Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131019) Marci112233


Marci112233
őstag

Nos ismét itt, és megint a laptopról mert az asztali PC ami az aláírásomban, és tegnap kérdeztem vele kapcsolatban, megint szórakozik velem. Reggel az indításnál elindult, de az is kb 5 percig tartott hiába NVMe SSD-n van a rendszer. Egyszerűen forogtak a kis pontok körbe körbe míg egyszer csak továbblépett és elindult. (Ennél rövidebb idő alatt indult anno a Win7 7200-at forgó HDD-ről.)
Nemrég viszont játszok az Euro Truck Simulator 2-vel és egyszer csak kék képernyő, de hogy mit is írt ki nem volt időm leolvasni mert szinte egyből eltűnt előlem. Azóta nincs meg az egy rövid síp hang sem ami normál működést jelentené, és semmi más hangot nem ad ki magából, és nem jutok a BIOS-ig sem.
Tényleg alaplap lesz a bűnös? Mert ha igen akkor kénytelen leszek mégis platformot váltani, ugyanis használtan ugyan kapnék hasonló tudású lapot, de az ugye valószínű garancia nélkül lesz, és az is lutri hogy meddig bírná. Bár nem is értem, hogy ugye nem igazán fapados alaplap van a gépben, mert tuningra is alkalmas lenne, de élete során semmit sem húztam benne. 2016 júniusa óta megy egyébként nálam. Viszont az előd Gigabyte GA-EP45-UD3LR lapom 2009-től egészen 2016 júniusáig hűen szolgált, pedig abban a q9550-es processzort kerek 1GHz húzással használtam éveken át, tehát a gyári 2,83 helyett 3,83-on. Emiatt is vettem a Z170 lapot, hogy ez is hosszú éveken át tartson ki.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.