Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87704) Nightmare válasza syl5 (#87701) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ehhez mennyivel guggolsz, húzol fel, nyomsz fekve, mennyivel megy egy overhead press, hány szabályos húzódzkodás megy, mennyi tolódzkodás?
Lefogadom jó részét nem is csinálod, bezzeg a bicepsz biztos van, meg szarrá izolált mell edzés.
:U Érdekes feltételezés.

Kizárólag alapgyakorlatok mennek. Aki régóta olvassa a fórumot, tudja (márha érdekelte is, vagy megjegyezte), de azért leírom. ;)

Fekvenyomás most elég szar 90 kg-ból 2 ment legutóbb. A legjobb 100-ból 3.
Guggolást nem erőltetem, a csúcs 94-be 5 volt. Felhúzás 152 kb-ba 5, sajnos mostanában nem a legjobb, csak 140 körül megy. Fej fölé nyomás 68 kg-ba 5 volt a csúcs, most max 2. Tolódzkodni nem szoktam, régebben csináltam, akkor 63 kg (saját súly) +40 ebből 4-6 attól függ. Húzódzkodás saját súly + 18 ebből 4-6 ismétlés. Átmeneti böjtöléssel diétázom, éhgyomorra(11-kor eszem, 4-kor edzek). Jelenleg 63 kg és 169 cm. Ennek fényében lenne még valami kérdés?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.