Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167799) alphamooncam válasza Quetz (#167798) üzenetére


alphamooncam
őstag

Nem.

A tömörítésnek alapvetően nem szükségszerű velejárója a tónus megváltoztatása.

Fizikai alkatrész cseréjével meg vélhetően megváltozik az is.

Ha nem így lenne, elég lenne egyfajta kondi, egyfajta tranzisztor, egyfajta ellenállás, meg nem tudom még milyen alkatrészekből áll össze egy szórakoztató elektronika.

Gondolom az nem vita tárgya, hogy különböző készülékeknek, különböző a hangja, vagy szóljatok ha nem így gondoljátok.

Pedig milyen egyszerű is lenne úgy gondolni egy kábelre, mint más szimpla elektronikus alkatrészre, rögtön nem lenne ördögtől való elismerni, hogy az egyik ilyen, a másik meg olyan!

De hagyjuk már a kábelezéssel való párhuzamba vételt mert ez nem ugyanaz, nem fogtok tudni meggyőzni, mint ahogy én sem titeket...

Ha számodra elfogadhatatlan alkatrész számba venni egy kábelt, hát legyen, de akkor még mindíg ott van, hogy vannak olyan dolgok, amik ( még ) nem írhatóak le ilyen egyszerűen, amiket még nem értünk etc. etc.

Szerintem.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.