Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-26 18:04:10

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3537) tusi74 válasza juliabrilke (#3535) üzenetére


tusi74
őstag

Alapból franciául írtam neki. Babelfish forever. Nem vagyok én mazochista, hogy szerencsétlenkedjek a franciákkal az angollal. Úgysem érti. Nyomtam neki franciául, és kb. 2 percre a válasz is itt volt. Sőt még azt is írta, hogy ahhoz képest, hogy nem vagyok francia, egész jól beszélem a nyelvüket. Ha tudná, hogy a köszönésen, meg a köszönömön kívül mást nem értek... . :D Sőt még azt írta, ha Toulouse környékén járok, ugorjak be egy kávéra. Úgy megeredt a nyelve, hogy az anyanyelvén írtam neki, hogy a fél életét leírta. :) Csak remélem a Colissimo-s csomagja, amit ugyancsak kitárgyaltunk, hogy ugye akkor a kék papírral küldi, meg EU-s legyen, és bőszen helyeselt, hogy persze, persze, majdhogynem hová gondolok, hogy erre őt figyelmeztetem, is nem kirándul a nem EU-s csomagokkal 1-2 kört, mint a PDA-m. Mert akkor vége ennek a ''fenenagy barátságnak'' ám, és akkor morcos leszek. :)

Azt mondjuk magam is mókásnak tartom, de hát az ember okul a saját hibájából, hogy én magyarázom a franciának a francia Colissimo rendjét. Amíg az ember nem szemebsül a túloldalon levő sötétésggel, eszébe sem sem jut, hogy mi mindent kell tisztázni, mert egyébként jön a szívás ezerrel.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.