Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) kemcso válasza #16820480 (#63250) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem meg arra gondolt vicze1 kolléga, hogy a P3mélye+Hybrid magasai=1More Dual :P

(#63252) schawo válasza vicze (#63249) üzenetére


schawo
titán

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63253) zümzümm válasza takacsbotond (#63245) üzenetére


zümzümm
senior tag

Piston 3 is tervbe volt. De a Zircon után már nem merek kinai fülesbe nyúlni, max teszt jelleggel. Írtam amugy a forumon hogy szivesen meghallgatnék egy Piston 3at Budapesten, de eddig nem volt jelentkező.

Ez a méltúlysúlyos kifejezés most megijesztett. A Zircon jutott egyből eszembe.

(#63254) K1LLMy53Lf válasza vicze (#63249) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Nem veszek több fülest, majd később valami BA-s cuccot, addig elvagyok a mostani kis budget kategóriás cuccaimmal :N

Egyébként sheratan: csak kíváncsiságból, mert ha jól tudom te hallottad mindkettőt: 1More Hybrid és AKG K3003 között nagy a "szakadék"?:B (tudom, hogy árban bőven nem egy kategória, csak kíváncsi vagyok, hogy valóban annyival jobb-e szerinted az AKG :B)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63255) schawo válasza K1LLMy53Lf (#63254) üzenetére


schawo
titán

Ez kérdés?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63256) Keem1 válasza vicze (#63249) üzenetére


Keem1
addikt

Ez az 1more hybrid dual létezik valami sötétebb színben is, mint az arany-fehér női variáns? :U
Milyen ár/érték aránnyal bír? Azt láttam, hogy 70 dolcsi körüli, ami biza nem kevés, de mivel a Piston vonal nekem bejön, ha a későbbiekben agyoncsap egy köteg lóvé, akár szóba is jöhetne, bár az tuti, hogy nem ezzel a színnel (már ha létezik egyáltalán más szín).

[ Szerkesztve ]

(#63258) schawo válasza Keem1 (#63256) üzenetére


schawo
titán

Női? 20 alattiakban szokott ennyire túltengeni a tesztoszteron. Ez fehér és arany, nem hello kittys, cicafüles:D
Csak ez a szín van. 20 pénzt tuti nem adnék érte, 70 dollárért meg ne vedd, akkor se, ha fekete-fekete szuperférfias változata is lesz esetleg majd valamikor.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63259) Keem1 válasza schawo (#63258) üzenetére


Keem1
addikt

Na, ezt gyorsan lezártuk, nem is agyalok a megvételén :D
Akkor maradjunk annyiban, hogy nem az én színvilágom, pedig már több, mint 10 éve nem a 20 év alattiak táborát erősítem ;)

Áh, nem, kicsit erős ugrás lenne a Xiaomik 14-17 dolcsijához képest. Mielőtt rákerestem volna, kb. 30 dolcsi környékére saccoltam be. Ha annyival jobb füles, akkor 30 dolcsit kiadtam volna érte, 70-et tuti nem, színétől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#63260) K1LLMy53Lf válasza schawo (#63255) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

számomra (sajnos?) az, mivel nem ismerem a drágább kategóriás füleseket (fejesben van egy AKG K550-em illetve egy Bose QC25-öt "teszteltem"). Természetesen nem az a kérdés, hogy jobb-e, hanem, hogy mennyivel. Mert azért van egy 10es szorzó a két cucc ára között (ha a hivatalos, bolti árakat nézzük)

Keem1: 1more dual "rendes" ára, ha jól tudom egyébként $40 körül van, csak mikor bekerült amcsi piacra, akkor "felárazódott". De akcióban most is meg lehet venni az "eredeti" árán, csak figyelni kell. Legutoljára azt hiszem GB-n volt $38.

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63261) #16820480 válasza K1LLMy53Lf (#63254) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, erre meg sem próbálok válaszolni, utoljára oylan 2 éve hallottam 3003-at, szóval azért nem ma volt. Akkor a legjobb fülesnek tartottam, amit hallottam, de azóta az ízlésem is kicsit változott, meg van mostmár bőségesen választék a felső kategóriában.

(#63262) vicze válasza #16820480 (#63261) üzenetére


vicze
félisten

Na akkor sorban:

@kemcso: Pontosan. :)

@K1LLMy53Lf: Hallgasd meg a 1More Dualt, szerintem schawo kisegít. :) Attól félek aprón kívül már ritkán lesz 70$ alatt. :( Az US piacra aló nagyon erőteljes koncentrálással a 1 More elég drága lett sajnos.

@Keem1: Nincs más szín és nem is lesz, A Triple (100$) fekete "arany" és mocsok jól néz ki, de nagyon túlárazott, ahogy korábban írtam. A Dual is 40$-ig éri meg afelett egyszerűen van jobb.

(#63263) K1LLMy53Lf válasza vicze (#63262) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

sajnos még mindig nem vagyok bp-i :B (de talán jobb is, hogy nem hallom :)) )
Egyébként $70, akkor inkább kicsit hozzátennék és alin van $80 körül a tripla pár magasabb értékelésű eladónál (vagy taobao-n nem tudom mennyiért van, azt nem néztem)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63265) darvinya válasza vicze (#63262) üzenetére


darvinya
titán

Ez mennire lehet jó?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63266) darvinya


darvinya
titán

Legolcsóbb BT füles AptX-el.
Kicsit drágábban AptX-es:
Macaw T1000
Macaw T800

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63267) #16820480


#16820480
törölt tag

Úgy látszik az iBasso is beszáll a hibrid bizniszbe.

(#63268) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok.Minap vasaroltam egy Yamaha M82 fulest,es olyan problemam lenne,hogy a hangero novelo ,csokkento gombok,nem reagalnak Az android telefonnal.Eszre vettem hogy a dobozara Iphone tamogatas van rairva.Esetleg tudnatok valami megoldast,esetleg valami android appal valo megoldast erre a problemara? Nagyon sajnalom mert van benne mikrofon is.A valaszokat elore is koszonom

(#63269) darvinya válasza motown5l (#63268) üzenetére


darvinya
titán

Téma összefoglaló (fent és van benne kép)

Ha nem értehető, akkor röviden vezérlésnél az értékek eltérnek emiatt nem kompatibilis.

randras

Ne ír légyszives hüleséget, mert android is CTIA szabványos.
Nézd meg Téma összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63270) randras válasza motown5l (#63268) üzenetére


randras
veterán

OMTP CTIA átalakítóra van szükséged, eBay, AliExpress. Én is most várok egyet.

(#63271) randras válasza darvinya (#63269) üzenetére


randras
veterán

Úgy tudom a szabvány gyártó függő, nem rendszer függő.

(#63272) darvinya válasza randras (#63271) üzenetére


darvinya
titán

Már 2011 óta nem.
iPhone és egyes gyártók abban térnek el, hogy más ellenállást használ és ezt az értéket állítanak be.
Ezzel már nem lesz kompatibilis.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63273) motown5l válasza darvinya (#63269) üzenetére


motown5l
senior tag

Koszi szepen a valaszt.Lenyegebe akkor megszivtam.Ossze hasonlitottam a gyari csatlakozojaval,es megeggyezet.Kozepso gomb az mukodik ,csak a hang nem.kkor lenyegeben nem tudok semmit csinalni vele.Se atalakitoval,se valami button appal.

(#63274) darvinya válasza motown5l (#63273) üzenetére


darvinya
titán

Sajnos csak fizikai változtatással.
Ameddig nem cseréled az ellenállást arra az értékre ami jó, addig semmi nem segít.
Az app is csak jó értékhez tud más funkciót rendelni, mivel rendszerben van beállítva az érték.
Ha root-olt a készülék, akkor át tudná írni, ha erre készült az app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63275) randras válasza darvinya (#63272) üzenetére


randras
veterán

Hát az baromi kellemetlen, akkor elnézést. :W

(#63276) Degeczi válasza randras (#63270) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az a mikrofon és a test vezetékét cseréli meg: az a hiba küszöbölhető ki vele, amikor az eltérő bekötés miatt rosszul szól a füles (basszus nélkül, furcsán - hiszen testelés nélkül csak a két csatorna különbsége szólal meg), és csak a mikrofonon lévő középső, hívásbontó gomb lenyomásával normális (mivel az a gomb közvetlenül testeli a mikrofon vezetékét)

(#63277) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Remélem jó topicba írok.

Kinéztem a következő fülhallgatót: QCY QY8

Megéri e ennyiért megvenni? Láttam Gearbest-en kb.: fele ennyiért, de nem tudom hogy az mennyire lehet eredeti?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#63278) randras válasza Degeczi (#63276) üzenetére


randras
veterán

Értem, olyanom is volt már. Köszi! :R

(#63279) Druantia


Druantia
csendes tag

Sziasztok!

Utólag is szeretném megköszönni a sok jótanácsot, végül az xDuoo X3, RHA MA750 szett mellett döntöttem.
Ajánlottatok sok más fülest is, de úgy voltam vele, hogy lesz egy állandó, nagyon strapabíró füles, amit lehet hozni-vinni mindenhova, és erre az elpuszíthatatlanra tervezett RHA 3 év garanciával tökéletes választásnak tűnt, aztán majd mellette kisérletezgetek később más fülesekkel is.

Az első benyomás összességében jó-az észrevételeimet egyelőre úgy írom le, hogy 10 perce bontottam ki, semmi burn-in nem volt, valamint még nem az xDuoo hajtja meg.
Ha az equalizert kikapcsolom, úgy érzem, hogy az ének kicsit elveszik a basszus árnyékában, egy kicsit fátyolosnak érzem a magasakat-bár ez az érzetem amiatt is lehet, hogy mostanában gyakrabban hallgattam a laptop hangszórójáról zenét, az meg visított :D.

Egyelőre csak egy ear tippel próbáltam ki(ami eredetileg rajta van), kényelmi szempontból semmi probléma vele és stabilan van a fülemben. Az egész füles anyaghasználata, és minősége nagyon meggyőző, élvezet volt kézbe fogni.
Jelen stádiumban részletesebb élménybeszámolót nem is írok, megvárom míg túlesik a beégetésen, valamint kiváncsi vagyok rá milyen, ha hosszabb távon a fülemben van, esetleg aktívabban mozgok vele. Na meg ha már az xDuoo lesz mögötte. Egyébként új füleseket ti hogyan szoktatok beégetni?

Ajándék csónak ne nézd a lapát.

(#63280) fericske válasza #16820480 (#63267) üzenetére


fericske
addikt

Ez tetszik! :)
Kíváncsi vagyok milyen vélményezések lesznek róla, és hogyé' lesz a mennyi annyi.

(#63281) K1LLMy53Lf válasza iceQ! (#63277) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

GB eredetiség szempontjából a megbízható webshopok közé tartozik, tehát én ott spec még nem láttam "hamisított" cuccot. Ellenben ali-n azért akad ugyebár :) (persze átfutási idővel/megérkezéssel kapcsolatban elméletileg néha van probléma, én eddig nem tapasztalam ilyet, de azt is hozzá kell tenni, hogy korrekt módon van refund, ha nem kapod meg a csomagot)

(#63279) Druantia: X3 EQ-hoz majd RB kell ugyebár :) (de remélhetőleg nem lesz rá szükséged, ha belepiszkálj:) )

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63282) TommyX_ válasza iceQ! (#63277) üzenetére


TommyX_
őstag

Szerintem megéri megvenni Gearbestről. Nekem volt ilyen, tényleg jó headset, akksija 4-5 órát bírt zenehallgatással.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#63283) iceQ! válasza TommyX_ (#63282) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi. Néztem tesztet, elég pozitív a visszajelzés róla. De azért kíváncsi voltam egy haza infóra is :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#63284) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Helló,

Valaki esetleg tud olyan helyet, ahol 85mm-es szivacsot lehet kapni?
Esetleg olyan valakit, aki megtudja ragasztani a kifordult belső részt?
Ha van ilyen és budapest, vagy közeli, akkor jöhet a száma privátba.

Előre is köszi.

Üdv,
Attila

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#63285) kemcso válasza Kavinton75 (#63284) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez inkább itt kérdezd: [link], ez a FEJhallgatós topic.

(#63286) Kavinton75 válasza kemcso (#63285) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Jogos, köszi :R

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#63287) Ciccuka


Ciccuka
veterán

KZ fülhallgatók tesztjei (angol leírás)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63288) Ciccuka válasza Ciccuka (#63287) üzenetére


Ciccuka
veterán

Xiaomi fülhallgatók tesztjei (angol leírás)
Rock fülhallgatók tesztjei (angol leírás)

Elnézést ezek lemaradtak. Sokaknak segíthet.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63289) Bici válasza Ciccuka (#63288) üzenetére


Bici
félisten

A srác, aki teszteli ezeket elég érdekes ízléssel van megáldva. Azt szereti, ha rengeteg a mély és a magas.
Az erősen V átvitelű füleseket díjazza legjobban.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#63290) Ciccuka válasza Bici (#63289) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen ezt én is észrevettem, tehát a tesztjeiben főleg az elektronikus zenei képességet/teljesítményt értékeli elsősorban.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63291) kemcso válasza Ciccuka (#63290) üzenetére


kemcso
Ármester

Ezek a tesztek szubjektívek, sokkal inkább, mint ljoker tesztjei. Persze, ez is egy vélemény, de sorvezetőnek sem igazán jó... Jóval többet ér az, hogy itt körbementek ezek a fülesek és sokan hallottuk őket, az ajánlottak is azért azok, mert többeknek tetszett az árkategórián belül ;)

(#63292) 19_OsY_81 válasza Druantia (#63279) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Gratulálok!

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#63293) nbence94


nbence94
tag

sziasztok! 1 éves Xiaomi Piston 3 fülhallgatómon a jobb oldal sokkal halkabb lett mint a bal. Működik, csak annyival halkabb, hogy észre lehet már venni. Nincs eltömődve, próbáltam mindenféle zenével, és többféle eszközzel is, és az eredmény ugyanaz. Lehet ezt valahogy javítani vagy kuka? Mi lehet a probléma? Miért csinálja ezt egy fülhallgató?

[ Szerkesztve ]

(#63294) darvinya válasza nbence94 (#63293) üzenetére


darvinya
titán

Biztosan nincs eltömödve?
Szűrő rács felület tisztítással, csak a koszt toltad beljebb.
Vetőcső hosszának megfelelő méretű alkoholba áztatva vetőcsővet kioldható a szennyeződés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63295) nbence94 válasza darvinya (#63294) üzenetére


nbence94
tag

szerintem nincs. de ha beaztatom akkor mennyi idore es milyen fajta alkoholba menjen?

[ Szerkesztve ]

(#63296) darvinya válasza nbence94 (#63295) üzenetére


darvinya
titán

Kb. 10mp/min.5x és 50%-os alkohol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63297) monti0222w válasza nbence94 (#63295) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez tipikus P3 probléma nekem is ez volt, de megoldódott a fent írt módon. :K

(#63298) Ciccuka válasza nbence94 (#63295) üzenetére


Ciccuka
veterán

Részlegesen még el lehet tömődve. Többször 2-3x próbáld meg még kitisztítani.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63299) fradi81


fradi81
veterán

hello

5000Ft környékén keresek fülhallgatót, a lényeg:strapabíró, fülbe rendesen illeszkedő jó hangszigetelő legyen, zajos helyen lenne használva, köszi.

moto g72, Ninebot d28e

(#63300) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Gépemben van egy prémium hangkártya ($200 USD volt a piacra dobásának napján), mégsem szól olyan jól az MA750, mint a szétEQ-zott, de mégis egyszerű hangchipes Samsung Note 3-on. Csak a lejátszómat tudom hibáztatni! ;]
Mit használtok, mikor gépen toljátok a zenét? Zenéim többsége 44KHz/16bit vagy 48KHz/24 bites .flac fájlok (20-50MB/szám).

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.