Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) G.Ogre válasza deniro2 (#1649) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Semmi értelme nincs belemenni, hogy mi és mit szabályoz, mivel a cikk eleve teli van fordítási vagy értelmezési hibával. Peptidet találtak, vagy gént? Magát a génterméket, vagy a kódoló szekvenciát azonosították? Egyszer a fehérjéről, egyszer az azt kódoló génről írnak, zagyvaság az egész.
Nem a peptidek hatékonyságát vontam kétségbe, azért azon a szinten már túl vagyok, hogy ilyennel ne legyek tisztában :U Ez a cikk, illetve a mögöttes tartalom ami számomra nem üti meg azt a mércét, hogy hiteles legyen. Egereken elértek 60% növekedést...az ember még nagyon messze van innen. Rengeteg kísérlet megy a kukába anélkül, hogy napvilágot látna, mert ami működik a rágcsálóban/kutyában/macskában/majomban az nem működik az emberben.

(#1652) -Mike-


-Mike-
addikt

Motivésön zenének edzés közben vagy előtt fülben, ha valakire hat már jó. [link] Akinek nem a stílusa nem kell meghallgatni.

(#1653) God Vazzeg válasza -Mike- (#1652) üzenetére


God Vazzeg
veterán

SzereSSük :K

(#1654) spammer válasza -Mike- (#1652) üzenetére


spammer
veterán

Fasza szövegeket ír, a 'Kislány' című száma sem rossz :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1655) deniro2 válasza G.Ogre (#1651) üzenetére


deniro2
senior tag

Én úgy tudom, hogy a mostanában divatos peptidek is csak egérszakaszban vannak, aztán látod, tolja mindenki... :)

(#1656) G.Ogre válasza deniro2 (#1655) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Anélkül, hogy bárkinek is belegyalogolnék a lelki világába:
- az, hogy mindenki tolja, még nem feltétlenül jelenti, hogy jó is
- azt sem tudjuk/tudják, hogy mi van az ampullában - hacsak nincs valakinek olyan ismerőse, aki terjeszti, és analitikai laborban bevizsgált törzsanyagot ampulláznak gyógyszerészeti tisztaságú körülmények között...nem tudható biztosan mi van benne
- nem véletlenül egereken meg egyéb állatokon kezdődnek a kísérletek - ezek az állatok nem végelgyengülésben pusztulnak el kellemesen bekoxolt életük végén, hanem ízekre boncolják őket, és megnéznek minden lehetséges elváltozást amit okozott az adott anyag
- önkísérletezést mindenki saját felelősségére tegyen. De az, hogy XY is ezt tolja, és nincs semmi baja, ráadásul tök izmos, nem garancia arra, hogy nekem sem lesz bajom, és én is izmos leszek.
Nézzétek el nekem, én régi vágású vagyok. Ahhoz, hogy valaki ténylegesen csak profitáljon egy kúrából, nem árt némi tudás, józan ész, és a saját maga testének tökéletes ismerete. Ez vonatkozik a jó öreg szteránvázas szerves vegyületekre és származékaikra, de a peptid vonal teljesen más. Peptidek sokkal kisebb mennyiségben vannak jelen a szervezetben mint szabályozók, és a hatásuk sokkal drámaibb lehet alul vagy túlműködés esetén. Annyira komplex az egész rendszer, annyi mindenre hatnak, hogy én pl. nem nyúlnék bele ilyen szinten a központi szabályozásomba egy kísérleti stádiumban lévő anyaggal. A téma viszont érdekel, de nem teljesítményfokozás céljából, én teljesen elégedett vagyok most azzal a szinttel ami van minden téren. Senkit nem akartam kioktatni vagy megsérteni, még mielőtt vitára kerülne sor, természetesen mindenki azt kezd a saját testével meg az életével amit akar.

(#1657) spammer válasza G.Ogre (#1656) üzenetére


spammer
veterán

:R

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1658) Tamoo válasza G.Ogre (#1656) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Majd jön Misi aztán megmondja a frankót! :D ;] én csak neki hiszek ilyen témában.

(#1659) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valaki nem akar mostanában myproteint rendelni pesten?

less qq more pewpew!

(#1660) Jojo5 válasza Polacheck (#1659) üzenetére


Jojo5
őstag

de, én! :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1661) Polacheck válasza Jojo5 (#1660) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mikor lenne neked aktuális?

less qq more pewpew!

(#1662) Radnix válasza Polacheck (#1659) üzenetére


Radnix
senior tag

Nekem is kőne, mi van májprotkó-Lacival, miért nem tőle? Illetve Macikos neked van készleten ízesítetlen 5kilós impact wheyed? Ha van, mennyiért?

(#1663) Jojo5 válasza Polacheck (#1661) üzenetére


Jojo5
őstag

1-3 heten belul, de duplan jol jarnal velem mert lehet 40-50k lenne a rendelesem...:K

Gondolom laci06-on keresztul gondoltad, vagy nem?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1664) Polacheck válasza Radnix (#1662) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

lacival nem tudom mi van, nem nagyon reagál a levelekre.

macikos nagyon vidéken tanyázik nekem, de ha valaki felszállítja az árut, nekem az is oké :)

MOD: dobok egy mailt lacinak, hogy mi a tök van...
MOD2: nekem is ízesítetlen whey pro kellene. asszem legutóbb 15k-t mondott macikos + 2k postaköltséget.

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#1665) Tamoo válasza Polacheck (#1664) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nagyon úgy fest, hogy leépítette a bizniszt... én is magamnak fogok rendelni... :(

(#1666) #11527168


#11527168
törölt tag

Nem akartok SCITEC ÓRÁT !!!! venni? Én rohanok. Remélem lesz Szkájtekes elcédétévé meg kenyérpirító is :K

Tamoo Nem nagyon éri már meg bizniszre, csak saját célra. :(

[ Szerkesztve ]

(#1667) -Mike- válasza Tamoo (#1665) üzenetére


-Mike-
addikt

Nekem is csak januárig lesz meg a Sciteces kapcsolatom, -20%ért tudta tolni a cuccokat, de vmi lengyel házaspár megvette a céget, ez a hobbijuk h. cégeket vásárolgatnak és megy el a cégtől, hogy most mindenkinek lapát azt nem tudom. Majd nézzük a scitec.hu főoldalon a híreket ezzel kapcsolatban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1668) spammer válasza -Mike- (#1667) üzenetére


spammer
veterán

Aha, szóval te vagy a Scitec kém ;] Csak mert engem mindig összekevernek veled :K :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1669) Jojo5


Jojo5
őstag

sokan kérdezték amikor a külföldi munkalehetőség szóba került mint lehetőség, hogy mégis miért szeretnék itthon dolgozni ha lehet...

Hát ezért>

Budapest Motion Timelapse

:Y :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1670) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok!
Csatlakoznék én is a témához, lassan egy hónapja kitartóan járok. Előtte is bohóckodtam, csak aztán mindig "közbejött valami".
Kérdésem az lenne, hogy guggolás helyett nem tudtok valami hatásos lábgyakorlatot? A bal térdem nem igazán szereti ezt a fajta terhelést, pedig nem nagy súlyokkal csinálom. (30kg, én meg vagyok kb. 80) Más lábgép sajnos nincs a teremben (melóhelyen van, így is örülök, hogy azért a legtöbb dolgot meg lehet csinálni, főleg ingyen). Vagy folytassam a guggolást, de kisebb súllyal, míg erősödik a térdem?

(#1671) Dani82 válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


Dani82
senior tag

majd mutasd meg a videót az elmünek, meg a behajtóknak, amikor viszik a lakást, hogy "nadehát budapest olyan szééép" ;]

(#1672) spammer válasza jookomak (#1670) üzenetére


spammer
veterán

Kitörések talán, kis súlyzóval, vagy akár súlyzó nélkül (ha nagyon fáj) sétálósan, hátha megerősödik fokozatosan... Ízületvédő nem árt.

(#1673) Tamoo: hát szarul csinálva bármi rossz lehet :) Ha fáj, akkor persze nem szabad erőltetni, mint ahogy mást sem.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1673) Tamoo válasza jookomak (#1670) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A térded nem hinném hogy erősödik... Ha 30kg-val csinálod gondolom eddig se guggoltál túl sokat. Máskor is fáj vagy csak ennél a gyakorlatnál? Lehet nem jó a technika. Nekem pl. elég szar a térdem, de szorítóval lightosan, odafigyelve... tudok azért guggolni.

(#1672) spammer: Ha szarul csinálja, akkor kitöréssel csak mégjobban odacsesz a térdének.

[ Szerkesztve ]

(#1674) jookomak válasza Tamoo (#1673) üzenetére


jookomak
őstag

Valóban, ezelőtt nem nagyon csináltam. Valószínű menne nagyobb súllyal is, ha a térgyem nem vacakolna. Van, hogy edzéstől függetlenül is fáj, illetve inkább merev az egész, és egy rosszabb mozdulatnál érzem is, szóval gyári hibás.
Technikám nem tudom milyen, próbálom egyenes háttal, jól leereszkedve, sarkakat lent tartva csinálni, talán megy is.

Ki kéne próbáljak valami ízületvédő terméket? Van abból valami best-buy, ami nem túl drága, de hatásos?

(#1675) Tamoo válasza jookomak (#1674) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Fogalmam sincs mitől fáj a térded, távgyógyítani se tudok.... de térdszorítóval/bandázzsal tehetsz egy próbát szerintem. Az nem hagyja kimozdulni. Végén amikor felfelé jössz guggolásból meg ne lökd ki magad, mert az is sokat árt egy fájós térdnek.

[ Szerkesztve ]

(#1676) philoxenia válasza jookomak (#1674) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezeket meg tudod csinálni?[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1677) Sotho válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


Sotho
őstag

Ezért ? :( Húzzál elfele amíg teheted.

(#1678) God Vazzeg válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyen videót szinte bárhol lehet készíteni, ez ne tartson vissza ;)

(#1679) Jojo5


Jojo5
őstag

latom atjott a lenyeg..:N

viccet felreteve, a gazdasagi/megelhetesi helyzeten kivul mint orszagot szeretem..:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1680) Sotho válasza Jojo5 (#1679) üzenetére


Sotho
őstag

Hüje vagy! Ezt a videót külföldről is meg tudod nézni! :DDD

Szerk: lényeg? Nem nagyon szoktál áttvitt értelembe beszéni ;]

[ Szerkesztve ]

(#1681) macikos válasza Polacheck (#1659) üzenetére


macikos
addikt

Tamoo fog hozzám jönni fehérjéért. Ő amúgy budapesti? Mert esetleg őt rá tudjátok venni, hogy vigyen nektek is. A többit priviben akit érdekel.

(#1682) Zomb€€ válasza Jojo5 (#1663) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ebben én is benne lennék!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1683) Tamoo válasza macikos (#1681) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Eger mellett lakom, de örülök hogy gondoltál rám :DDD nem, nem viszek Pestre, úgyhogy ne bombázzatok priváttal!

(#1684) #11527168 válasza macikos (#1681) üzenetére


#11527168
törölt tag

5 kilós íztelen Impact Whey mennyi nálad? Jöhet privátban is. Köszi

(#1685) cekkk válasza macikos (#1681) üzenetére


cekkk
veterán

Debrecenben szoktál járni? :D

(#1686) JackFeryll válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez szép, de szerintem Párizs,Prága,Bécs,Genf,New York,San Fransisco sem rossz hely:) (és ezeken kívül is van még jópár élhető,szerethető hely)

[ Szerkesztve ]

(#1687) spammer válasza macikos (#1681) üzenetére


spammer
veterán

Termékmintát tudsz adni ingyen? Mondjuk egy 5 kilós zsákot :D Annyi kell, hogy eldöntsem, ízlik-e :K ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1688) Dexar007


Dexar007
veterán

Mennyire nem illik fehérjét vagy tömegnövelőt sovány tejjel inni? (Vízzel szoktam..tejjel még nem is próbáltam..csak kíváncsi vagyok)

Give me your cum,bull!

(#1689) macikos válasza cekkk (#1685) üzenetére


macikos
addikt

Igen. 2-3 évente elmegyek a rokonokhoz :D ;]

spammer: Persze. Sőt, garancia is van a fehérjére. Ha 2 hét alatt nem leszel tőle Coleman, akkor visszakapod az árát :D

(#1690) cekkk válasza macikos (#1689) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor nem kő ;] :P :B

(#1692) littlelion21 válasza jookomak (#1674) üzenetére


littlelion21
addikt

Próbáld meg sarokalátéttel.

(#1693) Polacheck válasza Dani82 (#1691) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez a hülyének is megéri ennyiért. 2 csokisat kérnék.

;]

less qq more pewpew!

(#1694) g4bb3r válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


g4bb3r
tag

nem értem a szép BP kép hogy fizeti ki a számlákat vagy ad megélhetést.. én 6 évig éltem külföldön 1 percig se bántam meg. Nem csak a pénz miatt , teljesen kitágítja a világképedet... :)

(#1695) spammer válasza Dani82 (#1691) üzenetére


spammer
veterán

"Ja és küldjétek az adatokat a táblázathoz is"

Ne is emlegesd! :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1696) bradam válasza Dani82 (#1691) üzenetére


bradam
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#1697) shteer válasza macikos (#1689) üzenetére


shteer
titán

Nekem egy kilos mono kellene, bp-re

..szerintem jónak tűnik

(#1698) cekkk


cekkk
veterán

Az ízesített myprotein milyen? :D :B

(#1699) Tamoo válasza cekkk (#1698) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Király. Nálam vaníliás a favorit, de a következő mocha lesz, az is nagyon jó. Nincs annyira tele...szva édesítővel mint egyik-másik. Én vegyesbe keverem ízesítetlennel... legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#1700) bandus válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


bandus
veterán

mi köze a külföldi munkavállaláshoz anna, hogy valaki magyarorszégon tud faszán feljavított videót készíteni? ;]

szép szép, és én sem vagyok egy nagy utazó, de láttam már jóval szebb és élhető helyet, mint bp, ezen pedig egy videó semmit sem változtat. [link] nyilván ez nincs olyan szép mint bp ;]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.