Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62101) Dave™ válasza schawo (#62098) üzenetére


Dave™
nagyúr

Örülök, hogy bevált :) Azért erősítsd meg, hogy hallod a változást a kezdeti állapothoz képest. Illetve egyszer réges-régen lemondtál egy Superlux rendelésedről a javamra, remélem ezzel most kvittek vagyunk ;]

(#62102) sutyesz96 válasza schawo (#62100) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem ismerem a kínai verziót, de gondolom nincs számottevő különbség, szóval az is jó lehet.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62103) schawo válasza Dave™ (#62101) üzenetére


schawo
titán

abszolút :R Tényleg volt ilyen? :))

Hétfőn megérkezik hozzá Japánból egy doboznyi JVC Sipral Dot MS, remélem az még dob a hangon (most gyári bogyókkal használom).

Még járatom, majd beszámolok a változásról. Egyébként egy keveset már most is előrébb jöttek a magasak.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62104) schawo válasza sutyesz96 (#62102) üzenetére


schawo
titán

Én ilyet vettem: [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62105) Dave™ válasza schawo (#62103) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igen, volt, és akkor sokat segítettél vele, mert határidős volt, ajándékba ment karácsonyra :)

A gyári szilikon alapból vágja a magasakat, túl kicsi a belső átmérője arra a vetőcsőre, szélesebbel biztosan jobb lesz. Nekem a Rock Zirconé van rajta, az egészen jó illeszték, illetve próbáltam Comply T400 másolattal, az sem rossz, csak kicsit vastag, elég lett volna az eggyel kisebb.

(#62106) schawo válasza Dave™ (#62105) üzenetére


schawo
titán

Nekem is van T400 kópiám, nem tetszik vele. De a Sony hibrid utánzat passzol hozzá hangilag. Bár csak a hibás darabon próbáltam őket. Lehet meg kéne próbálnom megint. De mindegy, a JVC valószínűleg jobb lesz ezeknél.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62107) Dave™ válasza schawo (#62106) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem eredeti Sony hybridem van, de nem jött be. Mondjuk eddig még semmivel sem igazán, valahogy mindent összenyom, nem szeretem. A Comply-nál is érezni a magas vágást, de messze nem annyira, mint egy sima mezei foam-mal. Azért a szilikon az igazi :)

(#62108) schawo válasza Dave™ (#62107) üzenetére


schawo
titán

Én is azt akartam írni, hogy a hibrid sem passzol hozzá hangilag, csak pont a leglényegesebb szó lemaradt. :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62109) sutyesz96 válasza schawo (#62104) üzenetére


sutyesz96
őstag

Sajnos fehér a fülesem. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62110) #16820480 válasza sutyesz96 (#62109) üzenetére


#16820480
törölt tag

És ennek a színe mennyire fog szerinted látszani, ha a füledben van?

(#62111) bucsher válasza #16820480 (#62110) üzenetére


bucsher
őstag

És ha kiveszi? Akkor látszik és tök égő! :))

In the pipe - five by five!

(#62112) sutyesz96 válasza bucsher (#62111) üzenetére


sutyesz96
őstag

Attól hogy nektek nem számít egy füles kinézete, másnak még számíthat. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62113) #16820480 válasza sutyesz96 (#62112) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, de érted, ez a része pont a füledben van, senki nem látja. Ennyi erővel a jack dugó színe is zavarhatna, azt is bedugod, és kész, nem látod többet :)

(#62114) vicze válasza sutyesz96 (#62109) üzenetére


vicze
félisten

Van 1001 fehér utánzat is(meg eredeti is mellesleg), annyi energiát fektess bele te is hogy utána keresel.

(#62115) schawo válasza sutyesz96 (#62112) üzenetére


schawo
titán

Ha a színe számít, akkor [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62116) bucsher válasza schawo (#62115) üzenetére


bucsher
őstag

Azt nem mondta, hogy fehéret akar. Szerintem rózsaszínt! :))

In the pipe - five by five!

(#62117) sutyesz96 válasza bucsher (#62116) üzenetére


sutyesz96
őstag

Legjobb lenne a lila, csak sehogy se akar találni nekem ez a fránya kereső. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62118) vicze válasza sutyesz96 (#62117) üzenetére


vicze
félisten

(#62119) lacko6 válasza schawo (#62068) üzenetére


lacko6
senior tag

Hi.

Belinkelned a Dave fele CKR9LTD boltot.

Koszi.

(#62120) Dave™ válasza lacko6 (#62119) üzenetére


Dave™
nagyúr

Akitől én vettem már nem árul, valami medi... volt a neve. Ez a képek alapján erősen hasonlít rájuk.

(#62121) lacko6 válasza Dave™ (#62120) üzenetére


lacko6
senior tag

Az elado shop nevet meg tudnad nezni a historyba.Alin sok a gázos elado.

(#62122) lacko6 válasza Dave™ (#62120) üzenetére


lacko6
senior tag

ez lenne?[link]

pontosabban volt,de bezart :(((

[ Szerkesztve ]

(#62123) Dave™ válasza lacko6 (#62122) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igen, ez volt.

(#62124) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Nemrégiben lemondtam Piston 3-ról, mert a gombok nem működnek iOS-es eszközzel, de közben rátaláltam a KZ márkára. Az lenne a kérdésem, hogy mikorfonosok közül melyik az ajánlott kategória?

Itt van az összes: katt, az összefoglalóban az ED9-et találtam, ami elvileg elég jónak néz ki, csak ez ha jól látom armatúra driveres és emiatt elég hosszú, nem tudom emiatt mennyire lehet kényelmes, mert nagyon kilóghat ez a fülből, nem?

Esetleg más ajánlott típus ebben a kategóriában?

(#62125) paja_falcon


paja_falcon
csendes tag

Sziasztok!

Új fülest vennék max. 4000 Ft-ért. Volt egy Genius HP-02 LIVE típusúm régebben, amivel nagyon meg voltam elégedve, valami hasonlót tudnátok ajánlani? Sajnos itthon már nem forgalmazzák, ebayen meg irreálisan drága.

Ami fontos: jó hangzás, IEM, jó zajszigetelés.

Előre is köszi :)

(#62126) mzso válasza sutyesz96 (#62112) üzenetére


mzso
veterán

Fújd le fehér festékszóróval...

[ Szerkesztve ]

(#62127) sutyesz96 válasza vicze (#62118) üzenetére


sutyesz96
őstag

öcsém. :DDD :DDD

Amúgy miért a német Ebayt linkeli mindenki?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62128) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok, ilyen szivacsos illesztèket lehet vagy èrdemes Xiaomi Hybridhez használni?

Kicsit hülye a kérdés, mert mindkettő megvan, csak dönteni nem tudok. Úgy látom hogy a Xiaomi vetőcsöve mintha nem lenne elég hosszú, gondolom a KZ-nak hosszabb? Akárhogy is, hangzásra nem tűnik fel különbség a gyári szilikonhoz képest, nem is esik ki a fülemből, de ha van ideálisabb illesztèket, akkor olyat rendelnèk. Szilikonból pl a nagy kell a jobb fülembe, közepes a bal fülembe, ezért gondoltam, hogy biztosabb lenne a habos illesztèk.

Let's begin, de gozaimasu!

(#62129) _ak_ válasza _ak_ (#62128) üzenetére


_ak_
addikt

Szóval a habszivacs járata hosszabb, mint a füles vetőcsöve és nem tudom, hogy nem befolyásolja-e negatívan a hangzást rossz irányiba esetleg érdemes lehet nézni egy rövidebbet?

Let's begin, de gozaimasu!

(#62130) #16820480 válasza _ak_ (#62128) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ha már megvan, akkor próbáld ki, és meglátod, hogy érdemes-e együtt használni. Ha hosszabb a szivacs, az esetleg olyan szempontból lehet rossz, hogy amikor benyomod a füledbe, akkor összegyűrődik a vetőcső nyílása elé, és tompítja a hangot.

(#62131) randras_83 válasza _ak_ (#62128) üzenetére


randras_83
addikt

én ilyennel használom a P3-at és a PH-t is, nekem tetszik :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#62132) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok! Adott egy Iphone 5s tartalomfogyasztásra. A gyári fülese nekem kényelmetlen.Vettem egy Sennheiser cx 3.00 fülest helyette de sem a hangerővel se a mélyekkel nem vagyok elégedett. A műfaj amit hallgatok Dance. Mit ajánlanátok 10 000 körüli kategóriában ami megfelelne azon igényeimnek hogy ha akarom "leszaggassa a fejem" . Havonta egyszer szükségem van erre relaxációs célokból..............

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#62133) f4lcon válasza akoska23 (#62132) üzenetére


f4lcon
őstag

olcsóbban is van külföldről olyan amit keresel (Rock Zircon) de itthon talán a Soundmagic E10 lehet nyerő
nekem is 5S van, és erősítés nélkül is "leszaggatja a fejemet" a Zirconom.

(#62067) Tulku "Szerintem 3 armatúrától kezdődik az élet (ahol nem kell kemény kompromisszumokat kötnöd) amik rendre 500 dollár körül mozognak."
van ám normális 3 armatúra 170 dolcsiért is ;)

a kínai CKR9LTD-re meg csak annyit, hogy azoknak semmi köze az eredetihez, csak az, hogy úgy néznek ki (meg esetleg úgy szólnak) de a gyártónak max. annyi köze van hozzá, hogy eladta a gyártósort annak, aki most tízezrével gyártja őket...

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62134) vicze válasza f4lcon (#62133) üzenetére


vicze
félisten

Jó hát szegény XBA-300 is el van felejtve 250-ért pedig az nem a kínai kategória és elég populáris hangképe van. :)

(#62135) Vasinger! válasza f4lcon (#62133) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez a Zircon kb. milyen kategóriában van hangzásilag? P3, ED9, E30?

Milyen hangvilága van?

(#62136) f4lcon


f4lcon
őstag


89$-ért az év ajánlata?

ja, visszatér az LZ A2 pár hibát javítottak rajta (mmcx kábelek pl) és még mindig sub100$ - ha mindez igaz, akkor nem kell azon agyalnom, hogy az A3 kényelmes-e.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62137) f4lcon válasza Vasinger! (#62135) üzenetére


f4lcon
őstag

már kifejtettük a véleményünket itt páran a Zircon-ról :)
szerintem szebben szól, mint a P3 de több a mélye is, ami miatt úgy érezheted néhány zenénél (nem elektronikusnál) hogy az már rátelepszik mindenre. kicsit nagyobb belső lyukas szilikonnal ez csillapodik, és előjön, hogy milyen jó, szellős és életteli közepe van
az egésznek van egy kicsit meleg hangzása, emiatt sok zenét egyszerűen "kellemes" vele hallgatni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62138) vicze válasza f4lcon (#62136) üzenetére


vicze
félisten

Kösz, akkor nem várom meg az áprilisi 6$-os kupont, így olcsóbb. Szóval megrendelve.

(#62139) _ak_


_ak_
addikt

sheratan, randras_83: köszönöm, akkor teszek egy próbát velük

Let's begin, de gozaimasu!

(#62140) schawo válasza f4lcon (#62133) üzenetére


schawo
titán

Csak szeretnének 10ezret eladni. Kínai nóném fülesből senki nem vesz 50 dollárost random. Random füleseket 10ezrével a 3 dolláros katgóriában adják el. Alin az összes eladót figyelembe véve sem fogyott 100 darab összesen a CKR9LTD-ből.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62141) #16820480 válasza schawo (#62140) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem csak alin forgalmazzák, gondolom megy az taobao-n is. Elég nagy a felvevőpiaca ezeknek Kínában is, nem kell feltétlen külföldi piacra gondolni. Meg szoktam lepődni, hogy az egyre dráguló kínai márkák még mindig képesek eladásokat produkálni.

(#62142) MasterMind válasza #16820480 (#62087) üzenetére


MasterMind
tag

Igen egy Westone-ra nagyon kiváncsi lennék, de az nagyon sok. ;] A 1more-t nézegettem, sokkal jobb mint a gr07BE? Amúgy félreértés ne essék, tökéletesen megvagyok elégedve vele, fél éve használom még csak. A habszivacs sajnos elszakadt elég hamar, a szilikon meg nem az igazi. A Complyról van vélemény?

(#62143) #16820480 válasza MasterMind (#62142) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én régen hallottam már GR07-et, így nem igazán tudom így most fejből összevetni a 1more fülessel, de hamarosan megyek haza, akkor majd lesz erre lehetőség.
A Comply elég kétesélyes dolog. Van, akinek nagyon bejön, de nekem például irritálja a fülem (viszket), ezért nem tudom pár percnél tovább hordani. Illetve hátránya, hogy fogyó eszköz, mivel kopik, koszolódik, ezért időnként cserélni kell.

(#62144) Dave™ válasza f4lcon (#62133) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nyilván nincs köze közvetlenül a gyártóhoz, de ha úgy néz ki és úgy is szól 1/8-ad áron, az nekem már elég :)

(#62145) schawo válasza #16820480 (#62141) üzenetére


schawo
titán

taón 20 db alatt van.

(#62146) sheratan
Decemberi forgalom is látszik

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#62146) #16820480 válasza schawo (#62145) üzenetére


#16820480
törölt tag

De a tao csak az utolsó 30 napot mutatja eladásoknál, ha jól tudom.

(#62147) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

tudnátok IEM-et ajánlani, ami megfelel a köv. kritériumoknak:

- fehér,
- itthon beszerzhető,
- max 15k,
- (inkább) kiegyenlített hangképű,
- lehetőség szerint iphone kompatibilis

Sajnos az én összes tippemet kilőtte a színspecifikáció, de hátha ti tudtok valami értelmesebbet, mint egy Sennheiser CX... ezért az árért.
Előre is köszi:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#62148) mzso válasza K1LLMy53Lf (#62147) üzenetére


mzso
veterán

Bármilyen füles + festék spray? :D

(#62149) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Kicsit rendhagyó kérdés: Létezik 40 Ohm feletti impedanciájú kiegyenlített füles, aminek kicsi közép-magas kiemelése sincs?
20k alatt lenne jó megúszni.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#62150) BigBlackDog válasza Bici (#62149) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Miért fontos az impedancia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.