Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) bucsher válasza malphitee (#62750) üzenetére


bucsher
őstag

Egyik jobb, mint a másik ;]

In the pipe - five by five!

(#62752) monti0222w válasza bucsher (#62751) üzenetére


monti0222w
addikt

Pontosan, arról nem is beszélve, hogy az árukból, több kínai füles kijönne, ami vagy pariban van velük, vagy túl is lépik. :D

(#62753) malphitee válasza monti0222w (#62752) üzenetére


malphitee
senior tag

Cx300 arabol fenyevekkel jobb fulest lehet venni persze.. De ha neki az a hangzas kell..

Monti: mar nem tudnek vele eggyutt elni az biztos. Mocsaras,lassu,mindent elnyomo mély,10 eves driver van benne,kis hangterrel, sőtt szinte egyenlő a 0 val ;)

Integrator erdeklodj itt, olvasgass milyen melykiemelt vagy v fulest ajanlanak,aminek van kozepe is es magasai. En pl vsonic vsd3 ajanlom.

[ Szerkesztve ]

(#62754) lexter00


lexter00
őstag

KZ-ANV-t lehet még valahol kapni?Én sehol se találok ahol meg van elfogyott.

(#62755) vicze válasza lexter00 (#62754) üzenetére


vicze
félisten

Az nagyon rövid ideig volt csak elérhető limitált számban.
Esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#62756) lexter00 válasza vicze (#62755) üzenetére


lexter00
őstag

ahh jó ára van

(#62757) Dave™ válasza lexter00 (#62754) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az 2014-es modell, tavaly még lehetett kapni elvétve, de már teljesen kifutott. Vegyél CKR9LTD-t aliexpress-ről, az jobb és a linkelt ebay-es találatnál olcsóbb jóval. 10-20 dolláros KZ ANV-t már ne keress szerintem, teljesen esélytelen.

(#62758) Luissimo válasza KISDUCK (#62747) üzenetére


Luissimo
veterán

szia,

Írj egy privátot darvinyának, majdnem biztos, hogy megfogja neked javítani a fülest.

(de ha mégsem, akkor én a helyedben bolhapiacon, mobilos bazárokban, ilyesmi helyeken próbálkoznék, vettem én már ott uszkve 300 kvázi 5-600 forint között ilyen füleseket, megtudod hallgatni , nem zsákbamacska.
(PeCSa, vagy Bakancsos uti piac, szombat-vasárnap, vagy a Maglódi uti piac, vagy Lőrinci piac, stb stb.)

[ Szerkesztve ]

(#62759) #21715712


#21715712
törölt tag

Helló!

Futáshoz most mi az általánosan elfogadott best buy vetel?

iOS es andoridos(samsuns s szeria S4 és S6) telefonhoz is hasznalnam. A keret nagyon max 10e lenne ra csupan,ha vezetek nelküli az külön öröm lenne,a lenyeg h viszonylag jol szoljon es ne essen ki allandoan a fulembol.

Koszi a segitseget,a forumot atolvastam,de nagyon sok velemeny es nagyon sok marka hangzott el.

[ Szerkesztve ]

(#62760) l.sebestyen válasza #21715712 (#62759) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Én JBL Reflect Bt fülhallgatót vettem a hardverapron, 8ezerért, futáshoz használom, nekem tökéletes, és most már ki lehet fogni jó vételt, az új ára egyébként 25-30 ezer között van

(#62761) #21715712 válasza l.sebestyen (#62760) üzenetére


#21715712
törölt tag

Annyit nekem is megert volna garanciaval. :Y

(#62762) l.sebestyen válasza #21715712 (#62761) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

garancia nem volt rá, de eddig jól teszi a dolgát, akkuja is jó :)

(#62763) Kobe válasza #16820480 (#62730) üzenetére


Kobe
veterán

Egyeb vsd5 alternativa jatszhat meg? Rockhoz. Arban is kb a vsd5 szintjen kene maradnia

(#62764) #16820480 válasza Kobe (#62763) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, elsőre az ugrott be, mint kiegyenlítettebb hangú füles. Megpróbálhatsz esetleg egy AX30-at, kicsit több méllyel, vagy egy AM800-at is (ez nem hibrid, csak sima dinamikus), mindhárom hasonló kialakítású és minőségű, egyik sem mikrofonos. Mikrofonosból ajánlott ilyesmi árban talán a 1more dual driver hibrid, de az azért igencsak a mélyek felé húz.
Vsonic mostanában nem jött semmi új, amennyire tudom, szóval ha náluk nézelődsz, akkor marad a VSD5.

(#62765) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Sziasztok!

2015 januárjában vettem egy MEElectronics m6-ot, és hát így 1 év távlatában nagyon lehangoló a végeredmény. Teljesen korrekt használat mellett (sőt én eléggé vigyáztam rá) kevesebb mint 1 év telt el amikor is el kezdett töredezni a fül mögötti kábelmerevítés. (napi használatról van mondjuk szó). Most kicsit több mint 1 évvel vétel után meg érintkezésis lett a bal fül. :(((

Szóval kéne egy utód, remélhetőleg egy picit jobb.
Igények maradtak ugyan azok:

-jól tartson (elég lendületesen megyek)
-fül mögötti lenne erre az ideális szerintem.
-IEM
-izolált!
-mélykiemelt vagy v karakteres kellene.
-5-10e között.
-akár külföldről is (áfa+ szálítás belekalkulálva az árba)
-Megköszönném ha nem csak 1-1et mondanátok, hanem annyit amennyi szóba jöhet ezen feltételek mellett, én úgy is még csomót válogatok megvétel előtt.

:R :R

(#62766) KISDUCK válasza Luissimo (#62758) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát a fülés már az elmúlás martaléka lett. Sajnos nem pesti vagyok szóval azok a piacok bukta, azért köszi a tippeket.

(#62767) Luissimo válasza KISDUCK (#62766) üzenetére


Luissimo
veterán

hmm.
elkapkodtad kissé,

de sebaj, máshol is találni ilyen rövidzsinoros füleseket

(#62768) Integrator válasza malphitee (#62753) üzenetére


Integrator
aktív tag

Igen, de maradnék az AKG-knál, ezért is érdeklődtem itt.

(#62769) #16820480 válasza Integrator (#62768) üzenetére


#16820480
törölt tag

A néven kívül más is indokolja, hogy mellettük maradj?

(#62770) Integrator válasza #16820480 (#62769) üzenetére


Integrator
aktív tag

Eddig 2 AKG-m is volt, teljesen meg voltam/vagyok Vele elégedve, nincs okom rá, hogy váltáson gondolkozzam, és esélyt adjak annak, hogy az újjal ne legyek megelégedve.

(#62771) s4tch


s4tch
veterán

Nézelődöm 50$ környékén, Astrotec AX35 alternatíva után kutatva (bár minden bizonnyal ezt fogom megrendelni). A head-fin jött szembe a Shozy Zero: egyszerű dinamikus cucc, de egyrészt jól néz ki, másrészt a head-fin az első reakciók biztatóak:

http://www.shozy-hk.com/zero-earphone/
http://www.ebay.com/itm/111965739760
http://www.head-fi.org/t/803785/shozy-zero-50-iems-with-real-rosewood-taking-on-the-500-big-boys

Kulturált:

(#62772) freemanone


freemanone
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy HiSoundAudio WOODUO 2-t hajtok egy Beyerdynamic a200p-ről.

Ez a kombináció már elég közel jár az elképzelésemhez, de még ettől is jobban mélykiemelt fülesre szeretnék szert tenni, viszont nemtudom hogy mit lenne érdemes, egyáltalán van-e ilyen karakterisztikájú fülhallgató.

Árkategória = maradjunk 5 számjegyen belül. Ha nem is most, de összegyűjtögetve később is be fogom szerezni. Nálam nagyobb Basshead-et keresve is nehéz találni, ráadásul a hangerőt is igencsak fel szoktam küldeni. A legtöbb ismerősöm már a jelenlegi szetten is csak szörnyűlködik, de nekem így esik jól zenét hallgatni, úgyhogy a miért jó ez és hasonló kérdéseket mellőzzük ha kérhetem.
BASS szörnyegetegre vadászok és nem félek a zsebembe nyúlni ha megkapom érte amit szeretnék.
Viszont itt jegyezném még meg, hogy a sok mély nem minden! Ezért is imádom a WooDuo2-t, mert amellett hogy nagyon sok mélye van a hangkép többi része sincs elhanyagolva. Szóval talán jobb megfogalmazás lenne az hogy, egy olyan _masszívan_ mélytúlsúlyozott fülest keresek, aminek a többi tartománya viszonylag kiegyensúlyozott.

(#62773) Bruce1967


Bruce1967
tag

A JBL fülesekről mi a véleményetek?

"Ave"

(#62774) #16820480 válasza Integrator (#62770) üzenetére


#16820480
törölt tag

Értelek. Eddig volt két zsigulid, mentek rendesen, semmi okod rá, hogy mást kipróbálj :)

Egyébként ha tetszik, akkor vegyél AKG-t, nagyjából midnegy, hogy melyiket, mert az olcsóbbak közt nincs olyan hatalmas különbség, és az évekkel ezelőttihez képest legfelejbb a külső forma változott.

(#62775) #71562240 válasza Bruce1967 (#62773) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én amondó vagyok.

(#62776) trueblue11


trueblue11
csendes tag

sziasztok!
Tudnátok ajánlani fülhallgatót kb 15-20k környékén,kizárólag hardstyle és hardcore zenékre(150-200+ bpm).
VSonic VSD3S-ről váltanék,ami megfelelt,de a fül mögötti elvezetése nem igazán jött be nekem,most szeretnék valami újat.

(#62777) f4lcon válasza freemanone (#62772) üzenetére


f4lcon
őstag

Hibridek felé nézelődj szerintem

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62778) vicze válasza freemanone (#62772) üzenetére


vicze
félisten

Sony XB90EX. 16mm, az egyik legerősebb subbass, és legnagyobb légnyomást produkálja.

"nem félek a zsebembe nyúlni" Ezzel viszont sajnos nem lehet mit kezdeni, vagy bevállalod vagy nem.

(#62779) freemanone válasza f4lcon (#62777) üzenetére


freemanone
őstag

Mint például? :) Szivesen utána olvasok, csak 1-2 támpont jól jönne, hogy mégis miket lenne érdemes, mert elég sok füles létezik, de masszív subbass overamp már kevesebb.

(#62778) vicze1: Köszönöm, felkerült a listára, több helyen is dícsérik a subbass képességeit. Ráadásul az ára is teljesen baráti.
Egyelőre olvasgatok review-kat, összehasonlításokat. Kipróbálni itthon ezeket a csodákat nagyon jó lenne vásárlás előtt, de nem ismerek olyan helyet, ahol ezt meg lehetne tenni.

(#62780) zümzümm


zümzümm
senior tag

Hali!

Honnan tudnék KZ ED10-t vagy Rock Ziron-t rendelni, ami itt is van 1 hét múlva? Fontos a szállítási idő.
Köszi
z

(#62781) K1LLMy53Lf válasza zümzümm (#62780) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

olyan átfutási idővel max ha aprón találsz eladót országon belül. (angol raktárból is van mikor 2 hét pl)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#62782) zümzümm válasza K1LLMy53Lf (#62781) üzenetére


zümzümm
senior tag

Muszáj hogy 1-1,5 héten belül megjöjjön, mert ki akarom próbálni a Sansa Sporttal. És ha nem jön be, akkor a Sansa Sportot visszaküldöm és helyette ujra a Gogear Vibe-ot választom.
Ezért fontos hogy hamar meglegyen a füles.

(#62783) K1LLMy53Lf válasza zümzümm (#62782) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

értem, nem is rosszból írtam ezt a dolgot, csak szimplán, hogy külföldről nem lesz meg annyi idő alatt.

Kipróbálásra viszont lehetséges, hogy jobban járnál, ha keresnél egy segítőkész kollégát, aki rendelkezik a fülessel/fülesekkel és meg tudnád próbálni, hogy milyen. (BP-n ez relatív egyszerű)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#62784) zümzümm válasza K1LLMy53Lf (#62783) üzenetére


zümzümm
senior tag

Tudom hogy nem rosszból írtad;)
Hát ez szuper lenne, találni ilyen kollégát:)

(#62785) K1LLMy53Lf válasza zümzümm (#62784) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

elég népszerűek ezek a típusok, szóval biztos lesz, aki segít
BP-nek nincs lokál topikja ott feldobni ezt a kérdést, hogy ki tudna segíteni? (mondjuk akár itt is lesz "jelentkező")

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#62786) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Hello!

Memóriahabos szivacsot fülmonitorhoz lehet kapni magyar üzletből?

Üdv,

Ádám

(#62787) Frischun


Frischun
csendes tag

Sziasztok!

Kis utána olvasás után egy RHA 750-et vettem miután lehalt a Sennheiser CX-300II-esem.
A fantasztikus hangzás helyett viszont kb egy dobozhangú fülest kaptam, amin mondjuk a cintányérok kifejezetten sértik a fület.
Mély hangoknak abszolúte nyoma sincs.
Össze-vissza variálgattam már a gumiharangokat, de sehogy sem jó.
Ennek nem tudom, hogy így kell-e működnie, de egyenlőre hatalmas csalódás.
Amennyiben lehet szerintem még elállok az online vásárlástól, vagy max eladom mihamarabb, hogy ne bukjak rajta sokat.

(#62788) darvinya válasza Frischun (#62787) üzenetére


darvinya
titán

Az nem vetült fel, hogy hibás darab amit kaptál?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62789) Frischun válasza darvinya (#62788) üzenetére


Frischun
csendes tag

De, de nem tudom, hogy ebben hogy szerezhetnék bizonyosságot?!

(#62790) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Erről valami vélemény?

(#62791) malphitee válasza darvinya (#62788) üzenetére


malphitee
senior tag

Cx300 utan ha barmi is dobozhangu az regen rossz az biztos.

(#62792) malphitee válasza modd3r (#62790) üzenetére


malphitee
senior tag

Szep darab. Kitenném a falra is :)) egyebkent nem hiszem h valaki hallotta innen a fulest. De a jbl nem valami dominans fulhallgatok teren, ar ertek aranyuk se jo. Ha leirod mit hallgatsz, milyen celra akarod hasznalni, milyen hangkepet keresel biztos lehet ennel jobb vetelt tenni.

(#62793) monti0222w


monti0222w
addikt

Meglett a Tenore, csak kiböjtöltem :C Dog-tól vettem át, így mostanában nem lesz már füles vásár! :D
Az első semleges hangzású fülesem, V-k voltak,vannak idáig, így teljes most nálam a paletta. :K

(#62794) malphitee válasza monti0222w (#62793) üzenetére


malphitee
senior tag

Es milyen elonyei/hatranyai vannak a V hangkeppel szemben, számodra? Nekem olyan szaraz, unalmas, keves mélyű hangep lebeg elottem.

(#62795) malphitee válasza monti0222w (#62793) üzenetére


malphitee
senior tag

(#62796) monti0222w válasza malphitee (#62794) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, ha hozzá vagy szokva a mélyebb hangzáshoz, akkor egyértelmű, hogy kevesebb méllyel találkozol, bár szerintem van benne, igaz, annyi nincs mint a E80-ban, de van és hallható. :K
Száraznak meg nem nevezném egyáltalán, most hallgattam vele Santana-t, és elégé élveztem a hangját, érezhetően nagyobb a tér, hallod a hangszereket, igaz itt inkább a gitár játéka a lényeg legalábbis Santana-nál. Bár nem csak egy stílust játszik, de mindegy is mert a bass-al nincs elnyomva, vagy ráülve, tisztábban hallod az egészet. :K
Igen őróla. :K

[ Szerkesztve ]

(#62797) Chuck Norris válasza Frischun (#62787) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia, ha ennyire nem tetszik már az elején, vidd vissza, később sem lesz sokkal jobb. Nekem sem tetszett, igaz nem ennyire mint neked, illetve eleinte próbáltam megmagyarázni magamnak, jó lesz ez de nem lett. Azt nem hinném, hogy hibás darabok lennének mert aki megvette az enyémet ő meg van vele elégedve...

(#62798) Luissimo válasza zümzümm (#62780) üzenetére


Luissimo
veterán

szia,

Figyu,

KZ ED-t most fejből nemtudok, de Rock Zircont azt én is hallgattam itt az egyik fórumtárs jóvoltából, mert én meg adtam neki próbára Braiwavz M1és M2-t.

A Zircon Rock az teljesen rendben van hangzásilag, meleg de nem tolakodó mélyek, viszonylag kiegyensúlyozott közép és megfelelő, nem domináns, de helyén lévő magas hangok.

Nemtom most mennyi a netről rendelve, Sanghai országból, de az emlékeim szerint a minap láttam a MOM Parkban a P1 szinten lévő mobilos boltban 12-13 kHuf-ért.

Ha Téged ez kárpótol az itthoni vétel versus "kínából egy hónap alatt sem jön meg" helyzetért, akkor nyugodt szívvel rábeszélnének.
Ha én most fülest szeretnék venni., akkor ennyiért megvenném.
De nemszeretnék, mert van. :D

Azértsem, mert pl. eladó a Piston3, mert nem müxik a telefonnal a hangerő gombja. (Lenovo)
Aknek müxik vele, az jól jár vele... :K

(#62799) lexter00 válasza Luissimo (#62798) üzenetére


lexter00
őstag

12-13 ezer egy Rock Zircon? Az anyu... azt :)Kínából 3400ft!!Inkább várok rá 2-3 hetet.

(#62800) vicze válasza zümzümm (#62780) üzenetére


vicze
félisten

Német amazon pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.