Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) dilipok válasza adamkaa777 (#39199) üzenetére


dilipok
veterán

probalgathatod, de szerintem banolni fognak. (tenyleg ilyen fontos h mashogy nezzen ki a karaktered?)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39202) LuckyL válasza dilipok (#39201) üzenetére


LuckyL
őstag

mondjuk ha taurenje van, akkor megértem :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#39203) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

rosszabb törp csaj :D

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#39204) Wolverine válasza adamkaa777 (#39199) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyenért live realmen bannolnak, és buksz mindent - mert sehogy sem fogod visszakapni az accountod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39205) Cathfaern válasza adamkaa777 (#39203) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ott a fizetős fajváltás :)

(#39206) lakisoft válasza LuckyL (#39202) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem szinte csak taurenem van. Mi a baj velük? :)

(#39207) Healbacsi válasza lakisoft (#39206) üzenetére


Healbacsi
őstag

Semmi baj nincs veluk, ha jo tejet adnak:)

(#39208) lakisoft válasza Healbacsi (#39207) üzenetére


lakisoft
veterán

Csúnyák és bolhásak - ha pihensz velük vakarják a seggüket. De nekem akkor is ők a kedvenceim.

(#39209) ZozzHUN válasza lakisoft (#39208) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Undead legjobb, nincs segguk se amit vakarjanak :D

(#39210) lakisoft válasza ZozzHUN (#39209) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#39211) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

hunterrel játszom mostanában és van 1-2 kérdésem a petekről ami nem tiszta:

Van valami sorrend a petekre, hogy mitől lesz nagyobb a dps? Mmint ismerem, hogy melyik buffot milyen kaszt adja (pl. ha van DK nem kell cica) de ha többre nincs helyettesítő akkor mi a sorrend? Arra gondolok, hogy pl. cat, wolf, ravager, raptor... a sorrend, ha egyiket sem helyettesíti másik játékos buffja?

Másik kérdésem lenne, hogy lehet macrozni a petek actionbarját?
Pl. ha most a pókkal castolni akarok akkor van rá egy macro-m, ami csak ennyi: /cast Web
De jó lenne, ha lehetne mondjuk /cast petactionbar1, és a póknál oda tenném a webet, a spirit beastnál a healt, vagy a disarmot a maradaknál, stb.

Van esetleg valakinek tapasztalata melyik a legkönnyebben megfogható spirit beast? Nem a technikája a lényeg (82-n megfogtam Terrorpene-t, a dingelés napján meg a kőmacskát. :) ) hanem a spawn gyakorisága. Ki akarom próbálni pvp-re de hiába campelem Ban'thalos-t nem akar spawnolni, 2 napja a fa tetején ülök. :)

(#39212) Wolverine válasza -conrad- (#39211) üzenetére


Wolverine
félisten

A spirit beastek a rare-ek között is ritkák,és nincs olyan, amelyik viszonylag gyakori lenne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39213) Cathfaern válasza -conrad- (#39211) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pet DPS:
Teljesen mindegy. Azonos típuson belül az ég világon semmi különbség, típusok között elvileg ferocity a legjobb, gyakorlatilag max. 100-200 dps a különbség. Szóval ha mindegy a buff, akkor a melyik tetszik jobban a döntő :)

Pet skillek:
Ha nem muszáj macro, csak elég lenne a keybind, akkor simán a keybindok között állítható külön a pet action bar (alapból ctrl+1, ctrl+2, stb).
(olyanfajta macroról, mint amit írsz nem tudok, de ettől még nem kizárt)

Spirit beastek:
Hyjalben érdemes nézelődni. Vagy a madár, vagy nem messze onnan mászkál két macska, azok is relatív gyakoriak. De itt a relatívon van a hangsúly, mindenképp campelni kell valamennyit (ha van lehetőséged, próbálj meg realm restart után minél gyorsabban körülnézni, illetve hajnali órákban).

(#39214) -conrad- válasza Cathfaern (#39213) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi a válaszokat, én is a hyjalosakat nézem, csak az a baj, hogy sokan vannak most a firelands questek miatt, azért néztem át kicsit northrendre is.
A pet dps-nél sztem félreértettél, arra gondoltam melyikük buffja kell jobban nekem (tudom, hogy ferocity vagy cunning kell dpsre), az agi a cicától, vagy a crit a farkastól esetleg az armor debuff a raptortól, melyikkel nyerek többet, ha ezeket a buffokat nem rakja player. Arra gondolok, hogy tegyük fel nincs egy buff sem, akkor az agi buff vagy a crit a jobb?

Keybind: oh köszi, ez eszembe sem jutott, megnézem a kye bindingsben :)

ezt megírtam, belogoltam és ott volt Banthalos. :)

[ Szerkesztve ]

(#39215) ígyvanferi válasza -conrad- (#39214) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez sem biztos, hogy válaszol a kérdésedre (lévén, hogy raidre van belőve), de egy nagyon jól összeszedett, mindent tartalmazó grafikon. Raider huntereknek kötelező.

(#39216) Cathfaern válasza -conrad- (#39214) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jah értelek már, akkor ígyvanferi által linket flowchart lehet az irányadó :) Annyi kiegészítést tennék hozzá, hogy ha egyedül vagy DPS-ek közül fizikai dps, és nincs 5% crit, akkor jobb az.

(#39217) ati077


ati077
csendes tag

Sziasztok!

Az a problémám hogy mikor belépnék a wow ba kiírja hogy : Failed to find a suitable display device. Exiting program.

Azt olvastam ienkor frissíteni a kel a VGA-t amit meg is tettem, ( ATI radeon x1650 pro 512mb) de sajnos ez sem segített, valakinek ötlet? ( windows 7 em van)

(#39218) dilipok válasza ati077 (#39217) üzenetére


dilipok
veterán

elotte jo volt? valtoztattal valamit?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39219) Wolverine válasza ati077 (#39217) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez általában DirectX hibára utal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39220) -conrad- válasza Cathfaern (#39216) üzenetére


-conrad-
addikt

Jaja, ez a flowchart nekem is megvan, részben emiatt is kérdeztem a dolgot, mármint arra gondolok, hogy itt "felülről lefelé" haladva kell a fontosságot értelmezni? Azért voltam bizonytalan, mert a 12% armor reduction fontosabb mint az 5% crit? Ez az amit nem értek igazából.

(#39221) lakisoft


lakisoft
veterán

Frissítés (Új patchre gondolok) mikor lesz legközelebb?

[ Szerkesztve ]

(#39222) ZozzHUN válasza lakisoft (#39221) üzenetére


ZozzHUN
addikt

When it's done

(#39223) Cathfaern válasza -conrad- (#39220) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, felülről lefelé.
Fizikai kasztoknak (és ugyebár hunter is ilyen, kivéve Survivalon) a legdurvább buff az armor csökkentés (12% armor csökkentés 12% DPS növekedést jelent nekik). Ráadásul hunteren, illetve warrior/maci tankon kívül mindenkinek dps kiesés ha fel kell pakolnia, tehát a legjobb ha a hunter teszi.
Mondjuk újabb megjegyzés, hogy ugyebár ez egy felstackelős debuff... tehát addozós fightokon macerásabb a használata (petet végig a bosson kell hagyni, hogy ne kezdje el feleslegesen az addokra felpakolgatni. Csak ehhez kézzel kell irányítgatni, nem lehet Assist-on hagyni.

ZozzHUN:
November előtt ne várd, még PTR-en sincs fent a 4.3.

[ Szerkesztve ]

(#39224) tarti19 válasza -conrad- (#39211) üzenetére


tarti19
senior tag

Szia.
Mivel nekem is hunterem van s elég sok spirit beastet befogtam már, így bátran ajánlom Nortrendet, mert ott 4 spiritet is könnyedén befoghatsz, mivel nem sokan leledzenek arra...
Catás peteket , viszont már nem olyan egyszerű befogni, mert mindegyiknek van speciális képessége,ergo nem lehet őket megölni, cserébe jó helyen, jó időben megfelelő taktikával lecsaphatsz rájuk...
Az összes spirit beast ferocity s az agi/str buffot adják...

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#39225) lakisoft válasza ZozzHUN (#39222) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez egy nagyon korrekt válasz volt. Köszi :)

(#39226) ZozzHUN válasza lakisoft (#39225) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Blizz hivatalos allaspontja :)

(#39227) lakisoft válasza ZozzHUN (#39226) üzenetére


lakisoft
veterán

ok :)

(#39228) Wolverine válasza lakisoft (#39221) üzenetére


Wolverine
félisten

Még PTR sincs a 4.3-ról, szóval egyhamar ne várj új patchet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39229) Khelben válasza Wolverine (#39228) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem még alig van 370 feletti cuccom, szóval ráérnek még... :)

(#39230) ZozzHUN válasza Khelben (#39229) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én 362nél tartok, elég lassan haladok :(

(#39231) lakisoft válasza Wolverine (#39228) üzenetére


lakisoft
veterán

Rendben. Okés.

(#39232) ati077


ati077
csendes tag

Ezelőtt Xp-m volt és ott ment, de most valamiért itt nemmegy elv direct x 11 volt fent azzal nemvolt jó próbáltam direct x 9 el azzal se megy...eszközkezelőben írja is a kis felkiáltójelet a VGA mellet de nem fogadja el az illesztőprogikat :/.....már nincs ötletem mit cisnáljak.

(#39233) dilipok válasza ati077 (#39232) üzenetére


dilipok
veterán

nincs VGA meghajtoprogram telepitve... nem is fog menni nelkule...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39234) Viktor77 válasza ati077 (#39232) üzenetére


Viktor77
titán

Ez nem igazán WoW probléma. Az AMD oldalról tedd fel az oprendszerednek megfelelő Legacy drivert (ez Win7 esetében egy Vista (32 vagy 64 bit) driver lesz). De elötte mindenképp készíts rendszervisszaállítási pontot, mert jártam már úgy ezzel a driverrel, hogy mikor feltettem, olvashatatlan lett a kép.

A siker egyáltalán nem garantált, Win7 esetében az ilyen régi videókártyák semennyire nincsenek támogatva. Vagy sikerül, vagy nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39235) ati077


ati077
csendes tag

Van telepítve csak valamiért nem fogadja el...:/ hát ebből valszeg új videókártya lesz ;)

(#39236) Healbacsi válasza ati077 (#39235) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha nem fogadja el, akkor nincs telepitve, ez ennyire egszeru.

(#39237) ZozzHUN válasza ati077 (#39235) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Akkor egy 1.000ért megveszem a Vga-t!

(#39238) LuckyL válasza ZozzHUN (#39237) üzenetére


LuckyL
őstag

hiéna :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#39239) lakisoft válasza LuckyL (#39238) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#39240) ati077 válasza Healbacsi (#39236) üzenetére


ati077
csendes tag

Hiddel rendesen feltelpítettem, nemvagyok analfabéta :>

(#39241) Wolverine válasza ati077 (#39240) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig csak ez lehet a gond. Olyan drivered van, ami a) nem a te oprendszeredhez készült; b) nem támogatja a VGA-dat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39242) ZozzHUN válasza Wolverine (#39241) üzenetére


ZozzHUN
addikt

c) format C:

(#39243) Healbacsi válasza ati077 (#39240) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez nem analfabetasag kerdese.. Hiaba nyomkodod vegig a next-next-et, ha nem kompatibilis az op. rendszerrrel, mert akkor noha vegigment egy telepitesi folyamat, de nem mukodik, ergo nem telepitettel semmit sem (nem tudom ez ertheto-e).
Ha xp-s drivert talaltal, akkor vissza kell lepni arra az op. rendszerre es annyi, vagy beruhazni egy masik kartyaba, viszont ha az alapgep is regebbi, akkor ez megint csak felmegoldas.

(#39244) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok!

Most regeltem egy új bankkártyát, mert a régi bankszámlát offoltam. Mennyi idő, míg a rendszer "levágja", hogy cseréltem és leveszi a havidíjat az új számláról?

Thx előre is :R

Where do you want to go today?

(#39245) dilipok válasza H.O.D. (#39244) üzenetére


dilipok
veterán

mit ertesz az alatt h offoltad a bankszlat? Most uj kartyad vagy uj szlad van?

ahogy en ertelmezem: nincs mar meg a regi kartyad, de beregelted az ujat. Nem ertem a problemat. A kov fizetest szepen levonja az uj kartyadrol, mert az van az account mogott (vagy nem ertettem valamit?)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39246) LuckyL válasza H.O.D. (#39244) üzenetére


LuckyL
őstag

abban a pillanatban terhelni fogja ha lejárt az előfizetésed, anélkül nem is tudsz tovább játszani

cryptot minden termékemért elfogadom

(#39247) H.O.D. válasza LuckyL (#39246) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Már lejárt a game time és frozen volt az account, mikor feltettem az új fizetési módot.

Where do you want to go today?

(#39248) dilipok válasza H.O.D. (#39247) üzenetére


dilipok
veterán

akkor meg levonja az ujrol. Nincs semmi problema...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39249) H.O.D. válasza dilipok (#39248) üzenetére


H.O.D.
senior tag

De van, mert nem nodja le :) Frozen 2 napja. Kártyát elfogadta, van rajta fedezet is.

Where do you want to go today?

(#39250) Cathfaern válasza H.O.D. (#39249) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor ott valami gebasz van, normális esetben azonnal levonja. Banknál kéne érdeklődni, hogy tényleg alkalmas-e netes fizetésre (ha máshol nem használtad még), ha ez a része oks, akkor meg Blizz supportnak kéne írni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.