Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) AGE-T válasza #16820480 (#62494) üzenetére


AGE-T
senior tag

Valóban nem rossz hangú cucc. Ha kicsit "sportosabb" kialakítása lenne, szerintem best buy lehetne. IPhone kompatibilis, nekem tetszik. Egyedüli negatívuma így elsőre, a fém házból kinyúló fém kábelvezető, ezt a designt nem annyira értem. Arany színben kicsit MR. T. :D

Más!
Egy ideje flashelek már a Jaybird X2-re, erről van már tapasztalat itt fórumon? Városban futkározni, meg edzőteremben bohóckodni, egész jó lenne. Hócipőm tele a kábelekkel.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#62502) darvinya válasza AGE-T (#62501) üzenetére


darvinya
titán

Mit tud ≈$100-ért ez a Jaybird X2??
Kávét tud főzni. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62503) Tulku válasza darvinya (#62502) üzenetére


Tulku
veterán

Azért ha ügyes vagy feléért is megveszed...

(#62504) AGE-T válasza Tulku (#62503) üzenetére


AGE-T
senior tag

Harmad áron megeszem a csokimat, ha ez eredeti :D

Ár mögött a Lifetime garancia egész jó üzlet. 180 EUR és van egy fülesed, amit csak akkor nem cserélnek ki, ha rátaposol és széttörik.

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#62505) vicze válasza darvinya (#62502) üzenetére


vicze
félisten

Leginkább fix 8 óra üzemidőt(meg értelmes aksi leginkább ami nem hal meg fél év után), cseppállóságot.

(#62506) darvinya válasza vicze (#62505) üzenetére


darvinya
titán

Ezt azért hihetetlen, mert ebbe max. 30mAh aksi fér.

Tulku

Ez még így is drága. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62507) AGE-T válasza darvinya (#62506) üzenetére


AGE-T
senior tag

100-as azért simán elfér benne.

Pár helyen megemlítik, hogy akár vezetékes füleshez mérten is igen jó hangja van. Valamint nagyon jó a bt modul, aksi idő, és a lifetime gari.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#62508) darvinya válasza AGE-T (#62507) üzenetére


darvinya
titán

Akkor mit is kapsz $100-ért.
BT 2.1
8h* üzem, sem biztos, mint a honlapon is *May vary dependent on usage & device, lehetséges, akár.
Batár nagy füles (ez még SE 800-asnál is nagyobb).
Cseppállóság (ami néha hátrány, mint előny).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62509) AGE-T válasza darvinya (#62508) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nem vitatkozni akarok, és nem is vagyok érdekelt az értékesítésben. Nekem tetszik, és jókat írnak róla.

Hirtelen el sem tudok képzelni olyan szitut, ahol ez nem jó dolog. Főleg, hogy nekem konditerembe kellene.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#62510) f4lcon válasza vicze (#62495) üzenetére


f4lcon
őstag

merre laksz te? mert találkozhatunk hogy meghallgasd a HA-2-t mielőtt beleugrasz egy ilyen vételbe (illetve van megbízható eladó ebayen, ha érdekel)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62511) vicze válasza f4lcon (#62510) üzenetére


vicze
félisten

Én már messze északon... Hétfőn hozza a futár szóval már késő lenne asszem. :)
Illetve itt olcsóbb mint otthon szóval ezzel se kell szenvedjek. Körbejártam eléggé a DAC kérdéskört, hogy nagyon ne maradjon más választás, konkrétan még mindig 0 negatív véleményt olvastam róla, ami azért ritka és magáért beszél. Win 7 + Win 10 és Android support is kell, ezért elég sokat kiszórtam.

Volt pár órám hasonlíthatni a 1More Dual, 1More Triple, AX35 és XBA300-at. Z3C-n hallgattam, ami magas kiemelt, így ezt tessék figyelembe venni. Az élmény elég kiábrándító volt. :(
Még AX35-öt se érik utol, az XBA300 meg egy más világ(részletesen akkor jövő héten). A Triple részletesebb a Dualnál, de messze nem annyival ami indokolná a felárat, még mindig ~40$ környékén mocsok jó vétel a Dual, de a 70 nevetséges, úgy hogy az AX30 adja ezt a basszus gennyiséget szóval arról se kell lemondani és részletesebb, egy sokkal jobb dinamikus és armatúrás meghajtóval.
A Triple-t nehéz hova rakni mert az anyag minősége tényleg nagyon magas, de a hangja nyilván nem gyenge, de sehol nincs akár az AX35-höz képes részletességben leginkább. Egyszerűen ez a DD már kevés ehhez az ársávhoz, végső soron ugyan azt kapod mint a 16$-os Pistonban, csak értelmesebb hangolással, bár így is sokallom a mélyeket.

(#62512) fericske válasza vicze (#62511) üzenetére


fericske
addikt

Azért ne vess követ még rá. Az lz-a2-őm amiért úgy odavagyok is elfogyasztott legalább 100 óra üzemidőt mire megjött a hangja, és végre megelégedettséggel hallgattam. Előmásztak a részletek a DD-ből is. (az lz-a3-hoz meg 200 órát javasolnak....)
Akusztikai hangolással barkácsolásilag is megpróbálkozhatsz, ha ad erre lehetőséget a füles konstrukciója.

(#62513) #16820480 válasza vicze (#62511) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az AX35 legnagyobb hibája szerintem az, hogy olyan merev, csavarodós kábele van, és hogy nem képesek belőle mikrofonost csinálni. A 1more tökéletesen megy szifonnal és droiddal is, hangerő, stb vezérlés működik mindkét rendszeren, szóval le a kalappal.
Nem hiszem el, hogy az Astrotecnél nem látják, hogy ilyen füleseket telefonhoz vesznek az emberek.

(#62514) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Sony MDR-EX15LP-t, de nagyon mélyhiányos. Visszavigyem, vagy ennek ilyennek kéne lennie?

Esetleg egy Panasonic RP-HJE125-el jobban járnék?

[ Szerkesztve ]

(#62515) MineFox54 válasza MineFox54 (#62514) üzenetére


MineFox54
őstag

Mélyhiányos, és iszonyat sok közép/magas van.

(#62518) malphitee


malphitee
senior tag

Sony hybrid gumiharangot lehet itthon venni? Ha igen privatba egy linket kernek mert en nem talaltam...

(#62519) MineFox54 válasza MineFox54 (#62515) üzenetére


MineFox54
őstag

A közepek kérdése egy kis járatással mérséklődött, de még mindig mélyhiányos.

(#62520) BigBlackDog válasza malphitee (#62518) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Egy boltban biztosan lehetett venni Budapesten, de most éppen az üzemeltető céggel szemben, ha jól látom, költségvetési csalás megalapozott gyanúja miatt folytatnak nyomozást. :DDD Szóval itthon nem biztos, hogy fogsz kapni. Milyen méretben kéne? Ha nem a legkisebb, SS méretben, akkor lehetséges, hogy egy olcsóbb Sony fülessel, amihez adnak egy garnitúra illesztéket, könnyebben megoldod a problémád.

[ Szerkesztve ]

(#62521) crey


crey
MODERÁTOR

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, mert egyedül nem találtam rá a megfelelő megoldásra.
Olyan IEM mikrofonos headsetet keresek, aminek normális a hangminősége, és különálló jack dugója van a mikrofon résznek és a fülhallgató résznek.

Sokat utazom mostanában, és nem akarok valami debella dögöt hurcolni, viszont sokszor lenne hasznos, ha a reptéren várakozva tudnék pl. Skypeolni laptopról..

Köszi,

Dzsini.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#62522) Keem1 válasza crey (#62521) üzenetére


Keem1
addikt

Jack splitter?

(#62523) darvinya válasza crey (#62521) üzenetére


darvinya
titán

IEM-be még nem láttam külön kivezetett végződést, inkább átalakítóval lehetne ezt megoldani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62524) kokov


kokov
tag

Ért itt valaki a hangszórókhoz? Keresek valami jóféle 9,2mm-es vagy 10mm-es drivert. Ez a frekvenciamenet milyennek számít?

(#62525) crey válasza darvinya (#62523) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Keem, darvinya:

Gondoltam rá én is, erre valami ötlet? :) mert maga a sima splitter nem elég szerintem :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#62526) darvinya válasza crey (#62525) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem lenne elég.
4 pin-est csatlakozót elosztja 3 PIN fülesnek és 2 PIN mikrofonra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62527) dudika10 válasza kokov (#62524) üzenetére


dudika10
veterán

Ért itt valaki az autókhoz? Keresek egy 4 vagy 6 hengeres motort. Ez a nyomatékgörbe milyennek számít?
[link]

Mivel nem érzed, hogy mennyire nincs értelmes a kérdésednek, ezért bármit is akarsz csinálni, a végeredmény teljesen véletlenszerű lesz.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#62528) vicze válasza fericske (#62512) üzenetére


vicze
félisten

Nem vetek követ, egyáltalán nem erről van szó, pusztán ár érték. A Dual-t már legalább 2 hónapja hallgatom(napi 5-6óra) és hát az se változott, a Pistonoknak is 20 óra kellett kb. ez úgy elég fixnek tűnik erre a DD-re.
Mondandóm lényege, hogy a Triple és a Dual közti árkülönbséget nem tükrözi a hang, egyáltalán nem. Ha a 70 és 100$-os jelenegi US árat venném figyelembe, akkor azt mondanám, hogy az a 30$ az anyagminőség miatt és a valamennyi +hangminőséggel együtt simán megéri, DE a Dual-t szerencsés esetben megkapod 40$-ért, a Triple meg 80$ alatt esélytelen, így már egyáltalán nem tudom az mondani, hogy a Triple ajánlható mert nem nyújt szignifikánsan többet, az anyagminőségen(ezt nem győzöm hangsúlyozni, mert az tényleg nagyon magas) kívül.
Amúgy a kialapítása miatt barkácsolni max annyit lehet rajta, hogy lefeded az egyik nyílást, de az vagy tompítja a basszust, vagy növelni fogja, illeszték meg semmi más nem jó rá a sajátján kívül a batár vetőcső miatt. :P De azokkal nagyon nagyon elégedett vagyok jobb mint a Sony Hybrid, még a szivacsos is tök jó, amit amúgy utálok. :P

@sheratan: Az nem hibája, hanem egy fos a kábele. :P Ki kéne cseréltessem egy értelmesre és sokkal használhatóbb lenne, de ezt bárki megteheti és még úgyis jóval olcsóbb mint a többi, sőt igazából mikrofonosra is cserélheted a kábelét. Lényegében az alap az nagyon nagyon jó. Nekem a háza is túl nagy, és már 1óra után is kényelmetlen.

Lényegében a Dual-t ajánlom továbbra is, annak aki elviseli a színét, a többiek meg gondolkozzanak el, hogy a Triple megéri-e, mert nem nyújt annyival többet hangban.

(#62529) crey


crey
MODERÁTOR

Még egy kérdés, Pistonhoz hasonló fülest nem csinált még senki iPhonehoz? Az ár/érték érdekelne igazán :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#62530) kokov válasza dudika10 (#62527) üzenetére


kokov
tag

Kösz a semmit.

Nézd kb. 10-15 féle drivert számoltam, ami csak a driver külön és neten rendelhető abból a célból, hogy majd te beforrasztod. Mivel minden netes viszonteladó elnevezi valahogy hasból és se modellszám se gyártó se semmi csak a szokásos kamu ezért a frekvenciamenet az egyetlen, amibe kapaszkodni lehet, ha neten rendelsz drivert fülesbe.
Ezen kívül a képről max azt látod, hogy milyen fólia a membrán anyaga. Olyan hirdetés, aminél egyáltalán van görbe alig marad 2-3 féle.
Szóval aki csinált már ilyet simán lehet, hogy ezt választotta és emlékszik a gyári fülesekhez képest kb. milyen árszintet képvisel az a hangminőség, amit végül kapott.
Szóval attól, hogy te nem érted, vagy éppen ebben a fórumban egyetlen ember sincs, aki érti még nem jelenti, hogy nincs értelme.

(#62531) vicze válasza crey (#62529) üzenetére


vicze
félisten

Pontosabban mit értesz, Pistonhoz hasonló alatt? A összes 1More brand-es füles iPhone és Android kompatibilis, a Xiaomi brandesek értelem szerűen csak android.

(Egyértelműség kedvéért, a 1More gyártja a Xiaominak a füleseket.)

(#62532) dudika10 válasza kokov (#62530) üzenetére


dudika10
veterán

A hozzászólásod alapján akkor levonom a következtetést, hogy a motor nyomatékgörbéje egyértelműen meghatározza egy autó menettulajdonságait.
Nem számít se az autó tömege, se a váltó, se a futómű, semmi.

Na akkor egyértelműbben:
A driver önmagában nem képvisel semmilyen minőséget. Nem úgy működik a dolog, hogy bepattintunk egy drágább drivert a dobozba, és máris jobban fog szólni.
Két járható út van: rengeteg kísérletezés vagy szimulálás+tervezés+mérés (és rengeteg kísérletezés). A fórum olvasgatása, más emberek tapasztalata más fülhallgatókkal, a Te esetedben teljesen haszontalan (esetleg ha elárultad volna, hogy milyen házba akarod rakni, és véletlenül volna itt valakim, aki éppen azzal a házzal kipróbált jópár drivert... de ennek az esélye 0).

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#62533) jojoker08


jojoker08
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy melyik bluetooth fülhallgató passzolna a Sony Xperia Z3-hoz, illetve melyik éri meg leginkább (pl.: aksi üzemidő, hangzás, leginkább hip-hop pörög nálam)? Első sorban zenehallgatáshoz kellene, mert vastag tokban azért macerás a számléptetés munka közben.

(#62534) vicze válasza jojoker08 (#62533) üzenetére


vicze
félisten

"melyik bluetooth fülhallgató passzolna a Sony Xperia Z3-hoz"
A BT szabvány, azaz mindegyik működni fog vele, nincs passzoló meg nem passzoló.

Többit majd mások megválaszolják.

(#62535) kokov válasza dudika10 (#62532) üzenetére


kokov
tag

Ne már, Jézusom ne told már túl. Ezeknek a hangszóróknak kb. 800 és 3000 Ft között van párja vili? Gyártó általában tök ismeretlen.
Egy részük nagyon vacak, más meg egész jó. Vettem hamis AKG fülest 5k-ért kínait, abban pl. olyan driver volt, aminek 1200Ft párja (képről felismertem) és nem szólt rosszul. Persze (fejhallgató erősítővel) hallhatóan rosszabb minősége volt, mint az eredetinek, aminek megtört a kábele, de ahhoz képest, hogy 600Ft darabja annak a drivernek, amivel a hamisat szerelték először meglepődtem és csak utána szereltem át a hamisról a fül felöli törés gátlót és a kábelt az eredetire.
Most feladta az eredeti gyári driver kuka, mert recseg. Nyeleltem vagy 6 évet. Király volt, kimúlt.

Gondoltam megnézem milyen a drágábbik pár driverek közül valamelyik, mert ha az 1200Ft os driverpár már majdnem jó, lehet, hogy nekem már egy 1600Ft-os is tök elég… (A telefon nagyon vacak.)

Akkor régen valahogy 8k-ért meg tudtam venni az AKG-t, de mára már régen nincs ilyen típus és a többi meg nem tetszik ahogy kiáll az ember búrájából. Nekem ez a nem kiálló bogyóforma jön be.

A gyári füleseknél még a (20-30k) kategóriában is bőven van olyan, hogy egy szög egyszerű fém hüvelyben van egy 10mm-es driver és ennyi. Egyetlen hangszóró. Beledugod az agyadba és örülsz. El ne kezdjünk már dobozozni itt, nem audiophile dolog ez még. Messze nem.

Szög egyszerű lenne, ha értenék hozzá és tudnám hogyan néz ki egy jó minőségű drivernek a frekigörbéje és meglenne a gyárié is, mert ránézésre el lehetne dönteni, hogy melyik hasonlít rá legjobban és tádámm, helyettesítés. Akkor nem is írtam volna.
Eddig az jött le egyéb infó hiányában, hogy külön vásárolható darabok között attól sokkal jobb minőségű hangszórót amúgy nem nagyon lehet venni külön, mint amit beszúrtam. Lehet, hogy egy 5k-s gyári füles minősége fölé nem is lehet szereléssel menni, mit tudom én. Filléres szar, gondoltam kipróbálom.

Dobok előtte egy hsz-t hátha előttem már ezren kipróbálták érted. Elég valószínű, ha ilyen olcsó. Nem kell nekem 20 fős fejlesztő mérnök csapat, meg két lexikon, egek ne szívass már! Most miért kell xopatni? :(((

[ Szerkesztve ]

(#62536) vicze válasza kokov (#62535) üzenetére


vicze
félisten

Bocs nem sértés, de kb. ennyit tudok erre mondani:

"ha értenék hozzá és tudnám hogyan néz ki egy jó minőségű drivernek a frekigörbéje"

A minőségnek és a frekvencia görbének 0 azaz 0 köze van egymáshoz. dudika10 leírta elég részletesen, hogy hogyan alakul ki a hang. A meghajtó az 1db komponens a 20+-ból, amik összessége leginkább a frekvencia görbét meghatározza meg, az a gyártók ízlés szerint alakítják különböző módszerekkel, ha éppen nem sajátot gyártanak. A minőség meg aztán kb. végtelen faktor keveréke.

A frekvencia görbe azt mondja meg milyen lesz a füles hangkarakterisztikája, mély kiemelt, magas kiemelt, közép kiemelt stb., ez a minőséggel köszönő viszonyban sincs.

A probléma ott kezdődik, hogy hiszel valamit ami általános igazságnak gondolsz, ami egyáltalán nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#62537) Keem1 válasza crey (#62525) üzenetére


Keem1
addikt

Én eBay-en vettem anno, szintén skype-hoz prímán működik. Zenehallgatáshoz a filléres splitter nem biztos, hogy ideális :DDD

(#62538) kokov válasza vicze (#62536) üzenetére


kokov
tag

Van ez a félbevágott töltényhüvely ház, amit elkezdtek imádni a gyártók. Nem mind úgy és ott vezeti a kábelt, de variációk egy témára. Én ezt utálom, mert kiáll a fülemből. Nem tetszik. Teszek rá, hogy fából fémből vagy lópikulából van e. Nem tetszik.
Az öblös bogyós (amit szeretek) kiment a divatból (van az ördög tudja) nincs már. Tudok forrasztani, van jó szerszámom, ezért fogok bele tenni egy másik driver párt anélkül, hogy ledoktorálnék a témából. Most miért kell ezért szívni a vérem? Ez az arrogáns trollkodás mikor lett ekkora divat itt? Régen a PH-n segítőkészebb emberek voltak.
:(((
Tudjátok mit nem kérdeztem semmit.

(#62539) f4lcon válasza kokov (#62535) üzenetére


f4lcon
őstag

miért nem veszek egy Venture Electronics Monk-ot, ami nem kell forrasztgatni, és 7,5 dolcsi
ami mellett ráadásul ku.rva jó.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62540) vicze válasza kokov (#62538) üzenetére


vicze
félisten

Nem szívatunk értsd meg. :( Lehetetlent kérdezel több szempontból is, elég világosan és segítőkészen leírtuk a lényeget ketten is szerintem.
A frekvencia görbe amit a gyártó a meghajtóhoz megad, egy alap, abból bármi lehet, ha egy házba belerakod. Mivel a ház drasztikusan módosíthatja a hangot. X házban máshogy szól mint Y-ban. Még egyszer a frekvencia görbe a minőséget se határozza meg, így ezt hiába kérdezed. Erre próbálta dudika10 rámutatni. Megpróbáltuk megmagyarázni miért nem fog tudni senki segíteni ilyen egyszerűen.

Mindenesetre tényleg sok sikert, és remélem a végeredményed tetszeni fog neked. :)

(#62541) dudika10 válasza kokov (#62535) üzenetére


dudika10
veterán

Na mégegyszer, hátha:

Tegyük fel, hogy én kipróbáltam pont ugyan azt a két drivert, amit kinéztél. Beraktam az 1200 forintost egy pici, nem teljesen zárt házba, és azt tapasztaltam, hogy nem jó, ellenben az 1600 forintos jó volt. Te meg be akarod rakni egy nagy és teljesen zárt házba és azt tapasztalod, hogy az 1600 forintos sokkal rosszabb.

(#62538) kokov:
Ha válaszolsz nekem arra a kérdésre, hogy melyik a jobb, ha wd40-et használok, vagy ha műszerolajat (nem, nem mondom meg, hogy hol és mire akarom használni), akkor válaszolok az eredeti kérdésedre.

Nem szívatunk. Próbáljuk megértetni veled, hogy nincs értelme annak, amit kérdezel, és nincs a Földön olyan ember, aki tudna rá válaszolni.
Jah és arra, hogy a frekvenciagörbe semmit nem jelent önmagában. Semmit. Tényleg. (Még ha tudnánk a mérési körülményeket... akkor talán... de nem, akkor sem, így meg aztán végképp nem.)
Abban meg őszintén bízom, hogy a közeljövőben nem doktorálsz le ebből a témából, mert ha igen, akkor én is megpróbálkozok egy doktorival XIX. századi kínai szépirodalomból. ;]

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#62542) jojoker08 válasza vicze (#62534) üzenetére


jojoker08
tag

Köszi, ez hatalmas segítség volt. Úgy értem, amelyik nem problémázik vele, nem kapcsolgat le zenehallgatás közben. Igazából típus, tapasztalat, tipp érdekelt volna, de ahogy elnézem ez vitafórum, némi túlzással háborús övezet. Nagyon hálás vagyok az infókért.

(#62543) Degeczi válasza f4lcon (#62539) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem munkábajáráshoz és munkához fontos az elszigetelés, csak IEM kialakítás jöhet szóba, de otthonra kipróbálnék én is egy ilyet, valóban jókat írnak róla.
Honnan érdemes rendelni?

(#62544) darvinya


darvinya
titán

Ezek az pár hsz-ek feldobta délutánomat. :D

Olyan vita, mint melyik a jobb autó, stb.

Felvetek egy kérdésben további vitát.
Mi van ha a görbe magában membrán karakterisztikát mutatja, azaz végtelen térben lett mérve?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62545) vicze válasza jojoker08 (#62542) üzenetére


vicze
félisten

"amelyik nem problémázik vele, nem kapcsolgat le zenehallgatás közben"
Ez teljesen független a telefon típusától. :)

Használd a keresőt(nagyon jól működik) és sokkal előrébb leszel, mert utóbbi időben rengeteg szó volt erről és újra meg újra csak ugyanazt írjuk. Elég a bluetooth szóra rákeresni. ;)

(#62546) darvinya válasza vicze (#62545) üzenetére


darvinya
titán

Lehet BT-st is be be kéne venni TÖ-be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62547) .DLL


.DLL
veterán

'Ello!

A mai nap folyamán eltűnt a Soundmagic E30-am ne kérdezzétek hogyan, fogalmam sincs. :O
A lényeg, hogy kellene egy füles...

Vagy ugyan ezt (mert imádtam), vagy max 15e-ig ha van jobb, jó levegős szép térrel rendelkező, kábelt fül mögé vezető IEM, hasonlóan jó vagy jobb hangszigeteléssel. Ha ennyiért nincs jobb, akkor maradok az E30-nál.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#62548) f4lcon válasza Degeczi (#62543) üzenetére


f4lcon
őstag

csak alixpress-en tudod beszerezni úgy tudom.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#62549) Degeczi válasza f4lcon (#62548) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, ott találtam meg én is, de nincs (ezért az $555-ös ár :), elvileg 2 hét múlva lesz nekik, utána az alapár elvileg $5 lesz, csak a szállításnál kérdéses, h az mégegyszer $5, ahogy a táblázat írja a HK Post-hoz, vagy lesz vmi olcsóbb módja is (említ Aliexpress-es szállítást is, de az nincs a táblázatban)

(#62550) monti0222w válasza .DLL (#62547) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, ugyanez a cég csak az E50, tetszeni fog, igaz nem fül feletti elvezetésű, hanem hagyományos. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.