Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Ijk válasza God Vazzeg (#3800) üzenetére


Ijk
nagyúr

36%-os testzsírral. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3802) God Vazzeg válasza Ijk (#3801) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alap :D

(#3803) Manitou válasza God Vazzeg (#3800) üzenetére


Manitou
addikt

Hölye vagy? :Y Azt a szintet még nem értem el ;] 36% tzs pipa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3804) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3802) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor neked mennyi a tzs-d? :U :D

(#3805) Manitou válasza Boxer001 (#3804) üzenetére


Manitou
addikt

36,1 ;]

(#3806) Boxer001 válasza Manitou (#3805) üzenetére


Boxer001
veterán

Téged nem kérdeztelek. ;]

(#3807) BÁ Nutrition válasza S e t h (#3789) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szokott hát, mikor régebben növizett meg kokszút akkor nyomott 125 kilót fekve majdnem, a Németh Pisti rángatta le róla 6x ;] aztán most már csak pofázik a helyes kajáról és kakós csiga böjtön van minden nap, mert neki annyi a dolga hogy nem fér bele neki az hogy odafigyeljen, de mivel mindent értünk tesz ez megbocsátható, nem úgy mint a bunkó egyetemista sz*rházi k*ts*g*k akik nem tudják elkészíteni a kajájukat kis dobozkákba és nem úgy járkálnak előadásről előadásra, 8-10 órán át, és nem várják meg hogy megromoljon a hús a táskájukban
persze lehet az lenne az elvárás hogy hűtőtáskával járj, padok között csak elfér ;]

ja ill mostonában spammer próbál egyfajta álcát felvenni, de hiába mert mindenki tudja már róla hogy egy Scitec KÉM!!!! :DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3808) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3804) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyen intimet ne kérdezz, zavarba jövök :B :D ;]

(#3809) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Skacok probalta mar valamelyikotok a Hot Blood2-t? Mennyivel jobb mint az elodje?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3810) Dexar007


Dexar007
veterán

(#3811) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#3807) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mondom én, hogy spammer érzi a vesztét, aztán most próbálkozik. :D ;]

(#3812) Polacheck válasza Dexar007 (#3810) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

beteg állatok.

less qq more pewpew!

(#3813) spammer válasza Coccolino_O (#3811) üzenetére


spammer
veterán

Próbálkozni szabad :B

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3814) JackFeryll válasza wertigo1984 (#3809) üzenetére


JackFeryll
őstag

sz@r :)

(#3815) darkarthur válasza wertigo1984 (#3809) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én próbáltam, szerintem nem pörget annyira, mint az előző, de ízre kellemesebb, illetve egyenletesen és hosszan érezni a hatását. Rosszabb nem lett.

Samsung S23 Ultra 5G

(#3816) Fred23


Fred23
nagyúr

Elolvastam vagy 100 oldalnyi anyagot annak kapcsán, hogy fogyaszthatok -e 2db ONE-A-DAY tabit naponta, és az eredmény az, hogy én igen, de a legtöbb ember nem. Attól függ ugyanis, milyenek a táplálkozási szokásaid, az állítja be ugyanis a különféle anyagok felszívódásának mértékét! Nálam pl. a sok tej és kávé mellé mehet a rengeteg vas -2 tabiban 54mg-, nem lesz bajom belőle. Pláne, hogy vagy 20 évig vega voltam. :) Minden minerallal ez a helyzet: nálam pont oké, de másnak normális táplálkozás mellé nem javasolnám a ONE-A-DAY-ból a 2 tabit. ;)

(#3817) Dexar007 válasza Fred23 (#3816) üzenetére


Dexar007
veterán

Tejet nem iszunk,ezt kitárgyaltuk már.A tej csecsemőknek való. ;]

Give me your cum,bull!

(#3818) spammer válasza Fred23 (#3816) üzenetére


spammer
veterán

Miért adtad fel a vega életmódot? Az izomépítés miatt, vagy más okai is voltak?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3819) Polacheck válasza spammer (#3818) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

rájött, hogy ölni jó :DD

less qq more pewpew!

(#3820) Fred23 válasza spammer (#3818) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mert felismertem, hogy nálam ez egy önbecsapás, illetve kompenzálás volt. Enyhe pszichológiai betegségnek is nevezhetjük, de az is igaz, h ehhez kellettek a szüleim, nem én szoktattam rá magam alapból. Ez a legyünk jók, ne együnk állatokat, ne bántsunk senkit dolog volt gyerekkoromban szüleimnél a meghatározó ideológia a liberalizmussal karöltve, olyan poszthippiség, HAIR, '89 utáni hit a liberális demokráciában, stb. Én meg ezt valahogy "meghallottam", illetve túlzásba is vittem. Volt pl. olyan időszakom, hogy a legyet sem ütöttem le légycsapóval, de kézzel sem, merhogy az is él. :) Meg úgy általánosságban is túlságosan is törekedtem a békességre, nyugira -ami nem baj, sőt jó dolog sztem, de a túlzásai már károsak és betegesek. Nem is tartottak a nők valami férfias férfinak. :N Mióta van húsevés, sokkal egészségesebb, sokkal természetesebb lettem belül is; már megtaláltam, kialakítottam a másik, erőszakosabb, rámenősebb, "férfiasabb" oldalam is, amit addig elfojtottam. Azóta nem szeretem a vegákat. :DDD :))

(#3821) siti válasza Fred23 (#3820) üzenetére


siti
senior tag

a vegák jók!! több steak marad nekünk :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3822) spammer válasza Fred23 (#3820) üzenetére


spammer
veterán

" Volt pl. olyan időszakom, hogy a legyet sem ütöttem le légycsapóval, de kézzel sem, merhogy az is él."

:D A légy az, akit leszoktam csapni én is ;] Amúgy nagy állatbarát vagyok, és néha én is belegondolok, hogy ipari méretekben ölik az állatokat :( Persze elég álszentnek tűnhet az ilyen duma attól, aki csirkét eszik meg gyúr, de attól még igaz, sajnálom megenni őket :) Főleg, hogy az utóbbi napokban néztem 1-2 dokumentumfilmet, amiben vágóhidakat is mutattak (hogyan tartják és ölik az állatokat), és hát.... más tudni, és nagyon más látni... :( Persze tudom, hogy attól hogy "pár" ember nem eszik húst, még ugyanúgy levágják az állatokat, mert majd megeszi más, vagy ami még rosszabb, nem eszik meg, megromlik a hús, és akkor értelmetlenül halt meg az állat. :U Tudom, az ember húsevő, csúcsragadozó, evolúció, apámfaxa, de attól még.... Igazából a mocskosul nagy túltermeléssel is gond van, annyi felesleget termelnek (és sokat zabálnak is), hogy az elképesztő.

Na jó, abbahagyom a grínpíszt.

De én inkább az embereket vágnám le ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3823) Dexar007 válasza spammer (#3822) üzenetére


Dexar007
veterán

Olyan jó hallani azt,hogy ,,csúcsragadozók" vagyunk .. ;]

Give me your cum,bull!

(#3824) Fred23 válasza Fred23 (#3820) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem akarom bántani a vegákat, de először akkor fogalmazódott meg bennem, hogy itt valami el van ásva, ezek talán nem is olyan normálisak -sőt: hülyék!-, mikor szüleimmel a Krysna-völgyben jártam. Az egyik Krysna-tudatú vega, aki ugye hitéből adódóan csakis gyermeknemzés céljából Qr, elkezdett üvöltözni a gyerekével, amiért az papucsban vagy cipőben ment be a templom részébe az épületnek. Nesze neked béke, türelem, belső nyugalom! Azt láttam, hogy ez a fickó szinte remeg a méregtől, és hogy valamit rosszul csinált az életével, mert ez így nem egészséges. Lehet, h naphosszat meditál meg nem eszik húst és békét prédikál, de ha alapból nem ilyen a természete, ha ehhez meg kell magát tagadnia, Krysna se örülhet a látványának. :D A rossz az, ha az ember a saját természetével megy szembe, és túlzásba visz valamit, ami alapból nála nem lenne túlzás. Pl. ha ez az ember napi 2x szexelne, lehet, h nem üvöltözne a gyerekével. Na, ekkor gondoltam először arra, hogy talán a hús-nemevés is egyfajta túlzás, ami már káros és beteges. Ahogy az erőszak teljes hiánya egy emberben is káros és beteges, pláne pedig azért, mert sosem igaz, mindig csak csinált, csak kierőszakolt. Egy enyhén erőszakos ember -pl. nagyapám- sokkal egészségesebb és természetesebb, mint az, aki a légynek sem akar ártani, de üvöltözik apróságokon.

Hogy on is legyek:

spammer: egy álszent gyúrós vagy! Hány csirke szárad már a lelkeden vajon? :O :DD

[ Szerkesztve ]

(#3825) spammer válasza Dexar007 (#3823) üzenetére


spammer
veterán

Hát a kifejezés mondjuk ma már túlzás, vadászni nem kell ;] Főleg neked, aki bespájzol 100 kiló húst egyszerre a hentes bácsitól :D

(#3824) Fred23: oké, csak a vallást/szektákat ne keverjük ide ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3826) Ijk válasza Fred23 (#3820) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden hozzászólásoddal tudod bizonyítani, hogy nálad valami nem százas. ;]

JackFeryll:

Úgylátom ma is érdeme svolt ide benézni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3827) deniro2 válasza Fred23 (#3824) üzenetére


deniro2
senior tag

:Y Te ilyet is tudsz? Megleptél... ;]

(#3828) JackFeryll válasza spammer (#3822) üzenetére


JackFeryll
őstag

Amúgy nem azzal van a baj, hogy állatokat ölünk azért, hogy megegyük őket, hanem amiért ilyen haláltábor szerű körülmények közt mészárolják le őket egymás szeme láttára és semmi esélyük nincs menekülni.
A lándzsás -íjas -dárdás vadászat még egész korrekt volt.

(#3829) Tamoo válasza JackFeryll (#3828) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Így is drága a hús .... mennyi lenne ha még normális körülmények közt is tartanák őket. ;] az már neked se tetszene mi. Álszentek!

Költözz ki Afrikába aztán vadássz antilopra! :DDD ott is milyen jól élnek.

[ Szerkesztve ]

(#3830) deniro2 válasza JackFeryll (#3828) üzenetére


deniro2
senior tag

Elképzelem, ahogy 6 milliárd ember lándzsával/íjjal vadászik nap mint nap a szabadon kóborló 12 csillió különböző állatra, aztán beül az irodába faszbukozni... :D

(#3831) spammer válasza deniro2 (#3830) üzenetére


spammer
veterán

Természetesen már a vadászmezőkön készítené a fotót telefonnal a levadászott állatról (pózolj Antiloppal), várva a lájkokat a sok éhes szájú ismerőstől ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3832) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Dzseffi átalakult: [link] :Y.

(#3833) Radnix válasza Dexar007 (#3810) üzenetére


Radnix
senior tag

Bárhol gyúrhat rajta pinát ;] :D

(#3834) Dexar007 válasza deniro2 (#3830) üzenetére


Dexar007
veterán

Vagy inkább vadászat közben faszbukol az okostelefonjáról.: ,,Dobj egy lájkot ha tetszik a zsákmányom" ;]

Give me your cum,bull!

(#3835) JackFeryll válasza deniro2 (#3830) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ja persze ez már nyilván megvalósíthatatlan napjainkban.
Nem kell aggódni már csak egy világméretű járvány, vagy egy nagyobb háború és vadászhatunk megint :)

(#3836) -Mike-


-Mike-
addikt

Melyik a legjobb edzés előtti bedurrantó, amivel végig lehet tolni egy kiadós edzést? Hot blood, Big bang, Pw3rd, vagy elég egy 250ml Sparos energiaital? :)

(#3837) Ijk válasza -Mike- (#3836) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem ez bevált, igaz krva drága, de legalább sokáig elég.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3838) Dexar007 válasza -Mike- (#3836) üzenetére


Dexar007
veterán

Elég az energiaital,ne szedjél mindenféle drogot..mondjuk az is az. ;]
Legegyszerűbb ha csinálsz egy jó erős feketét,én azt szeretem edzés előtt,mert alapból nem kávézok. :)

Give me your cum,bull!

(#3839) Yeffy válasza Coccolino_O (#3832) üzenetére


Yeffy
veterán

óó, bmeg, most mi a faszomért buktattál le? :W
most akartam beköszönni, h "Szasztok, pateszok! ;] "

Kassa, bakker, Kassa... :((( :N

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3840) Radnix


Radnix
senior tag

Nekem is el kéne kezdeni fosnom a hszeket, hogy legyen végre egyedi arcképem, el is kezdem :D

(#3841) Dexar007 válasza Radnix (#3840) üzenetére


Dexar007
veterán

Én is arra gyúrok..stipistop báni leszek. :DDD

Give me your cum,bull!

(#3842) God Vazzeg válasza Dexar007 (#3841) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Legyen már ízlésed.. :D

(#3843) Coccolino_O válasza Yeffy (#3839) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Látod, hogy mennyire meghatotta őket. :))

Dexar007: Eddig se szerettek, ne tetézd ezt azzal, hogy eltiltanak a topik látogatásától. Spammer mondjuk lehet, hogy örülni fog neked. :K ;]

(#3844) Yeffy válasza Coccolino_O (#3843) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, mondjuk nem lep meg... :))

nembaj, legalább Te figyeltél... :R :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3845) Coccolino_O válasza Yeffy (#3844) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kib@szottul jól néz ki, csak azért. :K

(#3846) macikos válasza Coccolino_O (#3832) üzenetére


macikos
addikt

"Dzseffi átalakult"

[link]

(#3847) Yeffy válasza Coccolino_O (#3845) üzenetére


Yeffy
veterán

kösz, haver, nekem is bejön nagyon :) :R
eredetileg nem ez lett volna, csak amit akartam, kicsiben nem volt jó sajnos. de nem baj, ez is fasza... (Y)

medve: úú, nagy klasszikus... :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3848) wertigo1984 válasza Yeffy (#3844) üzenetére


wertigo1984
őstag

Yeffy papa jo az avatarod :C

Na megvolt az ev elso csocs edzese, fel betegen de jooo volt.

JackFery & darkartur :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3849) Yeffy válasza wertigo1984 (#3848) üzenetére


Yeffy
veterán

kösz fater :D :R

én meg ma tolok egy laza hát kart, lyóólessz...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3850) Boxer001 válasza Yeffy (#3849) üzenetére


Boxer001
veterán

Zsír a pofád! :D
Bár hozzád inkább egy víziló illett volna. Sorry. :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.