Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107032) kabar válasza TeDe (#106989) üzenetére


kabar
senior tag

Én nem sajnálnám le annyira a hangját az ES-100-nak, de az kétségtelen, hogy nem akkora helyiségbe való. Annak a kétszerese kell neki minimum. Mivel említetted, hogy főleg digitális tartalommal etetnéd, és a PM7200 szerintem nem tartalmaz ilyen bemeneteket, ezért én azt nem ajánlanám, mert akkor még vehetsz hozzá valamilyen DAC-ot is, ha meg bővítesz házimozira, akkor két dolgot kell majd eladnod. Ha nem kell HDMI akkor elég jó választások vannak, akár jó sztereó hanggal (60-70 ezerért volt fent valamikor egy NADT763 is) de ha kell pl phono (sztereo miatt mondom) vagy ethernet akkor már nem jó. Bár gondolom HDMI nem kell, mert akkor nem gondolkodnál sztereóban is.

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.