Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) h3lios válasza micafighter (#54999) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem sosem jött be a dolog, mert mindig több bábú volt fent nála, mint nálam arcra nem is tudtam ütni 1-2 -t leszámítva. A siker nálam azon múlt, hogy midgame-ben kint volt mindkettő bishop nálam is és nála is és a lóval jól tudtam tradelni. A végén a queen pedig leszedegedte a low hps cuccait, illetve a bástyákat és a fent maradt lovat. Így erőből le tudtam verni.

B-tag: H3lios#2825

(#55002) ThySoul


ThySoul
senior tag

"+Ha jófej vagy nem hozol aggro shamant, zoot, yogg druidot, vagy dragon warriort :]"
Ez így annyira arnyos volt :C

(#55003) micafighter válasza ThySoul (#55002) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#55004) KaraDani válasza K1nG HuNp (#54968) üzenetére


KaraDani
addikt

Személy szerint egy bo5-t akár bannal is (szóval 3 vagy 4 deck) szívesebben játszok, mint egy bo3-t, szerintem ezt se ártott volna, vagy ártana még szavazásra bocsájtani.

"+Ha jófej vagy nem hozol aggro shamant, zoot, yogg druidot, vagy dragon warriort :]"
Ez egy picit érdekes versenykiírásban :D Most mennyire vesszük ezt komolyan? Poéndeckkek jöjjenek csak kb?

(#55005) whitezo88 válasza h3lios (#55001) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem is ugy lett meg hogy o nem huzta fel a Queent en meg igen, a bastyakat is es eletben tartottam oket. Konnyen el tud uszni a meccs. Amugy azert van 15 lapod mert irl is 16 babu van: itt is van 8 paraszt 2 bastya 2 huszar, 2 futo, 1 queen a kiraly meg te vagy. Az ellenfelnek ugyanannyija van de van 15 parasztja a deck aljan. Az otlet maga jo de en se csinalom meg sose ezt megegyszer, tulsagosan erosen csal, es itt cheeselni se lehet.

[ Szerkesztve ]

(#55006) ThySoul


ThySoul
senior tag

Mindenki csak Priestet hozhat, aztán majd meglátjuk ki mire képes Kappa
Egyébként gondolom senki nem szeretne csak Shaman, Zoo meg Dragon Wari ellen menni, szóval így konkrétan az egész Tier1 kiesne+én Yoggot is bannolnám úgy, ahogy van....

(#55007) Pttypang válasza ThySoul (#55006) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig a priestes otlet nem is rossz, erdekes stream lenne belole, ha lenne :D

Everybody lies.

(#55008) K1nG HuNp válasza fogtunder (#54996) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A legtöbb bo3as online kupa is ebben a rendszerben működik(lásd: zotac cup, gfinity). Az a + megjegyzés pedig csak poén volt, úgyis mindenki azt hoz amit akar, szabályozni én semmiképp nem szeretnék :)
Szerintem itt nem mindenki vérprofi, ezért ha bo5ot játszanánk 4 paklival és bannal akkor lehet néhányan el sem érnék a belépési küszöböt, vagy legalábbis nem mind a 4 paklija lenne erős(énis ebben a csónakban eveznék például)

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55009) itldj


itldj
aktív tag

Nem tudom más nézi-e a Summer prelim.-et. Nekem tök meglepő, hogy a paklik 99%-ban hogy szépen fogalmazzak netdeckek, és senki nem mert újítani. A nagyobb nevek amennyire látom elég jól kihullottak.
Értem én, hogy backseat gaming ésatöbbi, de rank15-ön nem mindig látni olyan egyértelmű missplayeket mint itt a második napon. Azt hozzá sem teszem mekkora élmény amikor az aggro sámán - zoo matchupban t1 ropeol és van nála trogg.

(#55010) h3lios válasza whitezo88 (#55005) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem is ugyan ez volt, hamar felhúztam a 2 lovat és a 2 bishop-ot. A Queen az övé előtt került ki (mákom volt, hogy nem tudta leütni. Én pedig a fent maradt lóval leszedtem az övét és a bástyák életben maradtak. Nekem is így lett meg végül, asszem 2-3 fatigue-ot is kaptam a végére.

B-tag: H3lios#2825

(#55011) whitezo88 válasza itldj (#55009) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Rengeteg kieső profi is ki van akadva egyes zöldfülűek mekkora mákokkal jutnak tovább. És tényleg unalmas a felhozatal is.

(#55012) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ebben a fanmade-lecsó kiegben több fun/érdekes/hiánypótló lap van mint amit manapság BB-ék kitalálnak... [link]

(#55013) JNashville válasza whitezo88 (#55012) üzenetére


JNashville
senior tag

Tényleg van benne sok jó ötlet, de van benne bőven olyan is, ami túl bonyolult lenne szerintem a nagy átlagnak, és már csak emiatt se tennék be.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#55014) ThySoul


ThySoul
senior tag

Amúgy mindenkit zavar az aggro shaman meg a zoo, de engem például ez a nagyon Control wari(sima vagy C1Thun sokkal jobban zavar). Szerintem baromira nem fair a Justicar=4 pajzs 2 manáért.(mondjuk ebből meg jóval kevesebb van ladderen, de ha valami ilyen jön sírhatnékom van, mert minimum 20 perc a meccs és esélyem kb a nullával egyenlő)

Alig várom, hogy a kisasszony átkerüljön az "only wild" módba és végre legyen másmilyen control deck a ladderen. (persze van, de sokkal kevesebb, kb elenyésző szám)

[ Szerkesztve ]

(#55015) NyxNyxNyx válasza Pttypang (#55007) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én benne vagyok. :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55016) szinesz.bob válasza ThySoul (#55014) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Teljes mértékben igazad van!
És még a +10 pajzs duplán.(vagy 4Xezve)

(#55017) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

És valóban működik ez az amazon dolog, be is izzítottam még 2 accountot, várva a levélre, igy ingyen megvannak a herok :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55018) ThySoul válasza K1nG HuNp (#55017) üzenetére


ThySoul
senior tag

Eu-n vagy Na-n?

(#55019) K1nG HuNp válasza ThySoul (#55018) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

EUn, csak figyelni kell a belépésnél, mert a vpn miat ugyebár alapbol NA szerver van beállítva a hearthstoneban.
+Tipp amikor az accountod kreálod és beirod a címet, nem hibauzenetet ir hanem csak megerősítést, szoval ujra ráböksz a gombra és kész. Bankkártyát nem szabad megadni az one clicknél vagy megy az egész a levesbe!

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55020) micafighter válasza K1nG HuNp (#55017) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezért irtam ;) Örülök hogy sikerült. Kiváncsi vagyok én is lehet-e többször fizetni egy bnet accountra különbözö amazon acc-okról.

[ Szerkesztve ]

(#55021) K1nG HuNp válasza micafighter (#55020) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Elvileg igen, redditen már megy a sírás róla, hogy ez mennyire unfair az olyan jatekosok ellen akik nem tudjak megcsinalni :DDD :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55022) BoneDragon válasza K1nG HuNp (#55017) üzenetére


BoneDragon
veterán

EU accon is működik? Én nem bírtam rá venni.

(#55023) K1nG HuNp válasza BoneDragon (#55022) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Hol akadtál el benne?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55024) BoneDragon válasza K1nG HuNp (#55023) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igazából ott, hogy nem tudok venni EU accon semmit. USA-n meg nem akarok újat kezdeni emiatt. Te EU accon tudtál vele vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#55025) K1nG HuNp válasza BoneDragon (#55024) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Igen :) Átváltottál EUra a hs belépő képernyöjén és utána hogyhogy nem enged venni semmit? Valami hibauzenet?

Szerk: folytassuk privátban inkább, aztán ha közérdekű az info majd kiirjuk

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55026) NyxNyxNyx válasza zsuha (#54920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na én már elakadtam a Nox feltelepítésénél 99.5%-nál megáll. Felraktam vagy 3 programot amit írtak a javítására de semmi se segített. :N Mindegy, hagyom a francba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55027) zsuha válasza NyxNyxNyx (#55026) üzenetére


zsuha
aktív tag

:D ok. Mondjuk emulatorral en se szorakoznek. Kiprobalom andriodos tableten.

(#55028) K1nG HuNp válasza zsuha (#55027) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Pedig megoldhato vele, konnyebben mint nekem tabon, mert ott akarhanyszor raktam ujra a hst az amazonon keresztul, a google playel akart fizetni :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55029) fogtunder válasza K1nG HuNp (#55008) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mostanság kevés bajnokságot nézek, és amiket láttam, mind BO5 volt, ezért volt furcsa.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#55030) micafighter válasza NyxNyxNyx (#55026) üzenetére


micafighter
nagyúr

Próbáld meg úgy hogy telepités előtt kilösz minden programot a gépen amit csak tudsz, a virusirtót is. Ez szokta leginkább megakasztani a telepitést.

(#55031) K1nG HuNp válasza fogtunder (#55029) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Persze, de ott valszeg profik játszottak :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55032) zsuha válasza K1nG HuNp (#55028) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem véletlenül azert mert a tableten nem a underground appbol toltotted le a hst es abban próbáltad elkolteni? :)

(#55033) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na, csak meg kellett említenem, hogy az aggro nem is olyan rossz. Ellenem shaman:
T1: Coin dupla trogg
T2: Golem
T3: heropower
T4: Dupla flame juggler
T5: 7/7
T6: 7/7
T7: Doomhammer
A poén az, hogy majdnem nyertem de pont volt nála 15 dam.(lava burst és +3 attack a doomhammerre)

(#55034) K1nG HuNp válasza ThySoul (#55033) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A büdös életben nem huznék ilyen jól vele..

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55035) fogtunder válasza ThySoul (#55033) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ilyen kéz és húzás ellen az lett volna a csoda, ha sikerül nyerni, ez már-már csalás szint.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#55036) ThySoul válasza fogtunder (#55035) üzenetére


ThySoul
senior tag

A csodához elég közél jártam, mert kb vagy 3 féleképpen lett volna lethalom. (ragna kézben, gromm+inner rage, és a berserkernek is vagy 15 attackja volt, meg volt lent két patron) Kár, hogy veszítettem, eléggé jól esett volna a szívemnek ha egy ilyen húzás után meg tudom verni....

Off: Kipróbáltam az Elder Scrolls Legendet, és elég hangulatos, bár elég copy az egész. Ha kiadják androidra lehet leváltom a HS-t. (bár nekem ez a komolyabb környezet annyira nem adja, mint a Hearthstone mesés kinézete...)

[ Szerkesztve ]

(#55037) K1nG HuNp válasza ThySoul (#55036) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A hearthstone nem mesés, wowos :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55038) balisz válasza K1nG HuNp (#55008) üzenetére


balisz
senior tag

Lehet Bo5-öt játszani 3 paklival, ban nélkül is. Szerintem az korrektebb, mert úgy az összes deck-el nyerni kell legalább egy meccset, míg Bo3-nál elég csak 2 paklival.

(#55039) K1nG HuNp válasza balisz (#55038) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Tietek, a topiké a kupa, ha 1-2 ember (a jelentkezők közül) kiáll a bo5 3deck 0ban mellett akkor nagyon szívesen beállítom, utána majd annyit kérek, hogy aki eddig beregisztrált a paklijaival, tegye meg ujra :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55040) F-ECT$ válasza K1nG HuNp (#55017) üzenetére


F-ECT$
titán

No én is izzítok holnap, de szerintem max 2 accról (de lehet, hogy csak 1-ről), ilyen miatt nem lenne jó bant kapni.

Remélem nem lövik le az akciót a nagy tömeg miatt.

Dive ever, work never.

(#55041) KaraDani


KaraDani
addikt

Na ez is megvan, 3.:

(#55042) whitemetal33 válasza zsuha (#55032) üzenetére


whitemetal33
tag

Még tart ez az akció?
Ill ezzel az emulátorral lehet választani hogy "miről akarok játszani"? (A Samsung promóció miatt.)

(#55043) Tyler Durden válasza KaraDani (#55041) üzenetére

Congrats :C

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55044) tomazin válasza whitemetal33 (#55042) üzenetére


tomazin
veterán

Aug 31
es igen, azt hiszem a build.prop-ot kell atirni, de ezt nezd meg

(#55045) zsuha válasza whitemetal33 (#55042) üzenetére


zsuha
aktív tag

Elvileg aug 31.
"HERE'S A BONUS: Set Nox to emulate a Samsung Galaxy, and get three packs and a cardback bonus!"

(#55046) F-ECT$ válasza tomazin (#55044) üzenetére


F-ECT$
titán

Te próbáltad? 1 amazon acc szerintem nem csapja ki a biztosítékot, de 3 esetén már lehet feltűnik az ügyeskedés.

Dive ever, work never.

(#55047) tomazin válasza F-ECT$ (#55046) üzenetére


tomazin
veterán

Még várom a levelet.
HS szempontjabol szerintem mind1 a dolog, supercell fizetheti a promot.
De igen, 2nel tobbel nem probalkoznek. Mar igy is necces a dolog, mert a "felhasznalok akiket a jatek erdekelt ezt toltottek meg le" szekcioban elso a hs a mylittlefarm, meg ilikegrowvirtualfood elott :D

Mod: mar lvl7 vagyok a hayhat vagy miben :D

[ Szerkesztve ]

(#55048) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Megakadtam ennél az amazonos dolognál...A 10dodó megérkezett, de hiába elindítom a VPN-t valamiért a 7-es pakk 12,69 vagy mennyi... maradt.

(#55049) zsuha válasza ∂яσнυη (#55048) üzenetére


zsuha
aktív tag

Redditen is ez a bajuk egyeseknek. Ezt írja az egyik srác: "I had the same problem. Before turning on Nox, make sure your VPN is already up and running. After that turn on nox, and clear data on both amazong and hs. Then log into amazon underground(the app) and open hs through that. It will patch hs, and it should be 9.99"

A lényeg sztem az lesz hogy clear data-t nyomj az anazon appra és a hs-re is, a VPN-t már az underground app elindítása előtt kapcsold be, ÉS az underground appból nyisd meg a HS-t, ne a HS ikonra kattintva.

(#55050) whitemetal33 válasza zsuha (#55045) üzenetére


whitemetal33
tag

Már megnéztem a promó linken amit kiírtál és ott azt írta hogy már lejárt. Meg az appot se találtam amit le kell szedni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.