Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25367) blattida válasza DeFranco (#25366) üzenetére


blattida
nagyúr

Láttam, nem is egyet.
A mai gépek anyagai plusz a nagyon agresszív mosószerek együtt megteszik a hatásukat.
Ez tendencia, sajnos. Ha mindenki továbbra is rozsdamentes anyagokat használna a mosogatógépekben, akkor nem jelentkezne a korrózió.
A miele nem csoda, csak ők így nem olcsósítanak. Amúgy is használtat ajánlottam, pont az ára miatt.
A bosch nem szar, sosem írtam ilyet, magam is ajánlottam már itt többször is az új gépek közül, így azt hiszem, inkább neked szúrja a szemed a miele megemlítése, valamiért.

pjen[/B
Igen, az akkori bosch-ok tartósabbak voltak, mint az újabbak, sajnos el kell tudni fogadni azt a tényt, hogy minden szarabb, mint régebben, márkától függetlenül. Fölösleges azon rugózni, hogy bosch vagy miele, mert mindegyiknek rövidebb az élettartama és kevésbé tartós.
A bosch meg amúgy is gyártat mindenhol és mindenféle minőségben, az olcsó gépeik meg ma már nem hozzák azt, amit régebben, ez is tény. Ha új bosch-t vettél volna, az nem menne el 8,5 évig, abban biztos lehetsz, de abban is, hogy a gorenje sem. Fogyasztói társadalom van, a gyártóknak rohadtul nem érdeke, hogy sokáig működjenek a termékeik, mivel akkor nem lenne eladás és bedőlne a túlságosan nagyra nőtt biznisz...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.