Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47988) gabor9991 válasza Zeki (#47985) üzenetére


gabor9991
őstag

Hidd el a samsung az lg és az indesit szervize se jobb egy fokkal se.Saját tapasztalatból mondom.
Sőt samsung szervizből kettővel is van tapasztalatom, egyik mosógépet másik hűtőt javított nálam,(a hűtős szerelő egyedül jár Csongrád,Bács-kiskun és Békés megyében a hibás gépeket javítani) mindkettőnél az a rendszer, hogy hetente egy napon járnak általában egy adott kört.Így, ha mondjuk az én köröm hétfőre esik náluk és én hétfőn jelzem nekik, hogy szükség lenne rájuk akkor a következő hétfőn jönnek először megnézni a hibás gépet.Ez után megrendeli az alkarészt arra kell várjunk.Amikor megkapja az alkatrészt mondjuk a következő hét hétfőn akkor megint nem tud hozzám jönni mert amikor reggel elindult azon a körön ahol én is élek az alkatrész még nem volt nála ezért csak egy újabb hét múlva tud jönni.Ez eddig 3 hét.Az meg extra szívás, ha nem az volt a baja amihez az alkatrészt rendelte mert akkor indul az egész újra...
Vicc ami itthon folyik ezen a téren is.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.