Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Lewzke válasza Melorin (#900) üzenetére


Lewzke
őstag

"The circuit described in this article is a MOSFET follower for driving headphones. FET followers can supply high current, but have a voltage gain of slightly less than unity"
Ha jól értelmezem akkor ez csupán nagy áramerősséget szolgáltat, viszont a kimeneti feszültség valamivel kisebb mint a bemeneten . (Ha rosszul fordítottam javítsatok ki) Próbáld ki egy nagyobb feszültséget szolgáltató jelforrásról , pl. egy asztali CD lejátszóról vagy hasonlóról . Lehet , hogy a Sansa Clip nem elég hozzzá .

(#902) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Adott egy Sennehiser PC 350-es fejhallgató, amit PC-ről használok egy Asus Xonar DX hangkártyával, de jó lenne hozzá egy erősítő is.
Hasonló kategóriájú füleshez a hiVOX Bubo-t ajánlották, viszont az már nehézkesen beszerezhető ahogy néztem.
Mit tudnátok javasolni ami hasonló árkategóriában van(25-30e) és elég lenne az említett füleshez?

Annyi még a pikantériája az egésznek, hogy ugyanarra a hangkártya kimenetre jó lenne rákötni egy TV-t és egy Hifi-t is, hogy mindegyikre ugyanaz a hang menjen ki, de ha ez problémás akkor elég lenne a füles, az az elsődleges, a többire majd kitalálnék valamit.

(#903) esfrost


esfrost
tag

Még mindig eladó az RSA Tomahawk fülhallgató erősítőm. Keressen, akit érdekel.

(#904) birno válasza birno (#902) üzenetére


birno
addikt

UP!

(#905) proci985 válasza birno (#902) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem lenne egyszerűbb, ha rákötnéd a HIFIt, a HiFire menne a füles (mert hát a HiFiben van erősítő a fülesnek is), a tvt meg vagy a HiFi kimenetére kötnéd, vagy sehova (mert a HiFi általában szebben szól, tehát ha tvt használsz kimenetnek akkor is jobb a HiFi hangnak... kivéve persze ha az elrendezés nem stimmel).

nekem így volt megoldva a helyzet. TV nem adott hangot, Onkyo erősítőbe ment a digitális (filmezni/zenére) és az analóg kábel is (játék alatt az XFi nem tud multichannel passot), AKG530 meg rákötve az erősítőre (ami kvázi a Te esetedben a HiFi főegysége). az AKGt használtam egy 20éves Sony erősítővel is, azzal se szólt rosszul, tehát a HiFivel is jónak kell lennie (lényegesen jobb volt, mint erősítés nélkül a hangkarira kötve).

persze lehet, hogy valamit félreértettem, és a dolog így nem megoldható.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#906) birno válasza proci985 (#905) üzenetére


birno
addikt

Nem értetted félre, de a Hifi nem mai darab, kipróbáltam, hogy arra kötöttem,de rosszabbul szólt mint hangkártyáról.
Mindenképp kellene egy normális erősítő.
Valahol amúgy ki lehet próbálni ilyen minőségibb erősítőket?
Úgy gondolom, hogy elviszem a fülesem, meg valami cd-t, ami alapján össze tudom hasonlítani az otthoni rendszerrel.

(#907) proci985 válasza birno (#906) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ahogy nézem budapesti vagy, ott eléggé sok helyen. egyrészt vannak a különböző márkaboltok próbatermei, illetve pl a Westendben (hülyebolt az első emeleten) és a Mamutban (talán náluk elektroword van az egyik épület aljában) van szoba a cuccok tesztelésére. illetve az összes kirakott erőlködő/rendszer általában tesztelhető is. valszeg a többi nagyobb elektronikus áruházban is ez a helyzet.

árban amikor én három éve kerestem magamnak rendszert olyan 35-40 körül indultak a minőségi stereo erőlködők (azért a belépő HiFi erősítők már általában nem szólnak rosszul).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#908) birno válasza proci985 (#907) üzenetére


birno
addikt

Ez a gond, hogy én is akörül láttam őket vagy még többért, csak egy 35e-s füles mellé nem biztos, hogy az ember 40-50e-s erősítőt akar, ezért nehéz a helyzet.

(#909) proci985 válasza birno (#908) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm... akkor tvre esetleg a hang, és utánna a füles? úgy sem volt kielégítő az eredmény? tvk egy részén általában szokott lenni audiokimenet, szóval talán úgy még tovább lehetne kötni a hifire, bár az egyszerre a számítógépnek és a tvnek is legyen hangja problémás lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#910) birno válasza proci985 (#909) üzenetére


birno
addikt

Egy régi TV-ről van szó, úgyhogy még rosszabb lenne az eredmény, csak kényelmi szempontokból kellett volna, hogy egyszerre menjen a hang mindenhova, ne kelljen dugdosni ha filmet akarok nézni, játszani stb, de egyre inkább látom, hogy ez így problémás, így inkább a füles maximális kihasználására koncentrálok, amúgy is tervezem lecserélni a monitort egy 24"-osra, ami lehet kiváltja majd a TV-t. :)
Hifi meg igazából csak akkor kell ha többen vagyunk és mindenkinek hallani kell az adott hangokat, ez meg nem gyakori.

(#911) proci985 válasza birno (#910) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

csak egy kimenete van? nincsen kettő?

esetleg olyat is tudsz csinálni, hogy 150forintért veszel egy duplázót ( egy 3.5ös jackból kettőt csinál), és arra külön-külön kötöd őket rá. kb minden nagyobb boltban kapni őket.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#912) birno válasza proci985 (#911) üzenetére


birno
addikt

Van olyanom, ne tudd meg mennyit ront a hangminőségen.

Addid-addig, hogy elduran az agyam és veszek egy Senor erősítőt, tuti jól szólna vele és mellesleg nagyon szép is. :D

[ Szerkesztve ]

(#913) proci985 válasza birno (#912) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

okés, csak ötlet volt, nekem olyat sose kellett használnoma HiFihez:)

hát nézd, erősítőt hosszú időre vesz az ember, szóval...:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#914) birno válasza proci985 (#913) üzenetére


birno
addikt

Ez igaz, lehet inkább gyűjtők egy jóra. :)

(#915) Melorin válasza Lewzke (#901) üzenetére


Melorin
addikt

Szerinted EZ az erősítő jobban megfelelne nekem? Az alkatrészek megvannak hozzá 1-2 ellenálláson kívül.
Az erősítő leírásában ezzel a sorral nem tudok mit kezdeni, hogy értik ezt?:
"Your headphones may be designed to operate from a 120Ω source impedance (many are), so this may be added if it improves sound quality."

(#916) Lewzke válasza Melorin (#915) üzenetére


Lewzke
őstag

Ez a kapcsolás sokkal jobb mint az előző .
Egyes fejhallgatók 120 ohm kimeneti impedanciára vannak tervezve és ezekhez szükséges sorba egy 120 ohmos ellenállás mindkét csatornához de azt hiszem anélkül vagy kisebb értékkel jobb volna a Grado-nak (ezt majd kipróbálod).
A tápegység itt nagyon sokat számít , egy két szekunderű kis teljesítményű , 15 V-os toroid trafó szükséges amelyet egy hasonló áramkörrel látsz el : [kép]
Ez a CK2III táprésze , az egész projektjét pedig itt találod : [link]

[ Szerkesztve ]

(#917) szakibá...


szakibá...
senior tag

Ismeri valaki ezt a terméket? Ágotatechnic HP1. Azt írják, hogy Németországba évente ezer darabot szállítanak. [link]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#918) martinhope


martinhope
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok a témában, tanácsot/véleményt szeretnék kérni.
Főleg számítógépről hallgatok veszteségmentes tömörítésű zenéket. Van egy Pioneer A6 mk2 erősítőm jó hangfalakkal, de jelenleg az alaplapra integrált hangkártya hajtja meg, ami ugye elég gyér minőségű.
Arra gondoltam, vennék egy külső DAC-ot és akkor tudnám használni a hangkártya optikai vagy a koax kimenetét. A kérdéseim:
- onnantól kezdve, hogy a digitális kimenetet használom, nem számít, hogy mi a forrás, alaplapra integrált hangkártya vagy bármi más, igaz?
- Cambridge Audio DacMagic-ről van valakinek tapasztalata/véleménye? Ebben az árkategóriában elég jó kritikákat kapott, ahogy láttam.

Előre is köszi minden segítséget!

(#919) Stibor


Stibor
csendes tag

hello,

kérlek segítsetek egy tanáccsal.

Van egy 32 ohmos elég jó sennheiser fülesem, de nincs hozzá erősítőm, hanem úgy akarom hallgatni, hogy

1. egy panasonic DVD-n játszom le a 320-as mp3akat
2. egy teac vrds25X-en játszom le a cd-ket
esetleg bedugom a DVD digitális kimenetét a CD lejátszóba.

Viszont az a baj, hogy ezeket csak RCA kimenetet találok, illetve a DVD-n van scart kimenet, amibe szintén csak RCA-t lehet dugni. A DVD rca kimenete az erősítőbe megy, ami high end (Zsolt audio nexus) de nincs rajta füles kimenet.

Megpróbáltam a DVD scart ->átalakó RCA-ra -> átalakító 3.5 jack mama -> fejhallgatót.

Tűrhetően szól, de bátorítás nélkül nem merem tartósan használni, hátha kevés a kimeneten a 32 Ohm. A TEACba (ami jó és drága) így eddig be se mertem dugni így a fülest.

Szerintetek tudok bajt csinálni? Mi lenne a profi megoldás? :(((

Celf, a Te erősítőd pont erre való? Akkor érdekelhet.

Kösz, Stibor

Stibor ATOM D510MO

(#920) devast válasza szakibá... (#917) üzenetére


devast
addikt

Ez, 10 rongyért tuti, hogy egy szépen becsomagolt cmoy.

(#921) devast válasza Stibor (#919) üzenetére


devast
addikt

Vonalszintű kimenetet magas impedanciára tervezik, abban nincs erő, hogy meghajtson egy fejhallgatót.

(#922) grewit


grewit
csendes tag

sziasztok!
az lenne a kérdésem hogy milyen dac-ot ajánlotok számitógéphez?ja és ehhez fejhallgató erősítőt?egy akg271 studio fejhallgatóm van.ű
Előre is köszi!

(#923) szakibá... válasza devast (#920) üzenetére


szakibá...
senior tag

Bocs, hogy nem vagyok jártas a fórumozó nyelvjárásbam, de mi az a "cmoy" ? Negatív felhangot érzek benne, de miért gondolod, hogy nem jó? Csak az lehet jó, ami nyugati? Van olyan magyar high-end gyártó, aki nyugaton díjakat nyer, ott adja el a cuccait, mert itthon nem tudjuk megfizetni azt a minőséget, ilyan pl. az Etaloncoustics. [link] A vezetője már 30 éve olyan erősítőt csinált, hogy a torzítása kisebb volt, mint a Brüel műszeré, amivel mérni akarta. Ágota úr helyében én nem a saját nevemet adtam volna a cégemnek, tényleg hülyén hangzik, de ő is évtizedek óta a piacon van a hangosítás és stúdiótechnikában, valószínűleg nem véletlenül (én a végfokaival találkoztam már). Nem tudom, milyen áramkör van benne, de azt sem tudhatom, hogy a többiben mi van, amit kintről rendelhetnék. Lehet, hogy azokban is csak egy olyan van, mint amit a D-audiótól lehet rendelni [link], de szépen dobozolva, ledekkel kicsicsázva. Ezt sem ismerem, de akár lehet jó is. Tényleg, ezt ismeri valaki?

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#924) devast válasza szakibá... (#923) üzenetére


devast
addikt

Fejhallgató erősítő kevés embernek kell, kicsit exkluzív, csak az vásárolja aki tudja mire/miért jó és megfelelő minőségű(drága) fejhallgatója van. Kicsi a gyártás volumenje ezért az egy termékre jutó költség magas, és "drágán" árulják, mert az a kevés ember akinek kell úgyis megveszi. Ez a dolog üzleti része, nem lehet összehasonlítani egy 7ezer forintos dvd lejátszóval amit a tesco-ban vehetsz, mert azt tonnaszám gyártják és viszik is. Plusz ha nem 1000/10000-esével rendeled az alkatrészeket a gyártótól akkor azok is jóval drágábbak. Tehát, egy 10k értékű (amiből 2k adó) dobozolt, csomagolt cuccról nem hiszem el, hogy komoly áramkört tartalmaz.
Magyarokról annyit, hogy habár Heed-nek nagy neve van külföldön, a canamp-juk valami nevetségesen olcsón összedobható(10-15k körül sacc + doboz) és valami 80-100k-t kérnek érte(nem mintha rossz lenne a cucc, viszik mint a cukrot k701-hez).

ps: cmoy érdekel guglizz rá, ilyent már nem illik kérdezni a 21. században :)

(#925) vashal


vashal
tag

sziasztok

remélem még él a topik.kérdéssel fordulok hozzátok, tudnátok ajánlani valami jó hangú műveleti erősitőt (op amp).olvasgattam a témába és sok másik mellett ezeket láttam ad797 ,ad8066 ,opa627 ,lm4562 ,ad8599 vagy esetleg tapasztalata van valakinek róluk?

ja devast vagány lett ez a miaz [link]

[ Szerkesztve ]

(#926) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!Érdeklődnék hogy akg k530 ltd füleshez érdemes -e venni erősítőt!x-fi extreme music hangkariról hallgatom!Szépen szól csak egy kicsit lehetne dinamikusabb a bass!Jó lenne tudni a hangkari kimeneti teljesítményét!Csak az a baj hogy nem találtam sehol leírva!A fülesé 200mW névleges és 55 ohm!Lehet hogy a kártya is tud közel annyit mert elég hangos max. hangerőnél!Köszi!

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#927) Gucunja


Gucunja
aktív tag

sziasztok, akusztikus zongora játékot szeretnék digitálisan rögzíteni viszonylag jó minőségen.

Mit javasoltok milyen technikát?

van egy sb live 7.1 hangkártya, elég lesz?

meg van egy HAMA karaoke mikrofonunk, de nagyon halk szinte semmit sem tudunk vele rögzíteni.

Erősítő kéne?

van itt valaki aki ért hozzá?

köszi :R

(#928) Pollux66


Pollux66
tag

Hi all!
Baráti áron sikerült hozzájutnom 1 JBL Reference 420-hoz. Rákötve mobilra ahhoz képest(gondoltam én) szépen szól, hogy csak 1 nyamvadt teló. Hazaérve rákötve alaplapi(tudom már régen rossz) realtek alc888-ra jött a pofáraesés h ő ezt bizony nem nagyon hajlandó rendesen meghajtani: Halk & basszus 0, még csak a teló teljesítményt se produkálja! 5.1hangrendszeremen fejhallgató kimenet nincs, így ez az eshetőség kilőve!
Több 10ezerFt-os erősítőre, fejhallgató-erősítőre pénzem nincs!
A hangkártya előlapi kimenete még nincs bekötve, de gondolom az sem képes magából nagyobb teljesítményt kipréselni.
Vkinek vmilyen használható megoldás? Előre is THX!

(A cucc paraméterei: 2x50mW, 32Ohm, 20Hz-20KHz)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#929) dudika10 válasza Pollux66 (#928) üzenetére


dudika10
veterán

Sajnos az a fejhallgató elég gyenge eresztés. A JBL csak a nevét adja el. :(
Az impedanciája se túl nagy, szóval az alaplapinak is meg kéne, hogy hajtsa valamennyire. Ha veszel is hozzá erősítőt akkor se lesz sokkal jobb a hangja. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#930) devast válasza vashal (#925) üzenetére


devast
addikt

Ez egy moddolt Yaquin CD2 csöves buffer. Nem nagyon használom manapság... :( Alakulgat a stack-em is :C
Most hétvégén dobtam össze a CTH-t, természetesen két kondit felcseréltem ezér az egyik elfüstölt :W Majd talán kedden tudok bele szerezni másikat, addig csak szépen néz ki de nem működik :DDD

(#931) schawo válasza Gucunja (#927) üzenetére


schawo
titán

A "viszonylag jó minőség" nem a hangkártyánál fog elvérezni. Bocsáss meg, de az a HAMA mik egy kalap szart se ér :) Zongorát normálisan csak kondenzátoros hangszermikorfonnal lehet felvenni. Ehhez 48V-os fantom táp és min. +30dB-es előerősítés (mic preamp) szükséges, hogy legyen belőle valami.

(#926) kk831228: 200mW az a maximális teljesítmény, amit fel tud venni a füles sérülés nélkül. A te füled viszont ekkor már apró cafatokra szakadna :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#932) vashal válasza devast (#930) üzenetére


vashal
tag

akkor ezt ha jól látom a cd és az erősitő közé kell tenni és ez kicsit modositja a hangot :F ez jó dolognak tűnik :C .nekem van egy cambridge audio azur340 cd és erősitőm,ezekbe szeretnék elsőként műveleti erősitőt cserélni aztán ha jól sikerül akkor esetleg más kisebb tuningot is.nincs valami tapasztalatod hogy milyen műv. erősitőt probáljak ki?most az erősirőbe 2db ne5532p van a cd-be pedig ts922in

(#933) devast válasza vashal (#932) üzenetére


devast
addikt

Így van. Fejhallgatós berendezéseim közé berakva én nem sok mindent vettem észre, viszont amikor erősítő elé kapcsoltam itthon akkor hallható volt a különbség. Az a jó benne, hogy írtózatos magas bemeneti impedanciája, és nagyon alacsony kimeneti impedanciája van. Egyes erősítők elé kapcsolva elég nagy változást hozhat.

Az ne5532 az ilyen alap audio erősítő, nagyon sokat szeretik, ősrégi és etalonnak számít. Lehet kísérletezgetni a cseréjével. Feszültség értékekre vigyázni kell, és nem biztos, hogy a cserének szánt chip stabil lesz a Te kapcsolásodban.
TS922-ről még sose hallottam.

(#934) Gucunja válasza schawo (#931) üzenetére


Gucunja
aktív tag

köszi a választ le tudod írni ezeket hol lehet beszerezni? pontos leírást tudsz írni ami alapján google-ozhatok?

köszi

(#935) devast


devast
addikt

Jelentem elkészült a CTH és imádom :DDD ajándékba 3 csövet kaptam hozzá (mivel 2 hónapot késett beszerzési nehézségek miatt), és teljesen olyan hang jön ki belőle amilyen cső van benne. Most túrom ebay-t ezerrel csöveket keresek vadul :DDD
Megépítése annyira nem volt nehéz, csak ügyes kéz kell hozzá, és a megfelelő alkatrészt a megfelelő helyre kell rakni :DDD Kár hogy Bill már nem árulja a kit-et, vállalkozóbb kedvűeknek bátran ajánlanám.

(#936) vashal válasza devast (#935) üzenetére


vashal
tag

szia

engem lehet érdekelne :B

[ Szerkesztve ]

(#937) lemegyek


lemegyek
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy AKG K 240s fejhallgatót és szeretnék hozzá egy DAC/Amp-ot.

Ebayen kinéztem ezt:

KATT

Mit szóltok hozzá?
Illetve milyen alternatívát ajánlanátok max 30k-ig?

[ Szerkesztve ]

(#938) devast válasza lemegyek (#937) üzenetére


devast
addikt

Ilyesmim van, csak az enyém ennek a 2. revíziója, nem másolat hanem az eredeti kínai(lol), és aggyon van moddolva :DDD
Sztem jobban járnál egy nuforce uDac-al, bár az inkább jó dac mint jó amp. Utánna ha szeretnél még vehetsz hozzá valami amp-ot is. Jah, és $99-ből megvan azt hiszem(+járulékos költségek). USA bazár -os sráccal kell lerendezned ha érdekel, vagy kifizetsz 115 eurót + postát ha eu-ból rendeled :DDD

(#939) vashal válasza devast (#935) üzenetére


vashal
tag

szia

nincs véletlen dac kapcsolási rajzod vagy esetleg kész dac?már régebb ota gondolkodtam egy ilyesmin,hátha jobb mint az én belsőm :U

(#940) devast válasza vashal (#939) üzenetére


devast
addikt

Itt a kapcsolási rajza. Panel silkscreen-em nincs, azt ne is várj :) Protoboard-on nem fogod tudni megépíteni ez tuti.

(#941) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Van egy olyan problémám, hogy máshova költöztem és a HEEDCanAmp erősítöm hirtelen nekiállt komoly zajt összeszednia 230V hálózatról. pl ha vki 2vel lejjebb porszívozik azt hallom, ha felkapcsolom a lámpát hallom a "tüskét".

100% a CanAmp csinálja ha DAC(EMU0202)ról hajtom a fülest akkor tiszta, nincs se alapzaj, se semmi.

Mit lehet ilyenkor tenni? Költözzek vissza válasz nemér....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#942) devast válasza Dare2Live (#941) üzenetére


devast
addikt

Ez lenne a válasz. Nemtudom mennyibe kerülnek, és be lehet-e szerezni nálunk, valamilyent biztos tudsz szerezni. Szünetmentes táp azt hiszem ilyen célokra nem igazán alkalmas.

(#943) lemegyek válasza devast (#938) üzenetére


lemegyek
csendes tag

Köszi!

Inkább veszek egy Tascam us122-t és azt használom erre a célra.
Úgyis van zenekar és ott jól jön a felvételi képessége. Az is 99$.

(#944) devast válasza lemegyek (#943) üzenetére


devast
addikt

Ahogy érzed :))

(#945) Dare2Live válasza devast (#942) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

meg kérdezem a zsoltaudiot... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#946) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!!!
Érdemes lenne egy AKG K518DJ-hez valami komolyabb erősítőt venni??Hordozhatót vagy asztalit vegyek?? kb. 30000 ft lenne a maximum.Vagy ha drágábbat ajánlotok,akkor lehet egy kicsit több is. Nem nagyon vagyok jártas a témában, szóval várom a segítőkész hozzászólásokat. :R Big Thanks

ui.: egy clip+-ról menne a muzsika. Nemtudom,hogy ez befolyásolja-e a dolgot..
Jelenleg egy Fiio E5-ösöm van,de attól ugye ne várjuk csodákat... valami komolyabbat szeretnék kipróbálni

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#947) schawo válasza chubii (#946) üzenetére


schawo
titán

Jó a kérdés, épp hasonlót akartam én is feltenni, de én K500-t (120 ohm, de nagyon érzékeny az erősítő torzítására) ezen kívül 600 ohmos (ettől függetlenül elég jól hajthatók) és néhány 55 ohmos fülest szeretnék meghajtani. Nyitott vagyok a világon bárhonnan beszerezni, csak kéne ötlet, hogy mit. DIY kit (egyesével beszerezni a cuccokat nem túl kellemes) is jó lenne, bár nincs számottevő gyakorlat, de belejövök.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#948) chubii válasza chubii (#946) üzenetére


chubii
senior tag

Még annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy olyan erősítőt szeretnék venni amit nem kéne lecserélnem,ha fejhallgató vagy mp3 lejátszó cserére kerülne sor. A következő fülesem biztosan valami profibb fejhallgató lesz, csak még friss az AKG és nem cserélném le. Meg erősítő+fejhallgató+új lejátszó kicsit sok lenne anyagilag. Szóval mindent sorjában...
:R :R

schawo : 600 Ohm?? Nem semmi.... :Y

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#949) schawo válasza schawo (#947) üzenetére


schawo
titán

Ja, igen a keret: valahol 30k környékén, de 50 fölött semmiképp sem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#950) chubii válasza chubii (#948) üzenetére


chubii
senior tag

Nem tudom,hogy egyáltalán jó féle erősítőket nézegetek-e ,de ezt találtam: [link]
Vélemény vagy tapasztalat?? :R :R

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.