Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) Sawyer777


Sawyer777
csendes tag

Sziasztok!

Fülhallgató vásárlás előtt állok, a régi szeretett JBL Synchros E10-m jobb oldala elhalkult, a mélybasszus szinte teljesen eltűnt belőle... de nem szeretném toldozgatni-foltozgatni ( ha valakinek van valami tippje-ötlete hozzá azt megköszönném amúgy :R )

De a lényeg hogy inkább vennék egy újat, 15 ezerig gondolkoztam, nagyon szemezek a Sennheiserekkel, dícsérik őket, de nekem valami hasonló hangzású kellene mint a JBL. Tehát szép telt basszusokkal teli hangzásút szeretnék, de azért lehessen hallani a közepet és a magasat is :)) Androidos telón hallgatom a zenét, kövezzetek meg, de MP3-at (memóriakártya mérete miatt nem tudok veszteségmentes formátumot hallgatni :(( )

Belinkelek ide párat amit kinéztem, kíváncsi vagyok ezek közül melyiket ajánlanátok, vagy mi a véleményetek róluk? ;) Meg persze ezeken kívül is szívesen várom a tippeket.

http://www.edigital.hu/fulhallgato/jvc-ha-fr65s-b-fulhallgato-esnsy-fekete-p362990.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/rha-ma450i-zajszuros-aluminium-fulhallgato-in---ear-headset-taviranyitoval-es-mikrofonnal-p501538.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/yamaha-eph-r32-fulhallgato-fekete-szinben-p466208.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/jbl-synchros-s100i-ios-kompatibilis-fekete-fulhallgato-p404000.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/klipsch-s3m-mikrofonos-fulhallgato-fekete-p507971.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/akg-y23u-hallojarati-fulhallgato-fekete-p485815.html
http://www.edigital.hu/fulhallgato/sony-mdrxb50apb.ce7-xtra-bass-fulbe-helyezheto-fulhallgato-fekete-p519982.html
http://hu-hu.sennheiser.com/isolating-earphones-stereo-cx-300-ii-precision
http://hu-hu.sennheiser.com/in-ear-headphones-cx-3-00

(#63402) BigBlackDog válasza Sawyer777 (#63401) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Esetleg linkelnél akkor párat? :)

(#63403) kemcso válasza Sawyer777 (#63401) üzenetére


kemcso
Ármester

Kezd az összefoglalóval ;)

(#63404) monti0222w válasza Sawyer777 (#63401) üzenetére


monti0222w
addikt

Sound Magic E50, Nomono bolt. :K

(#63405) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Tudjátok, azon filozofálgatok, hogy hogy a fenébe tud ilyen veszettül jól szólni az RHA MA750-es fülesem... Miközben ezt az üzit írom, itt duruzsol a fülemben, erős basszussal, de ugyan úgy tiszta középpel és elegendő magassal... Mindezt egy darab dinamikus meghajtóval...

Segítsetek légy szíves, hogy filozofálgatásom célba érjen! Tudtok egy olyan oldalt linkelni, ahol tudományosan kifejtik, hogy miképpen tud egy dinamikus driver ennyi fajta hangot kiadni, mi annak kiállítása, mi a fene rezeg, stb.

... egyszerűen szerelmes vagyok ebbe a fülesbe. Ennyi zenét még életemben nem hallgattam... Egyszerűen vágyom rá, hogy a fülemben legyen... Mi ez, ha nem szerelem? :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#63406) SzaboZE válasza Sawyer777 (#63401) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem CX400II és CX500 is van, ugyan nem ezt a kategóriát lőtted be, de ha a mély dinamikára mész, akkor ezek biztosan megfelelnek. Az viszont tény, hogy be kellett járatni őket rendesen, hogy kialakuljon a rendes hangkép. Szóval ha egy újat meghallgatsz, ami nincs bejáratva, akkor az teljesen máshogy szól, főleg mély tartományban.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#63407) solosol


solosol
csendes tag

KZ EDR2- vel barátkozom ma. Fantasztikusan jó hangja van! Meleg, lendületes, mégis tiszta és lágy. Akusztikus zenéken elfelejtek a "hangjára" figyelni, annyira eszköztelen, csak a zene marad. Az ára pedig 4,50 USD. :-)

(#63408) assemble válasza Urby66 (#63400) üzenetére


assemble
addikt

Pl itt - mondjuk eleg draga..

(#63409) Urby66 válasza assemble (#63408) üzenetére


Urby66
aktív tag

Köszi a tippet.
Ennyiért én is találtam, de nem tudom mennyire éri meg amikor 12 ezer körül már új VSD3-at kapok. :F

Szóval ez generálja a következő kérdést: 15 ezer körüli áron mit javasoltok ami hasonló hangképpel bír mint a VSD3? :R

(#63410) regener


regener
veterán

KZ ED9 elvileg ma meg kell hogy érkezzen (8. munkanap Belgiumtól), ezt kell-e bejáratni és ha igen mennyi ideig tegyem?

(#63411) Chuck Norris válasza Urby66 (#63409) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Erre a válaszra én is kíváncsi vagyok. Viszont a lendmeurears-nál nagyjából 15-ért most kettőt is kapsz a VSD3-ból.

(#63412) docker


docker
csendes tag

Sziasztok!

1. Valaki tudna esetleg segíteni, hogy hol lehet kapni Vsonic VSD1/VSD1S-t, 5 és 10 ezer között?

2. Ez az oldal mennyire vehető komolyan? https://audiobudget.com/

Köszi

(#63413) Chuck Norris válasza docker (#63412) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

1. Nem vagyok a lendmeurears reklámbemere de ott.

[ Szerkesztve ]

(#63414) Urby66 válasza Chuck Norris (#63411) üzenetére


Urby66
aktív tag

Köszönöm a tippet.
Közben sikerült a foszladozó kábel burkolatot megtaknyolnom pillanatragasztóval, így egyenlőre elmúlt a kábelszakadás veszélye. Nem vagyok rá büszke, de működik... :P

(#63415) fradi81


fradi81
veterán

Hello

piston hybrid dual drivers megér 10K-t? Jókat írnak róla a tesztben.

A Pioneer SE-CL711-ről vélemény?

Ami lényeg, jó mélyhangja és szigetelése legyen, iphone mellé kellene elektronikus zenéhez.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#63416) K1LLMy53Lf válasza fradi81 (#63415) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

majdnem fele ennyiért jön meg kintről, így szvsz nem. márcsak azért sem, mert: edigitalnál nincs elállás füles esetén higéniai okok miatt, illetve kábelhibára szvsz nem vonatkozik a garancia:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63417) fradi81 válasza K1LLMy53Lf (#63416) üzenetére


fradi81
veterán

köszi, úgy érted a mikrofonos kábele könnyen elhalálozik?

A pio-ról írhat akinek ilyen van.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#63418) K1LLMy53Lf válasza fradi81 (#63417) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem írtam azt, hogy könnyen elhalálozna ennek a kábele :)
szimplán azért írtam, mert ez az egyik legjellemzőbb hiba olcsóbb füleseknél (valamivel biztosítani kell ugyebár a gyártóknak is, hogy folyamatosan vegyék a füleseket, ne telítődjön túlságosan a piac:) ) és emiatt csak megemlítettem, hogy ilyen jellegű hibára amúgy sem vállalnak általában garanciát (nem reklámból, de pl: "a hülye-bolt" tesz magas ívben a higéniás dolgokra és ahogy olvastam, kábelhibás dolgokat is lazán szoktak cserélni)

De egyébként én szimplán kintről vennék hybrid-et :B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63419) kemcso válasza fradi81 (#63415) üzenetére


kemcso
Ármester

Kínából rendelve 5e kb, 10-et sztem nem ér meg az, hogy Mo-i, akkor inkább a Soundmagic E10. Jah és a vezérlése sem lesz jó szifonhoz, a Xiaomi kínosan ügyel rá, hogy ne működjön :)

[ Szerkesztve ]

(#63420) takacsbotond válasza K1LLMy53Lf (#63416) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nekem pont a napokban ment tönkre a Piston3-am kábele a jacknél. :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#63421) Chuck Norris válasza Urby66 (#63414) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az ha nem az ujjadhoz ragadt hozzá csak a kábel már előny :) Amúgy mióta van meg, hogy elkezdett foszlani? az enyém csak a jack csatlakozónál kezdett megtörni úgy egy hónapos használat után.

(#63422) Sawyer777 válasza BigBlackDog (#63402) üzenetére


Sawyer777
csendes tag

Linkeltem az első hozzászólásomban :)

(#63423) #71562240 válasza regener (#63410) üzenetére


#71562240
törölt tag

Semelyiket se kell bejáratni. De mindegyik bejáratódik. Ha nem akarod félkészen fogyasztani, akkor kb. 20-25 óra működés után kezd hallgatni, addigra már közel ér a "bejáratódott" hangjához.

(#63424) BigBlackDog válasza Sawyer777 (#63422) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem linkeltél, csak url-ek voltak bemásolva. Linkeléshez van 'Link' gomb. :)

De mondjuk így gépről végignézve a kínálatot, nem merném egyiket sem ajánlani. Inkább egy Soundmagic E80, vagy E50 (amelyik karaktere jobban bejön és belefér a keretedbe).

(#63425) K1LLMy53Lf válasza takacsbotond (#63420) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

P3-nak már sok embernél meghalt a kábel. Ezektől sajnos nem kell/lehet x évig tartó hibátlan működést várni, legalábbis én csodálkoznék, ha lenne ilyen füles $50 alatti kategóriában. Nekem is az Ostry kábele meghalt, korábban VSD3S is kontaktos lett. Ugyanakkor, amíg csak a kábel hal meg, de a driver rendben van, addig nagy %ban (90%++) javítható.
A hybrid-re azért nem írtam, hogy meghal, mert nekem nincs ilyen fülesem, illetve relatív még új ahhoz, hogy ilyen jellegű visszajelzések/hibák lennének róla.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63426) darvinya válasza K1LLMy53Lf (#63425) üzenetére


darvinya
titán

$50+ is elhal, mint alattiak. ;)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63427) takacsbotond válasza K1LLMy53Lf (#63425) üzenetére


takacsbotond
őstag

Jó-jó, de még fél éves sincs a füles... :(
Bár előtte egy AKG K518-am volt, és azt is rendszeresen kellett vinnem gariztatni a kábel miatt...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#63428) K1LLMy53Lf válasza takacsbotond (#63427) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem is van P3, azt kb fél évet használtam folyamatosan (munkába séta napi ~40-60perc+munkahelyen napi 3-6óra), de amíg használatam semmi baja nem volt, pedig nem tudok nagyon vigyálzni a cuccaimra:B
Jó pár hónapja már nem hallgattam, félre van téve, de majd megfülelem, ha hazaértem, hogy mi a helyzet vele kíváncsiságból:))

(#63426) darvinya: persze, nem is írtam, hogy nem jellemző, de ott azért vannak stapábbak is (ha más nem, a cseregarancia, vagy a cserélhető kábel segít :DDD )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63429) darvinya válasza K1LLMy53Lf (#63428) üzenetére


darvinya
titán

Hát ott a csere kábel $50+ os. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63430) AGE-T


AGE-T
senior tag

Érdekes "délibábot" láttam tegnap. Huszas éveinek elején járó srác, olyan negyvenezer forintnyi ruhában, kezében egy valamilyen régi, talán Samsung telefonnal, amibe bele volt dugva egy jack elosztó. Ebbe az elosztóba bele volt dugva egy uv zöld színű, ránézésre olcsó kínai füles, aminek a másik oldala le volt szakadva. A jack elosztó másik végébe meg egy fekete szintén in-ear füles, talán Sony lehetett. Már azon gondolkodtam, hogy leszólítom és odaadom a pistonomat. Hogy lehet valaki ennyire igénytelen a zenehallgatásra?... ;)

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63431) kemcso válasza AGE-T (#63430) üzenetére


kemcso
Ármester

:D Nem semmi figurák vannak, legalább összeforrasztotta volna eggyé :DDD

(#63432) Wlac1


Wlac1
csendes tag

Hali!
Az (ex) barátnőm szeretne magának új fülhallgatót, mert a xiaomi piston 3-asának jobb kagylója megadta magát. Annyi kérése van, hogy a xiaominál több basszust szeretne, és árban maradjunk 6-7 ezer forint alatt.

(#63433) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok Srácok,
szeretném kérni a segítségeteket. Napi szinten 4-5 órát hallgatok zenét. Mindenféle szokott menni, de ha ki kellene emelni akkor rap és rock :) de mint írtam több mindent szoktam hallgatni.
Mivel ilyen sokat hallgatok zenét ezért szeretnék egy minőségi fülhallgatót.
Eddig az RHA MA750i illetve az RHA T10i van amit kinéztem. Őszintén szólva úgy tudom, hogy ahhoz, hogy érezhető legyen a különbség, valami jó zenelejátszó eszköz is kell. Nálam ilyen nincs, csak egy iphone6-os telefon.
Szóval megéri a T10i a felárat, egy telefonhoz vagy pedig ebben az esetben felesleges? :)
köszönöm előre is a segítséget

(#63434) NandorHUN válasza assemble (#63408) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is innen rendeltem. Mondjuk nekem tévedésből 2 kábelt küldtek :D

Amúgy elég minőségi cucc, sokkal jobb és keményebb mint a gyári kábel. Hangzása is jobb, de lehet ez utóbbi csak placebo :)

Egyébként szerintem jobban megéri ez, mint új füles, gyenge kábellel, még ha driver minőségi is, az is tönkre megy néhány hónap alatt, ez viszont nem igen.
UI.: DE ha a jack-nél sérült a csatlakozás akkor azt könnyen meg lehet forrasztani, új jack 3,5 pár száz forint ;)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#63435) NandorHUN válasza NandorHUN (#63434) üzenetére


NandorHUN
addikt

Még valami: Ha sok ez a 30 dollár, akkor te is össze tudod szerdni a tartozékait:Jack és kébel + csatlakozó a VSD3 driver-hoz és otthon össze tudod forrasztani őket, ha értesz hozzá kicsit. (Persze választhatsz olcsóbb kábelt is)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#63436) Nigér válasza kemcso (#63431) üzenetére


Nigér
őstag

Én megértem a srácot.

1. Utcán csörömpölés, nagy zaj--> nem jönnek át a fülbe annyira a részletek.
2. Csak az egyik fele volt meg a fülesnek--> bölcs döntés, hallani kell valamennyire a külvilágot,nem hiányzik neki hogy elütődjön a négyeshatos villamos által.
3. Utcára nem kell drágább szett, még megtetszik ómigráns honfitársainknak, aztán ha nem adja át bizonytalan ideig tartó megőrzésre akkor az már rászizmus!
4. És lehet hogy otthon meg AK380+ciem kombóval nyomatja a Bunyós Pistát meg a Kisgrófót.

:))

(#63437) darvinya válasza NandorHUN (#63435) üzenetére


darvinya
titán

Ha ezeket megrendeled, akkor nagyot lehet színi vele.
Kábel a legocskább, csatlakozó ragasztós vacak(mert kábel rögzítésére alig marad 2mm).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63438) 19_OsY_81 válasza smallmer (#63433) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Nekem egy 750-es van és még több hónap távlatából is meg tud lépni a hangjának a minősége...

Én egy samsung s7-tel hajtom és piszok jól szól...

Szóval kizárt dolognak tartom, hogy megérje az a felár, hiszen a 10-ben is csak 1 darab dinamikus driver van... Most a kiegészítő extrákkal nem foglalkozom.

Biztos vagyok benne, hogy egy 15 óra bejáratás után nagyon elégedett leszel vele.

Mondom mindezt úgy, hogy nekem előtte egy szuper Sony Megabass agybadugós fülesem volt...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#63439) kemcso válasza smallmer (#63433) üzenetére


kemcso
Ármester

A T10 szerintem lényegesen jobb hangra, mint a 750. Röviden 750 magas és középtartománya közel se olyan részletes, mint a T10-é. Keress rá itt a topicban, mindkettőről vannak hozzászólások. Szerintem bőven megéri a felárat, de én mindenképp meghallgatnám vásárlás előtt őket. Ha Bp-i vagy, akkor talán meg tudod hallgatni mindkettőt a Muzix-nál, nézz utána.

(#63438) sz_gabor555 kicsit merész kijelentés az, hogy nem éri meg a felárat a T10 úgy, hogy nem hallottad ;)

(#63440) AGE-T válasza smallmer (#63433) üzenetére


AGE-T
senior tag

4-5 órán át In-ear fülhallgatóval akarsz zenét hallgatni? Azon túl, hogy nem egészséges, piszok kényelmetlen is lesz ennyi ideig viselni...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63441) bucsher válasza AGE-T (#63440) üzenetére


bucsher
őstag

Kivéve ha W40. Azt a fülből kivenni egészségtelen :))

In the pipe - five by five!

(#63442) Darko_addict válasza kemcso (#63439) üzenetére


Darko_addict
őstag

Azt én sem jelenteném ki kereken, a fülhallgató ismerete nélkül, hogy nem éri meg, de...
Van jelenleg egy CX400II, SM E30 és RHA MA750 itthon. CX egyértelműen a végén van, az SM és az RHA is jobb nála. Mindamellett, hogy elismerem ezen kombináció közül az RHA fennhatóságát, én őszintén megmondom, nekem nincs akkora igényem, és nincs olyan jó hallásom, hogy az E30 és MA750 között megítéljek 20.000,-Ft különbséget. Mindkettőt vaktában vettem meg, nem hallottam őket előtte. MA-t 20-ért tudtam megvásárolni, és azt a 10.000,-Ft-ot nekem megérte, 20.000-nél már elgondolkodtam volna, hogy jó vétel volt-e számomra. (eltekintve a megbízhatóságtól, körítéstől, garanciától stb. és csak a hangzás világát szem előtt tartva)

Szerintem efelett igazán csak az tudja értékelni a fülhallgatókat, aki jobbhoz van szokva, kiváló hallása van, valamilyen oknál fogva egyszerűen igényli, hogy e téren is valami átlagosnál jobb legyen a birtokában (státuszfogyasztás?).

Amúgy egy boldog RHA használó vagyok, mióta cseréltem, nagyobb örömöt okoz a zenehallgatás.
Azzal összegezném, hogy első magas minőségű fülhallgató gyanánt, laikusok számára szerintem a 750 kielégítő, de ha valaki rá tud szánni probléma nélkül erre az árra is még 20.000-t, akkor valóban jobbat kap(hat).

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63443) vicze válasza AGE-T (#63440) üzenetére


vicze
félisten

Napi 8 órában(nem egyhuzamban, hanem átlagosan) se kényelmetlen, se nem égéségtelén. :) Az irodai zaj sokkal rosszabb...
Szóval ez számodra egyéni preferencia.

[ Szerkesztve ]

(#63444) Chuck Norris válasza smallmer (#63433) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia, én rockot meg metált hallgattam a 750-el de szerintem a harmad annyiba kerülő VSD3 is hangázásban keresztben lenyeli reggelire, szerintem mindenképp hallgasd meg mielőtt megveszed és ha kicsit is nem teszik ne vedd meg.

(#63445) #16820480 válasza vicze (#63443) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig bizony egészségtelen, ha egész nap be van tömve a füled, nem szellőzik a hallójárat, stb. A közvetlen zajterhelés pedig nem javít ezen (igen, az iroda is zajos, de a passzív zajszűrés ellenére is a zenével nyomják el sokan a külső zajt). Fejhallgató valamivel jobb, de a zártaknál szintén kényelmetlen lesz egy idő után a viselésük.

(#63446) Bici válasza #16820480 (#63445) üzenetére


Bici
félisten

A helyes zenehallgató eszköz utcára:

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#63447) vicze válasza #16820480 (#63445) üzenetére


vicze
félisten

Az utóbbi 7 évben nem vettem észre hogy romlott volna. :B Mondjuk úgy hogy erősen megkérdőjelezném a "brit tudósok" kutatásait ezzel kapcsolatban...
On-ear továbbra is elviselhetetlen számomra a legkényelmesebb is max. 1óra, utána legalább fél vagy 1óra pihenő. Over-nél meg ugye a nyitottat kizárja az iroda, zárt meg szintén max. 1óra, de talán rosszabb is mint az over.
Továbbra se vagyunk egyformák szerencsére, nekem sokkal jobb az IEM mint bármi más. :)

(#63446) Bici: Sajnos ha egy mobillal kihelyettesíted, akkor az általános zenehalgátasi forma lesz tömegközlekedésen. :(

[ Szerkesztve ]

(#63448) #16820480 válasza vicze (#63447) üzenetére


#16820480
törölt tag

Eleinte én is órákat hallgattam IEM-et, de az utóbbi hónapokban egyre kevésbé vagyok képes elviselni őket. Általában bármilyen IEM-mel legjobb esetben illeszték próbálgatásba fullad a viselés, rosszabb esetben már behelyezni sem tudom kényelmesen. Ezzel szemben a fejesemet továbbra is tudom órákon át használni, és nagyon kényelmes. Oké, tudom, hogy ez nem egy olcsó fejes, de a HRM7-et is tudtam órákon át használni, és a Beyerek is marha kényelmesek.

(#63449) schawo válasza #16820480 (#63448) üzenetére


schawo
titán

Én viszont mostanában naponta 4-6 órát használom a dugós fülesemet. Semmi gond nincs vele. Sőt, a komoly szigetelés miatt halkabban hallgatom, mint a környezeti zaj, gyakorlatilag zenélő füldugó. Mikor kiveszem, megcsap a ricsaj. A JVC Spiral Dotból van köztes dugóméret, azóta nem keresek pontosabban illeszkedőt, nem érdekel az egyedi illeszték. Vettem MS (medium small) méretet és tökéletes.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63450) Bici válasza #16820480 (#63448) üzenetére


Bici
félisten

Ez anatómia kérdése is. Én sem vagyok nagy IEM rajongó, mert kicsúszik az egyik fülemből mindegyik.
Kényelmetlenséget nem vettem észre, ha 20 percenként megigazítom, akkor minden okés.

Viszont én is a fejhallgatót kedvelem hosszabb távon egyértelműen.

A gond az, hogy egy jó több armaturás IEM részletességét csak közép-magas kiemelés árán tudják hozni a fejhallgatók. Legalábbis, amiket én próbáltam az évek során, azokra ez volt jellemző.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.