Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111762) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ismét itt, kérdésem lenne hozzátok.
Most van az elmúlt 2 évben (össz.) 3x tüdőgyulladásom, most legutóbbi 2 közt 10 nap telt el és újra fertőződtem (vagy mi) és az SBO meg tüdőgondozós "leleten" az szerepel, hogy "e.sz. Covid-fertőzésen átesett" (ez mit is jelent?)

SBO-n volt ismét gyorsteszt és PCR teszt is (mind2 negatív), vért is vettek, EKG is volt, gépekre is rákötöttek, szerencsére nem tartottak benn (10 napig minimum maradnom kellett volna)

Már a fene tudja hányadik antibiotikum kúrát szedem (eddig mind más volt) és most 2x7 napos "Fromilid UNO 500mg" amit szedek (napi 1x) , Medrol csökkenő adagban (5 napig 24mg , 5 napig 16mg) meg C-vitamin (napi 1x1000mg) és 4000 Ne D3 (napi 3 adag) és Ambroxol 30mg amit még szednem kéne (1-1-0) de már így is napi 13 gyógyszert szedek + Symbicort TH napi 2x2 adag (szippantó) port...

Ezelőtt Savulin, Retafillint, köptetőt, vitaminokat meg a fene tudja már mit szedtem (Szeptember 01-től 3+ hetet voltam táppénzen, nagyjából helyre is rakott és tünetem nem volt már és elmentem dolgozni, nagy hiba volt! - Aztán 1.5 hétre rá megint jöttek a tünetek és most vagy-vagy majd, jelenleg a gyógyszer kúrák 3. napjában járok, remélem ez is helyretesz.)

Ha tünetmentes leszek, akkor mikor érdemes újra munkát kezdeni? :D
/úgy mentem vissza, hogy már jól voltam, de aznap még volt a gyógyszer kúra/antibiotikum (utolsó napja) és már dolgoztam/

/dokim azt nézi mióta vagyok táppénzen.. nem azt, mióta lennék már jól, vannak bajok! :DDD/

Ha rossz helyre írtam volna, akkor jelezzétek, másolom és átmegyek ahova kell :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.