Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63051) Darko_addict válasza K1LLMy53Lf (#63049) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sajnos túl sok olyan véleményről olvastam, ahol termék megadta magát 3-6 hónap alatt, vagy már hibásan is érkezett meg, szóval mindenképp MO-i kiskereskedelemből akarok vásárolni.
Visszaküldeni Ázsiába kb. $30, ami esetenként több, mint a fülhallgató ára.

Habillesztéket sajnos nincs lehetőségem kipróbálni, de szerencsére 300+300,-Ft nem sok kockáztatás, ha mégsem lenne jó.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63052) darvinya válasza Tulku (#63050) üzenetére


darvinya
titán

RF SMA csatlakozója.
Viszont az egység fixen van bekötve ami miatt értelmét veszti a füles rész.
Max. már tudják, hogy füles gyorsan amortizálódik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63053) Darko_addict


Darko_addict
őstag

E30 jó áron van a NoMono-nál, de nekem nagyon fura az a weblap, simlisnek tűnik.
Megbízhatók? Bolt nincs, csak webáruházként üzemel. Felhívni leírás szerint nem lehet őket, csak üzenetrögzítőre lehet motyogni. Nincs garanciális leírás, nincs Postázási útmutató (bár E30-nál elvileg ingyenes), nem írják le, mi az a "cseregarancia" és mik a feltételei...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63054) Tulku válasza darvinya (#63052) üzenetére


Tulku
veterán

"Viszont az egység fixen van bekötve ami miatt értelmét veszti a füles rész."

Ezt kérlek fejtsd ki bővebben.... :F

(#63055) Darko_addict válasza Darko_addict (#63053) üzenetére


Darko_addict
őstag

Javítás: A megadott vezetékes telefonszámon üzenetrögzítő is üzemel. - Ezt én néztem be!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63056) darvinya válasza Tulku (#63054) üzenetére


darvinya
titán

BT egységbe fixen van a kábel bekötve, ezt kábel hiba esetén nehezebb cserélni és itt is lehetet volna csavaros rf sma -t alkalmazni.
Fülhallgató rész rf sma csatlakozó miatt egyéni építet kábellel lehetne vezetékessé alakítani.
Emiatt írtam, hogy füles leválasztható része bekalkulált gyors amortizáció miatt van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63057) K1LLMy53Lf válasza Darko_addict (#63051) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

valóban vannak minőségi szempontból problémák Vsonic-nál, de szerintem összes $50 alatti füles nem években mérhető élettartamra van tervezve:B
Egyébként csak ezt az utolsó hsz-edet olvastam, így ami ebben volt, mint szempont, azok alapján írtam a VSD-ket, nem tudtam, hogy mo-ról szeretnél vásárolni mindenképp.
Egyébként kinti boltok között is vannak megbízható(bb)ak, mondjuk tény, hogy 1év gari esetén fél év után van, amelyik nyögvenyelősen áll a dolgokhoz (itt olvastam valakitől, nem is tudom pontosan melyik boltról volt szó), de fél éven belül gond nélkül mennek a dolgok, ha olyan helyről vásárolsz.
A postaköltséget a paypal állja (x db-ot egy évben, persze csakis akkor, ha rajtuk keresztül fizetsz ugyebár).

Illeszték persze nem halálos összeg, csak írtam, hogy nem biztos, hogy tolerálja a füled.

Nomono pedig teljesen korrekt legjobb tudomásom szerint:B
(egyébként nem tudom milyen ársávban akarsz vásárolni, de nomono-nál van KC06A füles is :)) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#63058) #16820480 válasza Darko_addict (#63053) üzenetére


#16820480
törölt tag

Megbízható volt, keress rá a topikban akár.

(#63059) AGE-T válasza Tulku (#63050) üzenetére


AGE-T
senior tag

Reméltem, hogy meleg hangú, jól izoláló cucc lesz, ez a "batyu" a végén elég ócska...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63060) Darko_addict válasza K1LLMy53Lf (#63057) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tudom, hogy van ez, de gáznak érzem, hogy ha már összeraknak egy jó hangzást, nem tudják / nem akarják úgy megcsinálni, hogy tartós is legyen. Mennyivel több pénzt kellene az anyaghasználatba / technológiába tenni?
CX400 II már 5 éve megvan és szerintem bőven van még benne szusz. Egy fél vagy egy év olyan gyorsan eltelik, hogy ha tudom, valami várhatóan csak addig lesz jó, meg sem veszem. Persze nem flexkorongra értem ezt, se nem tartós tejre. Ez elvileg ül a fülben és szól, nincs kitéve semmi agresszív külső hatásoknak.
Szóval a sok olyan vélemény miatt, hogy csak hónapokat bír döntöttem inkább úgy, hogy mo-i forrásból kell, garanciával.

U.i.: nem azzal van baj, ha véletlen tönkremegy fél év alatt, hanem hogy ez tendencia.

:Y

Közben olvastam itt a nomono-ról, köszi a tippeket!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63061) darvinya válasza Darko_addict (#63060) üzenetére


darvinya
titán

nem azzal van baj, ha véletlen tönkremegy fél év alatt, hanem hogy ez tendencia.

Ezt hívják piac gazdaságnak, azaz meg kell teremteni a folyamatos termeléshez alapot.
Több évig hordható termék nem tarja fent az üzemet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63062) Tulku válasza AGE-T (#63059) üzenetére


Tulku
veterán

A batyu miatt 20 órás az üzemidő, nem 3-4....de normál használatkor a batyu teljesen eltüntethető, hátul a pólóba belecsusszan meg sem érzed...illetve van rajta egy csiptető, azzal a póló szélére fogatható...a batyuval nincs gond, de a hangképen nem lehet igazán módosítani...bár hozzá teszem igen kulturált megszólalása van...csak hát...nem meleg...

egy hetero füles.... :)

(#63063) AGE-T válasza Tulku (#63062) üzenetére


AGE-T
senior tag

(palmface) :D

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63064) Darko_addict válasza darvinya (#63061) üzenetére


Darko_addict
őstag

Tudom, közgazdász vagyok, vagyis egy hajszál választ el, és részben el is fogadom ezt a dolgot.
Kopóalkatrészeknél oké, motorláncom lehet kibírna 60e km csere előtt, de csinálják kicsit gyengébb anyagból és elmegy 40-et, de még így is tartós. Az izzó az emelt teljesítmény miatt lehet 4 év helyett bír 3-at, elfogadom. De mindig csak annyira kell leszűkíteni az élettartamot, ami még nem háborítja fel a vásárlót.
De azt, hogy egy fülhallgató fél év alatt tönkremenjen, nehezen tudják letolni a torkomon. :U Ezzel - legalább is az én esetemben - nem azt érik el, hogy majd veszek egy újat tőlük, hanem az első helyett is mást vásárolok. Lehet gondolni, hogy kit érdekel az én egyetlen kiadásom, de mások is gondolkodhatnak így.

Szóval, ha ez köztudott róluk (szándékos), lehet más márka után nézek, vagy olyan helyről veszem meg, ahol kapok kiterjesztett garanciát (pl. 2 év NoMono-tól). Nem szeretek csalódni. :N

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63065) Tulku válasza darvinya (#63056) üzenetére


Tulku
veterán

Hát ez az okfejtés a vevő-akku közötti részen megdől, ugyanis oda nem 2 érpár megy, hanem megy 2 a bal oldali füleshez és 2 az akkuhoz...tehát ott 2 darab csati kéne, az meg eléggé ocsmánnyá tenné...

Ezt az rf sma-t megnézem...mert ha kapok akkor lehet egy pár rf-sma - mmcx toldót csinálsz nekem és kipróbálom westone-nal :D

(#63066) darvinya válasza Darko_addict (#63064) üzenetére


darvinya
titán

Azért erőhatásnak kitett alkatrész nem összehasonlítható egy nem erőhatásnak kitettel.
Persze lehet úgy is megépíteni, de akkor az ára is le kell feddnie a kiesett éveket.

Itt gazdaságosságról van szó, és ez a mai szemlélet.

Tulku

Miért nézne ki rosszul?
Vezeték két végén ugyanolyan csatlakozó, az eszközbe(batyu) aljzat.

Van rf sma-mmcx átalakító.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63067) Darko_addict válasza darvinya (#63066) üzenetére


Darko_addict
őstag

A nagy különbség miatt hoztam a "erőhatásnak kitett" példát, mert ott tényleg van miért elromoljon és okosan tudnak variálni az élettartalmával.

Szó mi szó, azt mondod/mondjátok, hogy a SoundMagic-nél nem kell megfizetni a márkát (legalább is nem úgy, mint a nagyoknál) és mivel a rövidke élete miatt a "kiesett éveket" se, ezért a vételára szinte teljes egészében a hangzás minőségét tükrözi, ergo a driverek képességét? Mert akkor az amúgy nem rossz hír.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63068) FoLey-v válasza f4lcon (#63047) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor nem veszem meg köszi az infót.

Ciccuka: Köszi.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#63069) Tulku válasza darvinya (#63066) üzenetére


Tulku
veterán

Akku és vevő közé 2 db csatlakozó kellene ...mindkét részen...mert 4 ér fut az akku és vevő között...azért egy ilyen hangyaf..nyi vevőn 2 db csatlakozó aljzat az egyil oldalon igen bambán nézne ki....

És hol van ilyen toldó?....gondolom észak-dakotában....

(#63070) Tulku


Tulku
veterán

Remélem nem ezt érted rf sma csatlakozón?...mert ez van vagy 5 mm-es a Soundmagicon pedig 2 mm átmérőjű sincs a csavaros rész....

(#63071) vicze válasza Tulku (#63070) üzenetére


vicze
félisten

Igen ez az, csak ugye rengeteg kiszerelése van. Nem tudom miért döntöttek-e mellett, mert nem a legjobb megoldás a korrodálódás miatt, pár éve Sony is erről váltott a jelenlegire.

Szétszedve darvinya kedvvért, túl sok elektronikával nem áldották meg szegényt. Technikai adatok. A BT IC típusát nem tudom kivenni sajna.

Az aksi kialakítása borzalmas sportoláshoz. :( Középen kell lifegjen, ami nagyon zavaró a súlya miatt, mind elöl mind hátul hordva.

(#63072) darvinya válasza Tulku (#63069) üzenetére


darvinya
titán

Miért lenne egyoldalon?
Most is két oldalon van, és ahelyett lenne a csatlakozás.
Vezérlés kábel miatt gondolod a több ért kell tovább vinni.
De minek kell oda építeni, amikor ott a batyu.?

RP SMA és RF SMA között nagy különbség van.

Darko_addict

Nem te hasonlítottad vezérmű láncot fülhallgatóval.
Erről a különbségről.írtam, nem egyes márkáról.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63073) vicze válasza darvinya (#63072) üzenetére


vicze
félisten

Az aksiból csak áram megy semmi más, elektronika meg a BT vevő a vezérlőben van.

(#63074) darvinya válasza vicze (#63073) üzenetére


darvinya
titán

Igen, de minek, ha ott az a batyu.

Amúgy nevetséges, hogy amit vettem[link] jobb elektronikája mint SM-nek[link].

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63075) Tulku válasza vicze (#63071) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem nem vészes...sőt...én hátra teszem és a pólóba csúsztatom, semmit nem érzek...bár elég termetes hátam van, de szerintem kisebb termetűeknek sem jelent problémát..a csiptetést én sem kedvelem.
Elől hordva talán rosszabb, de ekkor könnyebb beakasztani a póló szélébe és úgy már tökéletes....

Darvinya....

Na tehát:
A vevő-dac-amp-ból megy balra két ér (a bal oldalhoz) és jobb oldalra két ér (a jobb oldalhoz) de megy (vagy jön) két ér az akksiból-hoz...az 4 ér a bal oldalra a vevő és az akksi között...ezt hogy valósítod meg 1 csatlakozóval áruld el kérlek...

Az meg hogy minek milyen elektronikája van...csináljunk egy kísérletet a tieddel és az ST80-nal...
Telefonról nézzük meg melyik szakadozik később...most a hangminőségről nem beszélnék, mert az egy más ügy, de azért az ST80 más ligában játszik...

(#63076) darvinya válasza Tulku (#63075) üzenetére


darvinya
titán

Értem miről írtál, de minek 2 tároló, amikor 1nél megoldható lenne.

Ok.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63077) monti0222w válasza Darko_addict (#63067) üzenetére


monti0222w
addikt

Amit szeretnék mondani a Nomonoról, elég régi vásárlói vagyunk így többes számban, mert a család is szokott tőlük vásárolni, és eddig semmi problémánk nem volt, az is igaz vigyázunk a fülesekre, így még gariztatni nem kellet. :K A minőséggel sincs problémánk 4-5 füles után ezt tudom mondani.

(#63078) zümzümm


zümzümm
senior tag

Xiaomi Piston 3

Sziasztok,
Valaki Bp-en tudna lehetőséget adni arra hogy meghallgassak egy Xiaomi Piston 3-at?

(#63079) Darko_addict válasza monti0222w (#63077) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszönöm a véleményezést!
A délután folyamán rendeltem is tőlük, remélem minden oké lesz. :)

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63080) CsGábor válasza Darko_addict (#63079) üzenetére


CsGábor
tag

Nemrég vettem én is tőlük itteni javaslatra SM E50-est. Gyorsan megküldték. Első de valszeg nem az utolsó vásárlásom volt tőlük.
Comply-t(memhabos) kaptam hozzá egy közepes méretűt. Nagyon bírnám ha jó lenne, de pont a számomra szép hangzását(a hangzás kis finomságait elvéve) változtatja olyan semmilyenné ez a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#63081) Darko_addict válasza CsGábor (#63080) üzenetére


Darko_addict
őstag

Írtam Contaxg-nek fórumon, kérdeztem tőle valamit és mesélte ő is, hogy a memóriahabos cucc (simát, nem a Complyfoam-ot rendeltem) nem mindenkinek jön be. Úgy voltam vele 600,-Ft (2x300) nem nagy kockáztatás, kipróbálom én magam is.

Más: Az ilyen E30 szintű technikákat is be kell járatni, van értelme? Mivel alapvetően nem sokat lesz használva, lehet egy év alatt sem fog menni 50 órát.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#63082) Dave™ válasza Dave™ (#62895) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kicsit tisztult a dolog, ahogyan elmúlt az "újdonság varázsa", azért a CKR9LTD érezhetően jobb, csak eleinte lenyűgözött az ANV játékossága és AT-s prezentációja. A CKR sokkal valóságosabb hangot ad, viszont nagyon jól kiegészítik egymást, az ANV izgalmasabb karakter (zenétől és preferenciától függően), a CKR meg csak "szimplán nagyon jó". Ár/értékben mindkettő nagyon jó továbbra is, bár inkább a CKR az, amit kapni is lehet.

(#63083) vicze válasza Dave™ (#63082) üzenetére


vicze
félisten

Vicces módon az ANV azon kevés másolatok egyike, amik jobbak mint az eredeti. :)
Az eredeti AT-s fülesnek teljesen más a hangja amint az ANV-nek.

(#63084) attiati


attiati
veterán

itteni ajánlásra vettem egy KZ HDS1-et (alin 6 usd-ért)

Még csak most járatom be, de szerintem nagyon jól szól (1700 ft-ért meg pláne).

Jól izolál, hangerő bőven rendben van, basszus is van, ahol kell. Én a közép hangokat érzem hangsúlyosnak (de ez fül és ízlés kérdése :) )
Távirányító gombok nincsenek, szerintem mikrofon sem, pedig mikrofonosként árulják (vagy ő az?) A csatlakozó L alakú, de ezt inkább hátránynak érzem, mert pont rálóg a telefon bekapcsoló gombra, ha abba az irányba néz éppen. A kábele fura gumis bevonatú, amit mindig nagyon nehezen bogozok ki, és talán lehetne hosszabb is a kábel. A hangzása tökéletes (bár nincs sok összehasonlítási alapom).

[ Szerkesztve ]

(#63085) Dave™ válasza vicze (#63083) üzenetére


Dave™
nagyúr

Olvastam én is véleményeket az eredetiről, de szerintem nincs az messze az ANV-től, csak én kicsit moddoltam, ezért lett más. Ha te hallottad is és nagyon más, akkor nem szóltam.

(#63086) Luissimo válasza attiati (#63084) üzenetére


Luissimo
veterán

Miazhogy?
Nagyonis !
még szép, hogy megérte ,

nemcsak ennyiért, hanem ennél 2-3x ennyiért is megéri...

[ Szerkesztve ]

(#63087) mcdanger


mcdanger
csendes tag

Hali!

Segítséget szeretnék kérni. 2 fülest néztem ki az összefoglaló alapján, melyek: SoundMagic ES18 és Xiaomi Piston 3. A SoundMagic 4 300 Ft lenne (személyes átvételre van lehetőségem), a Xiaomi pedig 7 800 Ft szállítással (mobilcucc.hu-ról, 7500 Ft edigitalból, de ott csak 6 hó a garancia). A kérdésem az lenne, hogy a Xiaomi megér ennyivel több pénzt, vagy egy átlag embernek elég a SoundMagic is? Főként rap / hip-hop stílust hallgatok.

Köszönöm :R

(#63088) Luissimo válasza mcdanger (#63087) üzenetére


Luissimo
veterán

ha "átlagember" vagy, akkor ennél olcsóbb füles is megfelel(ne)
ha nemannyira vagy , akkor azért adni kell a látszatra tehát a két felsorolt fülesnél minimum egy klasszissal jobbat kéne venned :D

én tudok neked mutatni egy Piston3-at, csak a bukéja miatt.
Semmi különös,

a SoundMagic, az annál biztosan jobb (max. nem az a modell, amit beírtál, hanem annál fejlettebbek, de ez már legyen a te gondod :DDD

kicsit olvass vissza, a KZ modell példul nem elvetendő

(#63089) kemcso válasza mcdanger (#63087) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem, nem ér meg annyit. A P3 sztem a kínai árát éri meg, az kb ugyanannyi, mint a ES18.
A zenéidhez lehet kevés lesz az ES18 mélye (attól függően, hogy mennyire vagy basshead), ha több kell, akkor a Piston Hybrid mondjuk a Banggoodról rendelve jó lehet.

(#63090) attiati válasza Luissimo (#63086) üzenetére


attiati
veterán

nagyon pici a képed.

az eladó képén nem így nézett ki a mikrofon, hanem így.

Biztos hogy az mikrofon? :)

(#63091) Luissimo válasza attiati (#63090) üzenetére


Luissimo
veterán

nembiztos, hogy jóképű vagyok, voltam :D

de az biztos, hogy az általad emlegett füles, az rendben van, nagyonis, ahogyan kell ...

(#63092) attiati válasza Luissimo (#63091) üzenetére


attiati
veterán

jó, de a mikrofon érdekelne még, hogy az mikrofon e? :)
pc-vel hogyan lehet azt kipróbálni?
rádugom a fülhallgató csatlakozóra és valahol érzékelnie kell a beszédet?

(#63093) vicze


vicze
félisten

Na itt a sokadik, jól elszaporodtak.

(#63094) Degeczi válasza attiati (#63084) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A leírás igazi kínai: a címsorban azt írja, mikrofonos, a specifikációban viszont már azt, h nem, majd alatta pirossal kiemelve, h "mi azért adjuk drágábban, mert ez mikrofonos"... :O
(nem lepne meg, ha direkt lenne ilyen félrevezető, h ne panaszkodhasson, aki anélkül kapja, hiszen "ott a specifikációban, h nem az")

(#63095) Tulku válasza vicze (#63093) üzenetére


Tulku
veterán

Jöjjenek csak...majd ha mondjuk a Noble belevág....akkor lesz nemulass... :)

Egyébként a szokványos ügyek....harsány, csattogó közepek, utcán meghal a kapcsolat...és mindezt 250 dodóért...várunk még vele....

(#63096) Nigér válasza Tulku (#63095) üzenetére


Nigér
őstag

(#63097) Tulku válasza Nigér (#63096) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem max BT adapter kell....füles már van :)

UM pro50-nél azért nehezen csinálnak most jobbat így egybe építve BT modullal, dac-amp-pal...

(#63098) Воланд


Воланд
titán

Sziasztok!

Iphone-hoz keresek agybadugós fülhallgatót, max 35.000 HUF-ig. Nem vagyok egy vájt fülű, de azért lehetőleg normálisan szóljon (elsődlegesen punk rockot, rockot, meg egy kis elektronikus "zenét" hallgatok). Ami mindenképpen kell az a teljes funkcionalitású headset/távirányitó, tehát az azt tudja, mint egy gyári Iphone füles. A kábele sima egyenes legyen, ne fül fölötti és jó lenne, ha minimum két év garancia lenne rá (az eddigi füleseim általában az egy éves garancia lejárta után egy-két hónappal adták meg magukat). Amit semmiképpen sem szeretnék az kínai füles. Volt ilyenből egy pár, volt amelyik még az egy évet sem bírta ki.

Előre is köszönöm! :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63099) Tulku válasza Воланд (#63098) üzenetére


Tulku
veterán

RHA 750i...szifonos 3 év garral...előtte hallgasd meg, több helyen kipróbálható.
Masszív, jó hangú darab...és árkategórián belül van.

(#63100) #16820480 válasza Воланд (#63098) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem is RHA MA750i, ez minden igényednek megfelel, 3 év cseregaranciájával kiemelkedően jó ajánlat, sehol máshol nem adnak még hasonló garanciát sem. Egyedül annyi, hogy fül felett vezetős kábelű, de szerintem ha nem vagy nagyon vaskalapos, akkor simán megszokod, kényelmes, nincs kábelzaj, nem fordul ki a füledből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.