Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) mcs


mcs
veterán

Na rendeltem egy Panasonic HJE300ast feketébe. Nagyon kíváncsi leszek. ;)

(#7002) celf válasza mcs (#7001) üzenetére


celf
őstag

volt mar kotebban mas iem-ed ?

(#7003) B.BOY


B.BOY
csendes tag

Hello fülhallgatót szeretnék venni. tudsz segíteni 6-7k körül gondolkodok
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Ép hardverben ép szoftver!

(#7004) B.BOY


B.BOY
csendes tag

Nekem főleg a hangzás számit mert technot hallgatok

Ép hardverben ép szoftver!

(#7005) mcs válasza celf (#7002) üzenetére


mcs
veterán

Plug, és CX300, írtam is róluk szép hosszú hszt anno. :)
De hallgattam már Genius HP-02 Liveot, és Sony Ericsson HPM-70et is.

[ Szerkesztve ]

(#7006) celf válasza mcs (#7005) üzenetére


celf
őstag

aha ertem. azert ne szamits majd megvaltasra a hje300-aktol :)

(#7007) mcs válasza celf (#7006) üzenetére


mcs
veterán

Igen, tisztában vagyok vele én is, hogy biztosan gyengébben szól a CXnél, de most már inkább kötök kompromisszumot hangzás terén, mint költök 10et a lényegében ugyanolyan anyagminőségért. :D
Kb. olyan hangképre számítok, mint amilyen a HPM-70nek van. :)

[ Szerkesztve ]

(#7008) celf válasza mcs (#7007) üzenetére


celf
őstag

akkor bolcs vagy :) :R

(#7009) mcs válasza celf (#7008) üzenetére


mcs
veterán

Hát anno eléggé felbosszantott a két hibás CX. :D
Fejesre bármikor költenék akár 10et is, de fülesre soha többet. :DDD
Mondjuk a jelenlegi AKG K44el nagyon elégedett vagyok, és bízok benne, hogy sokáig megmarad. :R

[ Szerkesztve ]

(#7010) picur220 válasza B.BOY (#7003) üzenetére


picur220
veterán

A HJE300 jó lesz neked (is). :D

honfoglalo: ha visszaolvasol, láthatod, hogy itt egy kolléga nagyon dícsérte a cuccot. :K Vedd bátran szvsz!:K

mcs: A HPM-70-nél azért sokkal jobb a HJE300... Ennyire nem kéne lehúzni
!:D

[ Szerkesztve ]

(#7011) honfoglalo válasza picur220 (#7010) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Haha.. :DD :DD :DD
Most cx550et rendeltem, de nincsen nekik.
Lehet, h 350 lesz belőle.

(#7012) mcs válasza picur220 (#7010) üzenetére


mcs
veterán

Hát jól van, csak kb. egy árkategória a kettő. :)

(#7013) honfoglalo válasza Callme (#6304) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Van valami tapszatalat: Klipsch Image S4
:R

[ Szerkesztve ]

(#7014) enzo89


enzo89
csendes tag

Sennheiser IE6-ot vagy IE8-at próbált már valaki? Vagy tudtok róluk valamit? Úgy hallottam, hogy az IE8-as nem éri meg az árát, és talán a CX95 jobb is lenne nála. Erről mit tudtok?

(#7015) vili13 válasza enzo89 (#7014) üzenetére


vili13
őstag

A cx95 konkrétan egy ipari hulladék az ie8-hoz képest - amúgy meg már rég nem is kapható, a cx550 II van helyette. Az ie8 meg nagyon is megéri az árát, csak akciósan venni.

(#7016) honfoglalo válasza vili13 (#7015) üzenetére


honfoglalo
senior tag

itt a legolcsóbb. 49 000 Ft.
Ez nem megérés kérdése a legtöbb esetben sztem. Ha valaki megteheti akkor egészségére.
De magyarországon ma nem tom hányan tehetik meg, hogy 49ezret adjanak egy fülhallgatóra...
:U
Amúgy így is kevesebb egy 10-sel :DD

[ Szerkesztve ]

(#7017) Solicidium válasza enzo89 (#7014) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Tulajdonképpen igazad van, ha úgy vesszük nem éri meg az árát, de azért a cx95-nél jobb, élvezetesebb vele zenét hallgatni, hasonló mint egy jó fejhallgatóval. Mindkettő fajtába beletettem pár órát, csakúgy mint vili13, tehát ismerjük őket több más típus mellett. Ez olyan, hogy kinek mi mennyit ér meg. Én sok másra nem költenék ennyit, erre költöttem, gondoltam, hogy sok évig élvezetem lelem benne. Ie7-tel van tapasztalata néhány fórumtársank, ie6-tal sajnos úgy néz ki, nincs. Ha nem érzed úgy, hogy meg kell venned ennyiért az ie8-at, ne tedd, mert szerintem csalódás érhet ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#7018) honfoglalo válasza Solicidium (#7017) üzenetére


honfoglalo
senior tag

És ezeket ismered: Klipsch Image S4
Klipsch Image X10

:R :R

(#7019) vili13 válasza honfoglalo (#7016) üzenetére


vili13
őstag

Igen, most 49k. Nyáron viszont volt akciósan 42k is, annyit igazán megér. A redtowernél meg viszonylag rendszeresen, évente 2-3 alkalommal előfordulhat ilyen akció, csak rendszeresen figyelni kell, mert nem nagyon hirdetik.

(#7020) celf válasza vili13 (#7019) üzenetére


celf
őstag

elektronikus zenere nem eri meg szerintem ha 35k sem.
esetleg ha bakelitrol hallgatsz vele zenet, high end erositovel, vagy fene tudja mi kene ennek.

elo zenevel maskepp viselkedik viszont.

(#7021) Solicidium válasza honfoglalo (#7018) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Sajnos Klipscheket nem hallottam még.

(#7022) honfoglalo válasza Solicidium (#7021) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Elvileg a xms-ben ki lehet próbálni általában az in-eareket is. Kíváncsi lennék mit produkál egy Klipsch, mert magyarországon máshol nem is láttam. Külföldről meg a garancia-érvényesítési nehézségek miatt nem rendelek ilyet. :C :K

(#7023) vili13 válasza celf (#7020) üzenetére


vili13
őstag

Szerintem nagyon jó elektronikus zenéhez is, nem tudom mi lehet vele a bajod. "Bakelitről" meg nem hallgatok én semmit, ez a XXI. század, nem a kőkorszak! ;]

(#7024) Bushmann


Bushmann
tag

Hali, szólok, hogy hirdetnek itt IE7-et, aki kíváncsi, keresse meg :)

(#7025) vati182


vati182
aktív tag

Helló mi a véleményetek a sennheiser hd 218 as fejhallgatóról nemigazán taáltam rendes megnyilvánlást végigbujtam csomo oldalt a választ előre s köszi

(#7026) honfoglalo válasza vati182 (#7025) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Nemsokára fogok tudni róla beszálmolni
:R

(#7027) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Max. 15k-ig érdekelne zárt , agybadugós fülhallgató.
Suliba járni, szüntekben hallgatni meg mindenfele zajos környezetben hasznalnam, nem mellékesen kerekparozas közben is, ami ugye megköveteli a tartósságot :DD (nem kell vizallo, de azert egy kis izzadsagot birnia kene :) )
Általában metált , rockot hallgatok. (Metálnak teljesen elvadult fajtáit is) Továbbá szoktam lágyat és komolyzenet is. (Apocalyptica :DDD ) A tartósság fontos szempont lenne, Sennheisert hanyagoljuk. (Sennheiserből még nem sikerült olyat talalnom ami tovabb birta volna egy tescosnal)
AKG K330 Wasp (sárga-fekete) nagyon teszik, egyrészt mert itt apróban árulnak 5000ért, és at tudnam venni szemelyesen. Viszont a strapabirosagrol hallottam negativ kritikakat.
A valaszokat előre is köszi, remélem a tartossagrol tudtok nyilatkozni :)

Vati182 : Ha végignyálaztál egy csomo oldalt akkor a cimet is olvasd el legkozelebb :) [link]

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7028) celf válasza Tomi_Sci (#7027) üzenetére


celf
őstag

wasp k330 kabelre nem tunik tul masszivnak, kicsit vekonyka,lehet hogy ott megy szet a leghamarabb, bar nemreg vettem es nem igazan hasznalom nagy erobedobassal, es most meg ha akarnam se tudnam gyorsba lecsekkolni, mert nem talalom. lehet valamelyik lakotarsamnak ra kell majd koppintsak a kezere...

[ Szerkesztve ]

(#7029) honfoglalo válasza Tomi_Sci (#7027) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Na, hát a sennheiserek valóban rosszak strapabírás tekintetében, de az általam ismert AKG-k még rosszabbak, átlag 3 hónaponta cserélik.
Tehát ha ez a szempont nem biztos, hogy jól jársz az AKG-val. :N

[ Szerkesztve ]

(#7030) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Rendben akkor ez a kettő felejtős, megvárom míg valaki ajánl valamit :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7031) picur220 válasza vili13 (#7015) üzenetére


picur220
veterán

Azért az IE8 sem egy kategória egyik CX-szel sem.

(#7032) picur220 válasza Tomi_Sci (#7030) üzenetére


picur220
veterán

Vmiféle UE nem jó? MetroFi 150/200? LEhet, hogy Mo-n nincs de kintről tudnak hozni.

(#7033) celf válasza picur220 (#7032) üzenetére


celf
őstag

Metro Fi.150 jol szol bejaratva, halkan megjegyeznem. itthon hasonlitgatom IE8-hoz, CX550 II-hoz meg K330-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#7034) Tomi_Sci válasza picur220 (#7032) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Külföldi semmiképpen nem játszik, a garanciatol nem válnék meg.
Supergamer.hu esetleg, velük csak jo tapasztalatom van :D Bar lehet ezzel egyedul vagyok...
Köszi

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7035) picur220 válasza celf (#7033) üzenetére


picur220
veterán

Mondjuk a CX550-II-nél jobban szól? IE8-nál gondolom nem szól jobban egy bottom-line UE...

(#7036) picur220


picur220
veterán

Erről vkinek vmi véleménye??? Egyáltalán a gyártóról? Én egy Skullcandy fejest próbáltam ipod touch-al, és nagyon bejött! :K

(#7037) enzo89


enzo89
csendes tag

Végül is csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg tudja e azt amit az ára mutat, de mint látom akkor igen. Nem volt még Sennheiserem...és kicsit elvette a kedvem tőle az amikor írtátok, hogy nem bírja a strapát. Szóval, ha már kiadok érte ennyit..akkor nem lennél túl boldog, ha 2 havonta garanciálisan cserélgetni kellene.

(#7038) celf válasza picur220 (#7035) üzenetére


celf
őstag

megvannak a maga hatranyai, de nem marad el mondjuk 4x-esen (arban kb annyival volt olcsobb) az IE8 mogott.

a CX550 II most ra van kotve a hangkartyam fuleskimenetere, ugyhogy kb mindennap megy a burn-in olyan 3-4 orat. nemsokara tobbe kevesbe bejratottnak fogom minositeni es akkor majd jol osszehasonlitom oket. de eddig nem vettem tul nagy kulonbseget eszre koztuk. metro.fi 150 kicsit jobban tetszik. de anno mikor megjott az sem szolt valami szepen. formalatlan basszus, es harsany magasak...
szoval meg kiderul mit hoz a burn-in a CX550 II eseteben.

azt hiszem az IE8-ra is raferne meg jopar ora (akar 60-80 is).ma beraktam egy regi mixet amit nagyon szerettem anno. majdnem perforalta a dobhartyamat a magas....

(#7039) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Esetleg valaki megvéleményezné :C nekem ezt?
[link][link]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7040) celf válasza Tomi_Sci (#7039) üzenetére


celf
őstag

lehet, hogy nem szarok. nekem OEM bizniszenk tunik, ami lehet, hogy jol vagy rosszul sul majd el a vegen.

szoval zsakbamacska.

[ Szerkesztve ]

(#7041) Vamp


Vamp
senior tag

Wáááá, ilyen füleseket fogok tudni hozni, bagóért!:D:D

[ Szerkesztve ]

(#7042) picur220 válasza Tomi_Sci (#7039) üzenetére


picur220
veterán

Egy KOSS-ért 8 rugó? :Y Felejtsd el, inkább vegyél CX300-II-t.

Vamp: A halálfejes cucc vajon mennyire szól jól??? Ha jobban szól, mint a Panám, akkor lesz csere...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7043) Tomi_Sci válasza picur220 (#7042) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Kösz a tippet, de Sennheiserrel volt eleg sok negativ tapasztalatom (ugye azert vagyok itt, mert a tobbivel igazabol semmilyen sem volt :) ), konkretan hogy szethullik mint a luficsokor a fukasza alatt.
Kossrol ilyen rossz a velemenyed? :) Mashol lattam ilyen fülest 6ért, nyilvan onnan vennem.
Esetleg mas markabol milyet ajanlanatok? (nagyon max 15k) Pio? Denon?
Kutakodtam egy kicsit, de sokkal nem lettem okosabb :DDD Ilyeneket honnan erdemes rendelni? Jo ár/megbizhatosag aranyra gondolok :D

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7044) BloodyEddie válasza Tomi_Sci (#7043) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Üdv!

Iphone-hoz milyen (távirányítós) fülest ajánlotok? Igazából a számléptetés miatt fontos, a mikrofon kevésbé. Hangminőségre Creative EP-630 körüli érdekelne, agybadugós is jöhet. Nem hátrány, ha nem megy tönkre egy hónap alatt, tartós fülest szeretnék :)

mod: nem válasz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#7045) gelbelex válasza celf (#7038) üzenetére


gelbelex
őstag

azt hiszem az IE8-ra is raferne meg jopar ora (akar 60-80 is).ma beraktam egy regi mixet amit nagyon szerettem anno. majdnem perforalta a dobhartyamat a magas....

Ez alatt azt kell érteni, hogy kevés a mély?
Ha igen: Elég tapasztalt vagy, ezért csak óvatosan kérdezem, biztosan rendesen illeszkedik a füledbe? Mert szerintem az IE8-nak nagyon sok basszusa van, én 2-es fokozaton hallgatom, és már az elég. Igaz, babrálok vele, míg megfelelően a fülembe kerül.
De akkor... :C

(#7046) celf válasza gelbelex (#7045) üzenetére


celf
őstag

teljesen jol illeszkedik a fulemben. melyek vannak. jo teltek, meg minden (bar veluk sem vagyok 100%-ra megbekelve) de a magasak bizonyos (normalisan masterelt, konvertalt stb) zenekkel zavaroak tudnak lenni.
es ilyenkor csodol be a sony s639 EQ-ja, mert allitok egyet a legmagasabb EQ band-on es hozza se er azokhoz a magasakhoz, csak telefossa digitalis szarral a jelet......
hogy rohadna le a keze az osszes sony-s programozonak.

[ Szerkesztve ]

(#7047) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok! Milyen fülhallgatót tudnátok ajánlani nekem, még elérhető áron... Nekem ez 5-max 10k....
A lényeg, hogy minőségi anyagokból legyen, jól szóljon, valamennyire tudja a basszusokat produkálni.... és hagyományos kivitelt szeretnék, amin esetleg van mikrofon is!
Arról fel tudnátok világosítani, hogy az a típus aminek USb csatija van az miben különbözik a normal 3,5"-es kiviteltől? Miért jó, hogy USb-s? Nagyon lemaradtam... :Y

Kinéztem egy két típust, de várnék még ötleteket, segítséget! Köszönöm Szépen! :R

Sharkoon; Logitech

Bogyóka

(#7048) celf válasza TomiLi (#7047) üzenetére


celf
őstag

f@szkorbacsot neki ;]

nehez vegigolvasni egy topikcimet ? :N hat az tenyleg lemaradt....

[ Szerkesztve ]

(#7049) picur220 válasza TomiLi (#7047) üzenetére


picur220
veterán

"(a fejhallgatóknak külön topikja van)"
Nem ismerős a szöveg vhonnan?:DDD

(#7050) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Sennheiser MX 660 és 760 között mi a különbség? Mert árban nem különböznek túlzottan... Melyiket ajánlanátok egy mp3as lejátszóhoz? [Vagy esetleg mást, 6ezrem van rá.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.