Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134501) zzz03 válasza Woodslave (#134498) üzenetére


zzz03
őstag

1szer volt 1vicces sztori diszkoba. hasonlo mindenkit ismero pistikenek nagy volt a szaja aztan kemenykedett. odamentek a kidobok megallitani. a pistike elkezdte sorolni h kiket ismer es h majd jol megvereti a kidobokat. mondja nagyba a neveket (koztuk ezt: morzsa) 1szer csak az egyik srac megunja kozbeszol, engedd meg h bemutatkozzak morzsa vagyok es nem ismerlek. na a pistike elfeheredett es 1szo se jott ki a szajan tobbet. utana mar ereje se volt megszolalni...

[ Szerkesztve ]

(#134502) j0k3r! válasza Woodslave (#134498) üzenetére


j0k3r!
senior tag

"abból azt lehet levonni hogy xar nő a feleségem pedig nem"

Nem, ebből azt lehet levonni, hogy még nem voltál a csepeli strandon, ahol agresszív, más nőjére rámenő, 200+ kg-val fekvenyomó bírkózók, kickboxosok és bokszolók portyáznak :K

A topikban leírtakból már kezd bennem egy olyan kép kialakulni Csepelről, hogy ott mindenki kopasz, gyúr, illetve, aki nem, az még nyugdíjasan is 200 kilóval guggol, mielőtt megcsinálja a rétest az unokáknak :DDD

some men just wanna watch the world burn...

(#134503) Woodslave válasza j0k3r! (#134502) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D a lábam be nem teszem oda ;] :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#134504) aelod válasza Angel2014 (#134499) üzenetére


aelod
veterán

Egyáltalán nem csinálok kézi súlyzóval nyomást mellre ;)
Majd ha elakadtam mindenképp rádírok :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134505) Jorus


Jorus
nagyúr

Láb volt, jó volt. Gugg, combnyújtó, merevlábú felhúzás, combhajlító, vádli. Nyárra fasza leszek, lebüntetek mindenkit a bányatónál. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#134506) HussarF válasza aelod (#134504) üzenetére


HussarF
addikt

Azt írta, hogy sokat csinálsz kétkezes súlyzóval. Csepeliül az azt jelenti, hogy rúddal ;]

(#134507) Woodslave válasza aelod (#134504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen okból nem? Szulejmán? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#134508) Angel2014 válasza Woodslave (#134503) üzenetére


Angel2014
addikt

Na azért Pécs és környéke is Gatya de csak addig amíg be nem teszi pár Csepeli a lábát oda is!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134509) Jorus válasza Woodslave (#134503) üzenetére


Jorus
nagyúr

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#134510) aelod válasza Woodslave (#134507) üzenetére


aelod
veterán

Egyébként azt kell mondjam, hogy a Szuli nem mond hülyeségeket. De nem az ő elvei alapján edzem most. Illetve van némi hasonlóság.

Ez a felosztás ha érdekel:

Hétfő (3sorozat 12-10-8 ism.)

Guggolás
Fekvenyomás
Felhúzás
Hózóckodás/tolóckodás
Döntött törzsű evezés
Vállból nyomás kézi súlyzóval
Karhajlítás állva francia rúddal/ homlokra engedés fr. rúddal

Szerda (5sorozat 5 ismétlés) relatíve nagyobb súlyokkal

Guggolás
Fekvenyomás
Felhúzás
Vádli vagy has kiegnek.

Péntek (3sorozat 12-10-8 ism.)

Guggolás
Fekvenyomás
Felhúzás
Hózóckodás/tolóckodás
Döntött törzsű evezés
Vállból nyomás kézi súlyzóval
Karhajlítás állva francia rúddal/ homlokra engedés fr. rúddal

Így néz ki most az edzésem. Ez egy 5-6 hetes periódus lesz. Még hátravan két hét. Guggolásnál szeretnék felmenni 150-160 kilóig.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134511) Zola007 válasza j0k3r! (#134502) üzenetére


Zola007
veterán

Csepelen a nagyik Eleiko rúddal nyújtják a rétest

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134512) D3W1L3 válasza aelod (#134510) üzenetére


D3W1L3
tag

nem rossz :C
vállra mellről nyomást tennék be állva (jól hozza az erőt), de majd a személyes edződ úgyis megmondja a tutit. :Y

(#134513) Angel2014 válasza aelod (#134510) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez még kezdő alapnak is kevés és rossz is nem hogy egy versenyzőnek...

Persze a guggolást jó hogy van minden nap...

De a többi izomcsoport??

Vádli minden nap kéne eleve...

Mell hát heti 2 x szétbontva...

Pl Mell..Fekvenyomás , szűken nyomás, tárogatás, 45 fok padon persze ruddal..

Hát ...Húzodszkodás, döntött törzsű evezés, lehúzás csigán , és letolás,

Mell heti második alkalom..üllő mell gép , keresztcsigás tárogatás , pullower, padon kétkezes súlyokkal. 45 fokban is..

Hát második alkalom...ülve mellhez húzás , ülve evezés...szélesen is, lengő billenős lehúzás stb

Szóval mindig mást csinálsz a második napon...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134514) j0k3r! válasza Zola007 (#134511) üzenetére


j0k3r!
senior tag

:DDD :C

some men just wanna watch the world burn...

(#134515) Woodslave válasza aelod (#134510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

múltkor is csináltál ilyesmit ha jól rémlik. Nekem tetszik. :K Mondjuk már képtelen vagyok heti 3x guggolni :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#134516) Angel2014 válasza Angel2014 (#134513) üzenetére


Angel2014
addikt

Eleve nem értem mitől lehet fejlődni egy gyakorlattal? Az a jó ha minden szögből meg is tudod mozgatni az izmokat...de én még durranni sem tudnék ennyitől...

A másik versenyző létedre nem húzodszkodsz?? :Y

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134517) Ati007 válasza Angel2014 (#134516) üzenetére


Ati007
őstag

Annyira értesz hozzá mégsem tudsz egy elfogadható formát összehozni pedig hidd el attól lennél hiteles és nem attól hogy csepeli vagy és hogy te mindenkit ismersz :U

(#134518) patex1983 válasza Angel2014 (#134516) üzenetére


patex1983
őstag

Baszki..... :(

X

(#134519) kicsiogre válasza Angel2014 (#134491) üzenetére


kicsiogre
tag

Nos azért mert 200- al nyomsz még úgy levernek mint az állat . Láttam én már olyan kis vékony kidobott csak nevetünk mit is akar aztán mikor a kigyurt 120 kilós hülyegyereket úgy leütötte hogy 20 percig azt se tudta fiu vagy lány csaj lestünk. Szóval nyugi mindenkit le tudnak verni nem számit menyivel nyom.

(#134520) kicsiogre válasza Angel2014 (#134491) üzenetére


kicsiogre
tag

Gondolod pont a te tanácsod kéri ?lol 😃😃😃

(#134521) kicsiogre válasza Angel2014 (#134516) üzenetére


kicsiogre
tag

Majd talán akkor kérünk tanácsot ha végre produkálsz egy normális formát. Ha normálisan kajálnál és ha tényleg úgy csinálod az edzést ahogy ide irod már rég nem igy kénne kinézned.😕

(#134522) aelod válasza Angel2014 (#134516) üzenetére


aelod
veterán

(#134513) Angel2014

Ez egy 5-6 hetes alapozó, erőnövelő program. Így teljesen felesleges egy gyakorlatnál többet végezni egy izomcsoportra.

(#134516) Angel2014

Eleve nem értem mitől lehet fejlődni egy gyakorlattal? Az a jó ha minden szögből meg is tudod mozgatni az izmokat...de én még durranni sem tudnék ennyitől…

Eleve fogalmad nincs az egészről. De itt most utalnék egy kicsit Wood által említett TSM-re. Az izom összehúzódik és elernyed. Ennyit tud. Teljesen felesleges több szögből megedzeni. Sőt tovább megyek ha rendesen megedzed akkor egy gyakorlattól is lehet fejlődni. Ha nem hiszed ott a TSM ami bizonyítja. Lásd Páldi Gabi aki csak lábtolózott combra és nyert egy superbody-t. Itt most az alap edzés elmélet ami fontos, minden más (koksz, stb) lényegtelen. Vagy itt vagyok én aki az elmúlt évben is ezt az alapozást csináltam és javultam a legelső versenyem óta.

A másik versenyző létedre nem húzodszkodsz??

Ahhoz képest, hogy írni tudsz mégsem tudsz olvasni. Ott a húzóckodás :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134523) Zola007 válasza kicsiogre (#134519) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134524) Zola007 válasza aelod (#134522) üzenetére


Zola007
veterán

Nem értesz te hozzá
Ez abból is látszik, hogy nem végzel külön gyakorlatot a jobb rombuszizmod lapocka felőli alsó csúcsának belső vastagítására. :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134525) headhunter válasza Angel2014 (#134491) üzenetére


headhunter
addikt

"...A gond akkor kezdődik ha egy töketlen a strandon rámegy a nődre és erőszakoskodik vele ..kérdem én melyikünk fogja megvédeni?

Te aki 50 kilóval nyomkodsz vagy én aki 200 al ?..."

[link]

(#134526) kicsiogre válasza Zola007 (#134523) üzenetére


kicsiogre
tag

Elképzelem ahogy angel odamegy egy csajhoz majd a fülébe súgja : 200 -al nyomok , mirre a csaj : de töketlen vagy én anyival melegitek be 😃😃

[ Szerkesztve ]

(#134527) kicsiogre válasza headhunter (#134525) üzenetére


kicsiogre
tag

csepelen a strandon nem belépőt szednek hanem ott a fekpad 200 kilóval és ha kinyomod bemehetsz bent meg mindenki a csajodra fog nyomulni de megemlitted hogy angel a gyerekkori barátod igy te leszel ott az isten bármit eszel- iszol meghivnak rá , a hátad mögott csak úgy hivnak ő angel gyerekkori barátja jó lesz vigyázni vele.

(#134528) AsakuraDave válasza Zola007 (#134523) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Lehetet itt boxolni,mma-zni az utcán nincsenek szabályok ,bárhonnan bárhova kaphatod az ütést/rúgást. Sose szabad csak szópárbajnak venni egy ilyet,amint ugat neked vki résen kell lenni de nagyon. Videót töbször újranézve azért nem rúgott valami brutálisat,értem itt főleg a sebességet meg ahogy beleindít (capoeira alatt elég sok rúgást láttam,adtam,kaptam :D ) és nem is az végezte ki a tagot csak a kis buzi még a földön is ráment ököllel.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#134529) Shingen válasza headhunter (#134525) üzenetére


Shingen
addikt

Jó kis pörgő volt van dame se tud ilyet. :DDD

風林火山

(#134530) Zola007 válasza AsakuraDave (#134528) üzenetére


Zola007
veterán

Valószínűleg a 2. fejberúgás már elég volt, de nem mondta neki senki, hogy félmunkát kell végezni.
Kis buzizással meg óvatosan, mert a "kis buzi" valószínűleg téged is helyben-vérben hagyott volna, mint bármelyikőnket a topikból.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134531) D3W1L3 válasza Zola007 (#134530) üzenetére


D3W1L3
tag

angelt nem :U

(#134532) Zola007 válasza D3W1L3 (#134531) üzenetére


Zola007
veterán

Háhogyne, ez magától értetődik
be se jutna az orosz Csepelre
már a strandkapuban leverné a jegyszedő kislány

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134533) AsakuraDave válasza Zola007 (#134530) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Sose hallottam a nevét,pedig nem kevés MMA-t nézek,igaz csak youtubeon,rákerestem és nem is találok róla videót. Szóval nem tudom mekkora harcos ez a tag, és azt a rúgást bárki megtudja csinálni 1-2hét edzés után. Most én is fejbe tudok rúgni valakit hogy eszméletét vessze de sose mennék rá még utána. Attól nem kemény mert a betonba verte a félájult tag fejét. De persze ha tényleg jól nyomja a ketrecet akkor valszeg engem is elgyapálna de így hogy nem találok róla semmi videót nagy a pofám :D :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#134535) Zola007 válasza j0k3r! (#134534) üzenetére


Zola007
veterán

Megúszható, csak nehogy véletlenül sajtos helyett virágporost kérj.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134536) pit stop


pit stop
addikt

Gilda-Life-1-hez mit szóltok?
Savoyával jól elbántak, ès lehet nem az utolsó...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#134537) S e t h válasza pit stop (#134536) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbálták volna ezt meg Csepelen!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#134538) kicsiogre válasza D3W1L3 (#134531) üzenetére


kicsiogre
tag

Persze hogy nem hiszen ez a tag angel gyerekkori csepelibirkozo haverja anno egymást kenegették ricinusolajal 😉

(#134539) Angel2014 válasza AsakuraDave (#134528) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt van Gönczi János Világbajnok és MMA-as Kero barátom pötyögése 1 percnél figyeld amikor megunja.

Kero Pötyögése Gönczivel

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134540) Ati007 válasza Angel2014 (#134539) üzenetére


Ati007
őstag

Ennek már megint mi köze a topikhoz :O :W

(#134541) dybo válasza pit stop (#134536) üzenetére


dybo
tag

Én is pont linkelni akartam, elég kemény! Jól kibasztak sok emberrel, kérdés hány Gilda terem jut még erre a sorsra?

(#134542) kicsiogre válasza Ati007 (#134540) üzenetére


kicsiogre
tag

Hát nem érted ejnye ő is angel barátja vele is ment a ricinuskenegetés 😜

(#134543) Angel2014 válasza kicsiogre (#134542) üzenetére


Angel2014
addikt

Dobd már át a számod vagy a címed téged is szívesen bekennélek. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134544) kicsiogre válasza Angel2014 (#134543) üzenetére


kicsiogre
tag

De semmi buzulás 😃😃😃 itt a számom : 06903451458

(#134545) HussarF válasza Zola007 (#134523) üzenetére


HussarF
addikt

Ezek a pörgőrúgások látványosak, de igazából sztem baromi kockázatosak és csak a lámák ellen használhatók jól. Eleve baromi hosszú ideig tart piruettezni egy ütéshez képest és ha az ellenfél nem akkora balfasz, hogy csak várja a rúgást, mint a sült galambot, hanem mondjuk belelép, akkor a rúgónak a vádlija fog a vállán csattanni, az meg lehet arra sem elég, hogy az egyensúlyából kibillentse. Cserébe pont háttal fog állni az ellenfélnek, teljesen kiszolgáltatottan.

(#134539) Angel2014
Nekem volt egy bokszoló gyerekkori barátom, aki átment utána full contactba. Azt mondta, hogy az ilyen thai boxosak a kedvencei, akik folyton alacsonyan tartják a kezüket, meg a lábukkal kalimpálnak. Amíg azok combosokkal próbálkoznak, addig ő ráküld néhány nagy ütést nekik állra. Vagy belelép, beteszi a lábát az ő támszkodó lába mögé, lök egyet rajta, aztán hanyatt esve már gondolkozhat azon, hogy hol rontotta el az életét. Nem szokott 1-2 menetnél tovább tartani a meccs ilyenek ellen.

Én sosem küzdősportoltam, de nekem azt a tippet adta, hogy ha verekszek, akkor ne próbáljak rugdosódni, csak az egyensúlyom vesztem el tőle hamarabb. Álljak két lábbal szilárdan a talajon és védjem a fejem, meg üssek.

Egyszer egy töketlen ráment a nőmre, aztán kirángattam a kocsma elé. Ő úgy rohant nekem, ilyen repülőrúgással, mint az Ed Sheeran klip végén a csaj. Kb a nyakamat kapta el vele, fel is borultam, de ő is a hátán landolt. Aztán én gyorsabban pattantam fel, ő még félig a földön volt, aztán kapott egy térdet az arcába. Utána még feltápászkopdott, utána is rugdosni próbált, de csak arra volt jó, hogy felborítsam, mert így nem állt stabilan. Aztán nem sokszor tudott felállni. Pedig még 200-at sem nyomtam soha ki fekve, de mégis meg tudtam védeni a nőmet ;]

(#134546) Zola007 válasza HussarF (#134545) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudom, nem járok olyan helyre, ahol bunyós tudás basic skill.
Azt tudom egyedül, hogy thaiboxos haverom elég sikeress volt kocsmabunyóban térddel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134547) D3W1L3 válasza Angel2014 (#134539) üzenetére


D3W1L3
tag

ők is 200-al nyomnak? :U

(#134548) Jim-X válasza Zola007 (#134546) üzenetére


Jim-X
őstag

En kiskoromban a Szelidi-tonal voltam edzotaborban amikor meg ITF Taekwon-doztam, aztan par napra ra elokerultek a WTF-esek is nem messze tolunk! Voltak kuzdelmek is meg minden, ahogy illik, de a legemlekezetesebb az volt amikor egyik este egyutt mentunk el egy kicsit bulizni.
Persze ezek berugtak... Jo buli volt :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#134549) Angel2014 válasza D3W1L3 (#134547) üzenetére


Angel2014
addikt

Kero igen...180 körül nagyon erős...20 év bírkózás van mögötte. Kero MMA chiliben edz velünk...közös ismerős is ismeri... :K Kero MMA 2 Itt lehet látni hogy viszi le egy bírkozó a tagot.

65 kilós Sastin Mariann 165 be nyomott bele a szemem előtt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134550) kicsiogre válasza D3W1L3 (#134547) üzenetére


kicsiogre
tag

Bizony sőt angel a személyi edzőjük . Sajna videó csak arról van ahogy 80 kilóval melegitenek be... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.