Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) jolti05 válasza f4lcon (#66987) üzenetére


jolti05
őstag

Én ott is 99.99$-ért látom.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#67002) K1LLMy53Lf válasza jolti05 (#67001) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Mindenképpen Alit javasolnám, ha tudsz várni, akkor ha előbb nem, de Kínai újévkor szinte 100%, hogy 70-75körül meg lehet majd venni :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#67003) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Sportoláshoz szeretnék egy vezeték nélküli fülhallgatót! Nexus 5X-xel használnám. Maximum 10000 forintot szánok rá, külföldi rendelés is szóba jöhet. Mit tudnátok ajánlani?
KZ HDSE-t néztem, de annak a mikrofon része ott lityeg az ember állánál, futás és ugráló kötelezés közben zavaró lehet.
Köszi.

(#67004) f4lcon válasza jolti05 (#67001) üzenetére


f4lcon
őstag

amikor linkeltem $89 volt
nézni kell sűrűn, mert a boltok random akcióznak
illetve mobilon app-on belül sokszor 2-3-4-5%-al még olcsóbb adott cucc
(jellemzően asztali gépen keresek és pár ugyanolyan terméket kosárba téve mobilon rendelem meg a legolcsóbbat)

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#67005) jolti05 válasza K1LLMy53Lf (#67002) üzenetére


jolti05
őstag

Nem sürgős, csak rettentő sokat lóg a fülemből hallgató, ezért úgy döntöttem, hogy 2-3 hónap múlva a Piston 3 helyét vele pótolnám a mindennapi használat során :)

f4lcon: Okos! :) Felteszem az appot, köszi.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#67006) Roland8622 válasza f4lcon (#67004) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Hmm mondasz valamit, mert pl gépen rendelve 6.5 $ volt a fülilleszték, táblagépen meg alkalmazásból csak 6 $. Bár lehet ott közrejátszott a 11.11-es akció is.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#67007) delibab


delibab
senior tag

Üdv,

A brainwavz s1 mennyire ajánlott? Van valakinek tapasztalata vele?

A muzix.hu akciós, 24k helyett 14k, ami nem rossz szerintem!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#67008) Manson^


Manson^
tag

Sziasztok!
Milyen fülhallgatót ajánlanátok kb 10k értékben (ha tényleg megéri, felmennék 15-ig is)?
Szinte csak metál zenét hallgatok és egy Xiaomi Redmi S3 hajtaná meg.

(#67009) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy iPhone 5S-t használok, gyári fülhallgatójával. Szeretnék keresni ennél nem rosszabb hangzásminőségű earbud-os fülhallgatót. Milyeneket lehetne nézni még a gyári mellett?

Nem tudom ki emlékszik erre, de még anno berendeltem ebből pár darabot, és a bluetooth headsethez ezt a fülhallgató véget használom és ez volt még olyan hangzásban (a mély meglepően jól szól), ami alá nem szeretnék menni.

(#67010) HardRic válasza oliwire (#67009) üzenetére


HardRic
addikt

Ehhez volt régen nagyon hasonló fülesem, és nagyon szerettem. Az idő sajnos hamar megette a kábelét. Tudnál mondani típust? Ha jól emlékszem rövid volt, mert mikrofon magasságban volt egy toldó, hogy át lehessen alakítani Sony Ericssonos csatira.

Meglett, eszembejutott a telefon neve. Még van ahol kapható :DDD [link]
Na ez egy jó füles volt.

[ Szerkesztve ]

(#67011) Roland8622 válasza HardRic (#67010) üzenetére


Roland8622
aktív tag

K750-hez is ilyet adtak és tényleg érezni benne a mélyet / van még itthon belőle 2db

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#67012) darvinya válasza oliwire (#67009) üzenetére


darvinya
titán

Hasonlónak tudom ezt ajánlani:[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67014) vicze


vicze
félisten

Akkor befutott az idei utolsó is. :)

Ünnepek alatt lesz időm, úgyhogy végre lesz egy hosszabb véleményezés a:
1More Piston Classic
Xiaomi Piston Basic
Xiaomi Piston Hybrid Pro HD
1More Piston Fit

(#67015) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

2012 decemberében vásárolt Sennheiser MX471-es fülhallgatóm már 4 helyen kontakt hibás, szabályosan szétfoszlik a vezeték. Gondolkoztam vez.nélküli megoldáson is, de nekem nem ér ~50e-t. Maradnék a gyártónál, de örülnék egy olyan modellnek, ami hosszabb vezetékkel szerelt, és jobban megmarad a fülben. Edzés közben sem akarom mindig megigazítani. Úgyis itt a Karácsony, hátha jön egy akció. Milyen modell javasolt?

(#67016) darvinya válasza vicze (#67014) üzenetére


darvinya
titán

Bocs, de ezek mind ugyanazok, csak más színben és más néven. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67017) bozont


bozont
veterán

A GR07X-szel találkozott már valaki? A Classic/BE-hez képest megéri a felárat? Vajon egy AN16-ot érdemes lenne erre cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#67018) vicze válasza darvinya (#67016) üzenetére


vicze
félisten

Az első és az utolsó valószínű igen, a másik kettő elég különböző.

(#67019) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. Végre ideért:
TENNMAK IE800

Első benyomásra tetszetős, bár képeken megmondom őszintén ocsmányabbnak tűnt :D
Na de a hangja a lényeg. Próbáltam minden féle stílussal ami volt a mobilon és ami megtetszett, hogy nem ült rá a mélyre minden számnál mint pl. a Pistom 3 (bár ami nekem jutott hamisítvány, szóval nem mérvadó, meg már elpasszoltam), hanem amennyi kell pont annyi szólt.

Pár zene

The Carbonfools - Closer: huu adja a mélyet ahogy fericske csoporttag fogalmazott "tud agyig hatoló mélyet" hát tud, de mégis érteni a szöveget tisztán. És még csak a gyári illeszték van rajta, ami nem is passzol totál jól a fülembe. Majd cserélem memóriahabosra, addig meg had szóljon.

Alana Valker - Faded (Instrumental) : itt pl. a mély sok helyen szépen megbújik a háttérben (persze ereje megvan) de van ez a cincogós rész a számban kb 2:40-től na az szépen kiemelve hallani és a mély a háttérbe szorítva pont annyi mennyiséggel, hogy ideális.

Diggieman - Naprakészen: a szám elején kb. 10mp-nél olyan alsó mélyet adott, hogy csak pislogtam :Y
Utána jön a szöveg tisztán érthetően, háttérben meg a mély. Valami hihetetlen jól össze van hangolva, hogy egyik ne üsse a másikat.

Amy Winehouse - Jey Little Rich Girl featuring Zalon & Ade: végre végre végre, egy füles ami bírja ezt a hangszínt. Volt olyan fülesem aminél már szinte bántotta a fülemet a zeneszám, mert mint ami visított. Ezen felül a szaxofon szólók parádésak. És a mélyek dam dam damm damm

Buena Social Social Club - Pueblo Nuevo : mélyek mellett a szép zongora játékot is lehet élvezni. Öröm hallgatni.

GoGo Penguin - Quiet Mind: nem túl tolakodó mélyek, szépen hallható hangszerek. Jó ez a progresszív jazz.Nincs egyik hangszer sem kiemelve folyamatosan, hanem felváltva. Olyankor viszont belehet hallani a többiből is ami szól a háttérben. Ennél a zenénél éreztem a gyors teszt folyamán először, hogy nem közvetlen a fülembe nyomja, hanem mint ha távolról érzékelném. Erre szokták mondani, hogy van tere ?

Two Steps From Hell - Jump! : ilyen játék/film zene de nagyon tetszetős. Itt viszont soknak éreztem a mélyet. Nem ült rá a zenére, de gyorsabb is lehetne. Lehet a szám ilyen. Viszont mikor 2:40körül vissza lassít és jönnek a vonósok áhh nagyon jó.

Összességében elmondhatom, hogy jó vételt sikerült összehoznom. Minden stílusban megállta a helyét.
Majd kíváncsi leszek a memóriahabos illesztékre, az kényelmes volt ahogy kipróbáltam csak ala natur :D

Köszi fericske az ajánlást. Én is csak javasolni tudom :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#67020) bozont válasza bozont (#67017) üzenetére


bozont
veterán

Közben megrendeltem egy Meizu EP-51 Bt fülhallgatót, Gearbesten most ~8500Ft, egy próbát megér. Állítólag elég korrekt hangzása van a BT ellenére. Majd meglátjuk mit tud és hogy a munkahelyen hogy állja meg a helyét.

(#67021) gamegod


gamegod
senior tag

LeEco CDLA Type-C Earphones in da house!
Teszt hamarosan.... :)) :DD

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#67022) xmaas válasza gamegod (#67021) üzenetére


xmaas
őstag

Fantasztikus "talalmany" majd teszteld le azt is hogy mennyire lehetseges tolteni a telefont ha ep merulobe van de kozbe hallgatni szeretned tovabb a zenedet vagy videodat nezni ..

Meg aztan az igazi teszt akkor lesz ha szarra lesz hasznalva az a usb port par honap vagy 1-2 ev utan mennyire fog lerohadni vagy sem .

Vagy mennyire kiralysag ilyen hulye csatlakozoval raccupantani masik mobilra vagy neadj isten barmilyen masik audio eszkozre.

Szoval ja van par dolog ami szerintem elfogadhatatlan csak azert mert egyik masik gyartonak kedve szotyan szembe menni egy egesz iprral csak azert hogy raeroltesse a hulyeseget a vasarlokra habar elonye az nincs de hatrany boven

(#67023) gamegod válasza xmaas (#67022) üzenetére


gamegod
senior tag

Hálisten én nem ilyen fenntartásokkal élek :) #vagy zenét hallgatok, vagy töltöm a telefont a kettő együtt nálam nem játszik. Mindent a maga userje válogattja....

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#67024) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Rock Zircon berendelve :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#67025) 8zabi válasza Roland8622 (#67019) üzenetére


8zabi
őstag

szia

mikor rendelted? én 11.11. óta várom az enyémet, jöhetne karácsony előtt :)

(#67026) fericske válasza Roland8622 (#67019) üzenetére


fericske
addikt

Örülök, hogy tetszik neked is! :)
Ahogy az irásodból kivettem még be sincs járatva? :D

(#67027) Roland8622 válasza 8zabi (#67025) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Én is 11.11-én rendeltem. Most már csak ideér mindenkinek a héten.

#fericske: jah, még nincs bejáratva. Viszont a memóriahabos még sem jött be, pedig magában kényelmes volt, de a hallójáratba az illeszték nekem egy bizonyos szögben jó és végül amit adtak készletet a csomaghoz abból választottam kisebb méretűt.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#67028) Tewe013 válasza Roland8622 (#67027) üzenetére


Tewe013
őstag

Ha már most tetszik akkor bejáratás után maga lesz a csoda. Amikor nekem megérkezett gyorsan belehallgattam, de nem tetszett annyira úgyhogy kb. 20 órán keresztül bejárattam és addig használtam a VSD3-at, utána megint meghallgattam és áll leejtős volt dolog.

(#67029) Cry0


Cry0
őstag

jelenleg hol lehet kapni jó áron garanciával Xiaomi Mi Hybrid Pro-t ?
sajnos a hybrid fülesem bal oldala megadta magát :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#67030) Kobe


Kobe
veterán

Hi

Asszony xiaomi piston 2-ese megadta magat, hasonlo arkstegoriaban keresnek neki utanpotlast. Elvaras, hogy feher szinu legyen (a haz lehet pl ezust, de feher kabelezes nem art, semmikepp sem fekete vagy arany) es headsetes.

Sajnalattal lattam h a piston 3 nem keszul feherben.

Egyeb javaslstok ?

(#67031) monti0222w válasza Kobe (#67030) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, nézz rá a Meizu EP31-re. :K

(#67032) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok!

Sokadik fülesem (utóbbi két évben két Piston II, egy Piston III és egy Basic - ami konkrétan egy hónapot bírt kábeltörés nélkül, gondolom nem kell mesélni a motivációt) után úgy gondoltam hogy ideje lenne kipróbálni egy 15k körüli in-ear Bluetooth-os fülhallgatót.

OnePlus X, iPad meg esetleg a céges telefonom lenne rácsatlakoztatva (vagy akár a notim, ha jól szól), hangminőségre meg karakterisztikára nem tudom mit várok el, nem tudom hogy ez az APX szabvány egyáltalán ér-e valamit, zenéből meg vegyesen hallgatok kb. bármit house-tól jpop-on át klasszikusig mindent. Lényeg hogy szóljon normálisan, ha a Xiaomi-kkal elégedett voltam már elárulja hogy nincsenek olyan brutálisan nagy igényeim...

De ha nincs ennyiért ajánlható akkor jöhet hasonló in-ear, csak a cserélhető kábel lenne kitétel.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#67033) pulutodurumo válasza tDr1v3r (#67032) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Gyorsan túrtam neked párat f4lcon kartárs jóvoltából.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#67034) vicze


vicze
félisten

Csak érdekességnek az AirPods szétszedése. A DAC-ot nem vitték túlzásba, de a 100mA ekkora méretben elég meggyőző.

(#67035) assemble válasza vicze (#67034) üzenetére


assemble
addikt

0/10-es javithatosag, ilyet se lattam meg :)
(mondjuk nem fuleseket szoktak szetszedni, de azert igy se gyenge)
De vegulis miert is akarna barki megjavitani, alig kerul 60 ezer forintba.. :C

[ Szerkesztve ]

(#67036) darvinya válasza vicze (#67034) üzenetére


darvinya
titán

Az a 100mAh a töltő tokban van, nem a fülesben.
Fülesben 10mAh van, tehát óránként kell tölteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67037) tDr1v3r válasza pulutodurumo (#67033) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hatalmas koszonet!

A Macaw-okat en is nezegettem, nem tunnek rossznak. Az osszegyujtottek kozul melyikkel vannak tapasztalatok? Ha ennyi ajanlhato van akkor a legjobbat vennem.

Illetve ezek nagyjabol hogy viszonyulhatnak az olcsobb ajanlhato in-earekhez? Latom hogy inkabb a sport felhasznalasra fokuszaltak tobbnyire a fejlesztesekkor.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#67038) assemble válasza darvinya (#67036) üzenetére


assemble
addikt

Hat igen, a mAh nem osszekeverendo a mWh-val :)
Szoval egeszen pontosan elvileg a fulesekben 0.093 Wh van (amivel a marketing szoveg szerint 5 orat kibir - ha tenyleg, mondjuk ugy sem sok), a tartoban 1.52 Wh van.

(#67039) Tulku válasza vicze (#67034) üzenetére


Tulku
veterán

Lesz belőle sok elektronikai szemét...

Meg persze elhagyják mindig az egyiket, úgy hogy kell majd oldalanként árulni alkatrésznek....

(#67040) -FreaK- válasza Roland8622 (#67027) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi a rivjút! Én is 11.11.-én rendeltem, de még nem ért ide, remélem azért karácsony előtt ideér, mert az egyik asszonynak lesz ajándék (P3-at vált).

Majd bejártás után is szívesen olvasnám a véleményed! :)

(#67041) #16820480


#16820480
törölt tag

Megjött végre a TFZ Series 1S füles is, amit még novemberben rendeltem. Nem rossz cucc, hangra valahol a VSD3 környékére tudnám így elsőre belőni, de kicsit nagyobb a háza, jobban kilóg a fülből, és a kábele is jobb a Vsonic (és sok más gyártó) által használtnál.

(#67042) f4lcon válasza tDr1v3r (#67037) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem van T1000 és QCY QY19 is, van is véleményem róluk itt a topic-ban.
[link] [link]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#67043) vicze válasza darvinya (#67036) üzenetére


vicze
félisten

Igazad van meg nem is. :)
93mWh, ami a feszültség(V) függvényében lehet akár 200mAh is. :P Nagyon kis feszeken mennek ezek amúgy. Az üzemidőt, ha nem is az 5órát de a 3+ igazolták a tesztek, szóval a mérethez képest igen jól bírja.

@Tulku: Árulnak darabonként is. 60$/db :)

[ Szerkesztve ]

(#67044) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok. Kedvet kaptam megint tömegközlekedésen zenét hallgatni, berendeltem pár fülest Kínából. Régi mp3 sajna javításra szorul (iaudio u3). Van még egy sansa clip plusz, illetve telefon(Lumia 930). Tudom nem ez a topic de a másik nem pörög. Ajánlott modell 20e.ig?

# ANTAL Tuning #

(#67045) Met


Met
nagyúr

Nekem ma jött meg a 11.11.-én rendelt KZ ED9 Super Bowl, $8.16, most 12.98.

Mennyire szét van csúszva a posta....18. óta ezt írja és ma kézbesítették, persze nem voltam itthon, holnap megyek érte. Ilyenkor már azt szokta írni hogy kézbesítésre átvéve, este meg hogy postán átvehető.
2016-12-18 02:28:00 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-12-01 11:02:00 Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-12-01 09:02:00 【TTL】Estonia - Tallin - Departure from outward office of exchange
2016-11-29 19:30:00 【TTL】Estonia - Tallin - Arrival at outward OE
2016-11-29 16:52:00 Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2016-11-23 06:30:00 【HKG】Hong Kong - Shipped by air
2016-11-17 15:12:01 【SZX】Received in Shenzhen China Original Country
2016-11-17 06:37:50 Successful departure from warehouse
2016-11-16 10:04:13 Warehouse processing complete
2016-11-15 03:14:49 Successful package pick-up

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#67046) tDr1v3r válasza f4lcon (#67042) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Köszi! :R

Napi használatra melyik vállt be neked?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#67047) pavicevic


pavicevic
tag

sziasztok!

egy piston 3-as füles után mennyire jelent visszalépést hangzásban egy Xiaomi Piston Basic?

köszi a válaszokat előre is! :))

(#67048) kemcso válasza L4D1K (#67044) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha tudod, hogy nem az a topic akkor miért? Itt kérdezd: [link]

szerk:
(#67047) pavicevic Nem óriási a különbség, de jobb a sima.

[ Szerkesztve ]

(#67049) tDr1v3r válasza pavicevic (#67047) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Piston Basic-nél nálam (nem csavargatva, gyűrve használva és tárolva) nem kellett egy hónap hogy a bal fele benémuljon. Tegnapelőtt meg a jobbnak is annyi lett...

Sima kábeltörés persze, a csatinál. A Piston 3 bírt majd' egy évet.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#67050) L4D1K válasza kemcso (#67048) üzenetére


L4D1K
őstag

Mert ott már feltettem, de ahogy olvasom teljesen más ár sávban folyik a beszélgetés. Mindenesetre megpróbálom még egyszer. És köszönöm h off tettél, nem figyeltem.

# ANTAL Tuning #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.