Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) Воланд válasza Tulku (#63099) üzenetére


Воланд
titán

Köszönöm, megnézem. :R

(#63100) sheratan : Neked is köszi, igyekszem majd nem vaskalapos lenni. :R :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63102) schawo válasza Воланд (#63098) üzenetére


schawo
titán

A fül fölötti sokkal jobb, mint a sima lógós. Kevésbé van útban a kábel, kevésbé zavar, nem zörög a kábel a füledbe, stabilabb, és a kábeltörés ellen is véd. Hátrányát nem is tudok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63103) Nigér válasza Tulku (#63097) üzenetére


Nigér
őstag

Bizony, az egy jóféle füles. ;)
Az Onkyo-t csak azért mutattam, mert in ear-nak tűnik, viszont van rajta egy kampó amivel fülre lehet rögzíteni, tehát talán nem annyira az a könnyen elhagyhatós fajta.

(#63104) f4lcon válasza schawo (#63102) üzenetére


f4lcon
őstag

nehezebb a fülbe helyezni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#63105) darvinya válasza Nigér (#63103) üzenetére


darvinya
titán

Semennyivel nem tart jobban, mivel mindenkinek más a füle.
Sőt, általában inkább zavaró jelenség és állandó odakapással esik ki, és veszik a levesbe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63106) contaxg válasza Воланд (#63101) üzenetére


contaxg
veterán

Sennheiser Momentum in-ear a Média Markt vevőbarát csereprogramban :) Gyors, energiával teli hangzása van. Barok kamaramuzsikához mást vennék, de minden másra No1!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63107) schawo válasza f4lcon (#63104) üzenetére


schawo
titán

Ja igen, az tényleg macerásabb.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63108) Воланд válasza contaxg (#63106) üzenetére


Воланд
titán

Sok jót erről nem olvastam itt a topicban, de valahol kipróbálom ezt is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63109) contaxg válasza Воланд (#63108) üzenetére


contaxg
veterán

Comfortable fit
Attractive design
Wonderfully clear and detailed sound
Tight, full-bodied bass
Expressive mids and highs

Ekkorát még a What Hi-Fi sem tévedhet :)
Rendesen kikerekedtek a szemeim mikor meghallgattam. :Y

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63110) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Üdv újra!

Szerintetek megéri lecserélni Piston 3 Youth Editiont Piston 3-ra cserélni hangzás terén,leginkább basszust nyújt többet? Vagy 5000-6000ft-ig itthon melyiket érdemesebb venni akár használtat is? Igen topik összefoglalóban látom,de hátha van jobb is meg változás.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63111) kemcso válasza FoLey-v (#63110) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha több basszus kell akkor a Piston Hybrid inkább való neked, a sima P3 ebben a tekintetben nem lényegesen jobb, mint a Youth.

(#63112) AGE-T válasza contaxg (#63109) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nekem nagyon nem jött be a füles. Szép, dizájnos, de hangja vacak. Túl van tolva a basszus.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63113) FoLey-v válasza kemcso (#63111) üzenetére


FoLey-v
addikt

Annyira nem kell basszus csak egy hajszálnyival legyen jobb meg Hybrid sok ha használtan valaki ennyiért oda adja akkor okés. Piston 2-ről olvastam még,hogy annak picivel jobb a mélyhangzása mint a 3-nak ez igaz?

Off: Valakinek van eladó P2 vagy Hybrid? xD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63114) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem is az a tapasztalatom a "sima" momentum iem-mel kapcsolatban, hogy ár/értékben katasztrófa. Nekem a P3 is jobban tetszett hangkép szempontjából, de hasonló hangképben (bass túlsúly) VSD3 köröket ver rá. Persze ízlések és pofonok. Nekem a monster hangzásvilága sem tetszik (mondjuk az még a momentum tulaja szerint is egy mélytenger :DDD )

(#63106) contaxg: de egyébként ezek szerint a KC06A-nál is jobbnak ítéled a momentum-ot?:B

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63115) 0xmilan


0xmilan
addikt

Meghalt a második Metallicsom is, és - ha jól tudom - már nem kapni sehol.
Egy Piston 3 Youth hozná ezt a szintet vagy inkább legyen Piston 3, esetleg valami más?
Hol kapni ezeket Pesten relatíve olcsón?
Bontatlan Piston 3 hardverapróról 4.5k-ért valid?

(#63116) contaxg válasza AGE-T (#63112) üzenetére


contaxg
veterán

Nem tűnt fel. Egy iPhone-ról mutatta valaki vmi pörgős zenével.
Lehet, hogy hosszabb meghallgatással kijött volna amit írtál...

(#63114) K1LLMy53Lf
A KC06A az tök jó kamarazenére és jazzre, nagyzenekarra, stb. ( a kategóriáján belül). Zúzos dolgokkal is el van, de alapvetően nem az az erőssége. Egyébként a KC06A nem headset így most ez nem is volt ajánlható. :N

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63117) randras


randras
veterán

Hasonló kérdéssel fordulnék felétek, de kicsit konkrétabb elképzelésem lenne/konkrét típusokról kérnék véleményt. (És elsősorban elektronikus zenét hallgatok.)

A Sennheiser CX300-II-met nagyon szeretem, mert kicsi, gömb alakú, könnyű, nagyon kényelmes, na ha ilyen lenne headsetben, ami úgy is szól, mint az, nekem az lenne a tökéletes. MM 30I/MM 70I/MM 70S hol helyezkednek el ahhoz képest hangzásban?

woland_y2k, amúgy az AQUA-ban rendszeresen cserélik a CX300-II-met, mikor gond van vele és újraindul a garancia, szóval ott gyakorlatilag végtelen időd lesz így. :)

(#63118) #16820480 válasza randras (#63117) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezek a Sennheiserek nem számítanak jónak hangminőségben. Ha akialakítás a szempontod, akkor én nem állok az utadba (meg amúgy sem, hiszen a te pénzed, arra költöd, amire akarod), de hangzásban talán az ilyen 5 ezer forintos ajánlottakkal tudják felvenni a versenyt. Gyanítom, hogy a Senni ugyanazt a drivert használja (már vagy 10 éve) ezekben, csak a minőségellenőrzés dönti el (jó esetben), hogy a kicsit olcsóbb, vagy kicsit drágább modellbe teszik.

(#63119) f4lcon válasza randras (#63117) üzenetére


f4lcon
őstag

hasonló kérdésre hasonló válasz is lesz: RHA

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#63120) Tulku válasza AGE-T (#63112) üzenetére


Tulku
veterán

Rettenetesen fárasztó csörömpölős dörömbölős valami elég gagyi kábellel...gyorsan túladtam rajta,senkinek nem ajánlom.
Bucsher hallgatta meg is rémült mikor meghallottam a GR07-et közvetlenül utána felkiáltottam hogy így is szólhat egy füles?...vettem is gy,orsan egyet :)

(#63121) contaxg válasza Tulku (#63120) üzenetére


contaxg
veterán

Akkor azt se felejtsük el megemlíteni, hogy az RHA sem éri meg az árát a hangja alapján. Csak azért lehet csak eladni ennyiért mert örök élet, ingyen sör garancia jár hozzá.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63122) xmaas válasza Darko_addict (#63051) üzenetére


xmaas
őstag

Vannak hibas darabok persze elofordulhat de attol meg lenyeg ami lenyeg korrektul intezik a garanciat, kifoghatsz olyat ami elromlik par honap utan vagy kifoghatsz olyat is amit tart (2+ eves van itthon peldanak tokeletes meg mindig )itthon se fogsz ugyan annyi penzert jobbat kapni ami tobbet fog tartani vagy jobban fog szolni
Es csak szolok nem 30 dollarban kerul a visszakuldes mert az baromsag lenne nemtudom ki mondta neked , utoljara kb 1 honapja kuldtem vissza rossz csatlakozos darabott sima boritekban ajanlott levelkent habar sima levelet kertek kb 2 ezer forint volt,.Berakod rosszat bortikeba feladod postan es kuldesz fenykepet/bizonyitekot rola hogy feladtad es 1-2 napon belul mar kuldenek cseredarabot.

(#63123) monti0222w válasza contaxg (#63121) üzenetére


monti0222w
addikt

Pláne egy SM mellett! :D

[ Szerkesztve ]

(#63124) Tulku válasza contaxg (#63121) üzenetére


Tulku
veterán

Rha és zennhejzer mérföldekre van egymástól..az egyik hallgathatatlan a másik nem...
Egyiknek fémháza van és komoly kábele a másik vásári műanyag, horgászzsinórral...

És igen...3 év garancia. Hangkép más tészta írtam is hallgassa meg...testes részlettelen de sokáig hallgatható...másik meg csörömpöl és kong....

Persze szerintem...meg kell hallgatni...lehet eldobja az agyát a zennhejzertől annyira tetszik neki....

Én speciel a KC06-ot is eladtam másnap annyira nem jött be...nekem...

(#63125) netpeti98


netpeti98
addikt

Sziasztok!

A KZ-ED9-et hamisítják vagy nyugodtan jöhet Ebay-ről? Tőle venném: [link]. A mikrofonos, mikrofon nélküli verzió között van valami különbség a mikrofon hiányán/meglétén kívül? :)

[ Szerkesztve ]

(#63126) contaxg válasza Tulku (#63124) üzenetére


contaxg
veterán

A kutyafáját... hát kutyából nem lesz szalonna....hiszen egyik kutya, másik eb. :DDD
Szóval van abban vmi hogy ár/érték arányban a Vsonc-kal járna jobban.

Nem hallottam a KC06-ot de neked elhiszem hogy van nála jobb :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63127) K1LLMy53Lf válasza contaxg (#63126) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Igen, mindent meg kell hallgatni. Szvsz a KC06 köröket ver pl a VSD3 és VSD3S-re is részletességben/térben (ugyebár nagyjából ugyanaz az árkategória). Persze van, aki másképp hallja/gondolja. Ahogy nekem a P3 jobb, mint a momentum úgy pl kollégámnak jobb a P2 a VSD3mal szemben
Egyébként a KC06A-t az aktuális ajánlattól függetlenül kérdeztem, kíváncsiságból. Valóban a "simának" is jobban áll a klasszikus, nagyzenekari cuccok vagy akusztikus dolgok, csak gondoltam az A verzió mainstreamebb hangzású (elvileg ugyebár bassboost-ot kapott), de bőven jó számomra egy Rammstein, SOAD, Enigma TNG album meghallgatásához is:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63128) 19_OsY_81 válasza contaxg (#63121) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ugyan...

Az RHA MA750-es fülesem úgy szól mint egy állat...

Akcióban vettem 24 ezerért, szerintem nagyon megérte...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#63129) contaxg válasza K1LLMy53Lf (#63127) üzenetére


contaxg
veterán

A sajátomat oda tudom adni pár napra, vagy odaadom Sheratannak ha jön vmikor :B . Lehet, hogy Ő közelebb van hozzád. Ebben azért van mély, de múltkor mutattak egy olcsóbb AT fülest ami szerintem nagyon rendben volt, csak éppen kifutó modell... Na abban több volt a basszus és nem volt kellemetlenül sok, csak úgy OTT volt. De jó volt és 20k alatt lehetett utoljára kapni.

sz_gabor555
Örülök, hogy elégedett vagy! Végül is ez a lényeg... :)

Ha viccesre venném, vehetném :R akkor kiragadnám az "úgy szól mint az állat" részt az írásodból aszondanám rá, hogy: "Pénz beszél, kutya ugat." :))

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63130) Tulku válasza contaxg (#63126) üzenetére


Tulku
veterán

GR07 persze szerintem köröket ver minden ma felhozott termékre...az biztos...

De se magyar gar, se szifon irányítás...kábelére meg sokan panaszkodnak....

Szerintem senki ne vegyen 20-30 ezres fülest meghallgatás nélkül, csak ajánlásokból...

Épp azért írtam, hogy Ő lehet a zennhejzert egy csodának fogja tartani, a 750-est pedig egy mélyorientált ganéjnak....

Mert ki tudja milyen hangkép jön be neki...

A garancia, felépítés egy más asztal....ott kevésbé érvényesül a szubjektivitás....

(#63131) 19_OsY_81 válasza contaxg (#63129) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Szerelmes vagyok bele, nah... :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#63132) K1LLMy53Lf válasza contaxg (#63129) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Köszönöm a lehetőséget, de amúgy kétlem, ugyanis én spec pécsi vagyok :B

Egyébként én tökéletesen elégedett vagyok a KC06-tal, tényleg csak kíváncsiságból kérdeztem a dolgot :) Nem is biztos, hogy tetszene, ahogy valószínűleg a VSD3-at is el fogom adni, mert hosszabb ideig hallgatva már zavar a sok mélye.

Majd később, ha anyagilag úgy állok, akkor nagy valószínűséggel több armatúrás cucc felé fogok lépni, mert pl már a Piston Hybrid-nek is szép magasai vannak számomra az árához képest. De jelenleg vannak fontosabb kiadások. No de ez csak egy "lap szélére" megjegyzés volt.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63133) netpeti98 válasza netpeti98 (#63125) üzenetére


netpeti98
addikt

A másik, hogy tartósság szempontjából milyenek a KZ fülesek? Az utazás mellett igénybe lenne véve, és nem lenne jó, ha egy hét alatt megadná magát.

(#63134) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Megkaptam a NoMono-nál rendelt SoundMagic E30-at.
Frankó cucc! Jók a kiegészítők, minden ami elsőre kellhet.
Valóban szebb a hangja, mint a CX400II-nek. Komolyan, nem gondoltam volna, csak szép reményekkel rendeltem. :)
Ma egy 5 órát már mentek rajta különböző zajok. Megoszlanak a vélemények, hogy ér-e valamint, de nem tart semmit, szóval megcsinálom a "bejáratást" még 5 órában.

A füles könnyű, kicsi, jól benne maradt a fülemben a gyári harangjával. VISZONT,... vagy én vagyok a láma, vagy meg kell tanulni, de egyszerűen nem tudtam a fülem mögé tenni! A kábel mindig elmozdult, és nem maradt a fülem felett/mögött, a végére felbosszantottam magamat a bénaságomon! GRRR.
A kis fülkampóval pöccröff ment minden. Mivel úgyis azzal fogom használni, így nem "haragudtam meg" se a fülesre, se magamra. :))

Az adapter kényelmesen elfér a szemcsim mellett, ebben is csak bizakodni tudtam előtte.

Ami kicsit fura, hogy nem egy hangos jószág. A Sennheiser-nél megszoktam, hogy 75%-os hangerő felett szinte sose hallgattam, ezzel maximumon éreztem hasonlót, bár egy pici még belefért volna.

Köszönöm az ajánlást és a NoMono részéről is mindent.

Ha ez ennyire beváltotta a hozzá fűzött ígéreteket (bár az élettartamáért még elmondok pár imát), lehet a daily driver CX400-at is lecserélem egy 25e,-Ft körüli kategóriára a közeljövőben. Azt olvastam itt, hogy annyiért már kapni top-notch terméket.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63135) Darko_addict válasza Darko_addict (#63134) üzenetére


Darko_addict
őstag

U.i.: Az más kérdés, hogy vajon egy átlagos telefon mit tud kihozni egy ennél jobb fülesből. Most Note 3-am van. Ezzel megtaláltam a Ying-Yang-om, de előtte évente cserélgettem zászlóshajókra, szóval a legközelebbi telefonom (is) várhatóan valami új típus lesz, ha egyszer megunom ezt, vagy nagyon lemaradtnak fogom érezni. :F

U.i.2: Sajnos már kihallatszik, hogy melyik zene lett letöltve YT-ról, vagy lett mesterségesen felskálázva 320kbps-re, holott valami szarcsifoscsi 128-as volt eredetileg. Újítani kell a repertoáron. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63136) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Van köztetek olyan, aki hallotta a xiaomi hybridet es a 1more dual hybridet is?
Milyen különbségek vannak köztük?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#63137) vicze válasza s7evcsenko (#63136) üzenetére


vicze
félisten

Kereső használata megadja a választ. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63138) kisjimy válasza Воланд (#63098) üzenetére


kisjimy
aktív tag

RHA MA750i Ég és föld a gyárihoz képest! Csak ajánlani tudom!!!

(#63139) 33as


33as
senior tag

Sziasztok, közeljövőben ezt a basshead fülest szeretném megrendelni, Shure SE215 és Ultimate Ears Super.fi 5 pro extended bass mellé vélemények?

Velodyne vPulse

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#63140) xmaas válasza 33as (#63139) üzenetére


xmaas
őstag

Hat fene tudja annyit irnak rola hogy bass bass bass , hat az alapjan nem er egy petakot se nemhogy 90+ dollart .

Azt ertem hogy kell basszus egyertelmuen de hogy csak az halatszodjon illetve eltakarjon mindent egy zenebol kb. az finoman szolva zakkantsag a tesztelo kb elvan ajulva a melyektol aztan azonkivul hogy mi halatszik vagy milyen minoseg az mar masodlagos vagy nem szamit neki

Az a minimum hogy a mely mellett gyonyoruen szoljon a zenenek a tobbi resze is vokalis hangszerek stb. legyen hallhato minden apro kis hangreszlet ,ennyi penzert a helyedben inkabb berendelnek egy Vsonic GR07 bass editiont abba is van basszus de van minden mas is .

(#63141) #16820480 válasza xmaas (#63140) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem az Se215 után nem lenne neki elég basszus a GR07-ben.

(#63142) schawo válasza 33as (#63139) üzenetére


schawo
titán

Biztos jó (arra, amire), de itt senki sem ismeri személyesen, úgyhogy kénytelen leszel a head-fi véleményekre támaszkodni. Majd írhatnál róla.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63143) bozont


bozont
veterán

Üdv
Van aki esetleg hallotta együtt az AN16 vs Gr07 fülest? Mik a különbségek? Nekem is kicsit több mély ami hiányzik az AN16-ból, nem sok, de hiányzik. Esetleg lenen értelme váltani? Vagy az előbb említett GR07 bass edition-re? Elég vegyes felhozatalt hallgatok, rock, metal, trance, dnb, néha egy kis dubstep.

(#63144) mcdanger


mcdanger
csendes tag

Hali! Már pár napja írtam ide, de újabb kérdések merültek fel :D A kiszemelt fülesek SoundMagic E18 és Piston 3 voltak, de valaki ajánlotta helyettük banggood-ról rendelve a piston hybridet, rá is kerestem, 5 500 Ft lenne szállítással együtt innen: http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Dual-Drivers-Wired-Control-In-Ear-Earphone-Headphone-With-Mic-p-1010328.html

A kérdés, hogy megéri ezt megrendelnem, vagy hasonló árban, esetleg kicsivel drágábban (akár Kínából rendelve) kaphatok valami jobb fülest? Rap / hiphop stílust hallgatok 90%-ban.

Köszönöm :R

(#63145) darvinya válasza mcdanger (#63144) üzenetére


darvinya
titán

SoundMagic 18S

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63146) #16820480 válasza bozont (#63143) üzenetére


#16820480
törölt tag

Próbáltam volna, de nem fértek egyszerre a fülembe ;]

Egyébként alternatívaként azt is megnézhetnéd, hogy egy másik lejátszóról mennyire tetszik az AN16, nekem az X3II hangja kicsit olyan ízetlen volt, lehet, hogy neked is pont ilyesmi hiányzik belőle. De a GR07BE-ben több mély kell legyen amúgy.

(#63147) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Anyum szeretne fülhallgatót venni, ehhez kérném a segítségeteket.

- A mély hangokat részesíti előnyben, de elég sok mindent hallgatna vele.
- Jó lenne ha strapabíró lenne.
- Earbud legyen
- 3-4000 Ft ársávban
- Kábelvezetés hagyományos legyen.

Tudom, hogy szűkös a keret, de remélem akad valami azért.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63148) darvinya válasza Predator2 (#63147) üzenetére


darvinya
titán

Ha nem zavarja fülkampó akkor Panasonic RP-HS6.
Tiszta, feszes, enyhén magas vágott hangja van.

Én több éve ilyet használ(ok)tam buszozáshoz, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63149) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Úgy döntöttem,hogy Xiaomi Hybrid-et fogom megrendelni,köszönöm a segítséget! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63150) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Alpha & Delta D2 esetleg valaki tud valamit erről?:)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.