Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135551) D3W1L3 válasza Zola007 (#135550) üzenetére


D3W1L3
tag

:DD

(#135552) HussarF válasza Zola007 (#135550) üzenetére


HussarF
addikt

Sztem inkább előtte. Jóval előtte ;]

(#135553) aelod válasza HussarF (#135552) üzenetére


aelod
veterán

:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135554) lacos001 válasza aelod (#135529) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy ez te vagy.....

A megfejtés hány nap múlva várható?...ki is van a videón?..... :DDD :DDD

(#135555) Zola007


Zola007
veterán

[link]

apropó ATG:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135556) HussarF válasza Zola007 (#135555) üzenetére


HussarF
addikt

De kurva jó, hogy a templomban égős srác ott áll pont előtte, nehogy látni lehessen rendesen a guggolást. Ahogy látom, korrekt guggolást csinál, bár nem versenyen megadósat ő sem. Én ilyenből 180-al anno 14-et tudtam max, de akkor már szinte jött a vér az orromon.

(#135557) madle válasza HussarF (#135556) üzenetére


madle
őstag

"a templomban égős srác" :C :C :C

(#135558) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
jövő év elején váltatni szeretnék az itthoni edzésről áttérnék a teremre. Egy közeli termet néztem ki magamnak, és szeretnék segítséget kérni. Kérdésem az lenne, hogy ismertek-e innen valakit, akit tudnátok ajánlani. Nem ismeretlen számomra a termi edzés, sokáig csináltam is, viszont egyfajta mentorálást, irányadót szeretnék. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135559) flash- válasza Zola007 (#135379) üzenetére


flash-
veterán

idén 2000km-t bringáztam(intenzíven) tavasztól őszig és sokkal jobban megvastagodott a lábam, mint amikor fél évet kondiba jártam és lábaztam...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#135561) Dreadloord válasza Speeedfire (#135558) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Hát nem tudom, a csapat felén nem látszik, hogy edz. Én tuti olyan edzőt választanék, ha most kezdeném, aki úgy néz ki, mint ahova én el szeretnék jutni, mert aki még be sem járta az utat, az nekem totál hiteltelen edzőként...

A 2 srác közül választanék, rajtuk látszik, hogy edzettek.

(#135562) HussarF válasza flash- (#135559) üzenetére


HussarF
addikt

Lehet, hogy ott is intenzív fokozatban kellett volna csinálni, és vastagodott volna rendesen. ;]
Azért nehezen tudom elképzelni, hogy a bringázástól vastagabb combom lenne, mint a nehéz súlyos lábedzéstől. Persze minden tiszteletem a sprintereké:

Robert Förstemann

Na persze ő sem a bringázgatástól lett iylen :)
[vid]

[ Szerkesztve ]

(#135563) Fandango válasza HussarF (#135562) üzenetére


Fandango
veterán

Mik azok a vekni kenyerek a lábán, te jó isten! :Y

(#135564) Zola007 válasza Dreadloord (#135561) üzenetére


Zola007
veterán

Azt ugye tudod, hogy a legtöbb sebész sosem feküdt még műtőasztalon és a legjobb építészek sosem kevertek maltert?
Nem akarok védeni senkit, de a hozzászólásodon meglátszik a mai divat és marketing.
Nem azt kell nézni hogy néz ki az edző, hanem hogy néznek ki az edzettjei.

Pl. az NFL legjobb erőnléti edzői nem néznek és néztek ki sehogy, mégis olyan erős és izmos sportolók százait nevelték ki az évek alatt, amilyen fizikumot és erőszintet itt a topikból senki meg nem közelít.

#135562) HussarF: Foerstemann 250-el maxol guggolásban és legalább annyi időt tölt edzőteremben mint bringán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135565) HussarF válasza Zola007 (#135564) üzenetére


HussarF
addikt

Nem 250-el maxol, amit betettem videón, ott elég lazán bánik 250-el.

[ Szerkesztve ]

(#135566) Zola007 válasza HussarF (#135565) üzenetére


Zola007
veterán

tavaly még ő mondta az egyik videójában, akkor ezek szerint azóta erősödött
azt sem tartom kizártnak, hogy mivel egyre kevésbé rúg már a velodromban labdába (utóbbi években nem nagyon nyert semmi), azt tervezi, hogy átáll más sportágra és egy kicsit megszedi magát, ha már ilyen izmos
Mint ahogy pl. Klokov csinálja Crossfit körökben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135567) Dreadloord válasza Zola007 (#135564) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ez teljesen hibás logika.

A legjobb sebész rengeteget műtött, ezért tudja hogyan kell műteni, másokat is meg tud tanítani rá.
Egy olyan sebész, aki még nem műtött soha, vagy csak néha néha csinál valamit, elég hiteltelen lenne, ha úgy próbálna meg másokat műteni tanítani, hogy szikét nem látott még soha...

Egyik barátom savanyúságot állít elő, főiskolán olyan tanár akarta tanítani a savanyúság készítést, aki soha nem savanyított még semmit, ő is csak könyvekből látta. A vége az lett, hogy haverom tanította őt és nem pedig fordítva.

Visszatérve a kondira:

Valaki kitalálja, hogy személyi edző lesz, jó esetben megcsinálja a sulit, majd nekiáll edzősködni, de saját maga sem edz, vagy edz csak nem jól, vagy jól edz, de nem kajál jól. Ha jól enne+edzene, és évek óta keményen csinálná, akkor látszana rajta, és akkor lehetne hiteles, mert lenne tapasztalata arról, amit tanít.

Teniszedzőt is kiröhögik, ha nem tud szerválni sem, de már tanítani akar...

Semmi köze ennek a divathoz meg a marketinghez.

Ui: én most a 25 éves 36-os karú "Kovács Géza vagyok, a céljaid adjanak erőt a kitartáshoz" motivációs mondattal nyomulok srácokról beszélek. Egy visszavonult profi versenyző lehet profi attól, hogy már nincs a toppon, mert ő bejárta az utat ettől függetlenül.

(#135568) Zola007 válasza Dreadloord (#135567) üzenetére


Zola007
veterán

Tehát akkor summázzuk: azt kell választani edzőnek, aki a legjobban ki van/ ki volt baszva

"A legjobb sebész rengeteget műtött, ezért tudja hogyan kell műteni, másokat is meg tud tanítani rá."
Tehát egy olyan edző, aki nem rendelkezik kiugró fizikummal, de az évek alatt sok komoly fizikumú sportolót nevelt ki (sport szempontból ő az aki "rengeteget műtött"), nem érthet a szakmájához, mert ő maga nem néz ki színpadképesen.

Ellenben egy olyan edző, aki ki van lökve, ellenben bűn rossz oktató, nem figyel a vendégre és segghülye a sport minden más aspektusához, az maga tökély, csak azért mert ő már volt /jelenleg is izmos.

Ma is megvilágosodtunk. :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135569) Zola007 válasza Zola007 (#135568) üzenetére


Zola007
veterán

pl. Vida Zoltánról én nem emlékszem bajnoki képekre, jelenleg mégis az egyik legképzettebb és legsikeresebb testépítő edző Mo-on.

részemről zártam a témát, mindenki azt választ edzőnek, akit akar, én a topikból senki pénzét nem sajnálom :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135570) Jim-X válasza Dreadloord (#135567) üzenetére


Jim-X
őstag

Pedig pont, hogy egy sikeres edzot az edzettjei - es azok eredmenyei - reprezentalnak! Nem az, hogy hogyan nez ki, vagy hogy O mit ert el a sportban. ;) :K

A játék az nem játék!

(#135572) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintem jó edző abból lesz aki szenvedélyesen szereti ezt, de qrva xar a genetikája :D

Ettől függetlenül ha hétköznapi emberek edzőjéről beszélünk a konditerembenn, akkor azon látszon hogy edz. Azért mert egy egyszerű, követhető, tartható eredményes rendszert várok el tőle, ami nyilván nincs meg ha saját maga se tudja/akarja követni. És akármilyen a genetikád, ha évekig csinálod nem idióta módon akkor élőben (még ha csoportképen annyira nem is tűnsz ki) látszódni fog rajtad hogy edzel.

Persze ez nem zárja ki hogy rengeteg nagyon jó edző van akinek a külső úgymond már nem prioritás, de mivel nekem a fő célom az lenne hogy jól nézzek ki, hiába hangzik qrvára jól egy program és tudom hogy nagy szaktekintély, ha nem néz ki sehogy (legalábbis képen, persze lehet élőben igen és akkor már ellent is mondtam magamnak lásd fent)

Vida meg inkább gyógyszerész meg kémikus, "profi" szinten az edzést mint hozzáadott értéket inkább hagyjuk :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135573) Zola007 válasza Woodslave (#135572) üzenetére


Zola007
veterán

Vida szakképzett edző, attól eltekintve, hogy mit szúrnak a tanítványai.
Naturálom is tudna pl. belőled is amatőr színpadképes formát faragni, mert neked pl. jó a genetikád, csak elb.szod az állandó variálással.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135574) aelod válasza HussarF (#135562) üzenetére


aelod
veterán

Nem ez a csávó volt rákötve egy kenyérpirítóra és tekernie kellett, hogy megpiruljon a kenyér?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135575) aelod válasza Zola007 (#135568) üzenetére


aelod
veterán

Egy edző legyen hiteles. Prezentálja ezt a megjelenésével (mert úgyis csak ez számít ugye) de sokkal jobban "el tudja adni" magát azzal, hogy kiket és milyen eredményekkel edzett. Vida Zoli pl nagyon jó példa erre. Vagy Kokovai Andor, Estók Endre stb.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135576) Woodslave válasza Zola007 (#135573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van olyan része a hozzászólásodnak amivel nem tudok vitatkozni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135577) Zola007 válasza aelod (#135575) üzenetére


Zola007
veterán

Nem azt mondom, hogy nézzen ki úgy mint egy anorexiás drogos, de a legtöbb általam elismert jó edzőről nem érezni csukott szemmel messziről a propionate szagát.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135578) aelod válasza Zola007 (#135577) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135579) D3W1L3 válasza aelod (#135578) üzenetére


D3W1L3
tag

valahogy ki kell néznie az edzőnek én is azt vallom, de nem minden a kinézet. Vannak akik krva jólnéznek ki és kb. semmit nem ért hozzá, vagy nem tudja átadni a tudást. Egy edzőnek mindenképp sok sok év tapasztalatával
kell rendelkeznie.Tehát ilyen pár hónapos ,egy két éve edzegetők kilőve.

(#135580) Zola007 válasza aelod (#135578) üzenetére


Zola007
veterán

A lényeg, hogy ki legyen szva, a többi nem számít :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135581) aelod válasza Zola007 (#135580) üzenetére


aelod
veterán

CTF megmondja :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135582) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Engedjétek ezt el srácok, nem emiatt dobtam be a dolgot. Viszont ha ennyire nincs ajánlott ott, ahol írtam. Akkor esetleg mást tudnátok ajánlani mondjuk a 2-es metró/1-es villamos vonalán és van mondjuk aycm kártya elfogadóhely? :D
Igazából 2-3 hetente lenne érdekes, konzultáció miatt. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135583) Zola007 válasza Speeedfire (#135582) üzenetére


Zola007
veterán

magyarul neked edzésterv kell, nem edző

(#135581) aelod: hát ki van b.va nem? egyéb kérdés :)
Erre szoktam mondani, hogy a legtöbb ember, aki személyi edzőt akar, a valóságban ideált keres, nem szakembert :K

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135584) Speeedfire válasza Zola007 (#135583) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen, valami olyasmi. Edzésterv személyre szabva, meg diéta összeállítása. Amik időről-időre, aktualizálva lennének.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135585) aelod válasza Speeedfire (#135584) üzenetére


aelod
veterán

Jelentkezz a hungarian hammer challange-re ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135586) Dantenero72 válasza Speeedfire (#135584) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Ebbe azt nem értettem soha hogy oké megmondja mit,hogyan, mennyit egyél (amiután egy kis research a neten stb és már tudsz is egy diétát összerakni,most az inzulinérzékenységedet stb nem fogja tudni megállapitani az "edző",hogy mennyire vagy hizékony stb stb ezeket magadnak kéne tudnod)meg aztán nem fogja ő neked megfőzni/összeállítani/lemérni a kajákat és betartani a diétát is neked kell. Az edzésről meg annyit hogy láttam edzőt aki szabályosan végzett mindent de az "ügyfelének" csak elmondja a feladatot de szarik rá hogy milyen szabályosan csinalja ő azt. Persze értem a kérdés pont ez hogy tudunk e olyan helyet ahol van ilyen edző :D

(#135587) HussarF válasza Dantenero72 (#135586) üzenetére


HussarF
addikt

Ha megnézel egy profit és látod, hogy rángatja összevissza a súlyokat, azért megkérdőjeleződik bennem ,hogy mennyire is fontos a szentként kezelt "szabályos végrehajtás"

(#135588) Speeedfire válasza aelod (#135585) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Láttam itt egy srácot a topicból feszíteni egy hammer előtt, ki tudom hagyni. :B

;]


Dantenero72: Pont ezaz, hogy ha eljár valaki ilyen helyre akkor sokkal motiváltabb. Az ezdő jobban tudja, hogy merre indulj el (nagy valószínűséggel). Nincs mögöttem több éves sportmúlt. Szoktam néha edzeni, de az nem ugyan az. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135589) aelod válasza HussarF (#135587) üzenetére


aelod
veterán

Szuli meg a TSM szokott kirakni ilyen témában mémeket. Egyszer beírtam egy Coleman rángatás alá olyant, hogy ami jó neki nem biztos, hogy jó lesz Mezei Pistikének is. Akkor tiltott le :DDD

(#135588) Speeedfire

Pedig van benne valami mert néztem a németh pisti oldalán a before aftre képeket és vannak jó eredmények. Plusz ha jó vagy kimehetsz Vegasba :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135590) Speeedfire válasza aelod (#135589) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

~40% testzsírral nem vegasba akarok menni. :DDD
15-20% körüli a célom.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135591) aelod válasza Speeedfire (#135590) üzenetére


aelod
veterán

Akkor irány csepel és angel kolléga ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135592) HussarF válasza Speeedfire (#135590) üzenetére


HussarF
addikt

Sztem menj el akármelyik edzőhöz, amelyik szimpatikus. Ártani azért nem fog, max ha eltelik egy kis idő és úgy érzed, hogy nem is nagyon használ, akkor keresel mást.

(#135593) Speeedfire válasza HussarF (#135592) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Bennem is egy ilyen gondolat volt, csak előtte mondom megkerdezem itt is. Hátha van valaki ajánlott.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135594) Dantenero72 válasza HussarF (#135587) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Igen az agyon szteroidozott állat rángatja a súlyt=/= kezdő vagy csak nem koxoló személy rángatózik. Persze attól is kapni fog az izom de keveset és csak lesérülsz. Amúgy csak nézd meg a teheneket,disznókat stb amiket agyon nyomnak minden szteroiddal és izmosodnak,nőnek mint a picsa azt egész nap csak állnak és zabálnak/legelnek. A rángatásnak egy hasznos kivitelezése van az pedig ha eccentric edzést végzel (már pedig azt is kell) és akkor is teljes mozgástartománnyal.

(#135595) God Vazzeg válasza Dantenero72 (#135594) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"A rángatásnak egy hasznos kivitelezése van az pedig ha eccentric edzést végzel (már pedig azt is kell) és akkor is teljes mozgástartománnyal."

Emmiez? Nekem mint buta gyúrósnak magyarázd el kérlek, egyszerű (eccerű? :D ) szavakkal, köszi :)

(#135596) God Vazzeg válasza aelod (#135589) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Simán megéri, 20k-ért a kutya nem foglalkozik veled heteken keresztül, és lehet kérdezni, személyre szabottan tudsz edzeni, étkezni, miegymást.. ;)

Ha lennének céljaim ezzel az egésszel biztos kifizetném érte, de így felesleges lenne, edzeni sincs időm sokszor elmenni :D

(#135597) rwin5 válasza Zola007 (#135580) üzenetére


rwin5
őstag

tényleg CT-vel mi van gyúr már azóta, vagy még lábadozik?

(#135598) HussarF válasza Dantenero72 (#135594) üzenetére


HussarF
addikt

Volt egy ismerősöm, aki anno azt mondta, hogy aki szteroidozik, annak nem kell csinálni semmit, csak néznie a tv-t és hamburgert zabálnia és úgy fog kinézni, mint Schwarzenegger... Te vagy az, Hora? ;]

[ Szerkesztve ]

(#135599) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Martin Berkhan böjtguru és a leangains atyja elég jó formában van állítva hogy natural. 310kg-od deadlift mellett

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135600) D3W1L3 válasza Woodslave (#135599) üzenetére


D3W1L3
tag

:C :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.