Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) saelin válasza adrian94 (#31900) üzenetére


saelin
veterán

Classic, a gvg nem annyira fontos, inkább csak kiegészíti a classicot.

Igen, törd be nyugodtan.

Megkapod a hátlapot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31902) thesound válasza adrian94 (#31900) üzenetére


thesound
őstag

Classic, ha kevés a classic lapod.

Csak akkor ha megvan, hogy konkrétan mire költöd el, ha nerfelnek, teljes áron törhetők a lapok. (nem jellemző a nerf.)

Igen.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31903) h3lios válasza adrian94 (#31900) üzenetére


h3lios
addikt

Sorrendben haladva:
- Az elején alap csomagot vegyél azokkal sokkal fontosabb lapokat szerzel meg, és játszhatóbb paklikat lehet az elején összerakni.
- Ha valamiből megvan a 2 akkor mehet dustnak, mert sehova nem tudod felhasználni a + lapokat.
- Igen megkapod, ha elérted legalább a lvl 20-at.

B-tag: H3lios#2825

(#31904) adrian94 válasza thesound (#31902) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi a válaszokat :)

a mondatodnak ezt a részét nem nagyon értem : "ha nerfelnek, teljes áron törhetők a lapok. (nem jellemző a nerf.)"

(#31905) thesound válasza adrian94 (#31904) üzenetére


thesound
őstag

Pl. egy legendary lapot 1600 lehet kraftolni, de törni 400-ért. Ha változtat a blizzard a lapon, akkor utána 1600-ért törhető pár hétig.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31906) Gyuri27 válasza h3lios (#31899) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért lenne az?

Amd - Radeon - Ryzen

(#31907) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31906) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem mintha rakna bele akárki is kettőt a deckjébe.

Sose felejtem el mikor kezdőként kiszedtem arénában, örültem a fejemnek, aztán kb kinyírtam magamat 4 kör alatt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31908) h3lios


h3lios
addikt

Azért gondolom így, mert semelyik másik kasztnak nincs ekkora durability a fegyóján. Arról nem is beszélve, hogy csak azzal tud 16 sebet osztani a másik hősre.

Azért utálom a sámánt, mert tele van olyan lapokkal (többnyire kis manacost-al), amiket ha nem kezel le az ember 2 kör alatt meghal. Elég a zap o matic-ra gondolni. Ha mage-t játszok nem para, mert átlagban van leszedésem rá. De ha olyan kaszttal megyek ellene kb. garantált a 3. körös 6 sebzés. Arról nem is beszélve, hogy kb. teljesen mindegy mit raksz ki a boardra. 1-2 manáért bármit letakarít.

Következő paklim esküszöm egy Sámán lesz, mert hányingerem van már tőlük. Megszerzem az egy Vojin-t ami kell még a priestembe aztán neki is állok.

B-tag: H3lios#2825

(#31909) fogtunder válasza h3lios (#31908) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért vedd figyelembe a két overloadot, ami nem egy elhanyagolható tényező. 5. körben nem feltétlen akarod kirakni, mert utána 4 manád van egy 6 manás playre, meg ugye a 6. körben a fire elemental miatt eleve nem akarunk overloadot. early game-ben jó lenne lecsapkodni a kis vackokat, de akkor nem tudod kijátszani, lategame-ben meg vagy elpazarolod a rockbitert és potenciálisan nagyon sok sebet kapsz be arcba, vagy megtartod a kombót egy 10-es burstre. nem rossz lap, arénában pláne, de azért annyira nem OP.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31910) Mister_X válasza h3lios (#31908) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindem -jól figyelj- minden egyes kaszt rendelkezik early removallal (kiv. paladin) vagy olyan egységekkel, amikkel orvosolhatóak az ilyen esetek. Példának okáért, egy Zombie Chow play után nem fogja kirakni a Zap-o-Maticot. 6 sebzés meg nem a meccs vége amúgy sem.

Amúgy lehet, hogy a shaman frankónak tűnik, de nem az. Szerintem az egyik legnehezebb kaszt, mert ott sokszor több körrel előbb kell gondolkodnod.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31911) F-ECT$ válasza h3lios (#31908) üzenetére


F-ECT$
titán

Mekkora jóság egy kirakott Azure Drake-be kétszer beleszállni 8 sebzésért, nem? :)

A sámán régóta keresi a helyét, szerintem utoljára a Face hunter és a Zoo megjelenése előtt volt top (na meg akkor, amikor a Healing Totem a sámánt is healelte.)

Az olcsó spellek egy része valóban olcsó: ES, Rockbiter, de a többi (Bolt, Crackle) az overload miatt nem az. Emellett a random sebzés (és totem) tud elég rosszul is elsülni.

A totemerdő amúgy sem ér sokat a legtöbb class ellen, sőt némelyik ellen (hunter, patron wari) hátrány.

Dive ever, work never.

(#31912) oba


oba
addikt

ellenem most egy shaman kézből sebzett 40-50 körül... kinyomott valami spellt ami mindkét playernek kirak egy random lényt a kézből a boardra, így került ki neki Malygos... majd 3-4 spell (lava burst, crackle és társai) és halott is voltam... :)

(#31913) fogtunder válasza oba (#31912) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, van ilyen kombó deck, szórakozni jó vele, de nem működik annyira gyakran, amennyire kellene, hogy jó lenne, sajnos addig is túl kell élni, mire le tudod hívni malygost és összejönnek a spellek a kezedbe. thaurissan óta amúgy megint elkezdtek maly paklikat játszani, de így is nagyon lassú.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31914) rwin5


rwin5
őstag

buggol a játék vagy mi van? Srácnak 5 perce nem telt le az ideje..


[ Szerkesztve ]

(#31915) ígyvanferi válasza rwin5 (#31914) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Te szakadtál ki a játékból.

(#31916) whitezo88 válasza rwin5 (#31914) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kifagyott, már rég vesztettél ilyenkor, lépj ki.

(#31917) rwin5 válasza ígyvanferi (#31915) üzenetére


rwin5
őstag

Hogy eshettem ki mikor végig spammelte a herojával a sorryt, meg thanks yout? A netem meg nem szakadt meg :U

(#31918) ígyvanferi: azóta feladtam :D hiába játszottam volna tovább mert nem endelte a körét.. azért sem értettem, na mindegy

[ Szerkesztve ]

(#31918) ígyvanferi válasza rwin5 (#31917) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát akkor nem estél ki. Játssz tovább!

(#31919) saelin válasza rwin5 (#31914) üzenetére


saelin
veterán

Ha így befagysz és időben észreveszed, akkor egy HS restarttal még beszálhatsz újra a meccsbe. Max eltelik egy kör, de olyan is előfordult már, hogy nem kezdett el reconect-elni a játék, hanem kiírta hogy vesztettem. Nem értem a hiba okát, hiszen a netem stabil volt mindvégig, ez valami szerver oldali hiba lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31920) Redcaster


Redcaster
őstag

Valaki valami ma jól használható mage decket tudna linkelni napiküldihez?

(#31921) Tyler Durden válasza Redcaster (#31920) üzenetére

Ezzel én spec jól tudtam haladni: mage

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#31922) fogtunder


fogtunder
nagyúr

konkrétan mi történik éppen ladderen? 8-ról szánkázok vissza, mindenki legend hátlap, arany hős. facehunter freezing trappel, amit persze, hogy körbe játszok, a végén meg pakoly+dupla skill command, az olaj rugó ellen 5 körig nem bírtam húzni egy tetves fireballt, utána a pap 4 HP-n kirak egy velent, nálam persze csak spare partok, majd köv körben (volt lent egy körig Thaurissan) dupla faceless és 40 sebzéses mind blast. agyrákot kapok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31923) Gyuri27 válasza fogtunder (#31922) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert a freezingnek van csak értelme (max 1 snakének). 2 dmg semmit nem old meg a mostani metában. Viszont procol olyanokat amiket nem kéne. Ha meg taunt vagy bármi visszakerül kézbe ami üthetné pl a random huffert már jó. A múlt meta vége óta én ezt használom facéban. de látom terjed. Múltkor savjz is csodálkozott a freezingen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31924) h3lios válasza Gyuri27 (#31923) üzenetére


h3lios
addikt

Hát nem tudom ellenem minden hunter 2 explosive trap-et játszik és meg is szopatja a magemet, mert a kis lényeim mind 2-es seggűek. :)
Úgyhogy nem mondanám, hogy hülyeség, sőt facehunter mirror ellen és zoo ellen is REKT, úgyhogy szerintem teljesen reális az 1v2 belőle.

B-tag: H3lios#2825

(#31925) Gyuri27 válasza h3lios (#31924) üzenetére


Gyuri27
félisten

Milyen mage az ahol 2 hp van egy minionon?
Mirrorba a kutyák megoldják.

Új ninja hátlap állat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31926) Mister_X válasza h3lios (#31924) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én imádom körbejátszani az explosive trapeket, free volcanic drake opieop ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31927) h3lios válasza Gyuri27 (#31925) üzenetére


h3lios
addikt

Apprentice, Mirror Image-ek, Flamewakerbe átlagban lő kettőt, vagy ha tud tradel. És már ott is vagyok, hogy bizony szopás az explisve.

Hátlapot eddig is lehetett tudni, esetleg már megkaptad volna, vagy csak most láttad milyen lesz ? :P

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31928) Mister_X válasza h3lios (#31927) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig tempo mage-el lehet a legjobban beszopatni a face huntert, ha nagyon erőlteti az explosive-t. Felvette a fegyverét, secret ki, letrade-elt mindent 2HP-ra, aha, persze. Waker ki, Annoy-o-Tron ki, coin, Frostbolt arcba, deal whit it, fucker.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31929) saelin válasza Mister_X (#31928) üzenetére


saelin
veterán

Ilyen videót pont valamelyik nap láttam, csak mil rogue-al. Direkt úgy játszott, hogy ne triggereljen egy trappot sem, majd addig húzta a meccset, amíg elfogyott a huntard deckje. Kripparian próbálta ezt, de csak többszöri próbálkozásra ment neki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31930) Attila!


Attila!
tag

Van aki macbookon játszik? Felraktam a gamet retinás prora, viszont a felbontásoknál 2 lehetőség van, 1280as a nagyobbik... Fura mert pl a belező Csabinál van vagy 10 és köztük ott a full hd stb..
Ötlet esetleg, hogy mit kéne át állítanom?

(#31931) HuMarc válasza Attila! (#31930) üzenetére


HuMarc
addikt

Esetleg? [link]

(#31932) Attila! válasza HuMarc (#31931) üzenetére


Attila!
tag

Belefutottam ebbe a cikkbe már, de sajnos szar az angolom :(
De ha pár szóban elmondod mi a lényege, megköszönöm :)

(#31933) HuMarc válasza Attila! (#31932) üzenetére


HuMarc
addikt

Letöltöd az itt található Retina DisplayMenu v0.2 (DropBox) fájlt, telepíted, majd átállítod a Macbook felbontását 2560*1600-ra, elindítod a játékot és a beállítások közt megkeresed ezt a felbontást.

Nem tudom, hogy működik-e, nem próbáltam, de az biztos, hogy a HS nem támogat hi-dpi (ez gondolom a 3000*nemtommennyi feletti beállításokra vonatkozó kifejezés) felbontásokat.

[ Szerkesztve ]

(#31934) Attila! válasza HuMarc (#31933) üzenetére


Attila!
tag

Köszi, remélem azért találok más megoldást, jó lenne program nélkül megoldani.

(#31935) h3lios


h3lios
addikt

Minden mage 2 sheepel játszik és működik... NEVETSÉGES

B-tag: H3lios#2825

(#31936) oba


oba
addikt

bakker... 1-1 hp -val állunk egymással szemben, loatheb -et játszik ki, üres a boardom, üres a handem, azure drake -et húzok, azzal soulfire -t, de a gyökér loatheb miatt nincs rá mannám :D :D well played, concede... :) :(((

(#31937) Fr0z3n válasza h3lios (#31935) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ilyenekbe bele futottam én is. 2 bari, 2 sunwalker. Mondom mi a fakk?

[ Szerkesztve ]

(#31938) oba válasza h3lios (#31935) üzenetére


oba
addikt

miért nevetséges? :) minden lapból kettőt lehet berakni... a bárány az már csak ilyen... a sámánok meg két békával nyomulnak... so? :)

(#31939) DaveNo1 válasza h3lios (#31935) üzenetére


DaveNo1
veterán

Freeze mage 0 bari, Tempó mage 0 bari, Mechmage 0 bari, Agromage 0 bari...so what? Persze alacsony szinteken jobb híján berakják.

You are not prepared.

(#31940) #75376384 válasza DaveNo1 (#31939) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az új grinder futtat bárányokat (mivel nincs fireball), bár szintfüggő, hogy hol futott bele.

(#31941) oba


oba
addikt

Ki az abszolút facehunter? Aki coin+hero power -el indít :D Szépen ki is kapott... :)

(#31942) saelin válasza oba (#31941) üzenetére


saelin
veterán

Az első körös coinerek mindig kikapnak nálam is. :D Nem is értem hogy gondolják ezt...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31943) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok! Nem olyan rég kezdtem a játékot, GVG után. Kéne még jó pár jó lap, ezért szerintetek Leeroyt, King Muklat, Deathwinget, betörhetem? Nem nagyon használom egy pakliban sem. Illetve van egy arany Yseram de azt nagyon sajnálnám mert elég erős lapnak tartom, csak nem tudom hova fér be (pap,wari?)

(#31944) Tyler Durden válasza Attila! (#31934) üzenetére

Itt a megoldás, nekem diabloban, HSben és HOTS-ban is így lett elérhető a legnagyobb felbontás.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#31945) F-ECT$ válasza Dyde (#31943) üzenetére


F-ECT$
titán

A topic összefoglalóban van legend leírás :)

Arany Ysera megtartható, bár szerintem jelenleg leginkább csak a dragon control wari deckben, esetleg valamilyen control pap deckben van helye.

Leeroy fel-feltűnik, főleg face deckekben (agro pala, face hunter), így azt megtartanám.

DW és Mukla törhetőek, de ez utóbbi akkor, ha nem akarsz mill decket építeni.

Dive ever, work never.

(#31946) h3lios válasza Dyde (#31943) üzenetére


h3lios
addikt

Ahogy előttem is írták DW és Mukla nyugodtan törhető. Én is szétcraftoltam mindkettőt, mert kellett egy pár legend laphoz a dust. Amit viszont ajánlok, hogy csak és kizárólag akkor törd őket, ha legendbe kell a dust, akkor ha epic lenne belőle semmi képp nem éri meg a dolog, mert átlagba olyan szerencsés az ember, hogy aztán ki is nyitja a köv. packból.

B-tag: H3lios#2825

(#31947) NyxNyxNyx válasza Dyde (#31943) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Arany Yserát tartsd meg. Legtöbb priest deckemen benne van. Én Leeroy-t is megtartanám. Mukla max mill deck-kekben használható, én ha kevés lapom lenne, biztosan betörném. Deathwing-et nem tudom, törhető de én nem törném.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31948) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Egyre nagyobb gondot jelentenek a grim,zoo,face paklik ahogy itt olvasgatom. véleményem szerint a face hunter pakli egy szemét szó szerint én állt. mind a hármat verem a ramp druidommal sőt rankeden is csak azzal játszok amikor rush paklikat kapok enemybe kb a felük retardáltan játsza ki a lapokat hagyom hogy üsse a fejem aztán csak healelem magam és jönnek az ancient of warok ;]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#31949) saelin válasza Scrake^;DD (#31948) üzenetére


saelin
veterán

Goldot farmolni szoktam zoo-face párossal, de azt csak rank 20-on. Ott nem sok vizet zavar. Ladderezni a kezdetleges demon/hand lockommal szoktam vagy patron, combo warrior.
Szóval a decknek van jogosultsága, csak nem ladderen őrjíteni a népet, attól én is agykukit kapok.

Nem tudom a mobilos HS-nek mennyi köze van az olcsó aggró ilyen szintű megugrásában, de valamennyi biztosan. Sok új player keresi az olcsó, hatásos deckket és ezekre találnak rá. Persze mindezt csak én gondolom, nincs semmi tapasztalatom a mobilos megjelenés előttről (brm után kezdtem komolyabban hs-elni).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31950) tomazin válasza saelin (#31949) üzenetére


tomazin
veterán

Goldot farmolni szoktam zoo-face párossal, de azt csak rank 20-on.

hogy aki most kezdte még csak véletlenül se gazdagodjon egy kis sikerélménnyel, sőt helyette kapásból a játék sava borsát az arcába kapja. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.