Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62701) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Mától boldog tulajdonosa lettem egy RHA MA750i-nek! Rohadt jó! Ne is gondoltam volna hogy ennyire jól szól.Hát elbujhat az apple earpods-ja.... :)

(#62702) xmaas válasza kisjimy (#62701) üzenetére


xmaas
őstag

Apple cuccok sok termek mellet elbujhatnak amik sokszor joval olcsobbak csakhat a marketing meg a szekta mentalitas hatja a sok embert azt gondoljak aranyat kakilnak meg ninsc naluk jobb ...

(#62703) 19_OsY_81 válasza kisjimy (#62701) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Örülök, hogy hallgattál ránk, akik ezt javasoltuk... :-)

Nagyon nagyon alaposan dugd be a füledbe, még jobb lesz...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#62704) hszilard666 válasza sid87 (#62698) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát a kábel nem volt acélos szerintem a sok zsebbe gyűrés után megmurdelt nálam :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#62705) kisjimy válasza 19_OsY_81 (#62703) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Szia!

Mégegyszer is nagyon köszönöm a segítséget, tényleg nem bántam meg! Holnap már viszem már magammal melóba.... Zajszűrője is komoly... Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#62706) malphitee


malphitee
senior tag

Foam illesztékek a jobb izzolacio mellett,mennyire masitja meg a hangot,es melyik tartomanyba alltalaban?

(#62707) f4lcon válasza malphitee (#62706) üzenetére


f4lcon
őstag

elvesz a magasokból (a tisztaságból és a térből is picit)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62708) malphitee válasza f4lcon (#62707) üzenetére


malphitee
senior tag

Hmm. Nem nagyon eri meg akkor.

(#62709) #16820480 válasza malphitee (#62708) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez attól függ, hogy milyen a füles hangképe, és milyenek az elvárásaid. Az biztos, hogy a más anyag miatt nem annyira zárja el a hallójáratot, nincs annyira ez a kellemetlen, vízalatti érzése az embernek, így elvileg tovább lehet hordani. Feltéve, ha nem érzékeny az anyagára a füled (mint nekem például), mert ha irritál, akkor semeddig nem kényelmes hordani.

(#62710) Bici válasza #16820480 (#62709) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem elsősorban a hallójárattól függ.
Nekem a hab illesztékek adják a legjobb hangot, igaz várni kell 2-3 percet, mire felveszi a fülem formáját. Igaz, a gumisoknál sincs vízalatti érzésem.
Viszont a gumi helyben marad, a hab pedig szép lassan kicsúszik, és eltűnnek a mélyek, helyette jön a BKV hangja. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#62711) f4lcon válasza Bici (#62710) üzenetére


f4lcon
őstag

ha idővel kicsúszik, akkor egyel kisebb illeszték kellene habból is (Comply-ból van több méret, kínaiból nincs)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62712) Bici válasza f4lcon (#62711) üzenetére


Bici
félisten

Igen, gondoltam rá, de egyelőre elégedett vagyok a Sony illesztékekkel. :K

Viszont, köszi a tippet (Comply), ha lesz később jobb fülesem, akkor arra majd érdemes vennio jobb illesztéket.
Egyelőre az AWEI Q9-re nem erőltetem. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#62713) f4lcon válasza Bici (#62712) üzenetére


f4lcon
őstag

hát arra az Awei-re kicsit overkill a Comply :D

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62714) hszilard666


hszilard666
veterán

Basszus srácok ez a piston 3 büntet! :Y Meg merem kockáztatni hogy a razer hammerheaddel egy szinten van! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#62715) K1LLMy53Lf válasza hszilard666 (#62714) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

meg merem kockáztatni, hogy ezen itt senki nem lepődik meg :))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#62716) vicze


vicze
félisten

"razer hammerheaddel egy szinten van"
Az egy szint? :U P3 egy belépőkategóriás, jó árasított füles, a Razer meg egy túlárazott divatfüles, mondjuk a divatfülek között nem a legrosszabb.

-------------------

Ma meg jött a EP-EXN50 is. Hát nekem igencsak mocsok jó izolációt ad, szinte füldugó simán van hab szinten, annak a hátrányai nélkül. Akinek jó méretre a Sony Hybrid csak ajánlani tudom. Minimálisan kényelmetlenebb a sima Hybridhez képest, mert jobban feszül azért.

Jelenlegi setup: Oppo HA2 -> Sony XBA-300 -> Sony EP-EXN50, ez így elég jó kombinációnak hallatszik számomra. :)

[ Szerkesztve ]

(#62717) monti0222w válasza hszilard666 (#62714) üzenetére


monti0222w
addikt

Megmerem kockáztatni, hogy még jobb is nála, mivel a razer mély túlsúlyos füles a P3 meg nem! :)

(#62718) Nigér válasza hszilard666 (#62714) üzenetére


Nigér
őstag

A Piston 3 büntet, a Razer meg bűntett!
;]

(#62719) korion


korion
senior tag

sziasztok!

mit tudtok mondani erről a Xears fülesről?

van egy srác akivel elvben cserélek pár terméket,csak nem tom hogy legyen!

hiába 116 euro kint a füles amikor gondolom olcsóbban belehet szerezni..

vagy ez hogy van?

előre is köszi!

jó hétvégét! :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#62720) attiati


attiati
veterán

miben tároljátok a füleseket?

(hogy ne törjön el / ne ázzon be táskában)

ez a Piston 3 tényleg eredeti 3 dollárért?

[ Szerkesztve ]

(#62721) PR0JECTNR56 válasza attiati (#62720) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A táskám alapból vízhatlan, szóval ezt használom. Sima cipzáros kemény tok, olcsó megoldás, de roppant hatásos.

Ha azonban önállóan is fontos a vízhatlanság, akkor valami ilyesmi jellegű tokot vennék.

(#62722) malphitee válasza korion (#62719) üzenetére


malphitee
senior tag

Melyik xears? Mindeggyik 30 dollarba kerul 7-8000ft. Kuponkoddal. Mindenki azzal veszi nyilvan.

(#62723) vicze válasza attiati (#62720) üzenetére


vicze
félisten

"Ez eredeti"
Nem.

(#62724) Ciccuka válasza attiati (#62720) üzenetére


Ciccuka
veterán

ez nem is Xiaomi!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#62725) vicze válasza Ciccuka (#62724) üzenetére


vicze
félisten

Már megint? :U

Normális Xiaomi stock képek vannak berakva, szóval abból meg nem állapítod.

(#62726) Ciccuka válasza vicze (#62725) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kulcsszó: for Xiaomi
Nem véletlen így adják meg

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#62727) fericske válasza vicze (#62725) üzenetére


fericske
addikt

A figyelmetlenek bedőlnek legfeljebb, de az nem az eladó hibája.
A leírásból kiderül, hogy nem xioami piston 3-at árul és a képeken sincs, hogy xiaomi. One More design-nak viszont biztosan megfelel, ha tényleg egyezik a kinézete a stock képekkel, ezzel a húzásával megint nem lehet belekötni a hírdetésébe :)
Sőt, elmondhatjuk, hogy attiati egy eredeti piston 3-at talált (original piston3 ;) ), bőven megér 3 dolcsit :)

[ Szerkesztve ]

(#62728) schawo válasza fericske (#62727) üzenetére


schawo
titán

A Xiaomi Piston 3-at a 1More gyártja a Xiaomi részére, mindegyiken szerepel a 1More Design felirat. De ezek mezei hivatalos képek, erről a képek alapján nem derülne ki az eredetisége. De 3 dollárért nem kapható eredeti. Ez mezei hamisítvány, és az eladó hibája is.

(#62719) korion
Ha az hivatalos árára hivatkozik, akkor jól át akar verni a palánkon. Használtan 10-15 eurót ér a legjobb Xears füles is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62729) Kobe


Kobe
veterán

Sziasztok

Sajna a VSD5 menthetetlen, driverhibas (kulon koszonet darvinyanak a segitsegert).
A kerdesem: tavaly februarban rendeltem LMUE-tol, igy 14 honap utan kicsit vicces hogy elszall, de a hivatalos garancia csak 1 ev.....szerintetek erdemes beprobalkozni LMUE nel, pl kedvezmeny uj rendeles eseten vagy valami hasonlo? Mennyire rugalmasak ebben?

Illetve el kene kezdenem keresni az utodjat a fulesnek...legrosszabb esetben egy uj VSD5 lesz, de tavaly ota lement par viz a dunan, igy erdekelne van e jobb valasztas. Igenyek:

MI4 rol spotify + poweramp 320as mp3 hallgatasa, neha geprol ugyanez. Kifejezetten rockhoz, a vsd3s hangkepe mar kicsitnharsany, a vsd5 ot nagyon szerettem
Forma mindenkepp ful mogott elvezetos, ha a kabel cserelheto az kulon jo pont, de nem gond ha nem az
Kialakitas elony ha a vsd khez hasonlit (nalam kenyelembol az az etalon)

Van valami hasonlo ami szoba johet ? Vagy vsd7rol lehet mar tudni vmit ?

(#62730) #16820480 válasza Kobe (#62729) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem még az Astrotec AX35re nézzél rá, nem kifejezetten fül feletti, de lehet úgy is hordani.

(#62731) xmaas válasza Kobe (#62729) üzenetére


xmaas
őstag

Most szerinted neked illik valami kedvezmenyi kapni mert valami amire 12 honap garanciat adnak elromlik 13 vagy 14 honap utan? Szerinted realis hogy garancia lejarta utan te neked legyen barmi nemu kovetelesed es barmelyik gyarto vagy bolt vagy akarki nem rohogne kis a fenekevel is es elkuldene melegebb eghajlatra?

Garanciat gyorsan intezik es korrektul lendmeurears sracok, csak bizonyitani kell kepekkel hogy elkuldted a levelet a rossz fulessel es mar kuldik is a cseredarabott de egyertelmuen csak ha garancia idon belul romlik el a cuccos , utana meg lehet menni panaszkodni jezuskanak de lehet meg azt se fogja meghatni :)

(#62732) korion


korion
senior tag

Köszi srácok! :)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#62733) fericske válasza schawo (#62728) üzenetére


fericske
addikt

Én vágom mi a szitu, épp azért írtam amit, és ahogyan.
A figyelmetlenek hibáznak - ne légy figyelmetlen schawo, nem ilyennek ismerlek :) - , ha azt gondolják azt a terméket veszik meg amit annak hisznek, nem az eladó.
Eredeti piston 3 -> Original Piston 3, attiati bizony eredetit talált 3 dolcsiért :)
Az más dolog, hogy se nem xiaomi se nem 1more.
Ügyes hírdetés, az eladóba nem lehet belekötni, ő nem hibázott. Nem hamisítványt árul, mert ahhoz szerepelnie kellene a képeken és/vagy a fülesen a xiaomi vagy 1more feliratoknak. A "1more design" kifejezés nem védett, felhasználhatja, és él is a lehetőséggel.
A hírdetés címe nem egyértelmű, de abba sem lehet belekötni.
A termék leírásban viszont nem próbál megtéveszteni. Márkája -> nincs (unbranded/generic).

(#62734) Kobe válasza xmaas (#62731) üzenetére


Kobe
veterán

Nem feltetlenul, csak gondoltam hatha :) foleg mivel egy limitalt szerias, heteket elorendelesben tartogatott darabrol volt szo, igy siman megdobhatnak egy 5-10%-os kuponnal mondjuk, visszatero vevokent nem hiszem h belehalnanak....siman korrekt eljaras lenne, meg a hazai nagyobb kocsog cegeknek is belefer:) nem teljes garanciara palyaznek. Nem tudom mennyire "alap", hogy egy elvileg nemolcso termeknek belott valaminel 13.5 honap utan egyszeruen elfarad a driver, illetve fel ev utan a kabel elkezd bezoldulni, belsoleg korrodalodni (ezzel a problemaval a kedves LMUE-sek gariidon belul is elhajtottak a sunyiba)

(#62735) PR0JECTNR56 válasza Kobe (#62734) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az átlátszó kábelborítás alatti bezöldülés sajnos minőségibbnek szánt helyeken is előfordulhat, pl. a Shure átlátszó, cserélhető kábeleinél, bár hosszabb időtartam kell hozzá.

(#62736) CsGábor


CsGábor
tag

Helló!

Vettem pár hónapja egy Xiaomi Piston Steel (xiaomi hybrid) headsetet ami elkezdett olyat csinálni hogy kb 30% hangerőt elveszít zenehallgatás közben. Telefonomról és egy Philips "GoGear vibe" lejátszóval is csinálta. Ki-be kapcsolás, újra csatlakoztatás nem volt hatással rá. Javarészt ezzel a jelenséggel működik néha visszatér az ereje. Most párom teszteli egy Honor 7-essel. Nála eddig jól szuperál (kb 4-5 óra zene hallgatás). A korábbi forrásokkal - LG G4 és GoGear mp3 player- egy piston 2-es teljesen jól működik. Ellenben a "hibrid" hangja jobban tetszik, szeretnék olyasmi hangzást de nem merek másikat venni.
Szeretném ha javasolnátok hasonló hangzású fülest. Mikrofon nem kell rá viszont zajos helyen használom legtöbbször. A "piston 2" kábelezése jól viselte az elég extrém igénybe vételt ami a munkahelyen van 6-8 óra használat során(fémforgács, olajos kéz, izzadság). Ára jó lenne ha 15000,- ből kijönne. Köszi előre is !
Esetleg ez a hiba indokolja-e, illetve érdemes-e garanciába leadni. Elég nehezen tudnám bizonyítani a jelenséget és online vásárlás volt, nem tudnám személyesen intézni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#62737) malphitee válasza Kobe (#62729) üzenetére


malphitee
senior tag

Ha a vsd5 hangja megfelelt mindenben, meg kenyelemben , akkor szerintem ne rizikozz masik fules rendelessel, meghallgatas nelkul foleg, hamar -15000-20000 minuszban végezheted, egy adag idegeséggel. :))

[ Szerkesztve ]

(#62738) monti0222w válasza CsGábor (#62736) üzenetére


monti0222w
addikt

SM E50-t ajánlom itt Mo. kapható, kipróbálható, szóval nem kell úgy megvenned hogy nem is hallottad. Árban is ez összeg körül van, a hangja is hasonló csak szerintem nagyobb térrel. :) Érdeklődni a Nomono bolt.

(#62739) Tulku válasza fericske (#62733) üzenetére


Tulku
veterán

Kínaiak azt írnak, csinálnak amit akarnak...semmilyen jogszabály nem vonatkozik rájuk...menj ki az Ázsia centerbe itt Pesten (tudom hogy Londonban élsz) és láthatod hogy sz...ak mindenre, számlára, garanciára, eredetiségre...meg hát mi az a piston mint márka, hogy ne lehessen x másiknak is árulni azon a néven...

Szerintem max arra lehetne reflektálni (ha egyáltalán lehet) hogy a már hallott és kedvelt piston3-mal egyező e a hangkép, vagy valami teljesen más...

Schawo ckr esete a jó példa, hogy két azonos nevű darab is szólhat egészen másképp...

(#62740) CsGábor válasza monti0222w (#62738) üzenetére


CsGábor
tag

Köszi , megnézem/hallgatom/.

(#62741) #71562240 válasza attiati (#62672) üzenetére


#71562240
törölt tag

Csak hogy ne a trollnak legyen igaza, miszerint 10ezer alatt el se olvasnak.

"...egyébként az mit jelent, hogy egy fülesnek éles, fémes, nyers hangzása van?"

Hát mit jelent, mit jelent. Nem nagyon lehet ezt jobban elmondani. Ugyebár arról van szó, hogy zenei-hangminőségbeli HALLÁSI jelenségek tulajdonságait szavakkal, szöveggel akarod ábrázolni, ezt óhatatlanul csak metaforákkal, azaz hasonlatokkal tudod megtenni, amelyek ráadásul óhatatlanul képzavarosak lesznek. Ugyan találsz olyan "szótárakat", akár itt a fórumon is, amelyek a zenei-hifi hangminőség leírására szolgáló "szakszavainkat" "magyarázzák", és ez nem is teljesen értelmetlen dolog, de nem is nagyon értelmes. Mindenképpen tautológia - persze áttételesen minden definíció csak tautológia, de a jelen esetben közvetlenül is az.
A "mit jelent az a szó hogy..." kérdésre a válasz ugyebár mindig az, hogy az adott jelenségre a kérdező számára ismeretlen kérdezett szó helyett olyan szavakat adunk, amiket a kérdező ismer. Mit jelent a sword szó? Például kardot. De mi az a kard?... Te tudsz magyarul, nem arról van szó, hogy a kérdezett szavak számos idevágó jelentéstartalmát ne ismernéd. Lehet éppenséggel rokonértelmű szavakat találni az élesre, a fémesre, a nyersre, de nem vagy előrébb, csak hátrébb, mert éppen ezek a szavak a legalkalmasabb metaforák azokra a hallási jelenségekre, amiket vagy ismersz hallási tapasztalatilag, és akkor érzed, hogy mit jelent a hifi készülékek hangjára az "éles", a "nyers"..., vagy nem ismersz hallási tapasztalatilag ilyesmit, és akkor kénytelen vagy lebegtetni a problémát.

Mit jelent az hogy kék? Persze, a rádióhullámok (mi az hogy rádióhullám) egy bizonyos hullámhossztartományát (mi az hogy hullámhossz, sőt, mi az hogy hullám, mi az hogy hossz, mi az hogy fény, mi az hogy sebesség...), de ezzel nem vagy kisegítve, ettől még nem tudod, hogy mi az hogy kék, csak ha látsz egy kék valamit, és megtudod, hogy az a kék egy fajtája. De akkor se fogod tudni, hogy amit te kéknek látsz, azt milyennek látja a többi ember. Ha hallasz fémes hangzású fülhallgatókat, ellentétben például a fás vagy egyéb hangkarakterűekkel, akkor megérzed a "fémes" "jelentését" - hozzátéve, hogy az említett jelzők mint metaforák elég érzékletesek, tehát többé-kevésbé el tudod képzelni, hogy milyen is lehet, ha egy fülhallgató fémes hangzású, annak ellenére, hogy az ilyen metaforák ugyebár egyúttal óhatatlanul szinesztéziák is (mi az hogy szinesztézia...) - lásd még, "lila dalra kelt egy nyakkendő".

[ Szerkesztve ]

(#62742) lexter00


lexter00
őstag

Egész jó ez a Rock Zircon,nekem nagyon bejön a hangképe (Többségében elektronikus zenét halgatok vele,szépek a mélyei) igaz nekem egy kicsit sok a magas benne.Ami nem tetszik az a gubancolódó kábel és a gombja nehezen kitapintható.
De nagyon megéri az árát,nagyon minőségi a kidolgozása, a háza az nagyon tuti, nem alu hanem valami más jobb anyag.

attiati: Igen,a mélyebb/tompább a melegebb/halgathatóbb,én órákig eltudom halgatni a Rockot emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#62743) attiati válasza #71562240 (#62741) üzenetére


attiati
veterán

kosz a reszletes valaszt, nagyjabol sejtem, hogy akkor a melyebb, tompabb hangzasvilag lehet a melegebb, baratsagos hangzas. Az eles, magasabb pedig a femes, karcos.

(#62744) vicze válasza fericske (#62733) üzenetére


vicze
félisten

Igazad is van meg nem is.
Bármennyire is próbálták a képekről le PS-ezni, a logókat, 1-en ott maradt a MI logo, ami Xiaomi trademark(nyilván nem mindenhol), valamint a 1 More Design is bejegyzett trademark(több országban is köztük US, EU, Kína). Innentől szimpla visszaélés, mivel hamisan reklámozza akármennyire is csak megtévesztő szeretne "csak" lenni. A stock képek használat elégve visszaélés.

Mivel a Piston mint olyan továbbra is fantázia név és nem védi semmi, így nyilván vígan lehet ilyen nevű terméket árulni(teszik is dögivel), és igazad van lehet ez akár az "eredeti" Piston 3.

(#62745) fericske válasza vicze (#62744) üzenetére


fericske
addikt

Opp! Én is figyelmetlen voltam :)
Köszi a 1more (egycigán.) design infót, én csak a 1more-ig jutottam :)

(#62746) #71562240 válasza attiati (#62743) üzenetére


#71562240
törölt tag

Jellemzően olyasmi, de a sokelemű mátrix említett paraméterei nem feltétlen járnak együtt. A mélytónusú is lehet karcos (bár fémes ritkán), és a magastónusú is lehet kifejezetten meleg hangzású (bár fás ritkán). És persze van még egy halom ilyen metafora a nagy halom paraméterre. De a jellemző irány az, ahogy mondod, hozzátéve, hogy adott hangfelvételek is nagyon különbözőképpen tudnak szólni különböző készülékeken.

Szerk.: Fontos még megtapasztalni, hogy az se mindegy, hogy mennyire ismerted meg az adott fülhallgató hangját. Lehet, hogy az első hallásra mélytónusú, melegebb hangzásúnak egy idő után az esetleges mosottsága tűnik inkább fülbe, és válik karcossá, és az is megesik, hogy ha elég ideig hosszászoksz egy esetleges magasabbtónusú karcosabb hangzásúnak a hangjához, az adaptálódásod révén megérkeznek az eleinte esetleg hiányos mélyek, és felmelegedik, megkellemesedik a hangzás. Az időtényező tehát általában sokat számít, és az is, hogy mit hallgattál a vizsgálandó készülék előtt, azaz éppen milyen referenciahangkép él a fejedben, amihez hasonlítod az éppen hallgatott fülhallgató hangját. Nagyon relatív a fülhallgató hangképe, nehéz abszolút viszonyítási pontokat, etalonokat találni, de éppen ezért is, nagyon is fontos, hogy amennyire lehet, legyenek ilyen abszolúthoz közel álló etalonjaink, amikor fülhallgató hangképét bírálunk - optimális esetben az élőzene a viszonyítási pont, az azonban eleve rossz megvilágításba helyezi azt, amire egy fülhallgató egyáltalán képes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#62747) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van egy Sony Ericsson MW600 BT headsetem, de sajnos a fülhallgatója tönkrement ami hpm-78 típusú volt és nem találom sehol, ahol láttam ott horror áron volt. Tudnátok valami rövid kábelű headsetet ajánlani ami rövid is és passzolna az említett headsethez?

(#62748) Bici válasza attiati (#62672) üzenetére


Bici
félisten

Olyasmi, mint amikor diákok a szünetben szórakoztatják egymást a kréta csikorgatásával a táblán.
Ezt add össze a flex, vagy egy vasfűrész hangjával és valami ilyesmit kell elképzelni.
Jellemzően olyan hangszereknél jön elő erősebben, amik a közép-magas frekvenciákon szólalnak meg.
Illetve pl. a Cranberries énekesnőjének a hangja tud zavaró lenni, ha érzékeny vagy erre a jelenségre és a füles is hajlamos így szólni.

Vannak sokan, akiket egyáltalán nem zavar ez a jelenség, de van, akit nagyon.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#62749) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Eddig egy AKG K324P-t használtam, teljesen meg voltam Vele elégedve, de lassan >6 év után megérett a cserére. Maradnék a márkánál, így a kiszemeltem egy AKG Y 23U. Vélemény? Vagy esetleg másik AKG jobb választás volna?

Köszi,

(#62750) malphitee válasza Integrator (#62749) üzenetére


malphitee
senior tag

Nekem is volt olyan 3 evig regebben, ha olyan hangzast akarsz akkor cx 300 ii vegyel. Ugyan az a driver van benne mint 324p be. Akg némi magas töblettel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.