Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84051) _NCT válasza madle (#84050) üzenetére


_NCT
őstag

igen

(#84052) Woodslave


Woodslave
nagyúr

reggeli kardió (emelkedőn gyaloglás) atta. Fincsi volt a tegnapi lábedzés után. Komolyan érzem, hogy a seggem nehezebben fér bele a nadrágba :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84053) aelod válasza Woodslave (#84052) üzenetére


aelod
veterán

Akkor az már nem segg hanem potroh :DDD

Nekem elég gyors az anyagcserém. Félek, hogy a nehezen megszerzett "izomtömeg" elégne ha nyomnám az éhgyomros kardiót. Így heti egyet iktatok be. 1 óra szoba bicikli kb 150-160-as pulzussal, hogy úgymond edzem a kardiovaszkuláris rendszert is és ne legyek az a tohonya gyúrós.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84054) Woodslave válasza aelod (#84053) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát a seggem sajnos nem kicsit :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84055) Zola007 válasza Woodslave (#84052) üzenetére


Zola007
veterán

mond meg az asszonynak, hogy tekerje át a mosógépet 50-ről 30 fokra és akkor nem mennek össze a gatyáid ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84056) pana0017


pana0017
senior tag

Builder rendeléssel mik a tapasztalataitok? Tegnap fél4kor rendeltem, 4 után jött is az email, hogy összekészítették, de feladásra nem került. Mennyi napra szokták?

(#84057) _NCT válasza pana0017 (#84056) üzenetére


_NCT
őstag

Olyankor már a fű se nő sehol. Ha szerencséd van ma megkapod ha feladták, de szerintem csak jövőhét eleje.

(#84058) Woodslave válasza Zola007 (#84055) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D haha öltönygatya nem mosom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84059) fmx


fmx
tag

Sziasztok.Tanuló vagyok de most nyáron megyek dolgozni és azt szeretném kérdezni,hogy lehet fizikai munka mellett edzeni? Munkaidőm 7től 3ig lesz.Kaját azt megtudom oldani,esetleg valami edzés előtti segíthet ?

(#84060) szuszinho válasza pana0017 (#84056) üzenetére


szuszinho
őstag

Szerintem ma fogják feladni, hétfőn megkapod.

(#84061) aleister válasza pana0017 (#84056) üzenetére


aleister
veterán

Anno 28-án este rendeltem. Másnap délelőtt már hívtak pontosítani egy részletet. Délután az ímél szerint már a GLS-nél volt a csomag, másnap pedig nálam. Kb 36 óra alatt megérkezett a cucc.
Szóval a szállítást tekintve nagyon profin és gyorsan ment az egész. Mindez egy akció utolsó napján, amikor gondolom volt jó pár rendelésük.

Másik oldalról nézve kicsit rugalmatlannak éreztem a hozzáállásukat, tekintve, hogy 50k-ért rendeltünk haverral, mégis a kifelejtett 600 forintos shaker-t külön csomagként "tudták" volna csak elküldeni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84062) kolosanyi válasza Woodslave (#84052) üzenetére


kolosanyi
veterán

Üdv a nagyseggűek klubjában. Gettó buxa!! :D

(#84063) Zola007 válasza kolosanyi (#84062) üzenetére


Zola007
veterán

sék'it, sék'it!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84064) aelod válasza fmx (#84059) üzenetére


aelod
veterán

Úgy lehet, hogy fogod magad és elmész meló után edzeni.

Én dolgoztam 12órában heti 5-6 napot és mellette jártam edzeni hetente 3 alkalommal. Nem mondom, hogy kellemes volt az egész napos kólás rekeszek, sörös hordók rakodása után után bicepszezni voltam annyira fanatik, hogy nem érdekelt a dolog. Szerencsére az étkezést meg tudtam oldani és mellettem volt a szájtek jumbója is napi 3x 150g-os adagjaival :DDD

(#84062) kolosanyi

Ezen besírtam :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84065) KoVee84 válasza fmx (#84059) üzenetére


KoVee84
senior tag

nem lehet! A kettő totálisan kizárja egymást és sérvet okoz!

(#84066) dunc válasza Zola007 (#84055) üzenetére


dunc
nagyúr

30-ról 50 re ;]

(#84067) Woodslave válasza kolosanyi (#84062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a segg a test powerhouse-a hogy ilyen kellemes németséggel fejezzem ki magam. MIndegy még lemegy majd egy kis zsír jövő nyárig ( ;] ) aztán meglátjuk. De sajnos soha nem leszek az a forma ami szeretnék :D

Apám haját és anyám testalkatát örököltem ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84068) Zola007 válasza Woodslave (#84067) üzenetére


Zola007
veterán

Fordítva sem biztos hogy jobb járnál, bár megnéztelek volna szőkén bedauerolva és sörhassal. ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84069) Woodslave válasza Zola007 (#84068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

apám kemény melós. Nincs sörhasa (rövidet iszik :D ) meg anyám nem főz. De máris többet tudtok mint amihez közötök van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84070) sutyesz96 válasza fmx (#84059) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem áll fel ha így csinálod. Gondolkozz el megéri-e! :((

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84071) Woodslave válasza fmx (#84059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez kb. olyan szintű kérdés mintha megkérdeznéd sok-e fekvenyomásban neked a 100 kiló? Honnan tudjuk mit csinálsz mennyire amortizál le és bírni fogod-e. Ki kell próbálni pár hét után észre fogod venni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84072) pityaa23 válasza pana0017 (#84056) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én úgy tapasztaltam, hogy ha délelőtt rendelsz és minden van raktáron akkor 95%-ra másnap itt a cucc. Délután akkor plusz 1 munkanap.

[ Szerkesztve ]

(#84073) #65313280 válasza _NCT (#84048) üzenetére


#65313280
törölt tag

Predatornál pedig Methdrol és Havoc is van újra, biztos találtak még a raktár mélyén. Utóbbiból rendeltem két dobozzal, hátha működik is.

(#84074) _NCT válasza #65313280 (#84073) üzenetére


_NCT
őstag

Jó sok pénzt eltapsolsz te is ezekre :D

Fázok picit a prohormonoktól az az igazság.... Halo-val se jött rám sok massza, csak erőben dobott meg, de abban nagyon. De ahogy jött el is ment...

(#84075) Dexar007


Dexar007
veterán

Bandi az otthoni labedzesrol.:

,,Én sétálós kitöréseket csinálnék hosszú távra. Amikor eléred a száz lépést, akkor megérted, hogy nem kell mindig lábgép.
Guggolni tudsz egykezessel is.
Ez a két gyakorlat egy ideig bőven elég lesz."
:K

Give me your cum,bull!

(#84076) Zola007 válasza Dexar007 (#84075) üzenetére


Zola007
veterán

én 2x10 kilós egykezessel szoktam csak sétálós kitörést csinálni, de már a 20. lépésnél mindig eszembe jut a "hogy a fenébe fogok a végén felállni :O " :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84077) kolosanyi válasza Dexar007 (#84075) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én tegnap 100 egylábas guggolást csináltam (50-50 lábanként), hát azért megéreztem. A sétálós kitörés nagyon jó, nekem 200 m volt eddig a leghosszabb táv, amit így megtettem, de már az is piszkosul fáj. :)

(#84078) batai15


batai15
félisten

Srácok, vettem biotech creator 120 db kreatin kapszulát. A srác a boltban azt mondta hogy kell egy feltöltési fázis, vagy 4 5 napig. Az én testsulyomra 3 edzés és 3 edzés utáni kapszulát javasolt. Nem sok ez egy kicsit?

(#84079) aleister válasza batai15 (#84078) üzenetére


aleister
veterán

Ha elárulod, hogy mennyi a testsúlyod, és hogy hány gramm kreatin van egy tablettában, akkor kicsit könnyebb lesz mondani valamit. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84080) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Bírom, hogy sárgáék állandóan feltalálják a spanyolviaszt. [link]

(#84081) batai15 válasza aleister (#84079) üzenetére


batai15
félisten

97-98 kg és ezt vettem :
[110g/120db ]
El kezdtem számolgatni, hogy 1 tabi 0.91 gramm, 6 darab az 5.50 kb. Csak mert az ajánlott adag napi 2 tabi nem 6..
mondjuk ahogy olvasgatom a neten, nem valami gazdaságos cucc , de ezt ajánlották pedig volt drágább is.

[ Szerkesztve ]

(#84082) aleister válasza batai15 (#84081) üzenetére


aleister
veterán

Nem a napi ajánlott adag a 2 tabletta, hanem az 1 adag. De 1 adagban csak 1.2g kreatin van. Igaz ez nem sima monohidrát. A testsúlyodhoz képest semmiképp sem mondanám soknak a 2x3 tablettát. 2x4-6 tablettát szoktak ajánlani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84083) batai15 válasza aleister (#84082) üzenetére


batai15
félisten

akkor meg nyugodtam :R

(#84084) aleister válasza batai15 (#84083) üzenetére


aleister
veterán

Egyébként sima monohidrátból elvileg 30 grammot kéne bevenned 5-10 grammos adagokban. A feltöltési idő alatt. Ezt követően a felét.
Ez a tablettás megoldás viszont pillanatok alatt elfogyna ekkora adagokkal.

Szerintem az a legtisztább, ha a terméknél felteszed kérdésként mielőtt elkezded szedni. Abból baj nem lehet. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84085) userxy válasza batai15 (#84083) üzenetére


userxy
őstag

Napi 10 tabi.

(#84086) batai15 válasza userxy (#84085) üzenetére


batai15
félisten

mennyi? és ez edzés intezitás függvénye is?
említettem hogy felkészülök fizikai tesztre. futás, fekvő , stb.
ennek tudatában is?

[ Szerkesztve ]

(#84087) Woodslave válasza batai15 (#84086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nyugodj meg semmi nem fog történni azon kivül hogy vörös lesz a fejed a niacintól

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84088) pana0017


pana0017
senior tag

Tudnátok ajánlani valami ízesített italt víz mellé amit nyugodtan lehet fogyasztani?

(#84089) Dicker válasza pana0017 (#84088) üzenetére


Dicker
őstag

Kóla, fanta, tea, tej, kalóriaszegény vörösbor.

[ Szerkesztve ]

(#84090) kolosanyi válasza pana0017 (#84088) üzenetére


kolosanyi
veterán

Körtepálinka. ;]

(#84091) Woodslave válasza Dicker (#84089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hot blood 3.0 ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84092) Zola007 válasza pana0017 (#84088) üzenetére


Zola007
veterán

kakaó, ízlés szerint egy nyelet rummal felütve ;]
Esetleg ennek a laktózérzékenyeknek szánt verziója: tej nélkül

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84093) madle


madle
őstag

Multivitamin felszívódását hátráltatja ha mellette tejet is fogyasztok egyidőben reggel? A vízben oldódó vitaminokra gondolok elsősorban, hogy a 1,5%-os tej gátolja e... :F

(#84094) userxy válasza batai15 (#84086) üzenetére


userxy
őstag

Őszintén mondd meg nekem, mégis mi a kékeres f*szt vársz 120 db crea kapszulától ?

Rohadjak meg komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi volt az eredeti elképzelésed !

Vegyél 4 ezerér kilós monohidrátot napi 10g grammot toljál be belőle azt egyed míg el nem fogy.

Úgyse fog meglátszódni de még mindig több értelme van mint 120 tablettától várni a csodát.

120 tabletta még 10mg-os stanából sem ér lófaszt se nem, hogy kreatinból. :R

(#84093) madle

ŐSzintén remélem csak viccelődsz te is :D

Basszus most komolyan a 1,5 %os tej szerinted mibe különbözik a víztől?

Mert ha nagyon boncolgatni akarjuk 2 lényeges pontba fehér és van benne 1,5% zsír. Ez szerinted mit befolyásol a multivitamin felszívódásába ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84095) aelod


aelod
veterán

Ma olyan hideg volt a teremben, hogy pulóverben és hosszú gatyában edzettem. Hát váll volt.
Mindenki nézett furán, hogy ez honnan jött, hogy pulcsiban. Legalább 15 fok különbség volt a kinti és a benti hőmérséklet között. Nesze neked bemelegítés. A vicc az egészben, hogy nem volt annyira melegem mint amennyire gondoltam, hogy lesz. :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84096) batai15 válasza userxy (#84094) üzenetére


batai15
félisten

semmi ilyet nem gondoltam.. nem értem miért kell mindíg a rosszat feltélezni.. egyszerűen ezt tanácsolták, hogy próbáljam meg hátha segít valamit. ennyi. nem ettől várom egyébként hogy majd 0ról majd annyira fel pumpál hogy majd 10 nap alatt 100 kgval szériázok és a fizikai tesztent csont nélkül át megyek.
Sose szedtem ilyet, és már bocsásson meg nagyságos urad hogy be merek írni, mert igen én hibámból belustultam, és volt kemény 10 nap edzeni. Aztán igyekszem meg tenni amit lehet.
:W :W
Egyébként lehet hogy tegnap nem csináltam semmit, mert kihuzták a bölcsesség fogam és nem mertem elmenni edzeni, emiatt ki pihent voltam, és ezért nem vagyok ma elfáradva edzés után, meg jobban is bírtam.
Vagy a cucc. nem is érdekel.
MEg teszem amit tudok és majd lesz valami.
Fingom nincs egyébként hogy kifejti e a hatását vagy nem nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#84097) userxy válasza batai15 (#84096) üzenetére


userxy
őstag

Eredményt akarsz akkor edd kétpofára arra a pár napra a kapszulát.

Nem azon kell megrökönyödni, hogy azt írtam napi 10 az egy lófasz mennyiség. Annak tükrében, hogy határidőre kell bekészülj. Napi 1- 2- 3 darabot eszel az kb pontosan annyit jelent mintha megennél egy kockacukrot. :R

Edzések előtt tolj be inkább egy dupla presso kávét többet ér. És még finom is.

(#84098) batai15 válasza userxy (#84097) üzenetére


batai15
félisten

espresso? :C megvalva bevertem a 6 kapszulát, noha bár utána olvastam hogy semmi bajom nem kell legyen, cseppet paráztam miatta .. akkor mehet napi 10 darab is?
nem tudtam azt se viszont hogy ez hogy hagy optimálisan, hogy szét edzem magam vagy nem . na megyek futni megint :R :R mindjárt a csütörtök . bár el tolódna még vagy 2 héttel legalább.. :R

[ Szerkesztve ]

(#84099) userxy válasza batai15 (#84098) üzenetére


userxy
őstag

simán.

a kajád ha rendbe van és mellette pihensz többet ér mint bármi más.

[ Szerkesztve ]

(#84100) batai15 válasza userxy (#84099) üzenetére


batai15
félisten

ma edzés előtt cs. melett ettem, edzés után paradicsomot meg puffasztott rizset.
Igyekszem azért edzés előtt nem nagyon tele enni magam, meg min.30 percel edzés előtt vagy akár 1 órával.
utána meg 4ig és akkor se zsirosat meg csak teljes kiörlésű kenyeret.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.