Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2752) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Kicsit nincs ideje az embernek benézni, erre idefostok 500+ hozzászólást. :F :DDD na ezt már biztos nem fogom végigolvasni. Volt valami érdekes?

Tegnap megjött a myprotkós szállítmányom UK-ból, hiányzik egy 5kg-s zsák .... Karácsonyi tréfa. Gyanítom csak én nem tudok röhögni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2753) Tipo16V válasza Tamoo (#2752) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#2754) #11527168 válasza Tamoo (#2752) üzenetére


#11527168
törölt tag

Továbbküldték adományként az éhező gyerekeknek afrikába. Vagy Földesi-Szabó Lászlónak ;]

(#2755) Boxer001 válasza Tamoo (#2752) üzenetére


Boxer001
veterán

Legalább elküldted már őket a retkesbe?
Ki a fuvarcég?

(#2756) siti válasza Tamoo (#2752) üzenetére


siti
senior tag

bunny builder lehozta nekem gond nélkül a csomagot. náluk nem gond a karácsonyi csomag küldés. :K

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#2757) #11527168 válasza siti (#2756) üzenetére


#11527168
törölt tag

Akkor gondolom Szkályteket rendeltél ;]

Tamoo Reklamálj náluk! Remélem kitöltöttél a futárnál papírt a hiányról.

spammer ezek alatt az ingyen nyílt napok alatt megnő az 1 négyzetméterre eső aranyláncok száma, úgyhogy inkább kihagyom :D

[ Szerkesztve ]

(#2758) spammer


spammer
veterán

Ünnepek alatt ingyenes nyílt napok a bunnigymben, ha netán valaki ki akarja próbálni :))

szerk:

[ Módosította: philoxenia ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2759) siti válasza #11527168 (#2757) üzenetére


siti
senior tag

twinlabs, de mintha meg lett volna taposva a csomag :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#2760) Ijk válasza spammer (#2758) üzenetére


Ijk
nagyúr

El kéne menni egyszer amikor Béci is ott van. :D

Már megint ez a krva gangbangsztájl, mikor rohad végre ki a divatból? :W

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2761) Boxer001 válasza Ijk (#2760) üzenetére


Boxer001
veterán

Az GANGNAM vazzeg. ;] :D
Tamoo kellett neked ma beírni, rám hoztad az ideget...épp ma vett át a szomszédom egy értékes csomagot helyettem, mert nem voltam otthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#2762) siti válasza Ijk (#2760) üzenetére


siti
senior tag

reméljük a gangbang nem megy ki a divatból. bár nem tudom milyen lehet, még csak neten láttam

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#2763) Dexar007 válasza Ijk (#2760) üzenetére


Dexar007
veterán

Még mindig jobb mint ez :C

Give me your cum,bull!

(#2764) philoxenia válasza Boxer001 (#2761) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nemcsak...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2765) Tamoo válasza Boxer001 (#2755) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

DPD, de nem volt felbontva, nem kilopták... szépen tele volt tömve a doboz olyan felfújt zacskókkal. Egyszerűen egyet kihagytak amikor pakolták be... Csomagot nyilván átvettem, nem nézegettem át a futárral hogy mi van benne... :W Írtam nekik meg küldtem fényképet (bár ez semmit nem bizonyít), úgyhogy valószínűleg buktam 5kg tápot.... Tegnap írtam nekik, de b@sztak válaszolni eddig. Mostmár minden ilyen csomagot videózva nyitok az tuti. Amit eddig megspóroltam, hogy MP-t vettem, az kb. ment is a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#2766) Manitou válasza Tamoo (#2765) üzenetére


Manitou
addikt

Hmm, az mondjuk érdekes. Nem lehet hogy DPD-nél újracsomagolták? Mert nekem mikor myproteintől jött egy nagyobb csomag, akkor semmi ilyen nem volt benne. Bele voltak dobálva a cuccok, aztán ahogy esett úgy puffant benne. Még kicsit ki is volt szakadva a doboz, bele lehtett nézni mi van benne kb. Szerencsére semmi nem hiányzott belőle, de meglepődtem, hogy mennyire szarul van becsomagolva.

(#2767) Radnix válasza Tamoo (#2765) üzenetére


Radnix
senior tag

Talán egy panaszlevet megér, megírod hogy már többször rendeltél, semmilyen fennakadást nem tapasztaltál, szíveskedjenek pótolni... Ha mást nem elküldenek a faszba és kellemes ünnepeket kívánnak :D

(#2768) Radnix


Radnix
senior tag

Drága móka magánklinikán a hormonvizsgálat, a napok az eredmény kézhez kapását jelölik.

Testosterone total: 2000 Ft – 3 nap
Testosterone free: 2500 Ft – 14 nap
Estradiol: 2000 Ft – 3 nap
LH: 2000 Ft – 3 nap
FSH: 2000 Ft – 3 nap.

(#2769) Manitou válasza Radnix (#2768) üzenetére


Manitou
addikt

Ez még annyira nem is drága, persze az ingyenhez képest az.

[ Szerkesztve ]

(#2770) Tamoo válasza Manitou (#2766) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Két dobozban (két csomagként) adták fel. 4 zsák volt + egyebek. Email szerint először indították az egyik csomagot abban lett volna 3zsák+minden más, utána meg még egy csomag, abban csak egy zsák. Amelyikben háromnak kellett volna lenni abban kettő volt. Nem is fért volna el benne már három rendesen. (küldtem erről nekik képet is) Biztos, hogy ők b@szták el, ez nem lopás volt. Ilyen levegős szarral máskor is kitömték.

De legalább már visszaírtak volna ma rohadjanak meg. :W

(#2767) Radnix: írtam nekik egyből.

[ Szerkesztve ]

(#2771) Bogyó bá' válasza spammer (#2758) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezek tényleg "nyílt napok"... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2772) Dexar007


Dexar007
veterán

Gangmanszar elérte az 1 milliárdot..így a világ vége előtt. ;]

Give me your cum,bull!

(#2773) panizzi válasza Tamoo (#2770) üzenetére


panizzi
aktív tag

pépállal fizettél? indíts egy claimet.

no limit

(#2774) Tamoo válasza panizzi (#2773) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azzal, de azért ez nem ilyen egyszerű :F egyelőre válaszra várnék.
Mindenesetre nem szívesen nyelek be ennyit, annyira nem vagyok tele...

[ Szerkesztve ]

(#2775) Ijk válasza Tamoo (#2770) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jövőre én is akarok egy nagyobb rendelést, de most beparáztam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2776) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#2772) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link] :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2777) deniro2 válasza Tamoo (#2770) üzenetére


deniro2
senior tag

Bontani kell sajnos a futárral, volt már itt más is, akinek hiányzott ezmegaz...

(#2778) Dexar007


Dexar007
veterán

Kiszabadultak a csirkéééék!! Végre kaja..

Give me your cum,bull!

(#2779) kovsol válasza Tamoo (#2770) üzenetére


kovsol
titán

Fognak írni majd vissza, és kb biztos, hogy vissza fogod kapni az árát, vagy újra küldik. Én a zavvi.com al jártam így, hogy nem jött meg egy xbox játékom és teljesen korrektek voltak. Mind a kettő a thehut group tagja, szóval szerintem hasonlóan intézik ezt. Én mondjuk nem emailt írtam nekik, hanem accountra belépve írtam a supportnak, nem tudom te is így vetted-e fel velük a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2780) spammer válasza Bogyó bá' (#2771) üzenetére


spammer
veterán

Nem értem, most ennek örülsz vagy problémád van vele? :U

(#2772) Dexar007: :Y éljen a gangnam :R ;] Ez jósolták a maják ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2781) #11527168


#11527168
törölt tag

Karácsonykor mentek edzeni vagy teljes hét kihagyás szilveszterrel spékelve? Én 24. reggel biztos megyek egy xmass gyúrásra :)

(#2782) Manitou válasza Tamoo (#2770) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor lehet, nekem anno semmi ilyen felfújt zacsi nem volt benne, igaz nem is most rendeltem már tőlük.

Az a szopó, ha nem írnak vissza semmit. Mondjuk akkor én paypalnál simán reklamálnék, hogy nem teljesítették teljesen a rendelést.

(#2783) spammer válasza #11527168 (#2781) üzenetére


spammer
veterán

Azon filózok még, hogy jövő hétre tegyem a recovery week-et egy kis bejglivel, vagy ha már úgyis besütizek, akkor legalább mozogjak is kicsit mellé... :U (Itthon tudok edzeni bármikor). Bár nem mintha nekem annyit számítana, kb. tökmindegy :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2784) JackFeryll válasza #11527168 (#2781) üzenetére


JackFeryll
őstag

Naná. Lesz olyan nap amikor 8-tól vagy 9 től indulunk rokonlátogatóba, de a terem szerencsére 6-kor nyit :)
31-én reggel lesz edzés, aztán este lesz egy kis piálás így a szerdai pihenőnap és a kedden lévő hátnap helyet cserél és nem kell semmit kihagynom az ünnepek miatt :)

(#2785) Woodslave


Woodslave
nagyúr

voltam ma reumatológusnál (igen ilyen öreg vagyok, nem amúgy csak ki akarom használni a helyi gyógyfürdő szolgáltatásait olcsóért). Sajnos nem mondta a doki, hogy hagyjam abba a szteroid használatot :O :D

de jövőre kigyúrom magam az biztos :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2786) JackFeryll válasza Woodslave (#2785) üzenetére


JackFeryll
őstag

:D Nálam most fog elfogyni, de nem dobtam el magam tőle. Az állagát sem szeretem. Porzik mint a bűn, de véletlenül sem lehet kényelmesen egy teljes kanállal kimerni belőle.

(#2787) Dexar007


Dexar007
veterán

A drog rossz értem?

Give me your cum,bull!

(#2788) JackFeryll


JackFeryll
őstag

OMG mit találtam :D (YOLO)

(#2789) Dexar007


Dexar007
veterán

Hát én többet nem veszek durumtésztát...500g elfogy 8 órára? és még hátravan 2 kaja..

Give me your cum,bull!

(#2790) kovsol válasza Dexar007 (#2789) üzenetére


kovsol
titán

két evésre be lehet tolni azt a fél kilót :D tészta nagyon könnyen csúszik szerintem

May the Force be with you!

(#2791) Bogyó bá' válasza spammer (#2780) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Semmi, csak a moderátor módosítása előtt volt egy link a hozzászólásodban, amely hmmm... valami más dologról szólt. Nyíltan.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2792) philoxenia válasza Woodslave (#2785) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2793) spammer válasza Bogyó bá' (#2791) üzenetére


spammer
veterán

Ja annak nem volt köze a bunnigymhez, hanem egy gangnam style-os link volt ;] Viszont közben az oldalt átirányították valami XXX oldalra, de a modkerben kértem is, hogy töröljék a linket, aztán sárkánymodi úr intézkedett :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2794) Yeffy válasza spammer (#2793) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor nem csak nekem volt ez a hiba...
én is csak lestem, h hh még bent van...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2795) spammer válasza Yeffy (#2794) üzenetére


spammer
veterán

Hát ja, vigyázni kell mit linkel az ember, mert a végén még pin@k közé keveredik :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2796) #11527168 válasza spammer (#2793) üzenetére


#11527168
törölt tag

Szerintem egyszerűen csak rossz ablakot copypasteltél ;] Megesik az ilyesmi :))

Wood ez miben 2.0? Kivették belőle ami hatott?

[ Szerkesztve ]

(#2797) Yeffy válasza spammer (#2795) üzenetére


Yeffy
veterán

úgy látszik.
itt minden megesik :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2798) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Nagyon régen írtam ide, nem vagyok egy rendszeres látogató,hobbiként űzöm ezt a sportot. Lenne viszont egy nagy kérdésem. A pincében rendezkedtem be edzőterem gyanánt, viszont a problémám, hogy a belmagasság igen kicsi (189cm körül, én 186 vagyok) így sajnos a magasabb lehúzásra, vagy hátazásra alkalmasabb gép nem kerülhet be a repertoárba. Viszont most azon kezdtem gondolkozni, hogy ezt kiváltva lehet olyat csinálni, hogy a falra/mennyezetre fúrok fel (persze megfelelő méretezéssel) csigát, súlyokkal mindennel, és a lehúzást a földön ülve nyújtott lábbal végzem. Van ennek így értelme, vagy ezzel megterhelem magamat nem kívánt helyeken is?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

(#2799) BÁ Nutrition válasza Babetta-X (#2798) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyilván meg lehet oldani sok mindent, de húzódszkodás talán ér annyit hogy ezzel ne foglalkozz
csinálj mellé egykezes fűrészelést, meg felhúzást és az már egy elég jó kombó így is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2800) Dexar007


Dexar007
veterán

Mekkora fail ;] ..:[link]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.