Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8054) Markgx10 válasza Zozzant (#8053) üzenetére


Markgx10
őstag

Én is vásároltam múltkor a vaterán a fiamnak egy Bionicle-t, 1ft-os licit volt, rajtam kívül nem volt senki, kért az eladó hölgy átutalni 200ft-ot postaköltségre és mikor megérkezett, elsőbbségi ajánlva szinte másnap, akkor néztem, hogy ő 320ft-ot fizetett érte. jó üzlet lehetett :D

Egyébként pár éve vásárolgatok én is az ebay-en és most volt a második furább vásárlásom (az egyik egy óra volt, amit free shipping-el hirdettek és az eladó feladta felületi, legolcsóbb, leglassabb postával így a tengerentúlról megérkezett 6 hét alatt :D), a másik, a jelenlegi meg szinén a fiamnak egy nagyon nagyon ritka Bionicle, már régen nem lehet kapni, különleges kiadás stb. és találtam egyet egy angol tulajnál (16000+ visszajelzés, 99,6% pozitív), mindig kutattam ez után, 1 évig nem volt 1db sem ilyen sem az ebay.com-on, sem az ebay.de-n, meg is vettem azonnal, aztán eltelt 3 hét és írtam egy levelet, hogy hát nem jött meg. A válasz volt az érdekes (tegnap kaptam), hogy biztos elveszett a postán, mert 2 hete feladták, de ne aggódjak, holnap FELAD EGY MÁSIKAT :Y :D és egy héten belül itt lesz. Szóval abból a nagyon ritka darabból, amihez oda volt írva, hogy csakis ez az egyetlen példány van, abból felad gyorsan egy másikat. :Y A hülye meg én vagyok :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ebből :U :D Csak a 16.000 pozitív visszajelzés miatt nem aggódom nagyon :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.