Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaVE-1


DaVE-1
tag

Amióta a Sony azt hazudta ,hogy azért emelte a ps plus árait,hogy még jobb címeket tudjon belerakni, eddig ebből semmi az égvilágon nem valósult meg.
Szerintem a Sony ezen részlegéhet igazolt át az a team /emberke aki a MS-nál anno a gold játékokat válogatta mert ezek is egy szarabbak :W

(#2) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ezek ezeréves címek...

(#3) HELLAFLUSH válasza DaVE-1 (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Igazság szerint nagyon nem is tudnak már mit beletenni mert alig van értelmes új játék. :DDD
Amióta megjelent a PS5, azóta kb a 2 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi értelmes játék jelent meg rá.
Vissza is sírom a PS2-es korszakot mert akkoriban lehetett miből válogatni mert akkor még volt fantáziájuk a fejlesztőknek. :B

(#4) DaVE-1 válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


DaVE-1
tag

Nekem nem új game kell , nekem olyan game kell ami érdekel is jó is én nem volt sehol se (azaz game passba , 1-2$-ért beszerezhetően ...stb)
Elkezdhetném sorolni napestig mennyi jó indie cím van amiket lehetne adni és biztos nem annyit kérne érte az indie cég mint pl amennyit a rocktar pl a red dead 2-ért.
Mondjuk én nem is értem hogy a sony tényleg ezektől a hulladékoktól várja hogy növekedjen az előfizetők száma? Mert ha igen akkor ott komoly bajok vannak a fejekben.
A sony az totál ellentéte a msnak. A ms nem képes jó játékot csinálni viszont a game passba jó érzékkel vesz meg jó címeket... a sony meg tud jó játékot csinálni viszont a prémiumba szökőévente ad értelmes címeket

(#5) Alcsi69 válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


Alcsi69
senior tag

+1, viszont lehet találni azért értelmesebb fajta új játékokat, csak még véletlenül sem szabad ránézni az AAA cuccokra és indie irányba kell nézelődni itch.io-n meg steamen. :D

(#6) Alcsi69 válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


Alcsi69
senior tag

#4DaVE-1

Nagyon sokan szerintem hallani sem akarnak az indie játékokról, nekem is szinte csak olyan ismerőseim vannak akik only AAA cuccokkal játszanak. :(

[ Szerkesztve ]

(#7) HELLAFLUSH válasza Alcsi69 (#6) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Persze jók az indie játékok is de sokan az olyan játékokat szeretik amibe bele lehet ölni több 100 órát is amit valljuk be nem sok indie tud sajnos. :(
Az olyan játékokat mint a Limbo meg az Inside bármikor előveszem mert mind2 zseniális alkotás. :))

(#8) Alcsi69 válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Jaaa igen, olyan indie game valoban nem igazan lesz. :DDD
'Szerencsere' nekem meg az ilyen 20-30 oras jatekok is szenvedesek szoktak lenni mire vegignyomatom, szoval nekem pont eleg jok az indie cuccok. :B

(#9) I02S3F válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


I02S3F
őstag

Én - és elhiszem, ha azt mondod, hogy a kissebbséghez tartozom - pont, hogy a rövid, kis játékokat részesítem előnyben! Egyszerűen zavarja az agyamat a felfoghatatlanul nagy map és a lehetőségek sokasága.

A Days Gone-t azért hagytam abba, mert egyszerűen, ha az elé leülök, legalább 1 órát játszani szükséges vele és akkor letudtam egy küldit. Ez nekem sok. Boomer vagyok, napi 8 órát dolgozok. Egyszemélyes háztartást vezetek. Örülök, ha 45 perc helyett összejön hétköznap egyszer-egyszer 1 óra játék. :B :N

(#10) Yodafon


Yodafon
senior tag

Red dead redemption 2 ? Hát azért az nem szar.... :V

I'm gangsta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.