Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) zack válasza #16820480 (#44999) üzenetére


zack
nagyúr

Itt van egy 35k kábel...Ennél is hasonlókat írnak. Universe

Sound Characteristic

Clear sound, plump tone, large space in sound, natural and improved balance in 3 frequencies, fine and smooth emotion expression, and comprehensive performance.

High-end cable, sound quality is overall improved, equally balanced among the 3 frequencies, suitable for users with higher requirements.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45002) #16820480 válasza zack (#45000) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezek a számok szinte semmit nem jelentenek. Persze ha neked ez többet ér a tapasztalatnál, akkor nem szóltam. Egyedül az impedancia mondhat bármit is az eszközről, de az is inkább csak impedancia illesztésnél fontos (például az AK100 kimeneti impedanciája elég magas, így az alacsony impedanciás füleseket nem szokta szeretni). A hangtechnika ennél sokkal bonyolultabb, hogy 2-3 számmal jellemezni lehesen egy terméket. Kb olyan ez, mintha egy kamerát a megapixel szám meg az érzékelő területe alapján akarnál értékelni. Vagy egy motort a hengerűrtartalom és végsebesség alapján.
Amúgy valóban műanyag az iM50, de feketében szerintem elég jól mutat, és a hangja simán pariban van az IE8-cal. A nagytesó (iM70) meg jóval túl is mutat rajta az értékelések szerint, bár azt nem hallottam még. Egyébként az IE8 is műanyag, a 80-at tették fém házba, ha jól tudom.

Hát, nézd, sokmindent írnak minden termékről. Ha netes értékeléseket olvasol, vannak olyan oldalak, akik szerint a Beats és hasonló termékek a zenehallgatás csúcsát képviselik. Írni bármit lehet, az interneten mindenki szerző és mindenki szagértő. Szerintem ilyen téren elsősorban a saját fülednek kell hinni. Még ha igaz is az a leírás, akkor sem ér semmit, ha te a saját füleddel és saját lejátszódról nem hallod (a különbséget).

(#45003) zack válasza #16820480 (#45002) üzenetére


zack
nagyúr

Voltak hangerő gondjaim IE8 előtt mobil eszközökön. Az említett paraméter pedig számomra igen fontos. Motorozás, sport, utca zaja közlekedés közben, stb.
Azért az impedancia is lényeg, mert bizony egy magasabb impedanciájú fülest nem minden mobil eszköz tud rendesen meghajtani.
Nem jellemzem én semmivel sem, pusztán arra utaltam, hogy a Headfi-t olvasgatva rengeteg IE8-at szerető felhasználó van a mai napig, akiknek több fülesük is van, és bár leírják melyik miben jó illetve rosszabb, nekem az jött le hogy szeretik. Biztos nem véletlen. Az, hogy itt a topikban 3 éve sem szerették az IE8-at, mert már akkor is fel lett hozva, hogy olcsóbban ez jobb meg az jobb, ez a topik egyéni szoc problémája.
Persze az "ellentábornak" semmit sem jelent a mély állító csavar, de számomra ez olyan plusz, amit a mai napig egy füles sem tudna adni, mert egyedülálló, és viszonylagosan nagy szabadságot ad, attól függően éppen mit hallgatok.
Vétel előtt is jöttek az érvek, de inkább az ellenérvek, de az megint csak nem elhanyagolható szempont volt számomra, hogy gari időn belül pár kilométer Pesten, és a szervizben vagyok. Ez azért kényelmesebb mint ide-oda postázgatni. A cserélhető kábelről nem is beszélve.
Közel sem vagyok biztos, hogy ha meghallgatnám az iM50/iM70-et, akkor azt mondanám, hogy kidobom az IE8-at. 110 dollár a 70-es, lehet megveszem IE8 mellé kíváncsiságból.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45004) #16820480 válasza zack (#45003) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, nekem soha nem volt semmilyen hangerő gondom fülessel. Illetve nem hangerő gond volt, hanem szigetelési gond. A GR06 az 24 Ohm, simán meghajtja bármelyik telefon, amivel próbáltam fél hangerőn úgy, hogy már túl hangosnak tartom. Se535 szintén, pedig ez 36 Ohm.
3 éve még nem volt túl sok cserélhető kábeles füles, de manapság egyre több van. az iM50 és 70 is cserélhető kábeles, pedig kb olcsóbbak, mint az IE8 eredeti kábele önmagában.

Egyébként a mély állító csavar esetében én azon az állásponton vagyok, hogy inkább olyan fülest veszek, aminek nem kell állítgatni a hangját ilyenekkel, hanem alapból tetszik. Van elég nagy választék. Múltkor próbáltam a Beyer Custom One Prot, annál lehet állítani a basszust, de egyik állásban sem volt igazán jó, inkább csak rontott a hangon.

(#45005) CSiPet2


CSiPet2
tag

Üdv!

Tudtok ajánlani:
- droidos htc-vel (One M7 és egy One V) normálisan működő
- earbud (a fülem szó szerint begyullad az agybadugóstól)
- headsetet (még sok gombhoz sem ragaszkodnék, elég egy amivel fel tudom venni meg lerakni a hívást)
?

Kerestem itt a topicban, láttam másoknak is van hasonló problémája, de gondoltam hátha azóta változott egy kicsit a helyzet és valaki kiadott valamit.

Köszönet!

(#45006) Ati1979 válasza zack (#44996) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ez így van.
Techinkailag azért alacsonyabb szintű az ie8. Kb. most a 15-20k-s fülesekkel versenyez. Hát...
Lehet, hogy van akinek jobban tetszik. Azt, hogy az 535-nél jobb legyen műfajtól függetlenül nehezen tudom elképzelni.

(#44998) zack

Gyere el a fülestalira 2 hét múlva. Lehet, hogy meg fogsz lepődni. Mi amikor teszteltük az ie8-at akkor a gr06-tal tettük egy szintre. Na talán annál egy hajszállal jobb volt.

Nem elképzelhetetlen, hogy a VSD1, E30 közel hozza az ie8 szintjét. 25-30k körül meg sokkal jobbat kapsz szerintem.

Túl sokat nem érdemes amúgy kábelre költened.

(#44997) sheratan

''A Shure fülesek nem jók tényleg igazán elektronikus zenére, mert nem hangsúlyozzák eléggé a mélyeket,''

Kivétel a 846. :D

(#45007) contaxg


contaxg
veterán

Szellemes megoldás :)
Egy apró kapcsolóval a csatlakozón kiválasztható melyik telefonhoz passzoljon a fülhallgató.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#45008) szentkuti11 válasza contaxg (#45007) üzenetére


szentkuti11
addikt

Corby? Azon nincs is jack tudtommal. :Y

Egyébként láttam már ilyet, csak a távirányítón volt a kapcsoló, talán valamelyik Panasonic headsetnél. Sajnos a minősége viszont pocsék volt.

(#45009) dudika10 válasza zack (#45003) üzenetére


dudika10
veterán

Csak vigyázz, nehogy olyan hibába ess, hogy két különböző paramétert hasonlítasz össze.

A Sennheiser ott ferdít, ahol tud, csak hogy nagyobb számokat írhasson a dobozra.
Míg az első esetben teljesen egyértelműen érzékenységről van szó, és meg van adva, hogy a mértékegység dB/mW, addig a Sennheisernél SPL-nek nevezik az adott paramétert, és mértékegységnek dB-t írnak, ami így még "bármit" jelenthet.
Az érzékenység adatokat sennheiseréknél szerették dB/V-ban megadni (16Ohm mellett ez azt jelenti ,hogy nagyjából 18-cal nagyobb értéket tüntethetnek fel, mintha dB/mW-ban adnák meg), és mivel mértékegységet nem adtak meg, ezért ez akár a maximális hangnyomást is jelentheti, ami az érzékenységgel közvetlenül nem igazán összehasonlítható.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#45010) honfoglalo válasza zack (#45003) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Vedd meg az IM70-et kíváncsiságból! :) Az IE8-at ugyan nem hallottam, de meglepne, ha nem lenne jobb az ATH 23k-ért.

(#45011) kerekfej válasza contaxg (#45007) üzenetére


kerekfej
addikt

Jó ötlenek tűnik. :)

(#45012) lacko6


lacko6
senior tag

Üdvözlet.

Van hír az új vsonic-kokról?

(#45013) szentkuti11 válasza lacko6 (#45012) üzenetére


szentkuti11
addikt

Június 1-től elvileg rendelhető a VSD3.

(#45014) BigBlackDog válasza szentkuti11 (#45013) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az nagyjából hova is lett pozicionálva? Árban jól rémlik, hogy 10e Huf környékén lesz?

(#45015) szentkuti11 válasza BigBlackDog (#45014) üzenetére


szentkuti11
addikt

60$ környéke, ha hihetünk az információknak.

(#45016) honfoglalo válasza szentkuti11 (#45013) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Előrendelhető.. nyár végére tippelnék.:)

[ Szerkesztve ]

(#45017) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Fülhallgatót keresek az alábbi paraméterekkel:

Telefonhoz kéne így mikrofonosat keresek amin van legalább három gomb: hangerő fel, hangerő le + egy harmadik a hívásfogadáshoz meg stb.-hez.

Árban max 10 k. de örülnék ha 5k körül megúsznám.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45018) zack válasza Ati1979 (#45006) üzenetére


zack
nagyúr

Hol lesz? Pesten? iM50/70 lesz?

Nem vagyok én a saját pénztárcám ellensége. Ha bejön a 70-es, felteszem 35-40k között az IE8-at. ;)
Motorszerelőnek az iM70 árának dupláját kell most kifizetnem, tehát nem lenne hátrány, ha bele tudnék hallgatni, majd ha tetszik eladni az IE8-at, és utána rendelném az iM70-et.

3 év nagy idő, elképzelhető hogy ennyit fejlődtek a fülesek. Nagyon kíváncsivá tettetek. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45019) jookomak


jookomak
őstag

Megjött a VSD1, elsőre baromi kényelmes, kellemes hangú. Annyira tán nem V, inkább mintha több magasat éreznék.

(#45020) Kobe válasza szentkuti11 (#45013) üzenetére


Kobe
veterán

Ez eleg jol nez ki, vmi hasonloval elegedett lennek...azt nem talaltam hogy ez dinamikus vagy armaturas lesz vajon.

Amugy lendmeurears en egy kb 50-100 db tuti elorendelheto lesz, irtak

(#45021) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Sziasztok!
Egy Vsonic GR06-ost nyúztam fél évig, amíg tönkre nem ment, és most a garanciájával nyüglődöm. Legalább hasonló minőségű fülest magyar garanciával mennyiért tudnék beszerezni? Soundtracket illetve klasszikus zenét hallgatok rajta.

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#45022) Ati1979 válasza zack (#45018) üzenetére


Ati1979
veterán

Itt a topicja.

A témaösszefoglalóban említett címen lesz.

Szerintem ha annyiért elmegy nagyon jól jársz. :)

Nem tudom, hogy lesz-e. Nem elképzelhetetlen. :)

Hát szerintem az ie8 nem biztos, hogy (sokkal) jobb a VSD1-nél. Ami 10k körül van.

Csak nehogy sokba kerüljön neked az a füles találkozó. ;] Lesz ott néhány elég jó füles is.
Na meg lejátszó is persze. :)

(#45021) Johnny194

10k - Soundmagic e30. A nomono-nál kapható.

[ Szerkesztve ]

(#45023) MaciG


MaciG
addikt

üdv

Erről a Philips fülesről van valakinek valami véleménye? Megér ez ennyit?

BANZAII

(#45024) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Én azt szeretném kérdezni, hogy a gyártók fülhallgatóból, vagy fejhallgatóból tudnak olcsóbban jó minőséget kihozni? Tehát ugyanazon az áron melyikből kapok jobb minőséget?

(#45025) szentkuti11 válasza Sz4bolcs (#45024) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az esetek túlnyomó többségében inkább fejhallgatóból lehet olcsóbban jó minőséget kapni. Persze a gagyi az mindenhogy gagyi, de egy bizonyos árszint felett ez mindenképp elmondható.

(#45026) Ati1979 válasza Sz4bolcs (#45024) üzenetére


Ati1979
veterán

Általában kb. 3x olyan jót kapsz fejesből ugyanannyi pénzért, mint fülesből.
Viszont ott azért jobban oda kell figyelni a forrásra.

(#45027) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Ez fura. Első agybadugós fülesemtől, amit amúgy egy telefonhoz kaptam, tökre el voltam ájulva, h. mennyivel jobban szól, mint az addig használt fejhallgatóim. De mondjuk AKG K511 mellé téve is valahogy a Metallics hangzása jobban tetszik, pedig az egy 3k-s füles..

(#45028) biokox válasza honfoglalo (#44974) üzenetére


biokox
tag

Hol kapsz 40000 alatt dx50 et használtat

(#45029) szentkuti11 válasza Sz4bolcs (#45027) üzenetére


szentkuti11
addikt

Vagy az van, hogy a forrásod a tizedét nem hozta ki a fejes tudásának, vagy nagyon rossz fejeseid voltak.

Más: 40.000-ért nekem is jöhet egy DX50.

[ Szerkesztve ]

(#45030) Kobe


Kobe
veterán

Vsonicnal mennyire ingadozo a gyartasi minoseg ? Mennyire lehet lutri az elso szeria ? Gondoltam vasarnap racuppannek az egyik lendmes vsd3-ra kivancsisagbol, de ha a kesobbi soroxatokban meg finomhangoljak akkor nem ugranek bele

Illetve a vsd5 rol nincs infom, ha az annyival jobb lenne, lehet kivarnam inkabb a juliust

(#45031) bocsika


bocsika
aktív tag

Ezek a 6E körüli E30 ak eredetik? Mert sajna nem jövök rá mi a különbség az 500-1000 Ftal drágábbaknál ahol kiírja hogy eredeti. :D

+
Ez használható vezérléshez/mikrofonnak? Mennyire rontja a hangot? Van e vállalható minőségű? és persze működik e androiddal? (Cubot Gt99)

(#45032) szentkuti11 válasza bocsika (#45031) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ebben az ügyben továbbra is Vasinger! urat várjuk, aki már lassan egy hónapja rendelt egy ilyet.

(#45033) bocsika válasza szentkuti11 (#45032) üzenetére


bocsika
aktív tag

Már kérdeztem, de még kering neki valahol a csomag. :(

Addig a másodikra valaki?

(#45034) szentkuti11 válasza bocsika (#45033) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha iPhone kompatibilis, akkor a CTIA lábkiosztású Androidos telefonokkal működni fog a felvevőgomb és a mikrofon is. Az már más kérdés, hogy szerintem egyáltalán nem jó, ha ennyire lenn van a mikrofon, akkor már ki is veheted a telefont a zsebedből. Minden plusz elem rontja a hangminőséget, amit így beleraksz a rendszerbe, de ezen a szinten szerintem nem jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#45035) honfoglalo válasza biokox (#45028) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Google-t ajánlom.. nemzetközi piactereken, aki keres, az talál.

[ Szerkesztve ]

(#45036) szentkuti11 válasza honfoglalo (#45035) üzenetére


szentkuti11
addikt

Igyekeztem figyelni ezeket az elmúlt években. 50 alatt még egyet sem láttam elkelni, és akkor még benne van, hogy fizetsz vámot, áfát, stb.

(#45037) honfoglalo válasza szentkuti11 (#45036) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Akkor ha veszek egyet és nem jön be, vevő vagy egyre 40-ért?

(#45038) szentkuti11 válasza honfoglalo (#45037) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ilyen ígéreteket nem dobálok a levegőbe, de 80%-ig biztos lehetsz benne. Ha meg nem én, akkor HA-n biztosan 10 perc alatt lenne rá vevő annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#45039) kemcso válasza honfoglalo (#45037) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem hallottad a fülestalálkozón? (Én amúgy meghallgatnám az X5-DX90 párost is, ha már...)

(#45040) zack válasza Ati1979 (#45022) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon komplex. Látod...GR06 fél év alatt összefosta magát, aztán a gariztatása meg kész rémálom. Én ilyen szempontok alapján is mérlegeltem. IE8-at 3 éve nyüstölöm. Ha kiszámolod, évente csak 1 fülessel, ott vagy vele mint a túlárazott IE8-al.
Szóval biztos van jobb mint az IE8, csak kérdés mennyire tartós, és innentől már csak kompromisszum kérdése a vásárlás. Mert egy GR06 se annyiba áll meg, ha beszarik, mivel saját költségen kell visszajuttatnod a gyártóhoz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45041) #16820480 válasza zack (#45040) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyrészt a GR06 nem szarja össze magát fél év alatt, nem jellemzően legalábbis. Nekem köszöni megvan és még mindig jól szól, nagyjából 2 éves. Másrészt a GR06 fénykorában kb 14 ezer forint volt, az IE8 meg mondjuk 60-70...? Az azt jelenti, hogy nagyjából 5 darab GR06-ot vehetsz az árából, vagy VSD1-ből még többet (ami sokak szerint jobb hangú a GR06-nál). De mondom mást: ott a Shure Se215, az is hangban egy szint az IE8-cal, és még abból is hármat vehetnél nagyjából az IE8 árából, cserélhető kábeles, van rá rendes magyar garancia, stb.

De még ha tfh évente tönkre is megy a fülesed, akkor is árban ott vagy, hogy veszel olcsóbb, de hasonló agy jobb hangú cuccból évente újat, és így mindig az adott időszak legjobb ár/érték arányú fülese lesz nálad, miközben ha egyet használsz 3-4-5 évig, akkor szépen lassan elavul.

Sz4bolcs: Szerintem egy bizonyos árig fülesből, mert egyszerűen a nagyon alsó kategóriában az ár jelentősebb részét teszi ki az anyagköltség, akármilyen vacak minőségű is, egy füles esetében lényegesen olcsóbb lesz, mint fejesnél. De elég hamar behozzák a lemaradást, és közép-felső kategóriákban már a fejesek jobb hangminőséget és élményt adnak, mint a fülesek. Az más kérdés, hogy meghajtani is nehezebb őket, és sokat kell költeni forrásra, míg fülesnél olcsóbban lehet élvezhető hangminőséget elérni szerintem.

-=Libria=-: Mondjuk azért nagyon ne bízz benne. Ha a Vsonic bejelentésekre vársz, akkor sosem lesz fülesed :D A VSD3-at idén január 1-re ígérték, aztán utána a kínai újévre, aztán márciusra, aztán... most ott ott tartunk, hogy már tényleg mindjárt megjelenik :)) Persze én is kíváncsi vagyok nagyon, mert nagyon jó termékeik vannak, ha már egyszer sikerül kiadni őket, de a megjelenésük általában elég nehézkes.

Gergosz2: Milyen telefonhoz kell? Az ilyen három gombosak általában csak szifonnal mennek jól, a Samsung meg Sony három gombos fülesei valami egyedi szabvány szerint vannak építve, és az ilyen 3rd party cuccok nem mennek rendesen velük :( Amúgy ennyiért earbud kialakításúból én az Earpods-t ajánlanám, ha megy a telefonoddal.

MaciG: Akinek volt szerencséje ehhez a Philipshez (illetve a 35xx szériához) itt a fórumon, az általában elégedett volt vele, szóval ennyit valószínűleg megér.

egyéb híreinkben: Azt olvastátok, hogy Jimmy Iovine hogy beszólt az első interjújában? Hogy szerinte az Apple fülesei milyen szarok :)) Bagoly mondja... Különben az Earpods szerintem kifejezetten jó ahhoz képest, hogy earbud, az IEM-eket nem hallottam, de attól tartok, hogy ha csak a kettő közt lehetne választani, akkor sokkal inkább választanék egy Apple fülest, mint Beatset..

(#45042) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Szeretnék Venni egy füllhalgatót 10-15k pénzért.
Most jelenleg egy Sennheiser CX 200 Street II van de ez asszonyé nekem nincs...
Ez is elég jól szól. De itt olvasgatva nem ez a kategóriájában a legjobb.

Tudnátok esetleg ajánlani tipusokat?
Nézegettem Beats Dr. dre fülesét mi a véleményetek róla?
Mindenképpen agyba dugósat szeretnék.
Előre is köszönöm a segítségeteket!!

Sabján László

(#45043) #16820480 válasza Sabika (#45042) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem akarok kötekedni, de nem sokáig juthattál az olvasgatásban :D Az összefoglalót ajánlanám elsőre, ott ki van emelve, hogy a Bícc elég rossz ár/érték arányt képvisel. Vagyis leginkább ára van, értéke nincs.

(#45044) kerekfej válasza #16820480 (#45041) üzenetére


kerekfej
addikt

Azért jó pár összefosta magát (GR06) már itt a fórumon, viszont ti valahogy nem szerettek tudomást venni róla.

(#45045) #16820480 válasza kerekfej (#45044) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amióta olasom a topikot, ez a második, amire emlékszem. Azért az nem olyan sok. Bár nem tudom hány ember vett. Ahogy azt sem, hogyan bántak velük.

(#45046) honfoglalo válasza kemcso (#45039) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Hallottam persze, de hogy összességében mennyire jön be, ahhoz nem elég 10 perc. A hangja tetszett.

(#45047) kemcso válasza kerekfej (#45044) üzenetére


kemcso
Ármester

Egy pár igen, de egyrészt sok van belőle, másrészt évek alatt tönkremegy a használatban mind...

És ha kérhetem, próbálj hasznos tagja lenni a topicnak (vagy nem muszáj ide írni...), mert a hsz-eid jelentős részét az teszi ki, hogy kritizálsz, beszólogatsz. Köszi :R

(#45046) honfoglalo Ez igaz, de ha meg tudod oldani, akkor egy fej-fej melletti teszttel egész jól be lehet lőni, hogy milyen a cucc. Én azt csináltam, hogy ugyanazokat a számokat próbáltam végig mindegyiken.

(#45048) kerekfej válasza kemcso (#45047) üzenetére


kerekfej
addikt

Persze így van és ennek az az oka, hogy részlehajlók tudtok lenni. Jó ha máshonnan is meg tudják közelíteni az adott fülhallgató valós értékét a potenciális felhasználók. Bizonyos fülhallgatókat szerintem indokolatlanul az egekbe emeltek és mellőztök más legalább ugyanolyan jó vagy jobb modelleket.

A másik probléma, hogy sokszor más és más igényekre ugyanazt a terméket ajánljátok. Eléggé megfogyatkoztak itt a valódi pártatlan szakik, akik igazán értettek is a technikához, tudták miről beszélnek - ennek nem tudom mi lehet az oka... de sajnos más topicokban is megfigyeltem ezt a jelenséget

Az is zavaró mikor más ember munkásságát lenézitek: például IjokerI-ét, aki pedig elsősorban értünk van a megismerő termékbemutatójával.

[ Szerkesztve ]

(#45049) szentkuti11 válasza kerekfej (#45048) üzenetére


szentkuti11
addikt

,,Bizonyos fülhallgatókat szerintem indokolatlanul az egekbe emeltek és mellőztök más legalább ugyanolyan jó vagy jobb modelleket."

Jó lenne, ha itt megemlítenél konkrétumokat. :R

(#45050) kerekfej válasza szentkuti11 (#45049) üzenetére


kerekfej
addikt

Kezdésnek: ezekre már sokan panaszkodtak (köztük én is) mégis benne vannak az összefoglalóban: Canyon CNR-EP8 (ez konkrétan egy vacak), Brainwavz-ok (összeszerelési minősége és tartóssági problémák)

Sokaknak nem tetszett a hangzása és egyáltalán nem kiemelkedő: Sony MDR-EX50 (nem olyan jó vétel)

Ezek nem tudom hogy kerültek be, mert konkrétan talán nincs itt senkinek se: Etymotic Research HF-5, Hifiman RE-400, Rockit Sounds R-50, Vsonic VC1000

Jobban át kéne gondolni és hozzáértő szakértőkkel együttműködve illene tovább csiszolni, bővíteni a fenti ajánlást (pár soros leírással, melyik modelltől mi várható), ez a szerény véleményem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.