Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) Predator2 válasza darvinya (#63148) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ.

Bár elsősorban nem magamnak kerestem, de ez jó lesz nekem.

Viszont anyumnak nem kell az akasztó rá! Olyat amin nincs, esetleg tudnál ajánlani?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63152) darvinya válasza Predator2 (#63151) üzenetére


darvinya
titán

RP-HV094E-K erről nem tudok semmit.
RP-HV154E-K ebben hasonló driver van mint a RP-HS6-ban.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63153) xmaas válasza K1LLMy53Lf (#63150) üzenetére


xmaas
őstag

Uj cucc Lendmeurears sajat markaja elmeletileg ,amiket igy olvastam rola azt irjak hogy kiegyensullyozott hangzasa van, en is elgondolkodtam hogy rendelek egyet mert igy nem nezz ki rosszul ,csak meg el kell dontsem jovehetig hogy belefer a kiadas vagy sem

(#63154) mcdanger válasza darvinya (#63145) üzenetére


mcdanger
csendes tag

A tesztet olvasva azért vannak kételyeim. A kérdés továbbra is fennáll:

SoundMagic 18 vagy Piston Hybrid, ha kb ugyanannyiba kerül mind a kettő (max utóbbira várni kell 1-2 hetet).

Köszönöm :R

(#63155) lexter00 válasza mcdanger (#63154) üzenetére


lexter00
őstag

+1 a Hybridnek.

(#63156) xmaas


xmaas
őstag

Megdoglott a Piston 3 kb. 7-8 honaposan ennyire jo a kabel hogy sima normalis nem huzogatos hasznalat mellett szetrohadt magatol csak siman bevolt rakva kis taskaba mikor nem volt hasznalva es ami legvicesseb az a harisnyazott resze purcant ki ami elvileg erosebb kene hogy legyen , a normalis gumirozott kabel resz a Y eloszto folott meg hibatlan

Kep

Ahogy neztem az uj Hybriden is ugyan az a szarcsi kabel van rakva , dontse el mindenki hogy mennyire lesz tartos vagy sem en biztos hogy tobbet nem veszek toluk semmit amig nem kepesek egy normalis kabelt felrakni a fulesekre

Mas ,berendeltem 2 fulest Alpha & Delta D2 + SIDY DM 3 utobbi le van arazva 56 dollarol valami 30 ra majd jelentkezem ha megjottek

[ Szerkesztve ]

(#63157) darvinya válasza xmaas (#63156) üzenetére


darvinya
titán

Mostani tendencia, hogy vagy a kábel rohad szét, vagy a driver tekercsénél törik/rohad szét.
Ezzel tartják fent a folyamatos vételt.

Nekem van hamis P2 aminek 1000x jobb kábele van, mint az eredetinek, viszont a driver sz…r.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63158) #16820480 válasza xmaas (#63156) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az a selyem vékonyságú szövet szerintem semmivel nem védi jobban, mint egy megfelelő minőségű gumi. Nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy a szövet tartósabb.

(#63159) Keem1 válasza #16820480 (#63158) üzenetére


Keem1
addikt

Talán mert régebben tényleg így volt. Ma már nem biztos. (tervezett elavulás)

(#63160) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Erről nyugodtan lehet rendelni? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63161) lexter00 válasza FoLey-v (#63160) üzenetére


lexter00
őstag

Igen.

(#63162) FoLey-v válasza lexter00 (#63161) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm szépen! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63163) Ciccuka válasza xmaas (#63156) üzenetére


Ciccuka
veterán

Pedig itt rengetegen ajánlják a Piston 3-at.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63164) Luissimo válasza Ciccuka (#63163) üzenetére


Luissimo
veterán

fülesnek jó, de ez szerintem az "egymilliárd légy nemtévedhet" kategória.

egynek jó, nekemis van, az nem befolyásol a hangja megítélésében, hogy nem mennek a telefonommal a hangerő vezérlő gombjai, de hangban és kényemben is van jobb minimum annyiért, de olcsóbbért is.
(azaz Ár-Érték arányban is van ennél kedvezőbb.)

(#63165) lexter00 válasza Luissimo (#63164) üzenetére


lexter00
őstag

Pl?

(#63166) monti0222w válasza Luissimo (#63164) üzenetére


monti0222w
addikt

Esetleg AWEI valamelyik típusa, nem rosszak azok sem és már itthon is meglehet őket venni rendes garanciával. :K

(#63167) Luissimo válasza lexter00 (#63165) üzenetére


Luissimo
veterán

pölö?

remélem kíváncsi vagy, nem szívatni akarsz :D

pl: KZ HDS1 2000 pénzért.

hidd el, hogy jobb hangban. és a KZ-nak vannak mikrofonos fülesei is.

ha itthon akarnál venni, garanciával, nem túl drágán,

vagy az AKG, amit az edigitalnal lehet(ett) venni, lehet, hogy most kifutott, de az árához képest nagyon jó füles, meleg basszussal, de nem túlzóan, mint pl. egy Sennh cx300/400.

vagy van a sony mdr külömböző változatai

például,

de mondani fognak itt neked a többiek is még,

(#63168) lexter00 válasza Luissimo (#63167) üzenetére


lexter00
őstag

Komolyan kérdeztem :)
KZ ED4-em van de annak nagyon ócska hangja van szerintem.
Akg k323-am is van ott a magas hangokkal nem tudok mit kezdeni,iszonyat sok van belőle.Szinte "karcolja" a fülem :)
Rock Zirconom is van az szerintem köröket ver ezekre.Magas és a mély hangok nagyon elvannak találva .
Fuqing FB Q2 is van de azt kizárólag elektronikus zenékhez vettem azt nem is hasonlítanám semmihez mert az más világ.
Xiaomim még nincs de tervezek egy híbridet a közeljövőben.
Sony-m nincs azokat még nem halgattam.

[ Szerkesztve ]

(#63169) #16820480 válasza Luissimo (#63167) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként a KZ-val is azért óvatosan. Mármint népszerű, oké, jó hangú, és nagyjából fél éve van terítéken, szóval alig tudunk valamit a tartósságáról. A Piston 3 is pont ilyen volt, valaki rátalált, hűde jól szól (oké, az még a P2 volt), aztán mindenki vette csőstől. Ezek az olcsó cuccok nem hinném, hogy nagyon tartósak lennének, és minél több fordul itt meg az embereknél, annál több lehet a beszámoló a hibás darabokról.

(#63170) vicze válasza Luissimo (#63167) üzenetére


vicze
félisten

KZ pont olyan lutri mint Xiaomi, de mikrofont és sokkal jobb körítés kapsz, Kz mikrofonos drágább és ugyan ott vagy árban gyengébb körítéssel.
Az azért az a Sony vicces, mert egyik legporzalmasabb füles, vannak jó Sony-k de nem az az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#63171) randras válasza lexter00 (#63168) üzenetére


randras
veterán

Ennek a Xiaomi Hybridnek ugyanolyan kitapinthatatlanok a gombjai, mint a Piston 3-nak?

(#63172) Keem1 válasza randras (#63171) üzenetére


Keem1
addikt

Ugyanolyan, de nem kitapinthatatlan. Van két kis pöcök, hüvelykujjad épp rá illik. Picit fel: hangosítás, picit le: halkítás.

(#63173) Ciccuka válasza #16820480 (#63169) üzenetére


Ciccuka
veterán

A KZ se hinném, hogy tartósabb a mai trendnél. Ezek az új fülesek átlagos vagy normál használat mellett 1-2-3 éven belül tönkremennek (legalábbis a nagy része biztosan).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63174) #16820480 válasza Ciccuka (#63173) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ebben az árkategóriában szerintem nem nagyon lehet elvárás, hogy 1 évnél tovább bírja a füles. Ami tovább bírja, az szerintem inkább szerencse, mint gyártói kompetencia.

(#63175) Ciccuka válasza #16820480 (#63174) üzenetére


Ciccuka
veterán

AKG fülesemnél picit jobban megrántottam véletlen amikor a fülemben volt, azonnal végleg elhallgatott az egyik fele, sajnos megjavítani se lehetett. Egyszerűen nem szempont manapság a tartósság. Pedig itt sokan keresik a tartós fülhallgatókat, csak nem igazán lehet nekik ajánlani nyugodt szívvel mit.

A másik, hogy a fülzsírtól eltömődik a hangvetőcső, amit sokat hirtelen hibaként azonosítanak tévesen. Sok modellnél nincs megoldva ennek kitakarítása és így a kukában landol a füles.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63176) #16820480 válasza Ciccuka (#63175) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Shure fülesek elég tartósak, meg a Westone is például, csak nézd meg mennyibe kerülnek. A legtöbben ennek a tizedéért keresnek fülhallgatót, ezért nehéz tartósat ajánlani.

(#63177) fericske válasza #16820480 (#63176) üzenetére


fericske
addikt

Most van pici pénzért is egy westone, ha valaki hozzá tud jutni, mert csak usában találtam ennyiért.
Westone Adventure Series Beta
Basshead füles egyébként, de a kivitelezés minősége az ott van rendesen.

(#63178) vicze válasza fericske (#63177) üzenetére


vicze
félisten

20e azért nem kicsi pénz, ez lenne ennek a magyar ára dollár áron. Az EU-s meg 30 felett van

(#63179) monti0222w válasza fericske (#63177) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem rossz, pláne a formája tetszik, mivel nem hallottam, így a hangzást nem dicsérhetem, ha tavaly lett volna ez a link, lehet megvettem volna a SM E80 helyett, bár nekem az is nagyon bejön. :K

(#63180) fericske válasza vicze (#63178) üzenetére


fericske
addikt

A westone árakhoz képest értettem :)
Ahogy utána olvasgattam ennek a fülesnek, gyanús, hogy a westone megpróbálja kiszórni őket ilyen áron, mert a hangja alapján max az 50 dolcsis kategóriában játszik, az anyagminőséget is beleszámítva.
Mondjuk akkor máshol, pl. itt is olyan áron kellene mennie akkor, nem 2-3x 50 dolcsis áron...

(#63181) darvinya


darvinya
titán

Újabb változat a BT Headset-ből. [link]
Ez már nem csak dumál hanem zizeg is. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63182) hemaka


hemaka
nagyúr

Sziasztok

20k-ig mit ajanlanatok nekem?
Tidal hifi minoseg(elvileg Flac 1411 kbps - Lossless) lenne hallgatva vele iphone-nal es elektronikus zenek.
Hangeroszabalyzo es egyeb kacatok nem kellenek ra.
Ja es ami fontos, hogy a vege ne legyen szeles. Mobilrol vagyok igy nem tudok kepek linkelni, de pl a sennheiser cx200-as kialakitas nem jo.
Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#63183) schawo válasza hemaka (#63182) üzenetére


schawo
titán

Honnan jöhet?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63184) hemaka válasza schawo (#63183) üzenetére


hemaka
nagyúr

Külföldről is megrendelem, ha úgy van. (Ha ez volt a kérdés)

(#63185) randras válasza darvinya (#63181) üzenetére


randras
veterán

Ez hogy szól?

(#63186) darvinya válasza randras (#63185) üzenetére


darvinya
titán

Valakinek tetszik valakinek nem.
Tipikus 5000Ft-os füles BT kapcsolaton.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63187) Lacielvtárs válasza darvinya (#63181) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és mit jelent az hogy "zizeg"? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63188) darvinya válasza Lacielvtárs (#63187) üzenetére


darvinya
titán

Pontosan nem tudom, én csak leírásában leltem erre:
Specifications:
Support:connect with two cell phones
Material: ABS+UV
Function call/ redial,volume control, play/pause songs, next/last track control
Chip: CSR
Bluetooth Version v4.0
Working Distance: 5~16 metres
Working Time:5-6hs
Battery: Li-poly 70mAh battery
Charging Time:2hs
Voice report calling number
StandbyTime:200hs
Vibration alert

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63189) Lacielvtárs válasza darvinya (#63188) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejj mi értelme lehet ennek :D :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63190) darvinya válasza Lacielvtárs (#63189) üzenetére


darvinya
titán

Passz…fül masszírozó zsínoron keresztül. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63191) Lacielvtárs válasza darvinya (#63190) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, mondjuk én teljesen másra gondoltam :D :DDD ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63192) darvinya válasza Lacielvtárs (#63191) üzenetére


darvinya
titán

Ez egy szakmai topik…:DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63193) Lacielvtárs válasza darvinya (#63192) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos, azért nem írtam ide, csak gondoltam :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63194) randras válasza Lacielvtárs (#63189) üzenetére


randras
veterán

Hát ha kikapcsolhatatlan zenébe pittyogás és pofázás helyett rezgéssel jelezné ha merül/hívnak/akármi, még értelme is volna.

(#63195) vicze válasza randras (#63194) üzenetére


vicze
félisten

"kikapcsolhatatlan zenébe pittyogás és pofázás helyett"
Ennek nincs köze a füleshez.
Normális esetben hívás esetében BT profilváltás történik, mivel a headset át kell váltson A2DP-ról HSP-re. Ez monora váltást jelent és a szokásos csipogást, ez a BT szabvány. Minden értesítésnél ugyan ez történik, így ha sok hnagos értesítésed van borzasztóan zavaró tud lenni. Részben megoldás ezek minimalizálása.
Láttam már olyan Android ROM-ot, ahol A2DP-n maradt lekeverte a zenét, bekeverte a saját csengőhangodat/értesítést, és mikor felvetted váltott HSP-re, de ez elég ritka. Kevesen gondolnak bele ebbe a problémába sajnos.

Egyszóval ezt füles oldalon nem tudod orvosolni sajnos, rezgőmotor ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#63196) darvinya válasza vicze (#63195) üzenetére


darvinya
titán

Ami zavarónak jeleztek (bár nálam nincs ilyen) Voice report calling number.

Láttam már olyan Android ROM-ot, ahol A2DP-n maradt lekeverte a zenét, bekeverte a saját csengőhangodat/értesítést, és mikor felvetted váltott HSP-re, de ez elég ritka.
Pont ilyen, lekever/felkever két hang fajta között.

Csipogás első 1 percben van, mikor előszörre kapcsolódik a készülékhez.
Igaz ez nem amit most linkeltem, hanem amit én vettem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63197) Rula


Rula
tag

Üdv!
Pont ma terveztem, hogy ismerősömnek dicsekedek azzal, hogy az egyik fülhallgatóm vééégre kibírt félévet, nem találkoztam vele, illetve a fülesemnek is annyi lett :DD
Milyen márkájú fülhallgatót érdemes venni/elkerülni, amely jól bírná?
MM-ből van a mostani, remélhetőleg a garancia miatt visszaveszik, és valószínűleg csak ott tudnám levásárolni az árát.
Maximum olyan 4 ezer forintig mennék el, "agybadugós" füleseket preferálom (naponta sokat buszozom, és mindig van olyan , aki folyamat beszél, vagy fülhallgató nélkül hallgat jó kis muzsikát.. :W ).

(#63198) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ilyet is gyártanak már: :Y

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#63199) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, Hölgyek :)
Létezik hogy a droid telefonom kiirja a BT fulesem akksi állapotát a bt ikon mellett?
En úgy látom, de megerositenetek? :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63200) l.sebestyen válasza Lacielvtárs (#63199) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

létezik, jbl reflect Bt van, és ipad kiírja, a telefon nem, mondjuk nekem BB van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.