Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111169) kwzatz válasza t72killer (#111167) üzenetére


kwzatz
őstag

"értettem főnök, be vagy sz.rva az 1/500 myocarditistől és inkább bepróbálkozol a full bioorganikus deltával."
Milyen érdekesen változik a hangnem, pedig ezek csak adatok, mi ez a morcosság? Írtam, hogy tartok ettől, vontam le bármilyen következtetést? Adatokról van szó, amik nem pont azt mutatják, mint amit korábban csiripeltek a madarak. Hol a tévedés, hol a hiba? Ennyi a kérdés.
Egyiktől sem vagyok beszarva, május elején átestem a covidon, két kellemetlenebb nap volt és kb. 2-3 enyhébb. Úgy tudom, ez a védelem a vakcinázással összevetve is elég impozáns. Neked viszont szerintem jót tenne ha olvasgatnád a "Litany Against Feart", mostanában úgyis újra aktuális. Majd a 8. boostered után, amit az omega variáns ellen kapsz, megbeszéljük az akkori tapasztalatokat.

BalanceR: Ahogy írtam: Minek? Hogy a végén megint felborítsd a bábukat, összeszard a táblát és azt mondd, nyertél? :D (egyébként ha nem megint olvasás nélkül okoskodnál, rájönnél, hogy nem igazán van szükség ezekre a vizsgált kérdést tekintve, de hát...) Inkább menj, írj még pár sort a Betadine-ról, az a te szinted. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.