Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22344) zsiz válasza Spet (#22342) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ennek a grill nélküli testvére van, de én nem szeretem. Ami zavar benne, hogy szerintem kicsi és gyenge. Igaz előtte egy nagyobb és erősebb (22L 900W) mikrót használtam tizensok évig, ahhoz voltam szokva. Ez érezhetően kisebb (a shakeremet úgy kell beforgatni az ajtón, míg a régibe csak simán betettem) és gyengébb (pl ugyanannyi tejet régen kb 1:10 alatt melegítettem, most meg majdnem két percre állítom, hogy jó legyen). Az ajtó sötét, működés közben sem lehet belelátni a mikróba. Az időzítő eltekerésére már bekapcsol a világítás, én ezt sem szeretem, elég lenne ha ajtócsukásra kapcsolna be. Így nálunk sokszor bekapcsolva marad a világítása, ha valamit az idő lejárta előtt veszünk ki. A tekerőgombjain nem látni hol áll, mert csak egy kis vájat jelöli a pozícióját, ezt mondjuk én egy alkoholos filccel orvosoltam, belehúztam egy vonalat a vájatba, így már messziről is látszik pl hogy hol tart az időzítő. Egyébként teszi a dolgát, de én tervezem lecserélni egy nagyobb és erősebb mikróra, csak nem tudom mit vennék helyette..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.