Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3252) Manitou válasza Boxer001 (#3250) üzenetére


Manitou
addikt

[link]
Ezen a videón te is feltünsz? :Y :D

Rádásul én mellben gyenge vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

(#3253) Boxer001 válasza Manitou (#3252) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tűnök fel, már megint hazudsz mi? ;]
Ezeket a súlyos történeteidet is most már be lehet fejezni, majd videóval támasszad szépen alá, addig meg viszlát. ;]

(#3254) Manitou válasza Boxer001 (#3253) üzenetére


Manitou
addikt

A kérdőjelet láttad a végén? Nem kijelentő mondat volt, hanem kérdés :( Pedig 6:09-nél azt hittem te vagy az. :D

(#3255) Boxer001 válasza Manitou (#3254) üzenetére


Boxer001
veterán

Már megint feleslegesen koptattam a kezem miattad. :W :D
Ott a legvégén tűnhettem volna max. fel, mert ott voltam én is, abban a boltban.

(#3256) Zomb€€ válasza Manitou (#3254) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem ő a csapágyasfülű 4 percnél?

;]

Ja, hogy 6:09-nél is ő van :D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#3257) Manitou válasza Zomb€€ (#3256) üzenetére


Manitou
addikt

:DDD
bingó

(#3258) Dexar007 válasza Stirbi (#3237) üzenetére


Dexar007
veterán

up. :DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3259) spammer válasza Zomb€€ (#3256) üzenetére


spammer
veterán

Boxer a kék pólós, 6:36-nál ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3260) BÁ Nutrition válasza spammer (#3259) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt hittem az mocsokmisi :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3261) Dexar007 válasza Stirbi (#3237) üzenetére


Dexar007
veterán

De, hogy egy szemétkaja étrendet összehozz az még többe kerül.:

1.) Gyros 600-700Ft ( 1000ft-ért volt most a csirkemell, fél kg 500ft maradékból pedig kijön a rizs +egy kevés zöldség és ez EGÉSZ napra van,nem pedig 2 harapásra
2.)Pizza 1000+ Ezt nem vezetem le..de ugyanez a helyzet
3.)Bigmac menü 1400ft? ( 2 napra való kajám napi 5x-6x étkezéssel)

Give me your cum,bull!

(#3262) Ijk válasza Manitou (#3252) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó lenne végignyomni vele egy héten a 3 edzést, többet érne mint bármilyen táplálékkiegészítő.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3263) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#3261) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerencsés vagy ha 1400 ft-ból két napig kajálsz
nekem kb 70-80k között van a kajám havonta

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3264) kovsol válasza Dexar007 (#3261) üzenetére


kovsol
titán

Azért nem tud mindenki 1000Ft/kg áron venni csirkemellet. Meg megnézem azt a remek kajálást amiből 1400Ft/2nap ki tudsz jönni. Én fél kg húst meg tudnék enni egy evésre lazán, ha azt elosztom 5 étkezésre akkor a szájpadlásom összekenésére nem lenne elég az adag.

May the Force be with you!

(#3265) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#3263) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez csak attól függ mit akarsz enni, nekem alap esetben (nem most karácsonykor! :)).:
500g csirke 600g rizs, 500Ft + 120Ft maradéknak ott a zöldség, de azt általában ingyen kapom ha van.
Jó persze a kiegészítőket nem számoltam bele, plusz reggelire zabpehely megy de ha nagyon túlzok akkor sincs napi 1000Ft-nál több, 1000ft-ból pedig manapság egy normális pizzát sem lehet venni.

Give me your cum,bull!

(#3266) Ijk válasza kovsol (#3264) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én két adagban betolom a húst, 70dkg, a felét egy egészséges férfi embernek meg kell tudnia enni.
Nagyobb meg már nem leszek, mert itt ki is maxoltam a napi húsadagot, ennél többet nem fogok venni.

Deszar: a napi 1k szerintem is szinte lehetetlen, abban egyetértek hogy a szemét kajánál egy szintig akár olcsóbb is lehet a home-made gyúrós étrend.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3267) Boxer001 válasza Manitou (#3254) üzenetére


Boxer001
veterán

Bazzeg erre szerinted hasonlítok...te szerencsétlen. :W :W :W :D

(#3268) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#3265) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez nekem 2 étkezésre sem elég
ennyi erővel pizzából is tudsz kicsit venni
a lidlben van gombás pizza ami 185ft volt míg az orbánadót rá nemrakták, néha most is annyi akcijóba
abból megeszel 4et egy nap és akkor se halsz éhen ha ezer hektár búzát lekaszálsz naponta ;]

azon gondolkodtam hogy itt még kisebb betű nincs? ha véletlen leírom az orbán nevet akkor méltón legyen szemléltetve a csalódásom, vagy valami olyan szmájli ami lehányja vagy rász*rik az előző szóra ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3269) Dexar007 válasza Ijk (#3266) üzenetére


Dexar007
veterán

Én úgy tudtam,hogy 2g/tskg fölé fölösleges menni..hosszútávon még káros is. 2g-vel számolva nekem az 138g fehérje ami 700g csirkemell..de mivel reggelire megy zabpehelyjel egy adag fehérje (20g) ,plusz tömegnövelőben is van legalább ennyi ha nem több ezért a 500g bőven elég csirkéből. Viszont tény,hogy eltörpül a 600g rizs mellett ez az adag,meg amúgy is, két adagban simán le lehetne küldeni.

Give me your cum,bull!

(#3270) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#3269) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Én úgy tudtam"
jó ilyeneket tudni :) kár hogy nem úgy tudod hogy 1 g is elég
mennyivel olcsóbb azt tudni :K ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3271) spammer válasza BÁ Nutrition (#3268) üzenetére


spammer
veterán

185 Ft-ért pizza? Hát az tényleg gombás lehet már :D

(#3272) Dexar007: ilyenkor linkelni kellene 1-2 tanulmányt :K

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3272) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#3270) üzenetére


Dexar007
veterán

Pedig 8000 helyen le van írva h 2g fölé teljesen fölösleges menni,sőt káros is hosszútávon..persze csak akkor ha kellenek még a veséid. ;]

Give me your cum,bull!

(#3273) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#3272) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom hogy durván káros, és hogy milyen sok tanulmány lehet ahol évtizedekig vizsgáltak olyan naturál gyúrósok tízezreit akik napi 3g fehérjét ettek :R

kezd felébredni a világ a sokkból :C
[link]
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3274) Ijk válasza Dexar007 (#3269) üzenetére


Ijk
nagyúr

96kg vagyok, a 100-at céloztam be. Az 2g-al számolva is 200g fehérje, ami csak csirkéből 0,8kg lenne naponta. Helyette megy 70deka és 3x40g myprotein, ami 700*0,25=175 + 120x0,8=96 = 270g/nap. Ami szerintem nem sok, főleg testkompozíciós étrendnél, ahol a diétánál több a CH, de tömegelésnél azért jóval kevesebb.

Amikor a versenyzők kox mellett bevágnap napi 2-3 kiló húst, és ki tudja mennyi tápkiegészítőt felkészüléskor, és ezt csinálják akár több évtizeden keresztül, akkor nekik már nem szabadna élniük. Ehhez képest a napi 2,5-3g bevitel semmi. Tömegeléskor elég a 2g.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3275) kovsol válasza Ijk (#3274) üzenetére


kovsol
titán

"testkompozíciós étrend"
miket nem tanul itt az ember :D

May the Force be with you!

(#3276) Zomb€€ válasza Ijk (#3274) üzenetére


Zomb€€
őstag

"...a diétánál több a CH, de tömegelésnél azért jóval kevesebb."

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#3277) spammer


spammer
veterán

Nem olvastátok el a sárga kapszulát :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3278) Manitou válasza spammer (#3277) üzenetére


Manitou
addikt

Azt a sárgaházban írták? ;]

Bá: pedig 0,7g/tskg is elég :K :D

[ Szerkesztve ]

(#3279) siti válasza spammer (#3277) üzenetére


siti
senior tag

most töltöm le :D

(nekem amúgy napi 2200Ft a kaja, akárhogy számolom, nem jön ki olcsóbbra)
ja de, amikor full másnapos vagyok és nem eszek semmit csak vizet iszok. de akkor meg nem edzek :D

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3280) Dexar007 válasza Ijk (#3274) üzenetére


Dexar007
veterán

Itt az enyém.: reggeli 20g fehérje + egész napra fél kg csirke (100g fehérje) + tömegnövelő 40g kb + este 20g (kazein)

Ami 180g ami 2.6g/tskg legalábbis nekem..ami már sok, viszont tömegnövelő nem minden nap megy,csak edzés után,szóval határeset..de szerintem akkor sem jó dolog kockáztatni. ;]

Egyébként nem-nem csak velvet meg nőklapja szintű szarokon van róla cikk,hogy káros...meg amúgy sem véletlen szerintem, hogy mindenhol 2g/tskg-t írnak..egy átlagembernek kétlem,hogy több kellene..és itt most nem a koxmesterekől beszélünk. ;]

Give me your cum,bull!

(#3281) BÁ Nutrition válasza Manitou (#3278) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

0,1 g is elég, kérdés hogy mire
vannak akik fénnyel táplálkoznak, bár az előbb utóbb ki szokott derülni hogy mégsem elég :)

dexar: blikk, story, hír24? ;]
csak mert épp most derült ki hogy Jim kerri hatalmas, pusztító izomtömegre tett szert :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3282) Ijk válasza Dexar007 (#3280) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én még nem hallottam arról hogy akár 3-4g valami kárt is okozna.
Egyébként is tapasztalati úton jutottam eddig, mert 2g-ról indultam, és akkor nőttem tovább ha megemeltem a fehérjét. Nyilván naturál szinten felesleges túl sokáig elmenni, meg az sem mindegy mennyit vagy hajlandó rászánni, és mennyit tudsz enni. Már így is néha a hátam közepére kívánom a húst, amikor már két éve minden nap megy az a 60, ill 70 deka. Képzeld aki mondjuk 15 év minden nap megeszik ennyit.

Egyébként sem értem ezt a picsogást a fehérje mennyiséggel kapcsolatban, régen evidens volt hogy ha valaki sok húst zabált, az volt izmos. Erőemelők is rengeteget zabálnak. Most meg ha valaki begyűr napi fél kiló csirkét meg egy kis tésztát azt hiszi hogy sokat eszik és közben nem nő, vagyis szar a genetikája.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3283) Dexar007


Dexar007
veterán

Itt egy jó cikk..ezek után szerintem nem foguk tudni megállapodni. :)
Maradjunk annyiban,hogy mindenki egyen annyit amennyit jónak lát, és amitől fejlődik.

Give me your cum,bull!

(#3284) siti válasza Dexar007 (#3280) üzenetére


siti
senior tag

tehát az én veséim 67*3g=201g fehérjétől mennek tönkre, de akkor kérdem én, hogy egy 100kg testépítő, szimplán kövér ember veséinek miért nem gond ugyan ez (2g/Kg)? A szemre is vonatkozik? tehát csak két órát tévézhetek, de ha hízok még 30 kilót, akkor már 3 órát? :F

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3285) Dexar007 válasza siti (#3284) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem próbáljuk ki, úgyis kettő van belőle..nem mindegy? :DDD

Give me your cum,bull!

(#3286) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#3283) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jön wood és belinkeli a napi 1x étkezéses tanlmányt. mondjuk ő nem tudom mennyit eszik meg egyszerre de valszeg az a leggazdaságosabb étkezés :)
megeszik mondjuk 400g húst és két kiló krumplit :) 600ftból meg is van :) a te áraid alapján

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3287) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#3286) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja biztos madárétkű az öreg. ;] Azért szokott 5 kilót hízni egy hétvége alatt... ;]

(#3288) Coccolino_O válasza Manitou (#3278) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azt egy sárgalázos ember írta. ;]

(#3289) spammer válasza Dexar007 (#3283) üzenetére


spammer
veterán

Jó cikk, csak sajnos ez sem ér többet, mint bármelyik másik :D Megint csak ott a genetika ugye, amiről nem esik szó ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3290) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#3287) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vagy csak felvette a Manitu style-t ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3291) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#3290) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja lehet, hogy csak hazudik. ;]

(#3292) Yeffy válasza Dexar007 (#3283) üzenetére


Yeffy
veterán

ez elég egyértelmű, és nyilvánvaló, de azért neked kb ki kellett kategorikusan "jelenteni", h mivel te tudsz jó áron mellfilét, meg egyebeket venni, valamint neked elég 1400 pénz 2 napra, akkor másnak se kell, csak a koxmátyásoknak.
aha, értem. nemszótam... :))

én is lazán betolok/tolnék akár 5-700 g húst/mellfilét együltömben, csak kurvára nincs rá pénzem. és ez még ugye nem biztos, h teljesen fedezi a fehérjeszükségletet, valamint ott vannak az egyéb komponensek, amiket nem árt(ana) bevinni.

itt teljesen felesleges valami mellett elköteleződni, szerintem, mivel egyrészt emberfüggő, másrészt 5 helyről 15 féle infót kapsz. próbálgatni kell, neked, személyre szabottan, mi a jó.

de ma is tanultam valamit a fehérje kipisálása után... :C :K

wertigo: bázzzeg, hát milyen szabolcsi vagy te, h ezt se tudod? :D pfff... ;]

Boxi: "...sok itt a paraszt." igen, de nem baj, mert személyedben megjött a főkolompos. ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3293) Manitou válasza Boxer001 (#3291) üzenetére


Manitou
addikt

Majd szilveszter előtt meglesem megy-e 180 fekve :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#3294) Boxer001 válasza Manitou (#3293) üzenetére


Boxer001
veterán

Majd hívj meg a temetésedre. ;]
Yeffy
Téged ki kérdezett? Na szevasz. ;]
Menjél csajozni. (LOL :DDD ;] )

[ Szerkesztve ]

(#3295) Yeffy válasza Boxer001 (#3294) üzenetére


Yeffy
veterán

mégy is? na hál'Isten. szeru! \O

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3296) Yeffy válasza Boxer001 (#3294) üzenetére


Yeffy
veterán

most mit LOL-ozol? irigy kutya ;]

majd estétű' :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3297) Boxer001 válasza Yeffy (#3296) üzenetére


Boxer001
veterán

Biztos, hogy csaj? Letesztelted? :DDD ;]

(#3298) deniro2 válasza Dexar007 (#3280) üzenetére


deniro2
senior tag

Hagyjad, úgysem tudod őket meggyőzni, hogy a több nem feltétlenül jobb, vagy, hogy sok esetben nem a bevitel a szűk keresztmetszet... :N
Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy a szerencsés esetben havi 30 dekás izomnövekedés -ami 60g fehérjét tartalmaz- miért nem fedezhető mondjuk egy 80 kilós embernél 4800g fehérjéből...
És persze megint előkerültek a szarrákokszolt profik, mintha bármi közünk is lenne hozzájuk... :(

(#3299) Yeffy válasza Boxer001 (#3297) üzenetére


Yeffy
veterán

kiderül, kiderül... :DDD
de az első teszteken átment... :DD :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3300) Ijk válasza deniro2 (#3298) üzenetére


Ijk
nagyúr

70 kilós emberek nem is fognak semmiről meggyőzni ha kajálásról van szó. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.