Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Azie


Azie
őstag

nagyon ótvar képek, azt hittem ezt a vízfestékes effektet már a múltban hagytuk a sonyt kivéve... tévedtem.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2) aelod válasza Azie (#1) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez így csalódás kamera terén azt kell, hogy mondjam. Tetszik, hogy motorikus a kamera, kijelző szép nagy, üzemidő remek, viszont azok a képek. RN7 jobb választás ilyen téren.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

100 ezer forint körüli árcédulával a kamera valóban lehetne jobb.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#4) erahurka válasza ghiottone (#3) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyobb baj szerintem hogy jóval 100 feletti készülékekben sem mindig van jobb. A Galaxy A70-nel is simán párban van.

(#5) total90


total90
veterán

Pár hónap és beesik 70-re, annyiért meg ez teljesen jó cucc.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) shifty!


shifty!
senior tag

A kamera nagy csalódás ebben az ársávban. A szelfi kamera zuhanás közbeni védelme (behúzás) megoldott?

Azért valahol mókás, hogy egy bőven 6" fölötti telefonba sikerült 4000 mAh-s aksit cipőkanállal begyömöszölni, és ez az egyik ütőkártya a specifikációk között... Láttunk már ekkorát korábban, jóval alsóbb kategóriás készülékben (Redmi 4X és tsa)... Lassan ebben is felnőhetnének a gyártók, mert érdemben akku szinten 2-3-4 éve ~nincs előrelépés, a gyártástechnológia fejlődése kompenzálja nagyrészt a teljesítménynövekményt, meg hogy az android picivel okosabban bánik már az energiával... szerintem ez elég szomorú trend...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#7) #53106432


#53106432
törölt tag

szépnek szép ...

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennyiért inkább az A70. Nem lenne rossz ez, csak semmiben nem kiemelkedő. Az A40nél jobb természetesen, csak az meg a méret miatt lehet előnyben.
A képek elmennek. Legalább nem maszatolódik 100% cropnál, cserébe viszont szétesik picit a kép.

(#9) aelod válasza janeszgol (#8) üzenetére


aelod
veterán

Inkább Redmi Note 7 :K
Egy ekkora tepsiben pedig bőven elfért volna egy 5e akku...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) janeszgol válasza aelod (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

+ Írhattam volna még a Horor Playt, csak nem tudom mennyi a készlet belőle. Őszinte leszek: én a tetszett plecsnit sem adtam volna rá. Persze nem kiemelkedő, de nem is gagyi, viszont ma már szinte minden telefon tetszett lenne, ha azt nézem honnan indultunk, és hol tartunk ma.

(#11) gattolino


gattolino
senior tag

A telefon modern, de semmiben sem kiemelkedő. Még árban sem, gondolom ezért kapta a tetszett plecsnit

Vivo X90 Pro Plus

(#12) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Állandóan az ócska " Saomik" - hoz hasonlítunk. Árban persze. Olyan céghez, mely úgy tudja viszonylag olcsón adni a termékeit, h minden adózást kikerül, ha lehet..Jogdíjakat nem fizet...Mindenféle vámokat elkerül...kétes értékű kínai oldalakról, gari nélkül rendelhető. Így könnyű jó áron adni bármit. Ja...ha hivatalos Xiaomi márkaüzletet keresek fel...kb. 4 féle telefonjuk van....( xiaomi.hu)

(#13) aelod válasza janeszgol (#10) üzenetére


aelod
veterán

Tetszeni tetszhet de ajánlott nem lesz egy ekkora tepsi rossz kamerával.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) Kkromer válasza aelod (#13) üzenetére


Kkromer
aktív tag

+1

(#15) vanye


vanye
senior tag

"Sajnos a gyártó nem közölt információkat arról, hogy a készülék képes bármilyen teljesítményű gyorstöltést kezelni (...)"
Nem pont az lenne a TESZT mint újságírói műfaj célja, hogy pl. erre is fényt derítsen? :U Jó hogy nem PR-anyagból írtok tesztet, az lenne még valami.

Stern des Südens!

(#16) Azie válasza Kkromer (#12) üzenetére


Azie
őstag

1. befizetheted helyettük, ha ennyire zavar :D
2. ha a RN7 100k lenne, akkor is többet ad, mint ez.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#17) aelod válasza vanye (#15) üzenetére


aelod
veterán

Öhm nem akartam írni, de igazad van. Ez így nem "teszt". :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) Noukoum


Noukoum
veterán

Legalább nincs noccs, ha már drága:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Értesítési LED van benne? Ha igen, színes, v. csak fehér?

Még vmi, azt írja Alicewake, hogy "Ilyenek például az ujjlenyomat-olvasó különleges képességei: nem csak a védvonalként használható, de lehet vele exponálni, hívást elutasítani és lapozgatni, illetve az értesítősávot lehúzni. Utóbbi lehetőség azért is nagyon jó, mert a kijelzőn bárhol lefelé simítva a kereső ugrik elő, a gyorskapcsolópanelért kénytelenek vagyunk felnyújtózkodni."
Holott a képen látszódik, hogy be lehet állítani úgy a navigációs gombsort, hogy ne kelljen fentre nyújtózkodni: :D

[ Szerkesztve ]

(#20) aelod válasza dave_gahan (#19) üzenetére


aelod
veterán

LoL :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) Smiro válasza Kkromer (#12) üzenetére


Smiro
senior tag

"ócska saomi" :D Nem azért, mert fél éve nekem is az van, de roppant nem ócska semmilyen téren. (MI8) Lassan öregecske, de ugyan jó teló... Ráadásul egyéb más lakásbeli dolgokkal kiegészítve...

[ Szerkesztve ]

(#22) Azie válasza Smiro (#21) üzenetére


Azie
őstag

macska, fürdőkád...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#23) SzaSza0909 válasza dave_gahan (#19) üzenetére


SzaSza0909
csendes tag

"Holott a képen látszódik, hogy be lehet állítani úgy a navigációs gombsort, hogy ne kelljen fentre nyújtózkodni"
Itt mire gondolsz? Mi látszik a képen, ami alapján a lehúzható fenti menüsor kijelzőn való elérhetőségéért nem kell felnyújtózkodni?

(#24) Genova1983 válasza SzaSza0909 (#23) üzenetére


Genova1983
tag

Két vonal lefelé nyíl gomb.Ezzel tudod kezelni az értesítési sávot.

(#25) SzaSza0909 válasza Genova1983 (#24) üzenetére


SzaSza0909
csendes tag

Ó és tényleg. Összekevertem a gombsor-elrejtő gombbal (ami ezen nincs, de Mate-en igen). Mindig kikapcsolva van nálam a virtuális gombsor, így már fel se ismerem a gombokat rajta :)

(#26) novinyul válasza Kkromer (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Öt típus az a négy telefon, max a MI9T hiányzik a sorból, de az is érkezni fog. Az meg hogy "ócska" lenne, azért ezt te sem gondoltad komolyan :) A hivatalos úton forgalomba hozott telefonok után minden be van fizetve.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#27) Genova1983 válasza SzaSza0909 (#25) üzenetére


Genova1983
tag

Mióta van gesztusvezérlés én is azt használom Mate 20 Lite-on,nekem sokkal kényelmesebb.Az értesítési sáv kezeléséhez meg tökéletes az ujjlenyomat olvasó.

(#28) Noukoum válasza Kkromer (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem nyom agyon az irigység?:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) ghiottone válasza novinyul (#26) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Engedd el. Zenfone 6 topickba kell csak beleolvasni.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#30) Kkromer válasza novinyul (#26) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Alza. Menj rá az oldalára!
Ott van Xiaomi választék.
( Eddig itthon javították a magyar garis saomikat. Most magyar garival Lengyelországba mennek. Ócska.)
Ne a hivatalost vegyük. A "gírbesztes" gari nélküli árakat. Azok a mérvadóak.

[ Szerkesztve ]

(#31) novinyul válasza Kkromer (#30) üzenetére


novinyul
veterán

Komolyan nem értelek :F Mi a mérvadó ár? Az Alza mióta hivatalos viszonteladó? Mi a gond a garanciával? Bakker azt hiszem most lefőtt a kávé.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#32) ghiottone válasza novinyul (#31) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:D Ugyan, hagyjad, mindjárt küld egy kedves privát üzit is.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#33) Azie válasza novinyul (#31) üzenetére


Azie
őstag

mondjuk jó lenne egy hivatalos viszonteladói lista minden márkához :D igény az 'vóna rá szerintem

am. meg gb árak ~10-12%, szóval baromira nem áfamentes, csak nem a mocsárbeli szabadrablásnyi áfát kell kifizetni. gondolom a jóember a többi EUs valid árra is köpköd :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#34) novinyul válasza ghiottone (#32) üzenetére


novinyul
veterán

Nem semmi amit levágott a topikba :D majd hirtelen véget ért a pályafutása :)) Nekem meg írhat nyugodtan

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#35) ates válasza total90 (#5) üzenetére


ates
aktív tag

Így van. Annyiért meg simán ajánlott vétel. Ha a mérettől eltekintünk - ami szubjektív - mindent tud amit kell v. fontos (NFC, Jack, végre nincs sziget, méretes akksi, stb.). Az ár valóban egy picivel magasabb most, de ha év végére beesik mindenképp jó vétel.

(#36) #56474624 válasza erahurka (#4) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezért mondom mindig, aki komolyabban akar fotózni, az vegyen külön gépet. A 12-13 éves DSLR-ek is messze jobb képeket készítenek, mint akármelyik telefon.

(#37) AliceWake válasza dave_gahan (#19) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ez pontosan így van, de ha a gesztusvezérlést választod, akkor menten megszűnik ez a lehetőség :K

Non omnis moriar.

(#38) AliceWake válasza vanye (#15) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Közben kiderült, ahogy sejtettük, sajnos nem tud semmiféle gyorstöltést :(

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#39) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Jól néztek ki. :)

(#40) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Szép ez a szín nagyon, de se értesítési led és nagyon nagy.

(#41) Azie válasza MrBazsi (#40) üzenetére


Azie
őstag

ez a szín van akrilfestékben 1400-ért. ha csak a szín kell ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#42) MrBazsi válasza Azie (#41) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Maradok a zöld s10e-mnél ;) de attól függetlenül ez nagyon szép teló.

(#43) Azie válasza MrBazsi (#42) üzenetére


Azie
őstag

ezzel nem szállok vitába, a színe tetszik nekem is :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#44) Ádám16


Ádám16
addikt

S6e Emerald Green óta rimánkodok új zöld telefonért. Végre van egyre több gyártó kínálatában.

Ez a pop-up kamera tök jó dolog, viszont így, hogy alul van káva, nem sok értelmét látom. Inkább tolták volna lentebb a kijelzőt, felül maradt volna egy kis káva, ahova mehetett volna a kamera.
Szerintem a Sony új Xperia sorozata ebből a szempontból jobb.

(#45) Ricardo válasza Kkromer (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

"Olyan céghez, mely úgy tudja viszonylag olcsón adni a termékeit, h minden adózást kikerül, "
Az adózás kikerülése még nem jelent automatikusan jó árat ;)
[link]

(#46) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Tepszi.
Amúgy kafa! :D

(#47) Freerider90


Freerider90
kezdő

Jó - jó,szép - szép csak műanyag...
Ennyire költséghatékony lenne ez az anyag?   

(#48) nuke7


nuke7
veterán

7,8" kijelzővel még használható is lenne...

https://youtube.com/user/nuke7

(#49) #24556544 válasza shifty! (#6) üzenetére


#24556544
törölt tag

A régi redmi 3 ba, ami 3 éve volt a telóm, 5 colos és 4000 res akksi volt benne... 2-3 naponta elég volt tölteni még erősebb használat mellett is, és azt sem tudtam mi az h telót tölteni naponta.
Elég volt újítani és megtudtam... Kib@szott szánalmas.

Sokkal nagyobb és erősebb telefonok és az akksi maximum ugyanakkora... De sok esetben még kevesebb is akár egy 1000 sel...

[ Szerkesztve ]

(#50) Kolondrum

Nem. Ha csak 5V/2A van ráírva akkor az 10W. Ha feltételezzük a kábel is a helyet magaslatán áll. Lassan írok egy cikket, hogy rendbe kerüljenek a fejekbe a dolgok. És a villanyautók korát éljük. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.