Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19418) rocket válasza kerekfej (#19417) üzenetére


rocket
nagyúr

Sajnos mindig is ilyen volt, amikor elindult az MPL azt hittem majd megvaltozik a dolog, de nem igy lett.
Nehany hete villogott a posta mennyi penzt koltottek fejlesztesekre, kozben egy evtizede alapnak szamito szolgaltatast nem lehet normalisan hasznalni az oldalukon 24/7.

Masik "kedvencem" az allando sorban allas, pedig van 9 ablak a leveleknek/csekkeknek, de ha 30-an vannak 20 perccel zaras elott akkor is max. 3-4 van nyitva. (garntalt 20-25 perc varakozas)
Volt olyan, hogy postas holgy tusko stilusban elkezdett magyarazni, hogy miert zaras elott 15 perccel hozok neki 3 utanveteles/fizetos levelet feladasra amire az osszeget meg rakell irni miutan kiszamolta a PK-t (2 perc/level), aztan elmagyaztram neki, hogy csokolom 22 percig sorba alltam.

Multkor vettem par csomag pufasztott kukoricat a kozertben, es egy nagy atlatszo zacskoban voltak, erre megyek oda a pulthoz, es a no mar messzirol hoborog, hogy miert viszek ennyi levelet ilyen keson feladni, aztan elmagyaraztam neki, hogy nem levelek vannak benne, hanem elelmiszer, de ha level lenne akkor is csondben kellene maradni.

Sajnos csak egy dolog europai szintu a Magyar postanal, az arazas, minden mas balkan szint.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.