Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) darvinya válasza Bodz (#80994) üzenetére


darvinya
titán

Megvehetnéd, s talán talin meg hallgatnám ezzel. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81002) #16820480


#16820480
törölt tag

Aki TWS fülest nézeget, annak esetleg érdekes lehet: [link]

(#81003) Bodz válasza MPeter87 (#80997) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem akarom megvenni, csak kölcsön tudná adni a gazdája. Ez nekem egy Mo-Mo, Mo-Szlovákia postaköltséget jelentene (5xxx Ft összesen). Csak azért érdeklődtem, hogy ennyi pénzt ne dobjak ki valami vacakra. :)

(#81001) darvinya: Ez mi ez? Erősítő, egyértelmű.. :)

[ Szerkesztve ]

(#81004) Bodz válasza Tulku (#80995) üzenetére


Bodz
nagyúr

Aztán csinálsz a 100-ból egyet mi? :D

(#81005) MPeter87 válasza Bodz (#81004) üzenetére


MPeter87
őstag

Azt hittem, hogy van valami trükk. :B ;]

Szerk.: ezt eggyel korábbi hsz-re akartam írni. :)

[ Szerkesztve ]

(#81006) _Dumber_ válasza kemcso (#80993) üzenetére


_Dumber_
őstag

Köszönöm. E11 megrendelés alatt.
VSD: Fül feletti elvezetést nem szeretem, meg a teljes fület kitöltő nekem nem jön be. Olyan érzésem van. mintha ki akarna esni (lást Endurance run)

[ Szerkesztve ]

(#81007) monti0222w válasza _Dumber_ (#81006) üzenetére


monti0222w
addikt

Én is így voltam vele nagyon sokáig, de meglehet szokni őket, most is fülfeletti fülesem van. Pedig tényleg nagyon sokáig ellene voltam anno. :K

(#81008) Bodor


Bodor
veterán

Sziasztok!

Fiamnak Huawei Mate 20 Lite telefonhoz szeretnénk vezeték nélküli fülhallgatót vásárolni. A lényeg az elérhető legjobb hangminőség, és a hosszabb üzemidő kb. 30.000 Ft-os áron. Bluetooth és NFC között van érezhető hangminőség különbség?

Első nekifutásra ezeket néztük ki. ( nem fontos a true wireless, viszont csak a könnyebb vezetékesek jöhetnek szóba)

Sony WF-1000X

CONNECT IT True Wireless

COWON CT5

Audio-Technica ATH-ANC40BT

Sennheiser CX SPORT In-Ear Wireless

Jabra Elite 65t Cooper Black

(#81009) India válasza Bodor (#81008) üzenetére


India
aktív tag

Nem kerdeses [link]

[ Szerkesztve ]

(#81010) 888777654 válasza Bodz (#80994) üzenetére


888777654
lelkes újonc

Bad guy YouTube nagyon lefikázta ha jol emlékeszem. Volt mellette mas, ami olcsóbb es jobb is volt. En nem venném meg.

Mas: aki hallotta a gr07 et. Birja a gyilkos hangerőt? Mivel a vsd3 birja gondoltam feljebb lepnék. A 32 ohmos varianst nezem. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#81011) Tulku válasza Bodor (#81008) üzenetére


Tulku
veterán

Én vettem a fiamnak egy Jabra Elite 65t-t...nagyon jó, ajánlom!

(#81012) f4lcon válasza Bodor (#81008) üzenetére


f4lcon
őstag

én lobbiznék az Anker Liberty Air mellett, mert egyszer nagyon meghallgatnám már itthon :) a review-k nagyon jók.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#81013) #16820480 válasza Bodor (#81008) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az NFC nem egy hangátviteli mód, csak csatlakozáshoz használják a készülékek. Csatlakozás után úgyis Bluetooth kapcsolaton megy a jel.

(#81014) f4lcon


f4lcon
őstag

Amúgy a Xiaomi Airdots Pro megvolt már vizce1-nek? AAC képes

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#81015) Bodor


Bodor
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ, akkor a Jabra kap egy próbát.

(#81016) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

Letérdelt a Telekomban vásárolt Jabra Coach fülesem, és sajnos nincs másik nekik, így visszafizetik a vételárát.

Elsősorban edzéshez használtam, de bkv-n is jól teljesített. Hibátlan füles volt, bár a vezeték kicsit zavart. Ami a legjobb volt benne, hogy kicsit basshead füles volt, tehát eltalálta az ízlés világom!

A kérdésem a következő, hogy kb 20 -30 ezer között tudtok e olyan BT fülest, ami kb basshead? Egy kritériumom van, nem akarok akkupakkot! Elég a 4 5 órás üzemidő!

Köszönöööm!

(#81017) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Ez a Sony fülhallgató ugye nem hallójáratba illeszkedik? Próbálom eldönteni, csak olyan hibrid megoldásnak tűnik.

Üdv!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#81018) darvinya válasza looser (#81017) üzenetére


darvinya
titán

Nem hallójáratba illeszkedő, ez fülkagylóba való, csak van rajta hangnyílás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81019) fericske válasza looser (#81017) üzenetére


fericske
addikt

Nem hallójáratba illeszkedő.

(#81020) gaben22


gaben22
senior tag

Massdrop SoundMagic PL50 25$ + szállítás (most nem tudom megnézni HU-ba is szállítanak-e), mindenesetre ha igen, akkor ÁFA és vám határ alatt van, így kb 28-30$ az ára, cserébe jó ha május végén megkapod. Esetleg annak, aki ilyen hangképet keres jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#81021) mr_kickass


mr_kickass
tag

Sziasztok,

10k korul keresek vezetekes fulest, mikrofonos kabellel (ami lehetoleg cserelheto). KZ ZS5-om adta meg magat, KZ AS10-en gondolkodtam, de nyitott vagyok mindenre. Mit tudnatok ajanlani?

Ha nemreg lett kibeszelve, elnezest, de par oldalt visszaolvasva nem talaltam hasonlo kerdest.

Elore is koszonom!

(#81022) looser


looser
addikt

darvinya, fericske: köszi srácok! Elhagytam a gyárit, gondoltam, ez egy fokkal minőségibb, szóval csere.
:R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#81023) kuntics válasza fericske (#80991) üzenetére


kuntics
aktív tag

köszi az infót,ezek szerint van itt más is,aki ilyennel próbálkozott.

a fülesen nem találtam több furatot,csak a hátulján lévő rácsos részt.Akkor ennél működnie kellene a dolognak?

(#81024) fericske válasza kuntics (#81023) üzenetére


fericske
addikt

Igen

(#81025) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a Piston Hybridemet és 30K körül szánok rá. Kialakításra valahogy a fül melletti és egyéb megoldásokkal nem tudok megbarátkozni. Maradnék hagyományos kábelen. A szokásaim alapján most éppen egy Honor 8-at használok. Kb. 100% Spotify megy, elég vegyesen, főként rock és house.

Érdemes-e ennyit kiadni ha marad a telefon és Spotify kombó? :R

[ Szerkesztve ]

(#81026) #16820480 válasza XP NINJA (#81025) üzenetére


#16820480
törölt tag

Spotify nem annyira gond, de szerintem Honor 8 mellé nem nagyon érdemes, volt olyan telefonom, utáltam a hangját. Lapos, dinamikátlan, eltünteti a részleteket. Szerintem max egy E10-et szerezz mellé, de ha marad ez hangforrásnak, akkor nem érdemes nagyon többet áldozni rá.

(#81027) XP NINJA válasza #16820480 (#81026) üzenetére


XP NINJA
őstag

Ez jellemző a többi honor/huawei termékre is? Érik a csere, de szeretem a márkát.

(#81028) Astrolagoon válasza XP NINJA (#81027) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

LG és pár kinai PL Meizu egyes cuccai nyújt kb elfogadható szintet akik ráfekszenek külön a zenei részre.
Huawei,honor de még a samu,szifon is szerintem borzalmas.Elrecsegni jók szóljon valami szól is.. .. de már egy 100 dolláros Shanling M0 is HIFI orgazmus/menyország bármelyik telefonhoz képest.
Lehet ezeket equzni root után "superaudiomodokat" telepíteni.Dinamikát ,teret transzparenciát akkor sem fogsz lelni.Igaza van a kollégának nincs értelme kábelesen reménykedni!

Ellenben egy jobb aptx HD /LDAC képes fülessel jobban járnál.Bár ennek ára van 30 körül nem tudom,hogy áll most a vezetéknélküli piac :F
Android 8 tól elméletileg a legtöbb Droidos készülék ismeri ezeket a modernebb vezetékmentes kevésbé veszteséges codeceket.

Szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

(#81029) #16820480 válasza XP NINJA (#81027) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az újabbakon már jack csatlakozó sincs, ilyenkor az átalakítóban levő filléres vacak felel a hangért, szóval sokat nem érdemes várni. Én azt csináltam pontosan, amit Astrolagoon javasol: vezeték nélküli modul és vezetékes füles. Jelenleg az egyik legjobb ilyenre az Earstudio ES100, de ott az A&K XB10 is, illetve akár Fiio BTR3 (vagy M5, amit most jelentettek be csak, és igazából egy mini lejátszó, de amúgy a BTR3 utódja kellene legyen), vagy Shangling M0 is tud elvileg ilyet.
Ezután csak arra kell figyelni telefon vásárláskor, hogy tudja a megfelelő BT kodeket (LDAC és/vagy aptX-HD), de ezt minden újabb telefon tudja már szinte (aptX-HD inkább csak felső kategóriában van mondjuk).

[ Szerkesztve ]

(#81030) XP NINJA válasza #16820480 (#81029) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek, akkor még egy kis spórolás lesz :)

(#81031) -NoVa- válasza XP NINJA (#81030) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én nem köszönön egyiküknek sem. Semmiképp. Nem, nem, és nem. Eddig egész jól elvoltam az S9-cel, pedig munkahelyen nagyon jól tudom, mennyivel többet hoz ki egy sima X-FI HD DAC is a füleseimből. Bah.

BTR3 megrendelve.

(#81032) Tulku válasza -NoVa- (#81031) üzenetére


Tulku
veterán

Ilyen ez a popszakma...

Nekem a hordozható hangminőségig el kellett mennem jóval millió fölé ;]

(#81033) #16820480 válasza Tulku (#81032) üzenetére


#16820480
törölt tag

És akkor még a lejátszót nem is számoltad ;]

(#81034) Tulku válasza #16820480 (#81033) üzenetére


Tulku
veterán

Ja tényleg.... :O

(#81035) -NoVa- válasza Tulku (#81032) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na jó, én abból indultam ki, hogy ugyan hallásom van, de erős kompromisszumkészségem is :D
És nem vigyázok a napi hurcolós hangcuccaimra, úgyhogy kb évente elhasználok egy Carbo Tenore-t, azt meg fölösleges drágább eszközzel hajtani. Irodában, ha pár kolléga pont itt megbeszél a szobában, akkor úgyis a QC35 a hangminőség abszolút elérhető csúcsa :)

(#81036) mr_kickass válasza mr_kickass (#81021) üzenetére


mr_kickass
tag

Erre valaki?

(#81037) Tulku válasza -NoVa- (#81035) üzenetére


Tulku
veterán

Én is komoly kompromisszumot kellett kössek...jelenleg TWS füles és egy telefon a cuccom...
De...
Előhúzom a skatulyát kiveszem a füleseket és kb 3 mp múlva hallgatom a zenét...se drót, se bekapcs, se egyéb ügy...ez nagy szó...

A minőség kompromisszumos, de még épp elfogadható...

(#81038) kemcso válasza mr_kickass (#81036) üzenetére


kemcso
Ármester

Ennyiért cserélhető kábeles nincs, vagy csak olyan kínai, ahol az utángyártott kábel kb uannyi, mint egy új füles. Amúgy összefoglaló.

(#81039) atti29


atti29
tag

Muzix akciózott megint pár olcsóbb és drágább fülest,köztük az Audiofly Af 180 is 175k helyett 105k.
monti0222w esetleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#81040) mr_kickass válasza kemcso (#81038) üzenetére


mr_kickass
tag

Neztem az osszefoglalot, de gondoltam, hatha azota van ujabb, az AS10 peldaul mostansag jott ki, sok jot olvastam rola, gondoltam, hatha van meg tuti tippetek. Egyebkent lehet, csak en nezek valamit felre, de a kabelek KZ-hez 10 USD korul vannak, azert az nem annyi, mint maga a fules.

Nem cserelheto kabelesbol van ujabb, vagy hagyatkozzak az osszefoglalora, valasszak onnan?

(#81041) kemcso válasza mr_kickass (#81040) üzenetére


kemcso
Ármester

A KZ pl olyan gyártó, ami kb 1-2 havonta ad ki új füleset, és a minősége elég esetleges: van köztük ultraszar és egész jó is.
Biztosan van újabb füles is, mint az összefoglalóban de azt nem hallottuk annyian, hogy ajánlott lenne.

(#81042) mr_kickass válasza kemcso (#81041) üzenetére


mr_kickass
tag

Koszi a valaszt! A minosegi szorast a szeriak kozottre, vagy a szerian belulre ertetted?

Oszinten az kevesbe erdekel, ha vannak rosszul sikerult szeriai is, tudataban vagyok annak, hogy a termekpalettajukat az alkatreszek elerhetosege hatarozza meg, nem pedig atfogo uzletstrategia, de amig vannak jo darabjaik (a ZS5-tel en elegedett voltam), addig szivesen veszek ilyet.

(#81043) fericske válasza mr_kickass (#81042) üzenetére


fericske
addikt

Szérián belül. Nincs minőségellenőrzés. Így nehéz ajánlani. Egyik ilyen, másik olyan. Még ha jók is, nem biztos, hogy egyformán szólnak, érted.

(#81044) kemcso válasza fericske (#81043) üzenetére


kemcso
Ármester

És a szériák között is...

(#81045) mr_kickass válasza fericske (#81043) üzenetére


mr_kickass
tag

Koszi, ez sokat segit, akkor inkabb nezelodok mas iranyba. :R

Vsonic ebbol a szempontbol jobb valasztas? Ugyanugy kinai, naluk a tapasztalatok szerint konzisztensebb a hangzas?

(#81046) kemcso válasza mr_kickass (#81045) üzenetére


kemcso
Ármester

A Vsonic hangzás-minősége egységes, ott régebbi szériákkal voltak minőségi problémák a kábellel. Az újabbról nem nagyon van visszajelzés, se pozitív se negatív.

[ Szerkesztve ]

(#81047) K1LLMy53Lf válasza mr_kickass (#81045) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem tudom mennyi a kereted, de most ismét (1-2nap talán?) lesz ~$31ért VSD3 ali-n, mert valami szülinapi sale lesz, vagy mi... és ezt pl valóban akciózzák

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#81048) mr_kickass válasza K1LLMy53Lf (#81047) üzenetére


mr_kickass
tag

Igen, lattam, nem tudom, mennyire bizhatok benne...ahogy nezem, a gyartonak nemzetkozi hivatalos jelenlete csak a Lend me UR earsen van, tehat elkepzelhetonek tartom, hogy az Alin arult peldanyok nem eredetiek.

(#81049) K1LLMy53Lf válasza mr_kickass (#81048) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát ez nem igazán tudom honnan jött, de persze te dolgod (nem hiszem h a pennon, muziker stb nem hivatalos partner). mondjuk finoman szólva nem tartom valószínűnek, hogy egy magát Vsonic store-nak nevező, csak Vsonic termékeket értékesítő shop, amely több, mint 2 éve jelen van ali-n, ne bukott volna ki, ha fake lenne :))
De természetesen ez szigorúan szvsz :R

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#81050) mr_kickass válasza K1LLMy53Lf (#81049) üzenetére


mr_kickass
tag

Bocsi, most nemzetkozire gondoltam, amit gyorsan megtalaltam, a boven tularazott magyar oldalakat valoban nem emlitettem meg. De jogos felvetes.

Az, hogy Alin mi a neve a boltnak, semmit nem jelent, ahogy az sem, hogy mit arulnak - a hivatalos VSONIC bolt egyebkent a vsonic.aliexpress.com cimen volt elerheto, amig mukodott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.