Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84101) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma el akartam sunnyogni az aerobot a "meleg miatt". Sokat szidom a shop.builderéket, de ez most motivált, hogy csak azért is elmenjek edzeni: link.

(#84102) aleister válasza kolosanyi (#84101) üzenetére


aleister
veterán

Olvastam már itt mástól is negatív véleményt az SB-ről. Mi ennek a közutálatnak a tárgya?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84103) userxy válasza aleister (#84102) üzenetére


userxy
őstag

Csak a szájtek és Báni primitív lénye pont elég.

Ja meg drágák. Myprotein sokkal jobban megéri.

(#84104) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Annyi édességet ettem ma hogy éreztem a cukrot a véremben. Lekváros minifánk vagy 30db 5 kókuszgolyó nagyobb forma. Edzés után szelet csokitorta. Edzés jóvót de nem durrantam akkorát mint amekkorát a Ch indokolt volna... Komolyan megérdemlem hogy egy hájas geci maradjak. Pedig qrvára egyszerű feladat lenne. Ch csak edzés után...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84105) batai15 válasza Woodslave (#84104) üzenetére


batai15
félisten

jajj :DDD

(#84106) marked one94


marked one94
őstag

Ma ezt talàlam a spar-ba az energia italoknàl:

[link]

;]

You'll Never Walk Alone

(#84107) Zola007 válasza marked one94 (#84106) üzenetére


Zola007
veterán

inkább tették volna a befőttekhez
múltkor is alig bírtam kinyitni az uborkás üveget

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84108) #65313280 válasza _NCT (#84074) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ja... :DDD nem is varok sokat tole, bar a haloval pozitiv tapasztalataim voltak. Majd ha ugy alakulnak a dolgok akkor megy valami ertelmes is, addig marad a vitamin :D

(#84109) kolosanyi válasza aleister (#84102) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valahogy úgy, ahogy userxy mondja. Ettől még most motivált, hogy betegyem a valagam a medencébe és ússzak 45 percet. Jól is esett, felfrissített. :)

___________________________

Viszont ma kicsit sok lett a zsír:

[ Szerkesztve ]

(#84110) aelod válasza Woodslave (#84104) üzenetére


aelod
veterán

ch-tt mindit always :) ne ríjjá, egyé.

Ma Shawn Roden van kátlerbe, kutyát nem érdekli...pedig van ingyé kóstoló is a cuccokból.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84111) Dicker válasza batai15 (#84100) üzenetére


Dicker
őstag

Te ne egyél csirkemellet meg puffasztott rizst. Egyél hamburgert, és pizzát, tortával. Nem kockás hassal lesz könnyebb fekvenyomni, hanem megfelelő energiával, és erővel, a cukor meg pont elég erre a rövid időre.
Ha meg eredményt akarsz edzésre, vegyél négy-öt kis tasak edzés előttit aztán egyszer próbáld ki, hogy reagálsz egy adagra, és kettőre, majd a felmérő előtt is mehet közvetlen. Lehetőleg ne a 2000 méter előtt.

De bizonyos összegért cserébe bemegyek én helyetted, csináltatok élethű maszkot az egyik lány ismerősömmel, aki filmes maszkokat alkot külföldön, csak nincs olyan bonyolult fejed. Az árba még belefér az is, hogy egy kézzel nyomom ki az ötvenszer, a másikkal meg számolom, akkor egyből bevesznek a TÖK-be.

[ Szerkesztve ]

(#84112) kolosanyi válasza Dicker (#84111) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért a futásnak, helyből távolugrásnak, fekvőzésnek meg az ingafutásnak nem tesz jót, ha még ezen az egy héten magára ránt 5 kilót, mert össze-vissza eszik mindent. Ch töltést bőven elég 1,5-2 nappal az esemény előtt elkezdeni. Ezt leírtam egyébként privátban. Meg azt is, hogy kreatin feltöltés meg béta-alanin dobhat még a teljesítményen. Én a Lean Bosst ajánlottam, személy szerint jól reagálok rá, jelentősen kitolja a savasodást.

(#84113) Woodslave válasza aelod (#84110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxt mindig. Én elhízok tőle. Illetve még xarabb lesz a forma

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84114) Dicker válasza kolosanyi (#84112) üzenetére


Dicker
őstag

Edzés utáni kajáról volt szó. Napközben egyen átlag ember módjára. De ha most paradicsomozgat, akkor leesik azizom. ;]
Most hétfőig megnyomja, hétfő estétől, szerda délelőttig letolja a vizet(-3-4 kg), szerdán este betölt, meg csütörtök reggel még betol egy kis efedrint, két csíkot, meg az íze kedvéért egy edzés előttit. 60 kilóra rá kell készülni legalább ennyire. Mama mindig azt mondta, fiam ne vedd félvállról a dolgokat, mert elvisz a rendőrség, vagy így, vagy úgy, és a mamának mindig igaza van, volt akit el is vitt Szibériába. Azóta ezt NAV akciócsoportnak hívják. ;]

(#84115) Woodslave válasza Dicker (#84114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84116) batai15 válasza Dicker (#84111) üzenetére


batai15
félisten

:Y :DDD :DDD na jó nem megy az azért olyan szarul:D
de egy 150 kilós koca emberre gondolj aki a lépcsőn elfárad azért :)
ez az edzés előtti mi?
Egyébként Kolosanyi utmutatása alapján indultam neki a dolognak.

(#84117) kolosanyi válasza Dicker (#84114) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de te gengszter üzletember vagy, téged amúgy is elvisz a NAV... ;]

(#84116) batai15
Agyon koffeinezett tápkieg. Én mondjuk semmit nem érzek tőlük, de van akit tényleg felpörget. Ha nem kávézol, jó lehet, én igen, szal nekem nem sokat érnek ezek.

[ Szerkesztve ]

(#84118) userxy válasza Dicker (#84114) üzenetére


userxy
őstag

Ezt jó volt olvasni :DDD

(#84117) kolosanyi

Van az a mennyiség ami belőled is kiugrasztja a szívedet :D

[ Szerkesztve ]

(#84119) kolosanyi válasza userxy (#84118) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nyilván, de akkor meg már szarul lennék, nem lenne értelme. Inkább benyomok egy kávét, meg bemelegítek rendesen, azt ott a magas pulzus ha az a cél.

(#84120) batai15 válasza kolosanyi (#84117) üzenetére


batai15
félisten

Hát napi 2 kávé és kb ennyi.

(#84121) Dicker válasza kolosanyi (#84117) üzenetére


Dicker
őstag

Nana... Téged is majdnem elvitt, egy hajszálon múlott, de szerencsére te díszesebb megnevezésű tűzoltó lettél. ;] Még idejében kezdted komolyan venni a dolgokat, és otthon is örültek neki, mert elmaradt ez a jelenet gondolom, cserébe mindenki boldog volt, hogy normális szakmád lesz.

[ Szerkesztve ]

(#84122) _NCT válasza kolosanyi (#84109) üzenetére


_NCT
őstag

Hogy a picsbe tudsz ennyi fehérjét összehozni? Megeszel fél kg csirkét vagy mi? Vagy napi 3 turmix az alap, másik fele kajabol?

Én ma megettem fél kg túrót, 2 turmix, ugy 10dkg csirke es igy jarok 180g-nal.

[ Szerkesztve ]

(#84123) userxy válasza _NCT (#84122) üzenetére


userxy
őstag

úgyhogy a napi teljes fehérje forrás számolva van. Állati növényi all in.

Kenyérbe is van fehérje rizsbe is, érted.. :)

(#84124) kolosanyi válasza batai15 (#84120) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor neked se fog sokat érni. :D

(#84121) Dicker
Hú ez a jelenet, mindenki ezzel csesztet, én meg emiatt utálom a filmet. :DDD

(#84122) MMA87
Jaja, növényi és állati is. :K

Meg egyébként most járok 4007 bevitt kcal-nál, abból azért nem nehéz ennyit összehozni (280-nál járok, mondjuk a mait kicsit túltoltam). Ha csak az állatit számolom, akkor nálam is 201, de szerintem hülyeség, hogy a növényi nem számít. Tekintsünk el a növények kombinálásától, ha nem csak önmagmában a növényeket eszed, hanem állatival keverve, teljesen más lesz az a bizonyos aminosav profil a nap során. Meg pl Scooby oldalán van aminosav táblázat, azalapján pl a bab és a csirkemell nagyon hasonló arányban tartalmazzák az összes esszenciális aminosavat.

(#84125) madle válasza userxy (#84094) üzenetére


madle
őstag

a franc tudja :D vannak bizonyos gyógyszerek amiket még 1,5%-os tejjels sem lehet bevenni, azért gondoltam erre is, ha egy kis hatóanyag nem oldódik picit zsíros folyadékban, akkor mondom lehetséges hogy vitaminokat is hátráltathat.

(#84126) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megyünk strandra. Baxa meg a lángos ma nem hibázok :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84127) Ijk válasza Woodslave (#84126) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajtos-tejfölöset kérsz?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84128) Woodslave válasza Ijk (#84127) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bízz bennem vastesó :D;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84129) kolosanyi válasza Woodslave (#84128) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tehát sima fokhagymást. ;]

(#84130) Woodslave válasza kolosanyi (#84129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze diéta van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84131) bbmt válasza Woodslave (#84130) üzenetére


bbmt
senior tag

Nálunk a teremben mesélte egy tag, hogy diétázik, ezért 12%-os tejfölt tesz a csülökpörire és light kólát iszik hozzá, úgy rendben van :DD
van még mit tanulnod :D

A kanál a gyengék villája

(#84132) kolosanyi válasza bbmt (#84131) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én ma paprikás csirkét fogok enni nokedlivel. De most, hogy mondod, veszek hozzá egy kis light kólát... :D

(#84133) Morris válasza bbmt (#84131) üzenetére


Morris
veterán

Diétában is kell csalós nap, mert különben belassul az anyagcsere. Nálam is ez van most. Meg is ünneplem egy jó hamburgerrel. :)) vagy kettővel ;]

[ Szerkesztve ]

(#84134) bbmt válasza Morris (#84133) üzenetére


bbmt
senior tag

Jaja, én is tartok csaló napot,erre van a szombat :C ő viszont úgy értette, hogy így diétázik.. :))

A kanál a gyengék villája

(#84135) Morris válasza bbmt (#84134) üzenetére


Morris
veterán

Jahogyja... Holy shit :U

(#84136) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nagyon börtön, nagyon macsó, nagyon hű de meg ha... Közben egy gyakorlatot nem tud normálisan megcsinálni, de ez már nem baj, a lényeg a nézettség...

(#84137) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Lenne most zsé egy 5 kilós myprotkós fehérjére, viszont félek hogy megunnám az ízét a végére már ekkora mennyiségnél. Gondolkozom az ízesítetlenen és hogy rendelek mellé 2-3 fajta ilyen ízesítő port, csak nem tudom mekkora mennyiséghez mennyi ízesítő kellene, meg stb. Valaki csinált már hasonlót esetleg, megosztaná tapasztalatait? Vagy vegyek inkább 2db 2,5 kilóst kicsit többért?

Koló Sándor #84136: Hol vannak a súlyok? ;]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84138) aelod válasza sutyesz96 (#84137) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Veszel mondjuk 3 kiló fehérjét natúrt és bekevered sovány kakaóporral. Mondjuk 900 grammossal. Nincs adalék anyag, átbaszás édesítő/aszpartam...stb.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84139) Dicker válasza aelod (#84138) üzenetére


Dicker
őstag

Meg íze se lesz.
Minden ízesítő mellé kell édesítő is. A leírásukban sem véletlen van benne.

(#84140) sutyesz96 válasza aelod (#84138) üzenetére


sutyesz96
őstag

Fuj.

Akkor már inkább jöjjön az az aszpartám! :(((

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84141) aelod válasza Dicker (#84139) üzenetére


aelod
veterán

Hát akkor igyad a jó drága fehérjét ami tele van azzal.
Már miért ne lenne íze? Sima csokis fehérje lesz belőle és nem lesz olyan gej, hogy összeragad a pofád tőle.

Én most sima csokisat vettem, nem volt kedvem szarakodni a bekeveréssel. Szerintem jó cucc.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84142) kolosanyi válasza sutyesz96 (#84137) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én nem azzal edzek, mert jelenleg nem passzol a céljaimhoz, ajánlom másoknak is, mert szerintem fasza, de ezt a fajtát nem szeretem, ami a videóban van.

(#84143) -Mike- válasza aelod (#84141) üzenetére


-Mike-
addikt

Én a legdrágább fehérjét iszom de abból is a 920g-os kiszerelést hogy még drágábban jöjjön ki, igyátok csak a kakaóporos natúr sz*rt. ;]

(#84144) kolosanyi válasza -Mike- (#84143) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg nem iszom semmilyet se, mindegyik egy kalap szar. Édesség helyett meg hasonló szövegekkel meg nem érdemes foglalkozni, úgyse helyettesíti... ;]

(#84145) -Mike- válasza kolosanyi (#84144) üzenetére


-Mike-
addikt

Kinek mi az édes, én még nem ittam olyat ami annyira édes lenne másnak meg összeragad a pofázmánya tőle. Legközelebb dobok bele két kockacukrot azize kedvéért. Fél tálca tiramisut simán helyettesíti. ;]

[ Szerkesztve ]

(#84146) aelod válasza -Mike- (#84143) üzenetére


aelod
veterán

Istom is, cserébe nem fizetem ki a drága marketing maszlagot ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84147) kolosanyi válasza -Mike- (#84145) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akármikor inkább a fél tálca tiramisut választanám az ilyen műanyag ízű turmixok helyett. :DDD

_________________________________________

Szerintetek rákattintsak? ;]

(#84148) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok, szép napot. :R

kezdőként a következő gyakorlatokat szoktam hátra csinálni. Alapból kicsi a hátam, vállaim, lábam stb..

Csigán szoktam szélesen nyak mögé lehúzni, csigán evezni különböző fogásokkal, szűkebben, szélesebben.

Fűrészelni egykezes súlyzókkal, és döntött törzzsel szoktam evezni(kétkezes rúddal)

Ezeket variálom..Érdemes lenne mást is csinálni még? Pl a lehúzó gyakorlatnál mellhez húzni..?

Köszönöm a tanácsokat, :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#84149) sutyesz96 válasza kolosanyi (#84142) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tudom, egy ideje írogatsz a fórumba, és maximális tisztelet hogy még mindig van pofád terjeszteni a te sajátos igéd itt gyurmások között is. :R :DDD ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84150) KoVee84 válasza aelod (#84141) üzenetére


KoVee84
senior tag

Tehát más igyon natúrt kakaóporral, te meg csokisat iszol :DDD

Nájsz ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.