Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) #16820480 válasza detroitrw (#34978) üzenetére


#16820480
törölt tag

Comply-t nézted? Nem olcsó, de van több fajta belőle, ha az ilyen szivacs jellegűek jönnek be, akkor szerintem az elég jó minőség. Esetleg ebay-en lehet nézni valami hasonló utángyártottat, ha sokallod az árát.

(#35002) callmeakos


callmeakos
veterán

Akkor itt is felteszem a kérdésem, ha már rossz topicba battyogtam bele. :D

Mit gondoltok Sony MDR-EX10LP EX fülesről?
Sok szutykot próbáltam már az alsó szegmensben, de eskü ezt tartom eddig a legjobbnak. Ti mint szakértők, mit gondoltok? Én élek álomvilágban mi? :D

All→M8

(#35003) tutis


tutis
őstag

20-25 ezer körül tudtok ajánlani egy jó mp3 lejátszó+füles kombót?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#35004) Beast007


Beast007
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget; sajnos most hétvégén sűrű a program a találkozóra biztosan nem tudok elmenni pedig az lett volna az igazi ha meghallgathatom őket vásárlás előtt. Mivel jövő héten már használni szeretném igy a Vsonic GR07 külföldről kiesik de biztosan nagyon jó füles. Vagy shure 215 lesz vagy egy Yamaha EPH-100 alszom még rá egyet és eldöntöm. Mégegyszer köszi mindenkinek.

(#35005) ggeleven válasza tutis (#35003) üzenetére


ggeleven
őstag

Sansa Clip/Zip+GR06 (kiegyensúlyozottabb, kicsi középkiemelésse) vagy VSD1(S) (V hangkép)?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35006) ggeleven


ggeleven
őstag

Akció :)

Brainwavz M5 Earphones w/mic Black - $49.50 2 db egy áráért!

iBasso D-Zero Amp w/ Brainwavz B2 Dual Armature Earphones - $159.50 Ez egy nagyon-nagyon jó ajánlat!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35007) bluemirage


bluemirage
őstag

Tegnap erre az igényre/kérdésre azt írtátok, hogy kevés a tapasztalat, meg úgy egyébként is passz.
Ma reggel fél órán keresztül nyaltam a NET-et és Mo-on a conrad.hu-n ezt találtam:
AKG K 315 EAR-BUD
2010-ben volt egy kis teszt is róla itt, néhány hozzászólással.
Minden megfelel papíron.
Itt a fórumban rákeresve a hangminősége rendben volt, de az építési minősége miatt sajnos hamar tönkrement...Van valakinek ilyen hosszabb ideje, vagy valami infó?

Van stúdiós tapasztalatom és onnan tudom, hogy a shure és az akg a mikrofonok területén :R
De az ilyen street consumer cuccokkal kapcsolatosan félő, hogy egy-egy darab tényleg vonal alá szalad...

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#35008) Alg válasza bluemirage (#35007) üzenetére


Alg
veterán

Earbud-al nem nagyon van itt tapasztalat senkinek, és általában IEM jobban ajánlott, kivéve ha valamilyen különleges/egészségügyi körülmény miatt nem lehet.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35009) bluemirage válasza Alg (#35008) üzenetére


bluemirage
őstag

Az átlagnál jobb a hallásom, azaz én már akkor hallok valamit amikor más nem.
De a zenei hangzáshoz nem értek és nem is érzem a hangzásképek közti különbséget vagy ilyesmi... csak az érzékenységem jobb az átlagnál. És ez egyrészt zavaró (elektromos zajokat hallom a környezetből, motorhibák), másrészt áldás és erre is számos példa volt, hogy hallom a táskában elásott telefoncsörgést, több ajtón keresztül és nekem kell szólnom az asszonynak, hogy csörög.
Az agybdugós megőrjített és kell a hangerőszabályzó... szeretem hallgatni a Yesterday-ben a szám közepén egy fának (talán széknek a csikorgó hangját), vagy egy Zorán koncerten a csengetyűk, csillámok utórezgését a csendben... szeretem a sztereót a 70-es 80-as évekből, amikor még a hangmérnökök kihasználták a jobb és bal oldalt, a korábban említett Simon & Garfunkel erre pl. egy jó példa... Ja és csak 35 éves vagyok... :B

Az MX580-as is earbud és hangerőszabályzós és benne van a 5e-15e Ft-os sávban, az tartósabb és jobb, mint az előbbi AKG?
Vagy végleg passz itt... mert az is korrekt válasz, de akkor valaki írja már át a téma-összefoglalót, hogy ez itt felejtős terület.

Meliora sunt bono inimica

(#35010) bucsher válasza bluemirage (#35007) üzenetére


bucsher
őstag

Nekem van AKG 315öm. Annál a Sansa Clip+ gyári fülese is sokkal jobb.

De a zippzáras tokja marha jó, abban hordom a GR07-et :)

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#35011) raven12 válasza ggeleven (#35006) üzenetére


raven12
senior tag

Hogy én de utálom ezt az mp4nationt :D Megveszel valamit akciósan, azt hiszed, tök jól jártál, 3 hónapra rá sokkal jobban leárazzák.

(#35012) tutis válasza raven12 (#35011) üzenetére


tutis
őstag

a 3 hónapon nem kell csodálkozni szerintem, ezen ne rágódj..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#35013) Alg válasza bluemirage (#35009) üzenetére


Alg
veterán

szeretem hallgatni a Yesterday-ben a szám közepén egy fának (talán széknek a csikorgó hangját), vagy egy Zorán koncerten a csengetyűk, csillámok utórezgését a csendben...

Ez az, amit utcán a beszűrődő hangok miatt nem fogsz hallani az earbud-al. Ha meg otthonra kell, akkor inkább fejhallgató szerintem.

Biztos kell az a hangerőszabályozó? Sosem éreztem még hiányát az utóbbi 10 évben...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35014) ggeleven válasza raven12 (#35011) üzenetére


ggeleven
őstag

Akkor gondold azt, hogy az árkülönbségért használhattad 3 hónapig azt a terméket! :D
Nekem eddig ez mindig megnyugtatta a lelkemet! :))

Pl 1 éve vettünk egy Nikon D3100+18-55 kitobit 130e-ért, most ugyanez 100e akcióban...Viszont enélkül nem készülhetett volna el az a 10-15ezer kép, tehát végül is megérte! :)

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35015) hobbyone válasza bluemirage (#35009) üzenetére


hobbyone
aktív tag

bluemirage

A Vsonic UU2 earbud jó választásnak tűnik. Kevés infó van róla, de ez a márka jó termékeket gyárt.

-

Érdekes, hogy többen a GR07-et ajánlják olyanoknak, akiknek fontos a mély is. Elfelejtitek, vagy egyszerűen nem tudjátok, hogy van GR07 Bass Edition.

(#35016) bluemirage válasza Alg (#35013) üzenetére


bluemirage
őstag

Az utcán sosem hallgattam zenét. De mivel szeretek élni, ezért ha azt tettem volna sem zárnám ki a külvilág zaját. Jobb tudni mi megy körülöttem... már csak egy lépés innen és ha valaki a szemét is beköti, akkor elmehet a Kung Fu Pandába mesefigurának... őket biztosan a belső hang vezérli... :) Na mindegy... A vonaton vagy otthon az ágyban szoktam hallgatni, néha elalszom vele, azt meg fejessel nem lehet, a vonaton meg hülyén néznék ki vele. Persze egy byalex style-al együtt már más a helyzet. Tudom, hogy rossz szokás, de a hangerőt állandóan tekergetem a szám hangos és halk részleteit én döntöm el. A bevezető halk intro up, a refrénes kiteljesedés down. Bántja a fülem a hangos zene. Ezért pl. furi, hogy egyesek Észak-Amerika módban használják a Sansa-t, mert az európai szabályozás szerinti decibel már korlát lenne nekik. Na ők biztosan nem hallanak, és nemcsak annyira mint én... :D De ez legyen az ő bajuk. Én meg igyekszem nem elütni őket :R
De talán kipróbálom ezt az MX580-at és összehasonlítom az elvben gyengébb Sony E819V-val. Az MX580-nak legalább L-es csatlakozója van ami a Sansa Clip-ekhez ajánlottabb.

@bucsher
Köszi a tapasztalatot, akkor -1 AKG-ra.

@hobbyone
Köszönöm, de így elsőre úgy tűnik, hogy nincs rajt hangerőszabályzó. Majd megnézem jobban.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#35017) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Sziasztok.

Családtagnak új agybadugós fülesre lenne szüksége, ebben kérném segítségetek. Nem igazán ismerem őket, fejhallgató párti lettem. 5 ezer alatt ajánlanátok pár elfogadható minőségű fülest? Nincs nagy igény, legyen mélye, ami az ilyen típusú hangcuccoknál gondolom alap, de persze ne nyomjon el mindent, ezenkívül ne egy hétig bírja a kábelezése. Főleg tüc-tüc zenéhez lenne.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#35018) hobbyone


hobbyone
aktív tag

bluemirage

Earbud-al zenehallgatás vonaton :Y vs. "átlagnál jobb a hallásom" :C

Én agybadugóssal közlekedem a járdán és semmi gond. Valamennyi hang beszűrődik + figyelek.

Ununqatrium

Sony MDR-EX50 (V)
Philips SHE 3590 (V)
Panasonic RP-HJE 120 (V)
JVC HA-FX101 (basshead)
Brainwavz, MEElectronics termékek külföldről rendelve

Zárójelben hangkarakterisztika :

- V alakú: a mély és a magas hangok kiemeltek, a közép süllyesztett

- Basshead: erőteljes mélykiemeléssel rendelkezik

Az, hogy meddig bírja a kábel a felhasználótól is függ.

(#35019) Ati1979


Ati1979
veterán

Itt egy jó kis teszt. :)

(#35020) ggeleven válasza callmeakos (#35002) üzenetére


ggeleven
őstag

Srácok ne hagyjuk ki noxwill kollégát sem! :N
Én már válaszoltam neki máshol... :D

Valaki másnak nincs még tapasztalat az EX10-zel?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35021) ribery22


ribery22
tag

Üdvözlöm a szakértőket!

Headsetet, tehát mikrofonos fülhallgatót szeretnék venni, kb. 5e HUF-ig. Fontos lenne, hogy kezelje az Android és WP is. Másodlagos fülhallgatónak lenne használva, hogy utazáskor ne kelljen fülhallgatót és eszközt is cserélni, csak jack ki jack be. Jelenleg egy BW R1-em van, amivel nincs különösebb problémám. Zenét egy Galaxy S 4.2-ről kapna, míg telefonáláskor egy Lumia 620 lenne a partnere, valamint jó lenne, ha az Xperia P és a Nexus 7 sem ejtené kétségbe. A közelemben található boltban elvileg lesz jövő héten egy Sony 4500 Ft-ért, de nem tudom melyik típus, csak annyit, hogy szilikon gumis (gondolom IEM). Erre van tippetek, hogy mi lehet, illetve megéri-e? Milyen típust tudnátok Ti javasolni? Az M5-ös akció jó lenne, de nekem egy is elég, ha esetleg valaki szeretne egyet, akkor akár együtt is mehetne a rendelés.

Köszönöm a segítséget!

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35022) ggeleven válasza ribery22 (#35021) üzenetére


ggeleven
őstag

Biztosan mikrofonos lesz az a Sony? Amúgy EX10 vagy EX50 az a két típus, amit nagyon sok helyen meg lehet venni itthon, de nem tudok, hogy létezne belőle mikrofonos verzió is.

A felesleges M5-öt szerintem pikk-pakk el tudod amúgy adni itt az aprón! ;)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35023) ribery22 válasza ggeleven (#35022) üzenetére


ribery22
tag

Biztos, gsm boltban kérdeztem. Amúgy az m5 jó?

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35024) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok,

Az első kategóriában (0-5000Ft), lévő fülhallgatók közül már kerestem de nem nagyon találtam egyiketse magyar boltban. Ebben tudnátok segíteni, hogy esetleg melyiket tudnám megvenni itthon?

Köszike.

(#35025) ggeleven válasza swoody (#35024) üzenetére


ggeleven
őstag

Itthon a Maxell Metallics, Canyon CNR-EP8 és a Sony EX50 (ez még nincs a listán) kapható, ezekre keress rá! :)

ribery22
Nekem van, szóval ha eljössz a fülestalálkozóra vasárnap, akkor ki tudod próbálni személyesen is! :K Nem akarok helyetted ítéletet mondani! ;)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35026) swoody válasza ggeleven (#35025) üzenetére


swoody
senior tag

Köszönöm szépen.

(#35027) ggeleven válasza ggeleven (#35006) üzenetére


ggeleven
őstag

Ja, az akció hétfőig érvényes! Részleteket nem írtak, csak annyit, hogy "All deals end Monday".

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35028) bucsher


bucsher
őstag

nagyon vicces, laptopról megy a füles bejáratása színes zajokkal. de ha izgek-mozgok és kihúzódik a fülhallgató dugója, akkor ugye átkapcsol hangszóróra, és elkezd sziszegni a laptop. mintha kicsúszott volna a feldújt laptop dugója és leeresztene, de ha visszadugom, újra csönd :))

In the pipe - five by five!

(#35029) ribery22


ribery22
tag

Az M5 vajon kompatibilis a Lumia 620-al?

A jobb oldali kiosztás van a 620-on hivatalosan.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35030) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Haladóknak ajánlom ezt a Philips fejlesztéseiről szóló cikket. Nekem igazából az első oldal tetszett.

http://www.headfonia.com/making-high-quality-headphones-philips-ilab-belgium/

ribery22

Amazonról

"COMPATIBLE WITH PHONES THAT SUPPORT TRRS connector."

[ Szerkesztve ]

(#35031) ribery22 válasza hobbyone (#35030) üzenetére


ribery22
tag

De akkor az hogy, milyen TRRS az mindegy? Egyébként az mp4nationsről venném, mert ott 2-t adnak.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35032) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Van egy Razer Megalodon-om, ami ugye USB-vel csatlakozik a PC-re. Az a problémám, hogy nem tudok kivarázsolni belőle nagyobb hangerőt hiába van minden csutkára felnyomva. A filmek és a zene is elég halk. Egy 15 éves 2.0-ás Genius hangfalra csatlakoztatott szintén Genius fejhallgatóból duppla annyi hangerő jön ki, mint ebből a méreg drága bigyóból. Arról már nem is szólva, hogy 7.1-es állásban még sokkal gyengébb. Az viszont érdekes, hogy Youtube-on vannak fent olyan zenei videók, amik elég jól szólnak. Mi lehet a baj? Beállítás, de akkor mit?

(#35033) hobbyone válasza ribery22 (#35031) üzenetére


hobbyone
aktív tag

http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/17561_Jays_AB_headset_for_Windows_Ph.php

Nokia's Windows Phone 8 devices (Nokia Lumia 520, 521, 620, 720, 810, 820, 822, 920, 925, and 928) use a new universal connector, enabling the use of both AHJ and OMTP headsets.

Igaz, hogy ugyanitt ez is szerepel, de szerintem csak elírás:

Nokia's first generation of Lumia products (Nokia Lumia 505, 510, 610, 620, 710, 800 and 900) have an AHJ connector, which is different from the OMTP connector used in earlier Nokia products (including its Symbian smartphones).

Számomra úgy tűnik kompatibilis az M5 és a Nokia Lumia 620.

Bandi821

Van fejhallgatós és gamer fejhallgatós topic.

http://prohardver.hu/temak/multimedia/listaz.php

(#35034) setom


setom
tag

Sziasztok!

Szeretnék a Maxell Metallicsról eggyel feljebb lépni. A metallics hangja eléggé bejött ezért hangzásilag valami hozzá hasonlót szeretnék. Az mp4nation oldaláról a soundmagic pl21-et néztem ki. Érdemi előre lépés lenne a pl21 a metallicshoz képest? Vagy jobban járnék a most akciós BrainWavz M5-el?

(#35035) ribery22 válasza hobbyone (#35033) üzenetére


ribery22
tag

Pont ez zavart meg engem is. A Nokia Discussion fórumon is pont ugyanígy írták.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35036) hobbyone válasza ribery22 (#35035) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Az Amazonos hirdetésben valószínűleg a TRRS az AHJ kompatibilitásra utal.

Tök mindegy tehát, hogy 1. vagy 2. generációs Lumia a 620. Egyébként inkább második a számozásból kiindulva.

(#35037) Bandi821 válasza hobbyone (#35033) üzenetére


Bandi821
tag

köszi, megpróbálom ott

(#35038) ggeleven válasza ribery22 (#35035) üzenetére


ggeleven
őstag

Meelec-en (ugyanazt az apple által felcserélt kiosztást használja, mint a Brainwavz) azt írják, hogy a cuccaik kompatibilisek a Nokia Lumia modellekkel! [link]

(#35034) setom
Mennyit szánnál rá? Miről hallgatnád? Mit hallgatnál?
Amúgy az M5 mindenképpen előrelépés lenne az Metallics-ról, elég korrekt füles.
ribery22-vel már tudnátok is közösen rendelni! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35039) setom válasza ggeleven (#35038) üzenetére


setom
tag

Olyan 5-8eFt körül gondoltam. Vegyesen használnám egy sony nwz e444-ről és egy Xperia arc S-ről. Zene főként tüc-tüc időnként rock, elég vegyes de mindenképp fontos a jó basszus. Szívem szerint mikrofonosat vennék de az lehet nem működne együtt a sony nwz lejátszóval. A tesztekből az jött le nekem,hogy a pl21-et jobbnak mondják basszusba de lehet, hogy csak az árához viszonyított hangzást tartják jobbnak.

(#35040) ggeleven válasza setom (#35039) üzenetére


ggeleven
őstag

Azért azt fontos tudni, hogy az M5 egy eléggé kiegyensúlyozott füles. Ha ne ódzkodsz az EQ használatától, akkor persze lehet belőle előcsalogatni, de nem azért messze van így is a basshead fülesektől! Ellenben elég szépen szól és nem nyomják el egymást a hangok! :)
A Metallicsban mennyi mély van?

Nini, senior lettem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#35041) Neró


Neró
őstag

Sziasztok!

A minap vettem egy SteelSeries UFC -t és sajnos az a probléma lépett fel, hogy a ZTE Blade 3-as telefonomba, hiába 3,5 mm jack dugó van, és a füles is akkora - a ZTE -be valamiért mások a barázdák, máshol vannak az érintkezési pontjai és, így ha teljesen bedugom, akkor torzít, nem szól jól, mintha nem kapna elég kakaót. Viszont, ha csak a 3. barázdáig dugom be, akkor megfelelően működik.

(A SteelSeries Siberia V2 viszont kiválóan működik, ha rádugom. Lehet, hogy az UFC -nek más a beosztása a mikrofon miatt? - ugye a 2 beosztás helyett 3 van rajta)

A kérdés tehát az, hogy van esetleg amolyan jack átalakító, vagy valami ilyesmi? Ez működne? Továbbá milyenre lenne szükségem?

A válaszokat előre is köszi!

| www.diablohungary.hu

(#35042) detroitrw válasza #16820480 (#35001) üzenetére


detroitrw
addikt

köcce!

igen néztem, de szerintem ez nem valami jó megoldás mivel a vége össze tud gyűrődni így változik a keresztmetszet
úgy látom marad az eredeti sárga :)

(#35043) hobbyone válasza Neró (#35041) üzenetére


hobbyone
aktív tag

A Blade valószínűleg OMTP szabványt használ, míg a füles AHJ-s.

TRRS adapterre van szükséged.

(#35044) Neró válasza hobbyone (#35043) üzenetére


Neró
őstag

Hazai boltokban lehet esetleg ilyen féle fajta átalakítót kapni?

| www.diablohungary.hu

(#35045) setom válasza ggeleven (#35040) üzenetére


setom
tag

Szerintem elég jó a mélye, mondjuk eddig csak alsóbb kategóriás senhheisereket használtam (earbud-ok voltak nem iem) így azokhoz tudom hasonlítani . Inkább kiegyensúlyozottnak mondanám, de ilyen árért teljesen jó. A soundmagic pl21-ről mi a véleményed?

(#35046) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok,

használt/hallott közületek valaki SoundMagic E30-at esetleg? Mit tudnátok ajánlani, ami hasonló? Sajnos nemrég megadta magát, és bár mér garanciás szerencsére, de szeretnék egy hasonló fülhallgatót, más márkát. A BrainWavz M5 akció nagyon tetszik, lehet már holnap akkor be is ruháznék rá. Versenyképes az E30-hoz viszonyítva?

Köszönöm szépen!

(#35047) Bodz


Bodz
nagyúr

Akkor Vsonic VSD1S...

Forrás: Colorfly C3

Egy elég furcsa dolog történt, a hozzá adott Comply utánzatok (vagy nem utánzat?) közül a lila befogta a fülem, de csak az, a többi szín rendben van. :D

Objektív verzió
A kábel egynek elmegy, hajlamos a csavarodásra, túl nagy hangja nincs. A színe borzalmas, elég ipari ez a szürke. A füles maga elég jó minőségű ennyiért. Érdekesség, hogy csak az egyik oldalán van felirat, illetve a jobb és bal nincs jelölve. A feliratos a jobbos egyébként.
A hangja V, bár talán inkább U. Határozott és kemény mélyeket tol, a legaljával sincs semmi gond, kifejezetten élvezetes pl. Ibrahim Maalouf Diasporas c. albumát is hallgatni vele. Ritka ez az olcsó füleseknél.
A közepe olyan semmilyen, nem rossz, nem jó, hallottam már jobbat, rosszabbat is. Nincs durván süllyesztve, nincs hiányérzet.
A magasak rossz és/vagy magasba húzó felvételeknél képesek sziszegni. De általában nem jellemző.
A tere elég nagynak mondható fülhallgatós szinten. A hangszerek a saját hangjuk hozzák, kivéve persze ahol közbeszól a mély kiemelés.

Szubjektív verzió
Marha jól szól ennyiért, simán ajánlott. Tulajdonképpen bármihez jó, nekem legalábbis utcára biztosan nem kell ennél több. Mindeféle tucctucc, buccbucc zene, metal, grindcore szemetek, jazz, akármi jöhet. Minden élvezhető rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35048) mcs válasza Ununqatrium (#35017) üzenetére


mcs
veterán

A JVC HA-FX101 nagyon jó vétel ennyiért, főleg, hogy 2 év garancia jár rá Edigitalban. Egyszerre basshead és V alakú a hangja. Ahhoz képest, amilyen mélyre lemegy, a magast egészen élesen nyomja, bár kicsit a közép rovására. :)

(#35049) Zewa válasza ggeleven (#35025) üzenetére


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne. Látom a belépő kategóriában CANYON CNR-EP08-t, Maxell Metallics-et ajánjátok.
Utóbbi kerek 3 ezer pénz, itt helyben még az előbbi 1392. Érdemes a Maxellra "áldozni"?

Ennél nem igen szeretnék többet kiadni fülesre mert nálam igen erősen fogyóeszköz és amúgy sem vagyok egy vájt fülű sem. :N

Thanks!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#35050) #16820480 válasza Bodz (#35047) üzenetére


#16820480
törölt tag

Köszi, ez szuper leírás! Ezek alapján akkor abban az árban ez ajánlott V hangzásnak, a GR06 meg középkiemeltnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.