Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45303) Piftuka válasza asdf_ (#45279) üzenetére


Piftuka
veterán

"Szerintetetek normalis, hogy egy ekkora baszom hutoben mindossze harom polc van, [..]"

Alapvetően egyetértek veled.

Bár a korrektség kedvéért jegyezzük meg, hogy az a "2 méter" valójában egy, hiszen a hűtő kb. felét a fagyasztó alkotja. (Én éppen ezért nem vettem ilyen alulfagyasztós gépet, legyen bármilyen modern is.)

Azért egy ekkorka térbe sokkal több polcot én sem tennék.

De az is tény, hogy vannak olyan típusok, amelyben variálható a polcok helye, és szerintem sem jelentene nagy kihívást az összeset így szerelni.

Én arra gondoltam még, hogy a modern légkeringetős hűtőgépekben még azért fix a polcok helye, mert a légbefúvók helye is az, és talán nem feltétlenül teljesülne a tökéletes, illetve a gyári terv szerinti a "360°-os légkeringetés", ha a felhasználó áthelyezné a polcokat.

(Sőt, továbbmegyek... talán éppen ezzel kerülik el a "de hát az én hűtőszekrényem nem is keringeti a levegőt" jellegű vásárlói panaszokat.)

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.