék. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31680) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31677) üzenetére


whitezo88
nagyúr

persze, NA kliensben vegyél fel: Zoley#2316

(#31681) salaam


salaam
senior tag

Emperorhoz. Értem én, hogy a Grim Patronos warrior jó pakli, de attól még nem kezdőknek való. Márpedig aki egy fórumon kérdezi, hogy naxxot, vagy brm-et vegyen, vagy alap paklikra költse a pénzét az minden, csak nem profi. Nyilván Kolento #15 vele, de ő is, Lifecoach is, Rdu is vért izzadnak, miközben játszanak vele. Soha nem volt még egy ilyen pakli, amivel ennyi missplay/befejezetlen kör született volna a játékban, amióta én követem (Lifecoach x missed lethalje, Alesh hisztije Bukarestben, stb.). Én sokat toltam a math warriorral 3-4 szezonnal ezelőtt, annál is sokat kellett gondolkodni, meg számolni, de a grim patronhoz képest semmi volt, ezért nem is játszom ezt a paklit, mert nem érzem magam elég jónak vele.
Szóval, sokadszorra is. Attól, hogy valamiben nincs csak basic lap, meg x rare és egy darab legend, még nem biztos, hogy jó pakli egy kezdőnek, aki most verte végig az expert ai-t úgy, hogy még abban is megakadt. Értem én, hogy jót akar itt mindenki és nyilván kell egy használható pakli, amivel aztán lehet farmolni az aranyat, de a nagy ajánlgatások közepette gondoljátok magatokat egy teljesen kezdő helyébe néha.

(#31682) h3lios


h3lios
addikt

-

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31683) h3lios


h3lios
addikt

Végre bejött a combo :DDD
Első kör passz, 2. kör coin-al dark cultist. 3. kör deathlord, 4 kör +2 hp húzás, hp duplázás és végül inner fire. Kapott 20 dmg-et. :D Aztán fel is adta

B-tag: H3lios#2825

(#31684) tomazin


tomazin
veterán

Aréna 1st pick:
Molten, Faceless, Piloted Sky Golem

Ugyanez. aréna 19th pick:
Molten, Faceless, Piloted Sky Golem

(a sorrend is ua.)

lilább kékek (ez inkább sárgább lila): nekem az 5. pit lordot adta tegnap. druid epicből eddig 1-et kaptam..

[ Szerkesztve ]

(#31685) tretyak válasza h3lios (#31683) üzenetére


tretyak
aktív tag

Azért ha megengedsz egy tanácsot, akkor ezt a kombót nem nagyon erőlteted, minden, csak nem megbízható...

(#31686) F-ECT$ válasza tretyak (#31685) üzenetére


F-ECT$
titán

Casualban lehet ilyennel is szórakozni. Illetve vert engem is ilyen priest pont a mostani szezon elején rank 17 körül.

Dive ever, work never.

(#31687) h3lios válasza tretyak (#31685) üzenetére


h3lios
addikt

Ja a pakli véletlenül sem erre épül, csak bent van opcióként. :D Nem is a main deckem, csak funolgatni jó meg kicsit mással is akarok menni, mint maggel.
3. Körben nem rossz ha van egy 4/4-es annoy o tron ráadásul még a shield is ott van rajta. :) Clerik-nek tökéletes célpont, ráadásul ha lassabb pakli ellen megyek ott van a light well + a cultist is. Szépen lehet építgetni a lapelőnyt. Az egyetlen dolog ami miatt utálom a priestet, hogy a holy nován kívül nincs nagyon board clear. Az meg azért valljuk be elég gyengécske. Akkor van esély ha Azure Drake is kint van, mert akkor nem csak a szemetet viszi le.

B-tag: H3lios#2825

(#31688) F-ECT$ válasza h3lios (#31687) üzenetére


F-ECT$
titán

Lightbomb. Auchenai + Circle. Wild pyro + spellek. Meg amit lop TS-sel.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#31689) fogtunder


fogtunder
nagyúr

ha esetleg érdekel valakit, a wizards nyáron kihoz egy f2p MtG játékot. csak hogy tényleg semmi időnk ne maradjon.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31690) pachito válasza fogtunder (#31689) üzenetére


pachito
őstag

Remélem átláthatóbb lesz, mint az a katyvasz, amibe belecsöppentem a Magic Online megvételekor. :U

(#31691) oba válasza skyli (#31664) üzenetére


oba
addikt

leírnád pontosan merre van ez a beállítás xposedben? sehol sem találom... felraktam egy "app settings" nevű modult is de ebben sem látok ilyet :) köszi!

(#31692) F-ECT$ válasza fogtunder (#31689) üzenetére


F-ECT$
titán

Még aktív WoW-osként kipróbáltam pár mmorpg-t, de rá kellett jönnöm, hogy
-mindhez sok idő kell
-kettőt nem tudsz egyszerre a kellő szinten tolni
-a blizz csak tud valamit, amit mások kevésbé
-sok gyorsan elhalt a kis játékosbázis miatt

Persze egy MtG biztos sikeres lesz, de szerintem én passzolok, és inkább tolok más stílusú játékot a HS mellett.

Dive ever, work never.

(#31693) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mobil ui-n elérhető az az összefoglaló stat, hogy melyik hőssel hanyas szintű vagyok?

Dive ever, work never.

(#31694) h3lios válasza fogtunder (#31689) üzenetére


h3lios
addikt

Ez veszélyes lesz rám nézve. :D IRL is elég komolyan toltam a Magic-et, még helyi versenyt is nyertem annó egy UW Control deckel. Ha ez a cucc jó sikerül attól félek nagyon rá fogok függeni.

B-tag: H3lios#2825

(#31695) salaam


salaam
senior tag

9. picknél Emperor, Ysera, Nefarian. Ti mit választanátok tisztán a qualityre alapozva? Nem nagyon tudok még nyilatkozni, midrangesnek néz ki eddig a pakli. Én Ysera fele hajlok, Emperort egy ilyen pakliban nem tartom túl nagy értéknek, Nefariant meg leszedi a BGH, ami nyilván nincs minden pakliban, de ha felajánlja én mindig kiszedem és mindig value

[ Szerkesztve ]

(#31696) NyxNyxNyx válasza salaam (#31695) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

a 4/12 jobb mint a 8/8 és a Ysera jobb dolgokat is ad. Én szerintem a Yserát szedném, Emperor a 2..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31697) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Csak beképzeltem, hogy van olyan achi a játékban, hogy specatetlj egyik barátod játékát amiben nyer és kapsz érte kártyát paklit?

(#31698) F-ECT$ válasza Vasinger! (#31697) üzenetére


F-ECT$
titán

Quest és van.

Dive ever, work never.

(#31699) Vasinger! válasza F-ECT$ (#31698) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És azt hogy kell teljesíteni? Én csak napi quest-ről tudok, amit ugye naponta dob fel és nem választható, de ott nem láttam egyszer sem ilyet.

netpeti98:

1 éve játszok vele, de nem találkoztam még evvel.

[ Szerkesztve ]

(#31700) netpeti98 válasza Vasinger! (#31699) üzenetére


netpeti98
addikt

Feldobja egyszer a napi küldetések között, ebből a szempontból ugyan úgy működik mint a többi napi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.